Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) ilovedigweed válasza Madwe (#40900) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

14 napon belül, köteles vissza fizetni vagy levásárolhatom?

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#40902) Madwe válasza ilovedigweed (#40901) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az elso:)

(#40903) ilovedigweed válasza Madwe (#40902) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Tudnál nekem erről adni valami linket ami alátámasztja ezt? Csak mert felhivtam őket és azt mondták, hogy mivel megbontottam a csomagot ezért a pénzt nem tudják visszaadni....

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#40904) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

MediaMarktban 9900 Ft a lemezes Metro Redux.

(#40905) N@idia válasza ilovedigweed (#40903) üzenetére


N@idia
őstag

Itt a [link] jogodban áll elállni,ha nem tetszik a termék 14 napon belül,tehát kutya köteles megtéríteni az adott bolt az árát vagy mehetsz a fogyasztóvédelemhez akik rendesen megbüntetik :DDD A boltot már azért is megbüntetik,mert feltételt szabott!! Mi az h ha megbontom nem adják vissza a pénzt ? Ne hogy bedőlj az ilyeneknek kötelesek megtéríteni. :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#40906) ilovedigweed válasza N@idia (#40905) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Akkor jogosan követelem vissza a vételárat!

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#40907) Madwe válasza ilovedigweed (#40906) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha neten rendelted, igen. Sőt, ha ezt emailben írták, nemcsak hogy kötelesek visszavenni, de amúgy is büntethetőek a feltételhez kötött félretájékoztatásért.

(#40908) Vasy09 válasza ilovedigweed (#40899) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen vissza, én is most küldtem vissza a Konzolvilágnak! Elvileg vissza kell fizetniük, de sajnos csökkenthetik az árát a használatra való tekintettel. Amúgy én egy Bigban dual charger-t küldtem vissza, amit becseréltettem egy gyári charging stationra. Tőlelem egy ezrest vontak le, vagyis annyival többet kellett ráfizetnem a charging stationra! Bár, lehet, hogy az posta ára volt... :U

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#40909) Madwe válasza Vasy09 (#40908) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem csökkenthetik az árat! ha viszont postán küldted vissza, azon küldték az újat, azért már kérhetnek pénzt. De magát a terméket ugyanannyiért kell visszavegyék, mint amennyiért eladták!

(#40910) varadigabor


varadigabor
senior tag

Sziasztok
Szerintetek ha van egy normál fülesem ami 2 jack dugós és veszek hozzá egy átalakított amitől 4 pin-es lesz akkor az működni fog?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#40911) haddent válasza varadigabor (#40910) üzenetére


haddent
addikt

:K Mennie kell, mint a gyári.

Nem nagy tudomány, +1 ér kell csak mert a föld közös

(#40912) Vasy09 válasza Madwe (#40909) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, postán küldtem el, ők meg futárral vissza!

Gamertag: Vasy09

(#40913) varadigabor válasza haddent (#40911) üzenetére


varadigabor
senior tag

Köszi akkor rendelek egyet.

Azt nem értem hogy be dugom a controllerbe a headsetet, lehet állítani hogy all audio vagy chat audio, de miért nem lehet hogy egyik se, csak hogy a tv-n tudjam hallgatni.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#40914) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Értem, köszi mindenkinek!

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#40915) Hogen


Hogen
tag

sziasztok buék Visszatértem ! :D

kellene nekem egy ps 4 holnapra (szombat munkanap) honnan rendeljem meg hogy holnapra ki is hozzák és jó áron is legyen ? :D
esetleg gt5 -el

[ Szerkesztve ]

(#40916) varadigabor


varadigabor
senior tag

Kétlem hogy ki vinnék holnapra, ahhoz meg kellene most rendelned.

Gt5 a gran turismo 5-re gondoltál? Mert az nincs is ps4-re csak Driveclub van.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#40917) NestQuick válasza varadigabor (#40916) üzenetére


NestQuick
tag

GTA5-re gondolt.

Ha még most megrendeli, akkor holnapra kihozhatják. Decemberben én is délután fél5kor rendeltem meg, másnap 10-re nálam volt.

(#40918) varadigabor válasza NestQuick (#40917) üzenetére


varadigabor
senior tag

Mondjuk függ attól is hova rendeli ,megye székhelyre ki viszik, kis városba nem biztos.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#40919) NestQuick válasza varadigabor (#40918) üzenetére


NestQuick
tag

Persze függhet. Nekem Szlovákiából GLS-sel Debrecenbe hozták ki. De a rendeléseim a szülőfalumba is megérkeztek másnapra általában, pedig elég eldugott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40920) PistiSan válasza varadigabor (#40918) üzenetére


PistiSan
addikt

Karácson előtt 2 hétten rendeltem a játékshoppból valamit péntek délelőtt 10 kor!
Szombaton 2 kor már a kezemben volt a rendelésem, egy kis faluban lakok!
Mondjuk akkor mondta a futár, hogy karácsony miatt kézbesítenek hétvégén is.

[ Szerkesztve ]

(#40921) NestQuick válasza PistiSan (#40920) üzenetére


NestQuick
tag

De holnap munkanap lesz, így szállítanak rendesen.

(#40922) Elderath


Elderath
őstag

Látom nem lefelé hanem felfelé másznak árak. Dying light egyik helyen 19 másikon meg 20k. Csodálatos...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#40923) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok!
Próbáltam US accountomon paypalos fizetéssel PS+t vásárolni. A gond az, hogy magyar a paypalom (most már tudom, hogy ehhez a paypal accnak is US-nek kell lennie). A store kiírta, hogy sikertelen tranzakció, de a paypal mégis levonta a számlámról az összeget. Paypalon megnézve a tranzakció státusza Cancelled, de a pénzt nem kaptam vissza. Ilyenkor mi a teendő?

(#40924) thrill válasza Con Troll (#40923) üzenetére


thrill
tag

Visszakúszik a számládra a pénz, csak várni kell kicsit.

(#40925) Con Troll válasza thrill (#40924) üzenetére


Con Troll
senior tag

Szuper, köszönöm.

(#40926) gaebriel válasza Elderath (#40922) üzenetére


gaebriel
tag

Gondolom ez HUF/USD árfolyam függvénye (is).

(#40927) Madwe válasza Elderath (#40922) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lassan 300 a dollár, "nemrég" még 200 körül volt...

[ Szerkesztve ]

(#40928) tDr1v3r válasza Madwe (#40927) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én még emlékszem rá amikor 180 volt és a kormányhatalmon lévők sírtak miatta... de vénülök, meh.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#40929) vg válasza tDr1v3r (#40928) üzenetére


vg
addikt

Őszintén sajnálom, hogy miattuk fog elmaradni az urizálásod.

(#40930) mrhitoshi válasza Madwe (#40927) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lehet ennél még cifrább is a helyzet, ha nem csinálnak valamit. :U

Egyébként szerintem csak átmeneti a dolog, legalább is remélem.

PS4

(#40931) gyuribácsi88 válasza Elderath (#40922) üzenetére

Ebben a generációban aki nem áll össze valakivel, és nem veszik felesbe a játékokat US-store-ról, az meg is érdemli. Megveszi 20K-ért újonnan, majd 1-2 hónap múlva eladja 12-13K-ért, pont annyit bukik rajta, amennyiért digitálisan megvenné felesbe valakivel, és úgy legalább meg is marad.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40932) Tutu7030 válasza gyuribácsi88 (#40931) üzenetére


Tutu7030
veterán

Még jó, hogy nem kérek pénzt a 11 éves unokaöcsémtől.. :W :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#40933) gyuribácsi88 válasza Tutu7030 (#40932) üzenetére

Látom sikerült megragadni a lényeget. Azokra gondoltam akik megveszik megjelenéskor, majd árulják 1 hónap múlva itt az aprón 6-7-8 ezer bukóval. Nyilván nem azokra akik oda adják öcskösnek, sógornak, stb, stb.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40934) PistiSan


PistiSan
addikt

Aktiváltam a 14 napos próba ps+-t, elvileg kikapcsoltam az auto hosszabítást, és megvettem 3051ft-ért a Oddworld: New 'n' Tasty -t, letöltés után tesztelés jön, gyerekkoromban rengeteget nyúztam azt a játékot még ps1-en.
Egy érdekesség:
Amikor a 14 napos ps+ próbát akartam a gépről aktiválni, mindig a címemnél vissza dobott hogy nem jól adtam meg, gép restert után is ugyan úgy írta a hibát.
Utána gépről ugyan azokat az adatokat megadva, rögtön elfogadta, és meg is tudtam venni mindent.
(Egyébént pont ebben a hónapban jár le a bankkártyám, szóval gondoltaom nem hagyom az utolsó napra a vásárlást, mi van ha még sem jó hozzá a kártya :)) )

(#40935) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#40933) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én ezért várom ki, hogy felrakják ide és megvehessem olcsóbban. Ahhoz nagyon jó játéknak kell lennie, hogy azonnal menjek 20k Forinttal a boltba :D

(#40934) PistiSan: A címnél ha /-t írsz, azt szokta visszadobni. Én szenvedtem vele egy órát, aztán rákerestem és "/" nélkül azonnal elfogadta ps-ről.

[ Szerkesztve ]

(#40936) PistiSan válasza RunnyJuggler (#40935) üzenetére


PistiSan
addikt

Nem írtam "/" jelet, simán kitöltöttem hogy, pl: "Bartók Béla út 123", próbáltam ékezettel, anélkül, rákerestem a hiba kódra amit kidobott, azt írták ps újraindítás kell, ami utána ugyan úgy nem volt jó, ezek után a weben meg rögtön elfogadta.

(#40937) BMS


BMS
őstag

hali

Honnan szoktatok rendelni játékot a konzolhoz?

konzolokszervize,konzolvilag,platinumshop,gameshop,konzolstudio,gamesoft,576

én ezeket ismerem,esetleg tud valaki még? az Evolve-t akarom előrendelni és a legolcsóbbat keresem(konzolokszervize a legolcsóbb eddig)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#40938) Madwe válasza BMS (#40937) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mai világban előrendelni, főleg online játékot :F sok felesleges hajszálad van ;] ?

(#40939) Dexar007


Dexar007
veterán

Ha uj profilt hozok letre akkor ingyenes plusom lesz orokke? Vagy ip alapjan letiltanak?

Give me your cum,bull!

(#40940) optikal válasza BMS (#40937) üzenetére


optikal
tag

Nem éri már meg....Bár én a GTA-t előrendeltem de az más tészta....

PSN:Optikal89

(#40941) Madwe válasza Dexar007 (#40939) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha csak a multi miatt kell, akkor lehet működhet, ip bant még nem hallottam. IGCről így viszont lemondhatsz ugye...

(#40942) szcsabaa válasza gyuribácsi88 (#40931) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

ahogy eddig tapasztaltam ha nem vagy gyűjtögető használtan beszerezni, eladni éri meg a legjobban. eddig GTA5, FC4 et kb 1000 forint ráfordítással játszottam ki.

ráadásul a mai félkészen kiadott játékok esetében kb csak nyerni lehet azzal ha nem azonnal hanem pár héttel később kerül hozzám a játék.

(#40943) Dexar007 válasza Madwe (#40941) üzenetére


Dexar007
veterán

Pont az ingyenes jatekok miatt kene. ;]
A decemberit elottem a verekedesro,most jon majd a first light,es jo lenne beszerezni.

szcsabaa: +1
GTA,last of us,metro nalam is 1-2 ezres bukassal mentek tovabb.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#40944) BMS válasza Madwe (#40938) üzenetére


BMS
őstag

használtam nem veszek semmit nálam ez alapelv legyen akármi is :D illetve a single player sem érdekel csak a multi :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#40945) Tegla80 válasza Dexar007 (#40939) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem mindent rosszul gondolsz es ne is folytasd az elmelkedest.
Ha veszel plus-t es aktivalod majd lekapsz vele egy gammat es soha tobbe nem mesz vele netre,akkor is letiltja a plus-t es a jatekot a lejarati idoben.
Ha uj profilt hozol letre,azon alapban nem lesz plus hiaba van a gepen.
Ha ezt az accot rakod masik gepre,akkor meg be kell jelentkezned,h menjen azon is a plus....ekkor ujra csekkolja a lejaratokat es ez a gep is tudni fogja mikor van "game over"......
szoval nem is ertem ,h is erted,de mind1is mert nem menne ugy sem...... ebben nincs kiskapu. :N

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#40946) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

A 10% kedvezményt hogy lehet igénybe venni, tudja valaki?

(#40947) Dexar007 válasza Tegla80 (#40945) üzenetére


Dexar007
veterán

Egy acc- ingyenes plus- jatek letolt.
2 nap mulva meg egy acc,jatek megint letolt,es az elozo profilombol a menteseket atviszem az ujra. :D Ez elvileg mukodhet?

Give me your cum,bull!

(#40948) Tegla80 válasza Dexar007 (#40947) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem
(Olvastad amit irtam 1altalan?? :F )

Vegyel 1nyavajas elofizut,azt lesz plus es "ingyen" jatek. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#40949) haddent válasza Tegla80 (#40948) üzenetére


haddent
addikt

Nem fog, a teljes játékokat is naponta adja el mert kell a pénz plazma által termelt villanyszámlára meg légkondira (télen is) :DDD

(#40950) delibab


delibab
senior tag

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a ps3 és ps4 más szervereket használ multi közben vagy ugyanazokat? esetleg tudok játszani haverral úgy, hogy neki ps3 van nekem meg ps4? (cod aw)
Előre is köszi!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.