Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41151) LeventeV válasza Dicker (#41147) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nagyon kiváncsi leszek az Order értékeléseire a Gears of War fényében. Utóbbi értékelései nagyon magasak, azonban nekem nagyon nem tetszik. Most sikerült kipróbáljam, kb 6 órát játszottam, mire azt mondtam, hogy köszönöm szépen, inkább játszok valami mással.

(#41152) Ronam válasza LeventeV (#41151) üzenetére


Ronam
addikt

Gears of War ertekeleseit magasnak találod? Melyik reszevel jatszottal? A Judgment-tel? Mert az tényleg nagyon ocska lett....

[ Szerkesztve ]

(#41153) barack1997 válasza Ronam (#41152) üzenetére


barack1997
senior tag

Az 1 és 2 nagyon jó játék volt

[ Szerkesztve ]

(#41154) gyuribácsi88 válasza LeventeV (#41151) üzenetére

Most a GOW-os megjegyzéssel el sem tudod képzelni hogy mit indítottál el, figyeld csak meg, mindjárt áttévednek a "tudjuk kik" :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41155) Neoteric válasza LeventeV (#41151) üzenetére


Neoteric
addikt

Ordernek is lesz ilyen osztott képernyős coopja? :Y

PSN: ne0teric_sAN

(#41156) szcsabaa válasza SAABPEPE (#41137) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

köszönöm neked és kovsol-nak is

(#41157) SzlobiG válasza sittes79 (#41129) üzenetére


SzlobiG
félisten

Totálisan olyan nekem is ez ugrott be azonnal. :D

(#41158) kenny123


kenny123
addikt

Ha valakinek van kedve bfezni, vegyen fel. Kenytheone22. Ps-en most kezdtem, de boxon lvl90 körül hagytam abba. Általában este 11 utan.

Kenytheone22

yo

(#41159) Vasy09 válasza Ronam (#41152) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem a 3 volt a legjobb, de sajnos az utolsó részt tényleg nagyon elszurták. :( Sajnálom, hogy mondjuk ez nincs PS4-re, mármint a GOW3! :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#41160) gaebriel


gaebriel
tag

Ha valaki szokott GTA Online-al játszani, az legyen kedves vegyen fel, hogy tudjunk együtt mókázni.
Köszönet érte! :)

(#41161) Jakesz válasza Ronam (#41152) üzenetére


Jakesz
őstag

Én játszottam az első 2 részével, de dögunalmasnak találtam. Agyatlan hentelés, egy böszme, kedvelhetetlen főhőssel.

(#41162) kovsol válasza szcsabaa (#41156) üzenetére


kovsol
titán

Épp most fejeztem be. Azt kell mondjam nagyon jó lett a történet, egy szerethető főhőssel. Mindenképp érdemes kijátszani.

May the Force be with you!

(#41163) N@idia


N@idia
őstag

Azt tudja vki hogy ami a magyar store-ban van DriveClub Upgrade az teljes értékű azaz ha megveszem az a teljes játék lenne és futni is fog,mert playstation edition-ként van írva ami még nem jelent meg ? [link]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41164) gyuribácsi88 válasza N@idia (#41163) üzenetére

Igen, ez a teljes értékű játék.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41165) N@idia válasza gyuribácsi88 (#41164) üzenetére


N@idia
őstag

Köszönöm a választ!Akkor,ha ezt megveszem fogok tudni vele játszani ugyan úgy,mint a többiek akik lemezesen vették meg.Erre voltam kíváncsi :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41166) LeventeV válasza Ronam (#41152) üzenetére


LeventeV
senior tag

A 2. részével játszottam, de nekem nem tetszik.

@Jaka - Én is így gondolom.

(#41167) tarti19 válasza N@idia (#41163) üzenetére


tarti19
senior tag

Leírásban is szerepel, de hova tovább egyenesen a nevében is fel van tüntetve, hogy a teljes játékról van szó :P
Egyébként már megjelenés óta ennyibe kerül s ugye tudjuk, hogy a patchek, ingyes DLC miatt nagyon megéri az árárt.
Vedd meg bátran s bőgjenek azok a hengerek! ;]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#41168) varadigabor


varadigabor
senior tag

[Nagyo menő ez a minecraft]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41169) Csillag01


Csillag01
aktív tag

the crew szerver nem megy. karbantartas miatt. :W

Asus Rog Phone 6

(#41170) gaebriel válasza varadigabor (#41168) üzenetére


gaebriel
tag

Erről van szó? Ez a játék vezeti az eladási listákat?

(#41171) Rabbitf_24 válasza LeventeV (#41148) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kössz a beszámolót, majd olcsón beszerzem akkor tavasszal. :R

(#41172) Pöttön válasza Jakesz (#41161) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem egyedül a harmadik rész horda módja jött be haverokkal.
Na az tetszett!
Az összes többi része, eleme felejthető.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#41173) Vasy09 válasza Pöttön (#41172) üzenetére


Vasy09
őstag

Erre gondoltam én is! :R

Gamertag: Vasy09

(#41174) varadigabor válasza gaebriel (#41170) üzenetére


varadigabor
senior tag

Igen ez:D
El lehet vele lenni, de azért nem olyan nagy szám szerintem. Azért egy GTA 5 nem hiszem hogy felérne.

Nem lesz valami szép jövő ha ilyenekre van igény.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41175) gaebriel válasza varadigabor (#41174) üzenetére


gaebriel
tag

Azt a betyár mindenit. :Y
Ez most valami vicc csak remélem. Ez olyan 25 évvel ezelőtti Commodore/Atari színvonal.
De most komolyan, van aki vesz 100k+ -ért egy konzolt, és ezzel játszik rajta? :DDD :DDD
Értem én, hogy nem vagyunk egyformák (szerencsére), meg ízlések és pofonok, de hát...vajon ennek van multija, ahol együtt kapirgálhatnak a Minecraft funok? :DD

(#41176) Ronam válasza gaebriel (#41175) üzenetére


Ronam
addikt

Ha tudnad mennyien jatszanak ezzel a jatekkal vilagszerte, szerintem neznel egy nagyot. Nekem se tetszik, de mint te is irtad, nem vagyunk egyformak.

(#41177) sting2 válasza gaebriel (#41175) üzenetére


sting2
addikt

Ez a cím a kreatív oldalról támadja a vásárlók kegyeit, sikerrel!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#41178) varadigabor válasza gaebriel (#41175) üzenetére


varadigabor
senior tag

Van multija, de sírnak ha kinyírod őket :D Rustba sok Minecraftos átjött, aztán ment a bőgés ha elvetted minden cuccukat:D

Amúgy sok lehetőség van benne , automata rendszereket lehet létrehozni ,építkezni, meg bányászni,craftolni stb.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41179) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Ac Unity-hez mikor jön a Dead Kings?Tud róla valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#41180) kenny123


kenny123
addikt

PS4-en van olyan Battlefield szerver, amit főleg magyarok látogatnak, nem tudtok róla?

yo

(#41181) Ronam válasza Dawide@axele (#41179) üzenetére


Ronam
addikt

Maholnap kene megjelennie.

(#41182) gaebriel válasza varadigabor (#41178) üzenetére


gaebriel
tag

Elképzelem ahogy két jóbarát party chatel Minecraft multi közben, és átbeszélik a stratégiát... :DDD
Szürreális, na.

(#41183) kovsol válasza gaebriel (#41182) üzenetére


kovsol
titán

Ez a játék már évek óta nagy népszerűségnek örvend. Lehet gyárakat, meg egész városokat építeni benne. Multi is kb arról szól, hogy közösen építenek egy nagyobb projectet.

May the Force be with you!

(#41184) Newyorker válasza kenny123 (#41180) üzenetére


Newyorker
addikt

Tudomásom szerint nincs sajna :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#41185) gaebriel válasza kovsol (#41183) üzenetére


gaebriel
tag

Ez kétségtelen, a számokból is látszik. Csak...mindegy, hagyjuk, én látom rosszul. Remélem nem bántottam meg senkit. :)

(#41186) Gebriel


Gebriel
veterán

Menyire online passosok a PS4-es játékok? Vagy az Op az előző generációnál volt inkább domináns?

(#41187) Neoteric válasza Gebriel (#41186) üzenetére


Neoteric
addikt

Semennyire, nincs már online pass.

PSN: ne0teric_sAN

(#41188) varadigabor válasza kenny123 (#41180) üzenetére


varadigabor
senior tag

N@idia sokat BF4ezik! Keresd őt:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41189) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ha amazonon Amerikából rendelek egy játékot (konkrétan CoD - AW), akkor csak annyi lesz a bibi, hogy ehhez majd csak US store-ban vásárolt kiegészítőket/DLC-ket tudok használni? Szóval ilyen PAL meg NTSC verzió nincs már játékoknál?

[ Szerkesztve ]

(#41190) Tegla80 válasza Neoteric (#41187) üzenetére


Tegla80
addikt

De sokak banatara fizetos a multi...(plus ;] )

joni55
Jol gondolod,ha digitrol beszelunk.....utana mindent us-rol kell majd venned hozza.
(Lemezesnel is van amugy regiokorlat,de van olyan is ami viszont fuggetlen...)

kenny123
Tudtommal sincs...bar En "normalt" nem jatszom(xarul all a piros haromszog a fejemen :D ),igy ott lehet vannak magyar berlesu serverek.Errol majd azok nyilatkoznak akik azt jatszak.....Vannak tobben is innen,mert estenkent latok bf ezo baratokat "normalt" jatszani.
En amugy CQ/HC ban vagyok elerheto ,ha gondolod......

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#41191) kenny123 válasza Tegla80 (#41190) üzenetére


kenny123
addikt

Én is főként cq, de a hct nem próbáltam sokat. Vegyél fel kérlek, aztán este 11 után megnézzük. :)

Kenytheone22

yo

(#41192) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

El se hiszem, hogy itt is eltűnik a bf 4 mentés :D plusz a full arsenal trofea itt is bugos, minden gyűjtögetnivalót összeszedtem, minden assigmentet megcsináltam, ezekre meg is kaptam külön a trófeákat, de ezt nem adja meg.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#41193) discrate válasza Tegla80 (#41190) üzenetére


discrate
aktív tag

nemrég kezdtem a bf4-nek (anno xboxon toltam a 3-at), szóval még nincs sok infom.

1) a soldier accounthoz kötött multiban, tehát nem is tudom törölni (ha újra akarom kezdeni)?
2) most komolyan nem lehet a felszerelést beállítani csak game közben a lobbyban (a menüben nem láttam sehol)?
3) serverek közül érdemes gondolom EU-sat választani a ping miatt, ugye?
4) hogyan tudom beállítani, hogy csak adott pályákra rakjon be? mert ha a szűrőben állítgatom, akkor csak azt jeleníti meg az első game-nél, de utána a második körben simán bepakol olyanra, amit nem kedvelek (pedig kiszedtem a pipát)
5) csak úgy általánosságban egy-két jótanácsot szívesen vennék a serverekről/setupról a tapasztaltaktól.

(#41194) Madwe válasza discrate (#41193) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha van tableted/laptopod/pc-d, akkor a battlelogon is be tudsz állítani loadoutot pl, meg ott is lehet a map, hasonló turpisságok (tabletre app kell). A szerver kereső is jobb, ha ott keresed, könnyebb szűrni, látni minél milyen értékeket kapsz ha csatlakozol stb.

[ Szerkesztve ]

(#41195) Mrdevil válasza Rigormortiis (#41192) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tudom, anno a BF4-et én simán kiplatináztam, nekem semmi gond nem volt a trófeákkal. A mentéssel volt, volt hogy néha eltűnt, folyamatosan tettem fel a felhőbe, ha elveszne.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#41196) discrate válasza Madwe (#41194) üzenetére


discrate
aktív tag

megnézem. köszi

(#41197) RunnyJuggler válasza discrate (#41193) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

1, Tudtommal nem lehet teljes reset-et csinálni, de a statokat lehet nullázni, Pontosan nem tudom, hogy ez mit jelent, de a K/D-t meg a W/L arányodat nullázza.
2. Ez engem is idegesít, de amit írtak előttem battlelog sokkal átláthatóbb, mint a lobby-s karakterszerkesztés, csak az a bajom vele, hogy nem mindig menti el rendesen a beállításokat.
3, Én mindig azt figyelem a szerverkeresőnél, hogy az összes csík meglegyen, akkor nem fogsz laggolni. (annyira)
4, Nekem működik rendesen az in-game szűrő, bepipálom az adott pályát, játékmódot és azt adja be.
5, NE menj 64 fős Operation Locker pályára, hacsak nem akarsz 20 fps-sel játszani. Meg úgy általánosságban érdemes elkerülni a 64 fős szervereket, mert egyszerűen nem bírja a konzol. Ahhoz, hogy jól játssz érdemes csapatban nyomni, ja és persze így sokkal élvezetesebb is! :)

(#41198) Dudee válasza gaebriel (#41170) üzenetére


Dudee
senior tag

Javaslom ezt elolvasni ;)

[link]

Én kifejezetten örülök neki, hogy ilyen színes a paletta, és létezik még a játékok világában az a fogalom, hogy kreativitás, és nem minden a frame rate és a polygonok száma ;)

(#41199) RunnyJuggler válasza Dudee (#41198) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én nekem sincs semmi bajom a Minecraft-tal. És nem véletlenül sikeres, ja és nem azért játszanak vele ennyien, mert olcsó :D

Egyébként a Minecraft célközönsége nem a ps4 felhasználói. Olyan kicsi a gépigénye, hogy egy laptopon is elfut, ps4-re csak megveheted potom pénzért, ha inkább azon szeretnél játszani.

(#41200) Madwe válasza RunnyJuggler (#41199) üzenetére


Madwe
nagyúr

Persze, az új generáció legója, érthető a sikere, más kérdés h a büdös kölke miért nem irl játszik ilyeneket :) (nagyobb terület, automatizál, kardozik, craftol stb tudom, de akkor is...)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.