Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#40250) üzenetére

Istenem :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40252) RunnyJuggler válasza ilovedigweed (#40248) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

3800Ft a metro last light meg a metro 2033 külön-külön. És a 7500-as csomagban ez a két játék van egyben. Nincs multijuk, single játék.

(#40253) RunnyJuggler válasza Dexar007 (#40250) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát azért khm...

(#40254) ilovedigweed válasza RunnyJuggler (#40252) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Értem, köszönöm.

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#40255) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#40251) üzenetére


Dexar007
veterán

Gyuribá mennyé haza..részeg vagy.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#40256) xenom0rph válasza Dexar007 (#40250) üzenetére


xenom0rph
őstag

Lol

halahala

(#40257) Dexar007 válasza xenom0rph (#40256) üzenetére


Dexar007
veterán

Na ne kezdjunk el ezen vitatkozni.
En a ps3-as last of us-ot nem szereztem be anno,es trailerekkel sem lottem le a poent.Szoval eloszor a Tomb Raiderrel jatszottam pc-n.Csak iden osszel szereztem be ps4-re a mar felujitott last of us-t,nem volt hianyerzetem bar grafikailag messze elmarad a Tomb Raidertol,tortenetevel viszi a palmat,ujrajatszhatosag szempontjabol pedig megint csak a TR a nyero. Szoval nalam minimum egy szinten van a ketto.

Persze ha a TR ps exkluziv lenne,akkor menne a recskazas.Igy,hogy multiplatform cim,ezert csakislasztofasz.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#40258) Dombi32


Dombi32
csendes tag

Helló

Ha valaki ért a Trófea jutalmazási rendszerhez az legyen kedves és segítsen nekem egy keveset.
Parajelenségem új ps4 új acc , régi ps3 + játékok, bejelentkezés a Ps3-ra az új acc-al és amik játékok megvannak és annak trófeái valahogy áttudom vinni az új acc-ra ??

(#40259) RunnyJuggler válasza Dombi32 (#40258) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Átvinni trófeákat nem lehet egyik acc-ról a másikra. Játékokat sem, de úgysem tudsz ps3-as játékkal játszani ps4-en. Miért nem tartod meg a régi acc-odat?

A trófeák meg játékok mind felhasználóhoz vannak kötve, nem géphez.

[ Szerkesztve ]

(#40260) shunter válasza thrill (#40233) üzenetére


shunter
aktív tag

Aham. Na akk megoldódott. Ennek örülök. Így bizalom gerjesztőbb az oldal.

(#40261) NestQuick válasza Dicker (#40239) üzenetére


NestQuick
tag

Hát nem tudom, még 1 hónapja se vagyok ps4 tulaj :DDD
Viszont, ha továbbra is megy a last of us, akkor ne foglalkozz vele. :)

(#40262) NestQuick válasza shunter (#40260) üzenetére


NestQuick
tag

Ahogy az előzőekben is írtam, nekem is rögtön megjött a kód. (last of us)
És teljesen mindegy, milyen paypal fiókkal fizeted (nekem is HUN van).

(#40263) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#40257) üzenetére

"Ne kezdjünk el ezen vitatkozni", majd erre el kezded a vitát. :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40264) shunter válasza Dexar007 (#40257) üzenetére


shunter
aktív tag

Hogy a Last of Us marad el a TR től grafikába? Há sztem pont fordítva. Én a TLoU után full közvetlen vittem ki a TR t, és rendesen zavaróan gagyibb volt. Főleg az arc animációnál lehetett észrevenni a szakadékot. Viszont a környezet nem volt sokkal rosszabb. Nem rossz a TR egyáltalán, na de nem jobb semmibe se mint a TLoU. Sztem...

[ Szerkesztve ]

(#40265) Dombi32 válasza RunnyJuggler (#40259) üzenetére


Dombi32
csendes tag

mert a ps3 acc az Angol volt és még amikor volt 2007-ben a nagy acc feltörések köztük volt az enyém is a sony meg szart rá , hogy nekem ez eltűnt ezt nem tudom használni ezt nem kapom meg , jah és ők kértek meg rá hogy ha még a jelszavamat is megváltoztatom ne nagyon regeljem be a bankkártyám pl :D

Így tehát lett az új magyar acc a Ps4-hez .

Tehát a ps3-ra játékok feltelepítve mentések usb-n megvannak , miután én a ps3 on átmegyek az én magyar acc-omra , esetleg letörlöm a játékot úja felteszem mentést visszateszem úgy a trófeák is jönnének vele vagy sem ?

A trófeák végett is szeretném és van pár kedvenc játékom a ps3-on ami elvileg ha tavasszal elindul a Gaikai szerver akkor átlehet streamingelni őket .

(#40266) haddent válasza Dexar007 (#40257) üzenetére


haddent
addikt

Jó játék a Tomb Raider, szép is volt, és élvezhető de kb ennyi nekem. Biztos van TR fan, nekik ez az ultimátum.. A TLOU szvsz. szebb. Nem kifejezetten textúra felbontás és poligonszámokra értem, hanem egyszerűen nagyon egyben van az a játék, az összes környezet 1-től 1-ig zsúfolt, azt az érzetet kelti, hogy ott egy nagy, élő, mozgó nyüzsgő városi élet volt, és most vége. A Tomb Raider hiába "modernebb" grafikailag (talán, bár nekem nem egyértelmű), egyszerűen nem nyújtja azt a vizuális élményt számomra.
A játékélmény és a történet(vezetés) az úgy kb. kár is összehasonlítani, mert csak megbántanék valami TR fant (téged?). A TR jó, vagy akár nagyon jó de a TLOU hatalmas.
Hangok terén a TLOU Sony headsettel és hangprofillal félelmetesen jó..
Úgy nagyon más nekem nem számít és nem is maradt ki szerintem. Nem egy kategória, van amit nem lehet és nem is érdemes összehasonlítani mert "szarnak" tűnhet egy amúgy nagyon korrekt és jó játék ( = Tomb Raider).

És nem azért, mert hogy exkluzív.. Ott a Shadow Fall, exkluzív, máig az egyik legszebb játék de közelébe nem ér egy Báttlefíd 4 -nek élményileg, ami ráadásul játszhatatlan volt fél évig. Nem elfogultság..

shunter nekem is ez volt a benyomásom, de nem számolgattam poligonokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40267) spawn21 válasza gyuribácsi88 (#40241) üzenetére


spawn21
veterán

Érdekes, mert megvettem. Gondolom akkor cd nélkül mennie kellene. Nem megy.

iPhone 13p

(#40268) kovsol válasza spawn21 (#40267) üzenetére


kovsol
titán

Töltsd le a digitális verziót.

May the Force be with you!

(#40269) spawn21 válasza kovsol (#40268) üzenetére


spawn21
veterán

19 ezer ft-ért? Köszi nem :)

iPhone 13p

(#40270) kovsol válasza spawn21 (#40269) üzenetére


kovsol
titán

Nem teljesen értelek. A 8e Ft-os Bf premiumra válaszoltál. Az digitális ha letöltőd nem kell a lemez.
Ha neked lemezes van az mindig kérni fogja.

May the Force be with you!

(#40271) spawn21 válasza kovsol (#40270) üzenetére


spawn21
veterán

A bf4 maga lemezes, csak a prémiumot vettem a storeban.

iPhone 13p

(#40272) kovsol válasza spawn21 (#40271) üzenetére


kovsol
titán

Ha te megvetted a premium editiont ami az alap játék plusz dlc akkor nem kell a lemez, de akkor is le kellene töltened ujra az egészet, hog ne kérje a lemezt. Es el is adhatod a lemezt akár.
Ha csak a dlc-t vetted meg akkor meg lemez kelleni fog mindig. De szerintem a dlc külön nem volt akciozva, csak egyben.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#40273) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#40263) üzenetére


Dexar007
veterán

Ugy ertettem,hogy en leirom a velemenyem,ti pedig ultok es figyeltek az okosabbra. ;]

Give me your cum,bull!

(#40274) Newyorker válasza kovsol (#40272) üzenetére


Newyorker
addikt

Most olvasom amit írsz, akkor kérdeznék én is! Én megvettem anno a lemezes BF4-et, majd kb fél éve 15.000 Ftért a sima Premiumot hozzá! Akkor most eladhatom a lemezt és menni fog anélkül?! A Premium nem csak az 5 addont tartalmazza?

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#40275) spawn21 válasza Newyorker (#40274) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem nem megy. Letölteni nem engedi a sima változatot, csak pénzért. Szerintem ne add el

iPhone 13p

(#40276) kovsol válasza Newyorker (#40274) üzenetére


kovsol
titán

Te csak a prémiumot vetted hozzá akkor az csak a dlc gyűjtemény és kell az alap játék. Premiun edition az nem egyenlő a premiummal.

Spawn te vagy csak a dlc t vetted meg, vagy valamit nem jól csinálsz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#40277) Newyorker válasza kovsol (#40276) üzenetére


Newyorker
addikt

OK OK, köszönöm!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#40278) banduk


banduk
csendes tag

Hali, azt tudjatok hogy lehete ps4 rol egyenesen youtubera feldobni gameplay videot?

(#40279) haddent válasza banduk (#40278) üzenetére


haddent
addikt

Igen, share gombbal lehet, működött már régebben is.

(#40280) spawn21 válasza banduk (#40278) üzenetére


spawn21
veterán

Share gomb, ott kiválasztod

iPhone 13p

(#40281) banduk


banduk
csendes tag

Koszi szepen, csak haveromnak felakarok venni valamit :) megegyszer koszi

(#40282) gyuribácsi88 válasza spawn21 (#40271) üzenetére

Dobjál már egy képet arról amit megvettél a store-ban. Mert esküszöm nem értem hogy most mi nem jó nálad.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40283) phgergo


phgergo
aktív tag

kg Ma megleptem magam egy Sony Wireless Gold fulessel, de halknak bizonyul :( 7.1 bekapcsolva rajta es a hangero is maxon van, de amikor a psen is hangosra szeretnem venni bevan szurkulve a lehetoseg.... Magyarant nem allithato. Itt a kep is rola, valaki tudna segiteni? [link]

[ Szerkesztve ]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#40284) spawn21 válasza gyuribácsi88 (#40282) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem mindenki érti. Hiszen én csak prémiumot vettem meg. Csak a dlc-t. De később esett le

iPhone 13p

(#40285) spawn21 válasza phgergo (#40283) üzenetére


spawn21
veterán

Van egy alkalmazás a storban, azt kellene letölteni. Annyi biztos, hogy nem halk. Leszakad a fejem bf4-ben.

iPhone 13p

(#40286) tarti19 válasza phgergo (#40283) üzenetére


tarti19
senior tag

Az oldalán nézd meg, hogy a csúszka nincs-e elcsúsztatva. Itt tudod szabályozni, hogy a játékbeli hangokat vagy pedig a party hangokat halld jobban.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#40287) Pöttön válasza haddent (#40266) üzenetére


Pöttön
őstag

Vannak nagy TR fanok.
Csak hogy éljek egy példával a családomba a sógorom az nagy Tomb Raider fan.
Oly annyira hogy mikor mutattam neki az Uncharted 4-ről a gameplay videót akkor azt mondta hogy "ezek" (Naughty Dog) most érték el azt a szintet amit a Tomb Raider már rég tudott.... (Grafikailag és játékmenetileg) :C És hogy nagyon a Tomb Raider-re "hajaz". Aztán felvilágosítottam gyorsan hogy ez nem teljesen így van, és az új TR hajaz inkább az Uncharted-ekre, erre meg az volt a válasz hogy de így is felülmúlja az összes Uncharted-et a TR.... Na itt inkább már rá hagytam mert hosszú vita lett volna... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#40288) spawn21


spawn21
veterán

Annyira jó bf4-ben a magán szerverek. Olyan mintha halhatatlanok ellen játszanál néha. A 350-es skillem egyből lezuhant 230 ra. :U

iPhone 13p

(#40289) stilo18 válasza Csillag01 (#40218) üzenetére


stilo18
addikt

2 hete 4990-ért vettem náluk a webáruházban!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#40290) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Nem tudja esetleg valaki, hogy lehet-e a DS4-et Xperia Z3 Compact töltőjével tölteni?

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#40291) gyuribácsi88 válasza ilovedigweed (#40290) üzenetére

Én a sony sp telefonom töltőjével töltöm, egy médialejátszóról :DDD (szóval mindegy miről töltöd)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40292) adamssss válasza ilovedigweed (#40290) üzenetére


adamssss
veterán

Én még Nokia töltővel is tudtam tölteni... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#40293) Def26 válasza adamssss (#40292) üzenetére


Def26
félisten

Milyen ez a tuact venom? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40294) adamssss válasza Def26 (#40293) üzenetére


adamssss
veterán

Eszméletlen jó. GTA-t és a farcry toltam vele, tényleg olyan mint a PC-n, persze van egy marginális különbség de ha rászánod az időt akkor kb csak akkor veszed észre a különbséget ha nagyon hardcore vagy PC-n.

Azért adom el mert annyi meló van h egy játékért nem tartom meg. Kihasználatlan. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#40295) Newyorker


Newyorker
addikt

Na már jó a BF :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#40296) WaterWave válasza adamssss (#40294) üzenetére


WaterWave
veterán

Mi az a különbség?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#40297) phgergo


phgergo
aktív tag

Aki hasznal wireless gold fulest segitsen legyenszives, mert a devicesnel szurke a volume controo headphones es halk minden :(

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#40298) RunnyJuggler válasza phgergo (#40297) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Előbb írták, hogy keress valami alkalmazást a store-ban. Gondolom valami voice vagy headset lehet a neve :D

(#40299) Tegla80 válasza phgergo (#40297) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar irtak....
Toltsd le az app ot hozza a store bol

Sony® & PlayStation®

(#40300) phgergo


phgergo
aktív tag

Azok mar megtortentek :) a lenyeg ott volt h nem frissult le a fw a headseten, mar jo :)

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.