Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) hudekira0 válasza tarti19 (#41379) üzenetére


hudekira0
tag

Far Cry 4et miért nem említi senki? szerintem verte grafban az AC-t

(#41402) RunnyJuggler válasza optikal (#41397) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem még azt monda, hogy állnak a szerverek. Ma már ne is próbálkozzak játszani? Gondoltam feljövök egy kicsit bf-ezni :(

(#41403) Tegla80


Tegla80
addikt

;)

Sony® & PlayStation®

(#41404) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#41403) üzenetére

Barátlista, üzenetek, nekem is betölt, de online egy játék sem indul el, még a COD AW sem, pedig az idáig mindig ment, mikor más nem :DDD

Amúgy ez milyen app?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41405) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#41404) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/2185/~/psn-maintenance%3A-1%2F15%2F15

"As long as you have an active account with PSN as of the start of maintenance, you will be able to play online and access partner services such as Netflix while the maintenance is occurring."

Eszerint működnie kellene a multinak...

(#41406) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#41404) üzenetére


Tegla80
addikt

nem app....vita
délutántól bentvok....most bekapcsoltam a ps4 et ....pvz multiba beengedett...valszeg mert vitan bevok jelentkezve igy megy a ps4 is.

szerk
bf4 multi nem talal ea servert,,,,

Nayrobi
látszik a képen fentebb,h online vagy :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#41407) Nayrobi válasza gyuribácsi88 (#41404) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ez nem app, hanem psvita. Mellesleg nyomom a DC-t neten már egy órája, előtte Rocksmith ment, szal nálam is megy a psn.

(#41408) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Mire jobb allitani a tv-t ps-hez?
Pc mod, vagy jatek mod?
Eddig jatek modon volt, ma atallitottam pc modra, es mintha szebb lenne a kep(elethubb)a gta-ban.
Fifa viszont mintha lassabb lenne(lehet hogy csak azert, mert szakadt meccs kozben az eso :D)

(#41409) gyuribácsi88 válasza Nayrobi (#41407) üzenetére

Ja látom hogy fent vagy, látok mindenkit, party chat is megy mert beszélgetünk, de egy játék sem talál szervert. Mindegy engem nem zavar, ilyenkor legalább kijátszom a single részeit a játékoknak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41410) Nayrobi válasza gyuribácsi88 (#41409) üzenetére


Nayrobi
őstag

Érdekes, én multiban tolom éppen a DC-t, a sors fintora hogy pont ez megy most tökéletesen, haha.

(#41411) Rigormortiis válasza RunnyJuggler (#41396) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Konkrétan 2008 óta szinte végig neten volt a 360, az összes bfet, forzát és halot szanaszét toltam multiban, sokat is vásároltam online, és k.rvára semmi bajom nem volt az online részével, amit nem mondhatok el a másfél hónapos ps4emről. Ettől még ugyanúgy jobban érdekelnek a PS exkluzívok, és magával a géppel semmi bajom, csak ne tegyünk már úgy, mintha olyan fasza lenne a psn, mert nem az.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#41412) gyuribácsi88 válasza Nayrobi (#41410) üzenetére

Itt is jó már minden, ennyi volt. De mondjuk ezt most mondták is hogy karbantartás lesz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41413) kenny123


kenny123
addikt

Nálam meg halott a psn, bf4 nem igazán talál semmit, csak tolt. :(

yo

(#41414) kenny123 válasza kenny123 (#41413) üzenetére


kenny123
addikt

Közben restart, jó is lett.

Viszont lenne egy kérdés. Csak én vagyok nagyon kiváltságos, vagy a kontroller, illetve a gyári sony gold fejhallgató akksija tényleg nem valami izmos?

A fejhallgató amikor elkezdtem játszani, 2 csíkon volt, majd kb 35 perc után kezdett elhalkulni, aztán már éppen csak egy csík volt. Illetve, a kontroller minimális rezgéssel nem húzott ki többet 10-11 óránál, ez normális?

yo

(#41415) Madwe válasza kenny123 (#41414) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, 8 órát bír papíron mindkettő. Azért ha egyhuzamba 8 óránál többet játszol, akkor komolyan tolod, s érdemes befektetni mégegy kontrollerbe :) Egyébként minden játéksession után felmehet a töltőre, illetve bármilyen usb/átalakítóval 220v aljzatba bedugható, usb hosszabítóval akár 10mre is lehet az az aljzat... Ettől függetlenül persze jobb lenne ha többet bírná, de evvan, ezt kell szeretni...

(#41416) kenny123 válasza Madwe (#41415) üzenetére


kenny123
addikt

Nem egyhuzamban, de szabadnapon nem áll távol tőlem. Ez most épp 2 alkalommal jött össze, közben meg nem igazán foglalkoztam töltéssel, "holnap meg úgyis kibírja". Hat nem bírta. :D

Mindegy, akkor minden este játék után töltés lesz, nem para. :) 360rol jövök, ott 2 izmosabb akksival azért simán elment akar egy hétig is a joy, ha nem tovább. Nyilván nem flame, csak megjegyzem. Amúgy elég zsír a ps, több év Xbox után pikk-pakk atalltam, simán megy úgy az fps mint ott pár év alatt. :)

yo

(#41417) Madwe válasza kenny123 (#41416) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ps3nál is tovább bírták, az az idióta fény viszi el az akksi idő jó részét :(

(#41418) Dicker válasza Madwe (#41417) üzenetére


Dicker
őstag

Vagy inkább a túlzott adathalom, ami folyamatosan kering a kar, és a gép között, mert gyanítom nem kapcsolja ki a felesleges dolgokat, amit egy adott játék épp nem tud használni.
Régen voltak a gombok jelei, meg rezgés, most van mozgásérzékelő, hangszóró, touchpad is mellette, a fény a legkevesebb az egészben. Az előző kontrollerem 60 órát bírt, ez meg 8 órát. De nem probléma, töltőről is lehet játszani, meg gyorsan is fel tölt. Egyébként meg lehet venni hozzá plusz akkumulátort, vagy a gyári 1000mah lecserélni 2000-re.

(#41419) barcabome


barcabome
aktív tag

Érdekes, tegnap 18:00 előtt elkezdtünk FIFA 15 pro klubozni és 23:00 után hagytuk abba. 1-2 hibaüzenettől eltekintve végig tudtunk online játszani karbantartás alatt. :DDD

Egyik srác 20:00 után csatlakozott be, de neki is működött.

[ Szerkesztve ]

(#41420) barcabome


barcabome
aktív tag

A 10% kedvezményt, amit elvileg kaptunk a leálláskor tudja valaki, hogyan lehet érvényesíteni? :R

(#41421) gaebriel válasza Madwe (#41415) üzenetére


gaebriel
tag

Nekem ez a hálózatról töltés nem megy...biztos én vagyok a béna vagy nem tudom. :U
Amúgy tegnap este 7-től kb hajnali fél 2ig toltam egyfolytában gta online-t, és nem volt gond. Talán 1szer kidobott egy szerverről, de ennyi.

(#41422) adamssss válasza barcabome (#41420) üzenetére


adamssss
veterán

Elvben a Sony majd bejelenti, hogy mikor fog élni az akció, és majd akkor.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#41423) Pöttön válasza d3tox1c (#41408) üzenetére


Pöttön
őstag

Az attól függ, hogy melyikkel kisebb az input lag-ja a tv-nek.
Ki kell tapasztalni.
Nekem játékmódba kisebb. :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#41424) haddent válasza ForRedGlory (#41395) üzenetére


haddent
addikt

Na tessék próbáljon meg az ember 1x írni egy vitathatatlanul, eltéveszthetetlenül 100% ízig vérig "poén" kommentet ami egyben igaz is és el is ismeri a PSN hibáját (illetve karbantartását), hát nem megjelennek akkor is az xbox koboldok azért is lebaxni! :DDD Itt az ember ha jót - ha rosszat mond, csak kapja az ívet azoktók akiknek amúgy közük nincs a topikhoz vagy a géphez :F

N@idia Sajnálom ha VeresGyőzelem Úrnak kevés volt a nyelvi asszociációs képessége, hogy megértse ez valójában nem volt komoly, sőt valóban kicsit irritált, hogy karbantartás van. A stílust pedig loptam, max. plágiummal vádolhatsz/tok meg :B :R

Röviden és tömören összefoglalva: akik a komment mondandója miatt ugrálnak azok szálljanak már magukba és nézzék meg hány ilyen komment születik naponta, hetente itt, és hány származott tőlem és hány tőletek. Akik a stílus miatt pattognak azok meg ugyancsak kövessék el az említettet, vagy elég egyből ForRedGlory méltóságosnak a kommentjét elolvasni :DD Senki egy rossz szót nem szólt hozzá ő meg megint emberkedik.

Volt itt az a srác aki trollkodott egy pár hónapig néha még mindig beír nem jut eszembe a neve. Hát kezdem megérteni. Csak még viccesebb ha trollkodni sem kell akarni mert úgyis beleköt valami agresszív barom állat :DDD :R

(#41425) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Psn store olcsó vásárláshoz keresek partnert Első közös játékunk a Dying Light lenne :)

(#41426) Pöttön válasza tarti19 (#41379) üzenetére


Pöttön
őstag

Az Uncharted 4 baromi jól fog kinézni, már az eddig kiszivárgott anyagokból is ezt lehet leszűrni.
Leszedtem a net-ről a 15 perces gameplay videót rendes Full HD-ba, nem az agyon tömörített szutyok youtube-os verziót, és 50"-ra kirakva le esett az állam!
Főleg hogy haver áthozta a PS3-át meg az Uncharted 3-at és utána megnéztük azt is mozgásba.
Így látszott igazán már most is a generációk közti különbség.
Az Uncharted 4 amiben hatalmasat fejlődött az az arc megjelenítés, de minden más téren is ott van a toppon! :K Szóval ha ne adj Isten a 60 FPS nem is lesz meg, de látvány terén biztos hatalmasat fog ütni az U4! :K

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#41427) Madwe válasza Dicker (#41418) üzenetére


Madwe
nagyúr

Moddolt kikapcsolt leddel 2-3x annyit bír :D

(#41428) PistiSan válasza Madwe (#41427) üzenetére


PistiSan
addikt

Erről szívesen olvasnék többet.

(#41429) Madwe válasza PistiSan (#41428) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt egy tesztszerűség éééés itt a videó hogy hogyan tedd. Minimális hátránya, h töltés közben nem látod mikor végzett, másra nem tudok gondolni :)

(#41430) adamssss válasza Pöttön (#41426) üzenetére


adamssss
veterán

A linket ahol fenn van a 15 perces gameplay FHD-ban 60 FPS-el megosztanád?

Köszi :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#41431) bordi10 válasza PistiSan (#41428) üzenetére


bordi10
senior tag

Vagy veszel 600 ftért egy ilyen kábelt ha elég a 3m, nekem elég, és töltöd game közben ha nagyon kell, így nem kell szétgányolnod csokipapírokkal a 17k-s DS4-et, barátibb nem?

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41432) bordi10 válasza adamssss (#41430) üzenetére


bordi10
senior tag

+1

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41433) PistiSan válasza Madwe (#41429) üzenetére


PistiSan
addikt

A moddolás alatt én arra gondoltam, hogy hackelt szoftverről van szó :)
Szétkapni nem fogom ezért garanciális időn belül az biztos.
De azért köszi az infót róla.

(#41434) bulikavagyok válasza adamssss (#41430) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Itt fent van, bár ez nem 60fps. Szerintem olyat nem találsz sehol.. :N

[ Szerkesztve ]

(#41435) gyuromoj válasza adamssss (#41430) üzenetére


gyuromoj
veterán

Uncharted 4: A Thief's End - 60fps Gameplay Demo [1080p] TRUE-HD QUALITY

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#41436) Pöttön válasza adamssss (#41430) üzenetére


Pöttön
őstag

Ami nekem van az nem 60 fps-es, csak rendes minőségű Full HD.
Asszem innen szedtem le anno. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#41437) Madwe válasza gyuromoj (#41435) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eleve 30fps volt. A technikai zseni aki feltöltötte, felkonvertálta 60ra. De attól még nem lesz 60 :Y Ellenben tömörített rajta youtube...

[ Szerkesztve ]

(#41438) desolator


desolator
senior tag

Sziasztok!

Láttam, hogy itt a ph-n és máshol is hirdetnek digitális játékokat. Hogy ha jól értem ez úgy működik, hogy megadja nekem az eladó a profil nevét és jelszavát. Viszont én azt nem értem, hogy ilyenkor hozzá férek az összes addig letöltött játékához, nem? Vagy hogyan tudja megoldani, hogy csak azt az egyet bírjam leszedni amit megvettem tőle? Gondolkozom én is ,hogy így eladok játékot csak ezt a részt nem értem ebben..

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#41439) RunnyJuggler válasza desolator (#41438) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Gondolom annyi profilja van, amennyi játékot meg akar osztani. Egy profilon csak egy játék van. Ez elég necces megoldás, mert akinek eladja, csak addig tud vele játszani, amíg le nem törli a fiókot vagy a játékot. Azon kívül semmi garancia arra, hogy megkapod-e a játékot. Felesbe egy baráttal sokkal jobban megéri játékot venni, ott legalább a tietek a játék, nem valami más felhasználón van.

(#41440) N@idia válasza RunnyJuggler (#41439) üzenetére


N@idia
őstag

Már én is bánom,hogy megvettem így a Cod AW-t,mert ha előbb osztom meg veled a profilom megvehettük volna ezt is felesbe mester úr :( Na de majd a COD World at War 2-őt az úgyis ütősebb lesz :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41441) Tegla80 válasza desolator (#41438) üzenetére


Tegla80
addikt

10bol 9ember tudatlan ps felhasznalo....ha veszel ilyen eladotol barmit is,akkor Te is beletartozol a 9be.En kerdes nelkul vegleg kitiltanam azt aki accot hirdet a ph-n.

Sony® & PlayStation®

(#41442) desolator válasza Tegla80 (#41441) üzenetére


desolator
senior tag

Értem, köszi mindenkinek, akkor ez felejtős..

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#41443) adamssss válasza bulikavagyok (#41434) üzenetére


adamssss
veterán

Koszi.
Es a tobbieknek is. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#41444) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Aki most a nagy akcióba vette a DC-t annak mi a véleménye, ekkora pénzmagot megéri rááldozni? Akinek már megvan annak mi a véleménye a hibákat javították megjelenés óta? :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#41445) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Kész a clubom a drivecluba aki szeretne csatlakozhat hungaryteam ;)

(#41446) Def26


Def26
félisten

Van aki most bf4 -el tolja?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41447) SnIp3r válasza Def26 (#41446) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

igen :D

PS4 ID : Kovee1979

(#41448) xenom0rph válasza Def26 (#41446) üzenetére


xenom0rph
őstag

jaaa

vegyél fel, este tolhatjuk ha gondolod

halahala

(#41449) Madwe válasza Tegla80 (#41441) üzenetére


Madwe
nagyúr

Illegális itt így hirdetni, fel kell ezeket a csalókat jelenteni a csába...

(#41450) oriic válasza Tegla80 (#41441) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel tilos az ilyen üzletelés, folyamatosan törlik ezeket a hírdetéseket.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.