Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35641) LeventeV válasza Dawide@axele (#35607) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én is kipróbáltam ma a Unity-t. Fel is rakta a patchet (1.02) ami után eléggé félve indítottam el.
Annyira lehúzták neten, hogy azt hittem maga lesz a katasztrófa.
Ehhez képest fps drop összesen kétszer volt, azok is csak 1-2 másodpercesek és ugyanannál az épületnél fordult elő.
Illetve még olyan hibával találkoztam, hogy 2 ember lebegett, majd mikor közelebb értem hozzájuk akkor már leszálltak a földre.
Nem annyira vészes technikai szempontból már a játék (nyilván elvárható lenne már, hogy komoly hibáktól mentesen adjanak ki egy játékot), anno az AC 3-at mikor elindítottam sokkal komolyabb hibák voltak benne, újra kellett kezdjem a játékot, mert a bugoktól nem tudtam tovább menni.

Maga a játék eddig nekem jobban tetszik mint a Black Flag (jó volt a kalózkodás, de nem sikerült a játékba implementálni az AC komponenseket), AC 3 és a Revelations., de a 2. rész és a Brotherhood jobb volt.
Látszik, hogy a 2. részhez akartak visszamenni, egy nagy város (horizontálisan és vertikálisan is), Arno is hasonlít Eziora, eddig az alapsztori is arra hajaz.

Ami eddig pozitív nálam: co-op, lopakodás, lefelé parkour és "akadálykikerülős" futás, ablakon keresztül házba jutni, nehezebb harcok, karakterfejlesztés.

Ami negatív: nem tetszik, ahogy a jelenkori történetet próbálják előadni.

Eddig kb. 8/10-et adnék rá.
Nem a legrosszabb rész, nem is a legjobb. Aki igazán szereti a szériát, az szerintem örülni fog ennek a next-gen résznek, azonban egyet kell értenem azokkal akik azt mondják, hogy CoD-hoz hasonlít már ez az egész széria. Látszik már ezen a részen is, hogy nem nagyon van igazán új és forradalmi ötletük a készítőknek, ezért jó lenne pár évre szüneteltetni a szériát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.