Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264213) penge111


penge111
addikt

Este kipattant az FF VII Remake platinája. Innen is üdvözlöm a fejlesztők édesanyját. Platina egyik része, hogy hard módban kell minden fejezetet újra végigtolni. A szuperbossnál is már tikkeltem, de az utolsó chapter legvégső harcai, ahol nincs mentési lehetőség és kb 1 óra csata az valami rettenet nehézre sikerült 3 próbára lett csak meg :B Amúgy érdemes ránézni a hard módra, mert itt villantja meg a játék a harcrendszer mélységeit. Itt már valóban kell használni a dodge, védekezés skilleket is, sokat kell agyalni milyen matéria kombó kell az egyes szituk megoldásához. Ja külön fincsi dolog, hogy az mp az nem töltődik fel a save pontoknál, illetve itemeket egyáltalán nem lehet használni :C Szóval nem gyenge kihívás! Hatalmas élmény volt, nagyon várom a következő fejezetet. 83 óra volt, megérte!

Ui: érdekesség a játékot 9k-ért vettem postával együtt, most 11kért adtam tovább szintén postával . Valószínű Ps5 masina kapcsán, inkább maradok a lemezes verzió mellett majd, ami meg kizárólag digitálisan jelenik meg, azt megveszem, ahogy ebben a generációban csináltam.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.