Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#250951) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Azért ez a Tlou2 eléggé érzelmi hullámvasút.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250952) S e t h válasza Carlos Padre (#250951) üzenetére


S e t h
nagyúr

Magadat nem irányítod át megfelelő topikba, csak másokat?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#250953) Batyops


Batyops
aktív tag

Már lassan 10 órám van a Tlous 2-ben de még mindíg csak nézek ki a fejemből hogy ez milyen szép. A sztori pedig szerintem eddig jó érdekes alig lehet lerakni. Ami a történetmesélést illeti az ND még mindig a legjobbak között van .

(#250954) Imilenni válasza S e t h (#250952) üzenetére


Imilenni
addikt

Nagyon megoszlik egyébként a két TLOU2 topic :D
Leginkább a mi - leak beszélős - csoportunkban vagyunk, de ott ugye nincs SPOILER gomb.
Szóval hiába spoileres kibeszélő, könnyen fszra szaladhat az ember ott is.

Press "F" to pay respects.

(#250955) nincsnév007 válasza 30z.Samu (#250942) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem lemezes, tökéletes a hang :)

[ Szerkesztve ]

(#250956) zbundy


zbundy
aktív tag

Másnál nem bugos a játék? Miután Seattle-be értem, a belvárosban konkrétan folyamatosan beesek a térkép alá. Nem tudok tovább haladni mert akárhonnan kerülnék lezuhanok a térképről..

Ha előveszitek a térképet akkor a területet középén elválasztó Marion street-en nem tudok átkelni semerre mert megnyílik alattam a föld..

[ Szerkesztve ]

(#250957) Imilenni válasza zbundy (#250956) üzenetére


Imilenni
addikt

Próbáld ki, hátha.

Press "F" to pay respects.

(#250958) Jim-X válasza Imilenni (#250954) üzenetére


Jim-X
őstag

Marmint ugyerted puncira ;]

A játék az nem játék!

(#250959) Jim74 válasza Skynet258 (#250940) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Ezért gondoltam, hogy olyanra bíznám, aki nap, mint nap ezzel foglalkozik. Tudja, mennyire lehet feszegetni, stb.

(#250960) sxxorp


sxxorp
őstag

Na, kipörgettem a TLOU-t! (igaz az első részt, és múlt hétvégén, de akkor is ;] )
Lassan nagyon közel kerülnek hozzád a karakterek, megrázó, epic élmény!

(#250961) Carlos Padre válasza S e t h (#250952) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Spoilereztem tán? Bocs ha neked új volt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250962) Carlos Padre válasza zbundy (#250956) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eddig nem találkoztam ilyennel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250963) zbundy válasza Carlos Padre (#250962) üzenetére


zbundy
aktív tag

Visszatöltöttem egy korábbi állást és így már jó. Csak egy 40 perces szakaszt kellett újravinnem.. remélem többször nem fordul elő

(#250964) Wesder válasza Wesder (#250805) üzenetére


Wesder
félisten

"Crash is relaxing and exploring his island in his time, 1998, when he finds a mysterious mask hidden away in a cave, Lani-Loli. The mask is one of the Quantum Masks and apparently knows Aku-Aku, Crash's mask friend! With the Quantum Masks returning and a Quantum Rift appearing near our heroes, they decide to bravely head through to different times and dimensions to stop whoever is responsible."

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250965) Lackooo84 válasza S e t h (#250880) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mire megkapjátok a kódokat már nem ér semmit, mert csak a játék elején ér vmit... :DDD

The Truth is out there...

(#250966) Jim-X


Jim-X
őstag

Aki Gold fulest hasznal. Be szoktatok kapcsolni a virtual sorroundot?
Ugy vettem eszre, hogy kikapcsolva sokkal jobbak a melyek...foleg itt a TLOUII-t jatszva jon ki nagyon :F

A játék az nem játék!

(#250967) Batyops válasza Jim-X (#250966) üzenetére


Batyops
aktív tag

Én nem szoktam bekapcsolni simán stereo fülesként használom mert nekem ez a térhangzás amit ad nem jön be szinte egyik játéknál sem kapcsolom térhangzásra.

(#250968) callmeakos válasza Batyops (#250953) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

A face animation az ami igazán döbbenet. Az olyan átvezetők amik pár éve renderelt videók voltak javított minőségben az most egyszerűen csak átforgatott kamerakép vágókép nélkül de olyan minőségben mintha ez is egy renderelt videó lenne. Én egyszerűen csak nézek ki fejemből. Többet nem is említek, mert még mindig dolgozom fel amit láttam.

All→M8

(#250969) Carlos Padre válasza callmeakos (#250968) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Engem a töltési idők leptek meg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250970) Wesder válasza Carlos Padre (#250969) üzenetére


Wesder
félisten

A mik? Töltési idők???

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250971) Carlos Padre válasza Wesder (#250970) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja. Ha meghalsz kb 3 mp és már játszhatsz is tovább.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250972) Wesder válasza Carlos Padre (#250971) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért kérdeztem igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250973) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Wesder, wesder :(

;] :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250974) Wesder válasza Carlos Padre (#250973) üzenetére


Wesder
félisten

Mit kezdjek ezzel? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250975) Madoc válasza S e t h (#250943) üzenetére


Madoc
veterán

Én szimplán türelemnek hívnám. De ha akarod.. Kódod megjött már? Vagy csak a végén jön? :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#250976) modflow válasza Gáboromm (#250882) üzenetére


modflow
veterán

Nem, tegnap reggel hozta a postás az akciós áron az Alza-tól.

[ Szerkesztve ]

(#250977) modflow


modflow
veterán

Ami fura evben a TLoU2-ben, hogy már az indulás pillanatában süvít a PS4 Pro, mint az állat...
Bakker még az üzemi meleget se éri el ekkora...., akkor miért süvít, mint egy porszívó???
Nálatok is?

(#250978) S e t h válasza Madoc (#250975) üzenetére


S e t h
nagyúr

Beírásom után 15 perccel érkezett.
Szóval türelem.
Vadászat x számú emberre egy csoport létrehozása érdekében pár ezer forint kedvezmény(vagy bögre) miatt.
A türelmes kivárja amíg olcsóbb lesz. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#250979) Madoc válasza S e t h (#250978) üzenetére


Madoc
veterán

Olcsóbb lett ígyis. Nekem van kódom 2 napja..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#250980) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tényleg a másolás volt a ludas, miután befejezte, elindítottam újra és tökéletes volt a hang. Sajnos kb egy óra fért csak bele tegnap, de az alapján azt kell, hogy mondjam hogy ez a játék egy mestermű. Pedig mèg be sem indult igazàn a story. A grafikán itt-ott már látni hogy generáció végén járunk, de összességében gyönyörű. Mint írtam sokat még nem láttam a játékból, de az alapján le a kalappal, Naughty Dog! :R A fordítás itt-ott kicsit fura, de összességében rendben van szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#250981) toompa válasza modflow (#250977) üzenetére


toompa
őstag

Nálam a hangját nem lehet hallani a pro-nak TLOU2 közben.

(#250982) felixo válasza modflow (#250977) üzenetére


felixo
őstag

Nálam is eléggé pörög már az elején.
Korábbi teszteknél ezt írták is.

Redmi Note 9

(#250983) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Tegnap este elkezdtem én is a Part II-őt és hát mit lehet erre mondani, mintha next-gen játékkal játszanék. :D A sztorit most rúgták be, kapásból megleptek két előzetes következtetést is felrúgva, úgyhogy örülök.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#250984) Madoc válasza 30z.Samu (#250980) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem rendszeresen ilyen mikor tölt a háttérbe a gép. Minden játéknál akad a hang de csak a fülesbe.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#250985) Callme válasza Frod (#250944) üzenetére


Callme
tag

Nálam nincs lakat, mondjuk megvártam, míg teljesen letöltötte. Nézd meg, hogy aktiválva van-e a fiókod elsődlegesként:
(Beállítások) > [Fiókkezelés] > [Aktiválás elsődleges PS4-ként] > [Aktiválás]

PSN ID: CallmeEighty8

(#250986) Kendek válasza modflow (#250977) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam nem süvít, hanem beállt egy ilyen tompa hangra ami azért hallható ha arra figyelsz, de egyáltalán nem hangos vagy zavaró. Meg is lepődtem, hogy csak ennyi. A játékok menüje általában nincs visszafogva, ezért hangosodhat fel már az elején is, de én nem tapasztaltam itt porszívóhatást.

<-ƘƘ->

(#250987) 30z.Samu válasza Kendek (#250986) üzenetére


30z.Samu
félisten

Èn azon lepődtem meg tegnap, hogy a Slim nem “visít” úgy, mint mondjuk egy Fortnite alatt.

Sic Parvis Magna

(#250988) S e t h


S e t h
nagyúr

A beírt dlc kód alapján megkapott "kedvezményeket" hol fogom látni? Vagy lehet még nagyon az elején vagyok 1 óra játékkal és nem "aktiválódott".
Azért itt kérdezem, mert érhető okból a másik topikba inkább nem mennék, az aknás terület.
Egyébként a játék nagyon szép, a mimika döbbenetes, a sztori, nos az ennek a sorozatnak erőssége volt, azt hiszem most sem kell majd csalódni a továbbiakban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#250989) 30z.Samu válasza S e t h (#250988) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, Facebook-on sem szabad kommentet olvasni a LoU 2 cikk alatt, mert spoiler-eznek a kis gác...nebulók. :D

Sic Parvis Magna

(#250990) Neoteric válasza Kendek (#250986) üzenetére


Neoteric
addikt

+1, ahhoz képest, hogy milyen látvány fogad a képen, egyáltalán nem vészes. Legutóbb AC Odysseyvel játszottam sokat, ahhoz képest halkabb.

PSN: ne0teric_sAN

(#250991) Lackooo84 válasza modflow (#250977) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az én új 7216-osom olyan halk, mint a régi volt egy indi játéknál. Durva, hogy éjjel tényleg szinte semmi hangja nincs a TLOU2 alatt sem, és a laptopom hangosabb nála... :D

The Truth is out there...

(#250992) S e t h válasza 30z.Samu (#250989) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gondolkodtam az elmúlt időszakban ezen. Én nem nagyon voltam felcsigázva a játéktól, a hype elment mellettem, úgy voltam vele, hogy majd játszok vele vmikor, sőt, istenkáromlás de most is jobban vágyom egy jó kis Minecraft Dungeon partyra. :)
És itt jön a DE.
Szinte késztetést éreztem arra, hogy megvegyem első nap a játékot a spoilerek miatt, mert ha van játék amiben számít a sztori, akkor ez az.
Nem járhatok csukott szemmel, kikapcsolva a netet, mert sokan nem tudnak uralkodni magukon, viszont akkor is fura számomra, hogy a vásárlásnál nagyobb motivációt jelentett a spoilerek elkerülése, mint az élmény megélése.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#250993) Carlos Padre válasza modflow (#250977) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ó igen :K

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250994) 30z.Samu válasza S e t h (#250992) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kerültem mindent, amennyire csak lehetett, 95%-ban sikerült is. :))

Sic Parvis Magna

(#250995) Carlos Padre válasza S e t h (#250992) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nálam is nyomós érv volt a day1 vásárlás mellett a sok gyökér, de megérte. Tudtam aludni nem egészen négy órát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250996) Scholes9 válasza Imilenni (#250954) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ezért be sem nézek oda. Amúgy nekem sikerült kb. mindent elkerülni szerencsére. Nálam eléggé csendben van a játék alatt a Pro, meg is lepődtem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#250997) hitchins válasza sxxorp (#250960) üzenetére


hitchins
őstag

Kesz is? Kb hany ora volt?

(#250998) Imilenni válasza Carlos Padre (#250973) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#250999) modflow válasza Lackooo84 (#250991) üzenetére


modflow
veterán

Az enyém CUH-7116B és süvít mint állat. :F

Érdemes újrapasztázni?
Csak mert ha a hang nem nagyon változna, akkor nem nyúlnék hozzá, mert akkor eladásnál még belekötni is lehetne, hogy szét volt szedve.

Szerk.: Most látom, hogy pont szülinapos, 2 éves. :)

[ Szerkesztve ]

(#251000) hitchins válasza S e t h (#250992) üzenetére


hitchins
őstag

En direkt kikerultem minden tlou2 hirt.
Ritkan veszek day1 jatekot. Noha ez az egyik jatek amiert psem van megsem erzem surgosnek. Foleg hogy keves idom van most.

Amiert lehet megis megveszem most az a minoseg es a magyar nyelv. Megerdemlik, es az eladasi szamok talan osztonzoek lesznek maskor is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.