Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#250301) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Lehet olyat mint a PS3-nál, hogy UTP kábellel egyik gépről a másikra átmásolni a dolgokat? Játékok, képek, .....?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#250302) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Sziasztok.
Jelenleg 1000/50-es nettel rendelkezem és valamiért ps4-en csak 40/5 jön össze csak.
Természetesen cat6 kábelen fut bele a ps-be az internet, de hiába.
Több beállítási módot is próbáltam de eddig semmi.
Van esetleg valaki akinek ugyan ilyen problémája volt, tudom nem lesz 1000/50 de legalább ha 200/20 meg lenne mér bőven elég lenne…
Bármilyen ötletet meghallgatok.
Válaszokat előre is köszönöm azépen.

(#250303) Aguinaga válasza MultiDoodad (#250302) üzenetére


Aguinaga
őstag

Azt hiszem, 1-2 napja volt szó róla, hogy amit a PS mér sebességet, az a legközelebbi PS szerverhez tartozik, ott meg közel se biztos, hogy engedélyezve van nagyobb sebesség.
Ha esetleg rosszul emlékszem, majd valaki javítja, de nekem ilyen rémlik..

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#250304) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Van valahol egy szájbarágós leírás az account megosztásról ?
Mindkettőnknek van PS+ előfizetése. A megosztás csak az egymás játékaival való játszáshoz kellene. 2 különböző gépen tennénk ezt (mivel 200 km-re lakunk egymástól :D ).
Válaszokat előre is köszönöm.

Redmi Note 9

(#250305) Zoleee83 válasza felixo (#250304) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg megbízható account megosztós társat keresek jövő hónaptól! :D
Jelentkezni privben lehet, remélem nem tiltott ez a topicban, és nem számít hirdetésnek,ha igen topikgazda pls delete.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#250306) mango21 válasza felixo (#250304) üzenetére


mango21
csendes tag

Ez engem is érdekelne. :U

(#250307) robcsekwow


robcsekwow
tag

Elkészült az első costom kontrollerem :)) :DD

(#250308) Wesder válasza robcsekwow (#250307) üzenetére


Wesder
félisten

Ez eléggé sukàr more.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250309) belan válasza Wesder (#250308) üzenetére


belan
addikt

Jah ;] :C

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#250310) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#248751) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez a Spyro 2 azért picit nehezebb, mint az 1 volt, és nem csak a Skill Point / Trophy részek, hanem pl a Boss fightok is. Az első részt kb egyedül lenyomta az 5 éves lányom is, itt viszont Gulp-nál szerintem akkor se lenne esélye, ha 1 hétig gyakorolna... (A kamera kezelés + mozgás nem megy még neki egyszerre.)

Dive ever, work never.

(#250311) saelin


saelin
veterán

F1 2019 mennyire jó játék? Az EA access-t meg jó hogy írta itt Steve, mert ennyit még akkor is megér ha hozzá sem nyúlok. Ismerősöm is ki akarta már próbálni egy ideje, de az ára elriasztotta mindig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#250312) Moby válasza Wesder (#250308) üzenetére


Moby
addikt

(#250313) Steve1207 válasza 30z.Samu (#250297) üzenetére


Steve1207
veterán

Írtam háromnegyed oldalt, de inkább letudom annyiban, hogy nagyok voltak az elvárásaim, meg béna vagyok az autós játékokhoz ezek szerint... :D

(#250241) ProEvoFan: nálam a Nissan zörög azért folyamatosan, nem vettem észre, hogy elmenne a hang.
(#250299) wesder: tervben van, ha nem is a 4 már, de a következő biztos. Ebben amúgy lehet lesz majd kérdésem nemsokára.
(#250300) RangerFox: még talán még 360-on toltam és azzal azért jobb barátságban voltam kezdetben (de már látni a neonfényt az alagút végén itt is! kifolyik a szemem ;] )

.

(#250314) tajati


tajati
aktív tag

Sziasztok!
Hátha valaki emlékszik az előző generációnál erre. Szeretnék ps plus-ra előfizetni. Az 1 éves elég kedvező most még. A kérdésem, hogy mivel ez account-ra szól szerintetek majd ps5-nél is használható lesz?

(#250315) Carlos Padre válasza tajati (#250314) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#250316) Skynet258 válasza NyMRooD (#250280) üzenetére


Skynet258
veterán

Ma jött frissítés pont erre a hibára... Hátha. ;)

https://geekpulse.hu

(#250317) saelin válasza saelin (#250311) üzenetére


saelin
veterán

Lassúak vagytok. Online Review-ok alapján behúztam. Ez akár egy régi szerelem kezdete is lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#250318) zsotesz81 válasza NyMRooD (#250280) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én kb. 10 perce próbáltam, de nekem is timeout-tal elszáll.

(#250319) ImACeltic válasza Skynet258 (#250316) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nálam még mindig nem hozta helyre a hibát.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#250320) Skynet258 válasza ImACeltic (#250319) üzenetére


Skynet258
veterán

Én most frissítettem, újraindulás után megjelent fent, hogy van Witcher 3 az egyik platformon amit hozzáadtam, így megkapom PC-re is. Rákattintottam, hogy ok, és ennyi meg is volt. Nem tudom nálatok mi lehet a gond... :(

https://geekpulse.hu

(#250321) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Néz valaki HBO GO-t a PS-n?
Nagyon gyatra a képminőség + tulszaturáltak a színek. A jatekoknal, Netflix-el nincs gond.
Kb. esélyét sem latom, hogy erre lenne megoldás, gondolom sz*r az app. :F

Hülye kérdés volt, vissza olvastam...

[ Szerkesztve ]

(#250322) Zoleee83 válasza Skynet258 (#250320) üzenetére


Zoleee83
addikt

Sőt én meg sem vettem, csak anno boxon elindítottam, mert haverral home-ba voltunk kötve, és így is engedte xbox accounttal claim-elni. :D
Köszi!

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#250323) M3oH válasza Skynet258 (#250320) üzenetére


M3oH
addikt

Ezt próbáld:
workaround until they fix it:

- log in to PSN (store.playstation.com) through your browser

- after the login open this link: https://ca.account.sony.com/api/v1/ssocookie
Copy content of "npsso"

- open windows explorer and enter the following into the address bar at the top and press enter
%LocalAppData%\GOG.com\Galaxy\plugins\installed\

- open the psn_{random number} folder and edit the plugin.py file with your favourite text editor

- go to line 64 and change it from:
stored_npsso = stored_credentials.get("npsso") if stored_credentials else None

to:
stored_npsso = "Copied value of npsso"
("copied value of npsso" should be a 64 character long text consisting of numbers, lower case letters and upper case letters)
(the quotation marks " " are important!)


- restart GOG Galaxy
- try connecting with PSN again

(#250324) Mezcal válasza saelin (#250311) üzenetére


Mezcal
addikt

Az F1 2019 nagyon jó játék, érdemes megvenni a Senna Prost verziót. Most zsákoltam be én is. Az eddigi legjobb F1-es játék. Szép HDR grafika, hangok baromi jók, nem úgy, mint a Turismo sportban. Van F2 és karrier mód. Az irányítás és az autók mozgása élvezetes, a szimuláció és arcade között van, közelebb a szimulációhoz. De nem olyan, mint a Dirt Rally, annál barátibb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#250325) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Konzolvilág visszaigazolta a TLou2 előrendelésemet. Emelt áron. :/ 21k. Kiváncsi leszek, hogy mi lesz a vége ennek. Megvárom a következő email-t, hogy mennyi lesz a fizetendő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250326) .LnB válasza Ogre66 (#250298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon arcade. Fiam sokat nyomja. Én meg sokszor farmolom neki benne a milliókat kocsira. Most 4490ft store-ban annyit megér. De a Heat olcsóbb EA Access-ben. Szóval ha azt még nem játszottad, akkor inkább azt.
The Crew 2-ben az óriási, változatos pálya a legjobb. De van baromság benne bőven. Például az időjárás. Van napsütés, eső, meg hó. És ez változik folyamatosan. Az egész mapon. ÉS mondjuk a sivatagban hőesésben menni elég illúzióromboló. Ráadásul ha elkezd esni a hó, akkor mindenhol hó van, ha elindulsz NY-ból Frisco-ba, akkor végig hó van. Max közbe elolvad mire oda érsz. De ez ritka, és ez az út az 32-34 perc.
A Forza-hoz semmiképp sem mérhető. Az NFS-eknél jobbnak tartottam ezt a The Crew-t, amíg a Heat meg nem jelent, az talán jobb. De a Heat-tel meg nem sokat játszottam, hogy teljes véleményt mondjak róla.

Ez nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de azt vettem észre, hogy fiamnak az a The Crew 2, ami nekem a Mindtown Madness játékok voltak. Ő is van amikor szabályosan közlekedik benne, nézelődik a városban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250327) malystryx válasza .LnB (#250326) üzenetére


malystryx
senior tag

Ha jól emlékszem az Microsoft fejlesztés volt ugye? (Midtown Madness) Ha minden igaz 2 részes volt.

(#250328) felixo válasza .LnB (#250325) üzenetére


felixo
őstag

Az elég érdekes.
Nekem ez jött korábban :

Redmi Note 9

(#250329) .LnB válasza felixo (#250328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezért írtam, mert én is megkaptam ezt. Tegnap a Rendelés visszaigazolást kaptam meg. Megvárom, majd ha feladták, ott lesz a fizetendő összeg a következő email-ben. Addig nem zargatom őket. (Bár igazából akkor is felesleges lesz ha 20 999-et írnak. Mert a játék kell, ők meg akkor már nem tudnak mit csinálni ha már a futárnál van a csomag.)

(#250327) malystryx
Igen az volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250330) Tuomas válasza .LnB (#250325) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem jelezd, mert nekem is visszaigazolták, a "megbeszélt" áron 17.499 Ft. (500 ft-ot még levásároltam törzsvásárlóiból is).
Szerk, mondjuk nem tudom mikor rendelted elő? Árcsökkenés előtt, vagy után?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#250331) .LnB válasza Tuomas (#250330) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap kaptál email-t? És neked nem 20 999 szerepel benne? :F
Árcsökkenés előtt. Mert kaptam róla email-t, hogy csökkent az ára, és majd 17.999 Ft-ért vehetem át.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250332) Tuomas válasza .LnB (#250331) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, tegnap kaptam a mailt, a megrendelt, csökkentett áron.
Szerintem kérdezz rá, nehogy galiba legyen belőle. Én pénteken rendeltem elő, akkor már a csökkentett ár volt a mérvadó. Szerintem itt lesz a bibi nálad.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#250333) .LnB válasza Tuomas (#250332) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már írom is az email-t akkor. Köszi.
Az nem lehet a bibi. Az a logikus, hogy nekem csökkent, aki még drágábban rendelte elő. Nem az aki alapból olcsóbb áron rendelte elő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250334) Tuomas válasza .LnB (#250333) üzenetére


Tuomas
addikt

Úgy értem, hogy nekem azért mutathatja így, mert én már a 17 e ft-os áron rendeltem, te pedig még a 21 e ft-os áron, tehát nálad még az az ár lehet a rendszerben.
Az árcsökkentős e-mailt ne vedd kiinduló alapnak, mert én is kaptam olyat, miután előrendeltem a játékot már a csökkentett áron. :DDD

We were here

(#250335) .LnB válasza Tuomas (#250334) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igen, így igazad lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250336) Sordoran


Sordoran
addikt

Most jött nekem is tegnap a rendelés véglegesítéséről e-mail a Konzolvilág-tól, hogy mehetek érte megjelenés napján. Viszont nem tiszta, hogy ez azt jelenti már nyitásra mehetek és megkapom? Korábbi előrendeléseknél külön üzenet jött, hogy megérkezett, mehetek érte.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#250337) .LnB válasza Sordoran (#250336) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott vannak már náluk a példányok. Nyitáskor biztos átveheted majd (pénteken). Mivel aki házhoz szállítással rendelte, azoknak egy (vagy két) nappal hamarabb feladják postán.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250338) .LnB válasza marilllyo (#249861) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Június 23-án jelenik meg a Star Wars Episode l: Racer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250339) Lackooo84 válasza robcsekwow (#250307) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ez igen csak cigányosra sikeredett moo. :DDD

The Truth is out there...

(#250340) hombre[EU] válasza robcsekwow (#250307) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ne hallgass rájuk :) te csináltad,örülsz neki...ez a lényeg
Mondjuk tényleg dubajos :D

Life, Uh, Finds A Way

(#250341) Batyops


Batyops
aktív tag

Tegnap végére értem a Plague tale innocence-nek aki szereti a műfajt ne hagyja ki. Nagyon f@sza kis game.

(#250342) Lackooo84 válasza neo-geo (#250301) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van rá lehetőség, hogy a régi gépedről átmásolj mindent az újra UTP kábel segítségével akár a 2 gép közvetlen összekötésével, vagy azonos hálózatra csatlakoztatva akár wifin is, de akkor a régi gépről minden törlődik. Beállításokban "Transfer data from another PS4" (most nemtom pontosan hogy van írva magyarul) opcióval.

The Truth is out there...

(#250343) saelin válasza Mezcal (#250324) üzenetére


saelin
veterán

Este amíg nem jött le teljesen mentem vele pár kört. Eléggé jó, tisztára olyan mintha tv-ben nézném! Az autók customization-nél azért felsóhajtottam rendesen... Ez kemény tanulós játék lesz. Már csak azért is, mert 1-es AI lvl-el is képes vagyok lemaradni! :DDD
Nézni könnyebb volt mint játszani. :B

A karrier módra leszek kíváncsi. A review-ok ezt dicsérték a legjobban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#250344) Sordoran válasza .LnB (#250337) üzenetére


Sordoran
addikt

Na ez jó hír, részben. Mivel úgyis egész nap dolgozom így nem nyerek időt rajta, de izgalmas nyitásra sorban állni. :DDD Feltéve, hogy lesz időm kimenni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#250345) F-ECT$


F-ECT$
titán

Régebben sokat játszottam focis játékokkal PC-n (főleg Fifa sorozat, de volt más is), aztán olyan 2004 körül abbahagytam. Látom, hogy ma még akciós a Fifa 20 (21k -> 3k), gondoltam behúzom, de a metacritic alapján eléggé lehúzzák főleg a user review-k (1.1/10).
Érdemes megvenni, vagy van jobb alternatíva? (Sima focis játékot keresek, a licencek különösen nem érdekelnek, és a csapatmenedzsment rész sem fontos.)

Dive ever, work never.

(#250346) Wesder válasza F-ECT$ (#250345) üzenetére


Wesder
félisten

Online miatt van lehúzva, mert P2W. Plus a Volta sem az lett, mint aminek az emberek vàrtàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250347) Edgar2621 válasza F-ECT$ (#250345) üzenetére


Edgar2621
őstag

Leginkább az UT rész miatt van lehúzva, mert durván p2w, plusz mérhetetlenül rossz a szerverkapcsolat/delay, ez sem éppen segíti a játékot megszeretni. Én kizárólag az UT részével toltam, nem tudom Te mivel szeretnél játszani, de kocajátékra és haverokkal teljesen jó, egyébként viszont jobb bele sem kezdeni.

XO: Gollami26

(#250348) F-ECT$


F-ECT$
titán

UT? Volta? Azok mik? :)

Sima offline gép elleni játékra gondoltam csak.

Dive ever, work never.

(#250349) Mike válasza Batyops (#250341) üzenetére


Mike
veterán

én addig játszottam vele, amíg kavicsokkal kellett hajigálni egy teljes vértezetben lévő katonát egy zárt arénában
hát hogyne
véletlenül sem elsurransz mellette, és sosem ér utol, áh dehogy!
oké, én is leálltam mondjuk a Gothicban ilyenekkel, csak akkor már nagyuramnak szólítottak

plusz nem tetszett, hogy mindent egyféleképpen lehetett megcsinálni
elég nagy csalódás volt a játék pedig pre-order volt

(#250350) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#250345) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A PES 2020 nemrég volt akciós kemény 1900 forintért.Szerintem ez jobb választás lett volna.
A Fifa 20 benne van az EA accessben is, ami egy hónapig 1290 forint.Ennyit megérhet, hátha bejön... UT az a p2w része, kártyákkal állítod össze a csapatot és csapatod multiban.Fifa pontokért vehetsz kártyákat és imádkozol hogy kapjál jó lapokat.Nem fogsz. A volta meg a utcai foci ami rém gyenge lett.Az irányítása nincs átírva a kispályás focihoz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.