Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#250801) Wesder válasza Deck (#250797) üzenetére


Wesder
félisten

Neki 2/10 volt, màsnak meg 15/10 lesz. Ezért mondtam hogy a meta semmit sem ér. Csak arra jó hogy a fanboik recsizzenek rà, vagy fikàzzàk a màsik tàbort.

Soha semmikor nem érdekelt hogy tesztek szerint milyen egy jàték, vagy hogy a nagy àtkag mit mond róla. Ha érdekel kipróbàlom és eldöntöm én magam.

Ott az NBA2K20.
Sz@rrà van nullàzva mert P2W, és mégis van aki oda meg vissza van tőle, mert az offline része lehet ettől még jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250802) Zoleee83 válasza belan (#250796) üzenetére


Zoleee83
addikt

What? Nem érteni mit irni, én beszélni magyar! :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#250803) marilllyo válasza KaitouP (#250800) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja van ilyen cucc
Ace Combat-okhoz.
Abból kiindulva, hogy a Bloodbourne-t valaki Guitar Hero gitárral tolta végig... felteszem ez is működni fog egy Star Wars szimulátorral. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#250804) Deck válasza Wesder (#250801) üzenetére


Deck
titán

Egy játék mégha nem is jön be valakinek, attól még ellehet ismerni, hogy jó játék. Én se járok Metacritic-re és 0 pontozok le mindent ami nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#250805) Wesder


Wesder
félisten

Ha minden igaz jövőhéten Acti bejelenti a Crash 4-et.

Boritó alapjàn arra tippelek itt is lehetnek majd térugràsok mint a Ratchet&Clank-ben illetve dróton csúszkàlàs mint a Sunset OD-ben.
Remélem igen, mert akkor nagyon vàrom. :C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250806) NyMRooD válasza Mike (#250795) üzenetére


NyMRooD
őstag

Írtam is, hogy "elvileg", de jogos, nem sok strigula lenne :)

(#250796) belan: persze (feltéve ha úgy értetted, hogy én így te meg máshogy gondolod és legközelebb használod a spoiler taget), ezért is lett kitalálva a spoiler tag, én is megcsinálhatnám mondjuk, hogy megveszem a játékot (nagyon viszket a tenyerem, van 25%-os kuponom, csak az első részt nem vittem még végig), hogy gyorsan végigjátszhassam / megnézem youtube-on mi a vége majd megírnám az itt spoilerezőknek privátban a sztori végét, végül is ezt sem tiltja a szabályzat és gondolhatnám úgy, hogy belefér de nem akarom elvenni senki kedvét (meg elég pitiáner dolog is lenne).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#250807) Deck válasza Wesder (#250805) üzenetére


Deck
titán

Jön box-ra is? Go Metacritic 0 pont. ;]

PS5

(#250808) Wesder válasza Deck (#250807) üzenetére


Wesder
félisten

Ó jajj! Most mit kezdjek a 0 pontoddal? :O ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250809) belan válasza Zoleee83 (#250802) üzenetére


belan
addikt

Az te bajod ;] ;]!!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#250810) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A MAGAM ÉS A TÖBBI FÓRUMTÁRS NEVÉBEN MEGKÉRNÉK MINDENKIT, HOGY A THE LAST OF US PART II -VEL KAPCSOLATOS DOLGOKRÓL A JÁTÉK TOPIKJÁBAN TÁRSALOGJATOK, NE RONTSUK EL EGYMÁS ÉLMÉNYÉT! KÖSZI!!! :R :R

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#250811) Moby válasza Wesder (#250805) üzenetére


Moby
addikt

Dróton csúszkálás IS van a recsitben :) (és lesz az újban is a trailere alapján)

(#250812) Wesder válasza Moby (#250811) üzenetére


Wesder
félisten

Igaz. Nem akartam csak egy jàtékhoz hasonlíttatani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250813) Zoleee83 válasza belan (#250809) üzenetére


Zoleee83
addikt

Gondold azt te így gondolod én nem legközelebb használom Spoiler funkciót.

Na megfejtettem közben, mondjuk nem hátrány az írásjelek használata, így talán érthetővé és értemessé is válik amit közölni szeretnél. :D

Tessék:
Gondold azt, te így gondolod, én nem, legközelebb használom a Spoiler funkciót.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#250814) Deck válasza Zoleee83 (#250813) üzenetére


Deck
titán

értemessé=értelmessé

PS5

(#250815) belan válasza Zoleee83 (#250813) üzenetére


belan
addikt

:R ügyi vagy.lackooo84 szerintem mindenki meg értette! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#250816) Ryder1


Ryder1
senior tag

Konzolvilágos Last of Us 2 előrendeléshez járó DLC kódot a csomagban kéne keresnem, vagy e-mailben fogják küldeni, tudja valaki? :D

(#250817) _drk


_drk
őstag

Egy élményt vagy szórakozást hogy lehetne pontozni?
Főleg ha az nagyobb idő intervallumot takar...
El mentünk a vadasparkra, tök jó volt csak az oroszlánok aludtak 7/10.
Láttunk fóka show-t 9 pont.
Ráadásul ha nem használjuk a teljes skálát már tök fölösleges.

(#250818) ProEvoFan válasza .LnB (#250755) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez csak egy korlátozott besorolásos értékelési rendszer.
Keretek közé kell helyezni az adott értékelt játékot, hogy tudjuk kb mennyit ér.
Közel sem tökéletes a 10/10.Az csak a videojáték műfajában egy nagyon kiemelkedően jó játék.

(#250819) Tuomas


Tuomas
addikt

Ezt most nem hagyhatom ki, bocsi.... :DDD

A 0 pontos értékelők metacriticen.

We were here

(#250820) FunPro válasza _drk (#250817) üzenetére


FunPro
senior tag

Itt megint csak előjön az a probléma, hogy ki pontozza.

Te, mint látogató vagy szakember, mint minőségellenőr?

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#250821) .LnB válasza FunPro (#250820) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontot tehetnétek már ennek a témának a végére. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250822) ldave válasza _drk (#250817) üzenetére


ldave
félisten

Ez a teljes skála egy érdekes dolog. Mert ha minden játékot el akarunk rajta helyezni egymáshoz képest arányosan, akkor a Steamen naponta megjelenő szeméthez képest a Last of Us 2 és társai bőven 10 pontos csodák. Vagy azokat nem tekintjük játéknak és csak a komolyabb megjelenéseket fogadjuk el értékelhetőnek? Innentől kezdve megint az jöhetne, hogy hol a határ?

A Slime draws near! Command?

(#250823) FunPro válasza .LnB (#250821) üzenetére


FunPro
senior tag

Támogatom. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#250824) RobexX10 válasza Ryder1 (#250816) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Nekem 10 perce jött e-mailben. :)

(#250825) Tuomas válasza Ryder1 (#250816) üzenetére


Tuomas
addikt

A csomagban nekem sem volt. Kaptam viszont kókuszos nápolyit. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#250826) Batyops válasza Wesder (#250693) üzenetére


Batyops
aktív tag

Még mindig nem tudom hogy mit keresel itt. Elég negativ ember lehetsz. Tudod mit vegyél egy Ps4-et ja inkább ne tele van szar exkluziv játékkal.

(#250827) Deck válasza .LnB (#250821) üzenetére


Deck
titán

Ha zavar, görgess tovább. Mi se rinyáltunk mikor reggelente az nfl hozzászólásaid (vagy mit) kellett olvasgatni. :))

PS5

(#250828) Tuomas válasza Batyops (#250826) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát sztem ebbe a hsz-be semmi negatív nem volt. De lehet, hogy csak nekem nem jött át. :(

We were here

(#250829) Wesder válasza Tuomas (#250828) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel Xboxom van, és PS4 màr nincs, ezért minden csak negatív lehet amit a PS-sel kapcsolatban mondok. Màr megszoktam.
Kicsit vicces, mikor elfelejtik hogy az ND mögött azért ott van még 20+ év PS knowhow is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250830) Batyops válasza Tuomas (#250828) üzenetére


Batyops
aktív tag

Áhh mindegy is nem birom az ilyet mégha játszana vele de igy . Attól még hogy az Nd csinál egy játékot már nem lehet dicsérni a munkájukat mert ők az ND !

(#250831) Frod válasza Lackooo84 (#250810) üzenetére


Frod
addikt

+1
Támogatom és köszönöm!

Do you see the white shadow?

(#250832) Batyops válasza Wesder (#250829) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ja csak én nem irogatok be az Xbox topikba hogy ez vagy az a játék nem nagy szám.

(#250833) Wesder válasza Batyops (#250832) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mind szép és jó, csak a TLoU II-re egy rossz szavam sem volt. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250834) .LnB válasza Deck (#250827) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazából poén akart lenni. A pont, végett. De mit várhatnék egy olyantól, aki nem tudja megkülönböztetni az NBA-t, az NFL-től... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250835) Batyops válasza Wesder (#250833) üzenetére


Batyops
aktív tag

Persze mesélj még . Na mindegy hagyuk is

(#250836) oriic válasza .LnB (#250834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindketto három bötü és sport. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#250837) Frod


Frod
addikt

Ez a CP2077 hír volt már?
"a szerepjáték már az újgenerációs konzolok megjelenésekor elérhető lesz PlayStation 5-ön és Xbox Series X-en is"
"Akik pedig megveszik PlayStation 4-re és Xbox One X-re, azok ingyen megkapják az új játékmasinákra is"

a VG247 viszont már nem hivatkozik nextgen nyitócímként rájuk, de megerősítik a későbbi ingyenes upgrade-et.

Do you see the white shadow?

(#250838) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#250810) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt se értem mit irkálnak ide ahelyett, hogy játszanának. ;]

Sic Parvis Magna

(#250839) Wlac válasza ldave (#250822) üzenetére


Wlac
Ármester

Maga a "nagy számos" pontrendszer hülyeség szerintem. Amikor még Gamestart olvastam (15 éve), akkor sem értettem, hogy egy játék mitől pl. 93% és nem 94. A tíz pontos beosztás már valamivel jobb, de szerintem még az is feleslegesen nagy. Egy iskolai osztályzatos szerintem pont megfelelő, és nem vesznek el a részletekben.

“The wha-"

(#250840) Batyops válasza 30z.Samu (#250838) üzenetére


Batyops
aktív tag

Úgy van! Tegnap hajnal 4-ig nyomtam most keltem nemrég megyek is folytatom. Mondtam is a páromnak hogy most egy időre elveszit aztán majd visszatérek . Az értékeléseken meg ne rugózzatok nem mindenkinek lehet jó az izlése :D . Minőségi cucc akit érdekel a műfaj nem fog csalódni.

(#250841) Mezcal válasza Deck (#250553) üzenetére


Mezcal
addikt

A történet vagy a gameplay miatt?

A történet frankó, inkább a gameplay-t éreztem elavultnak. Az nekem olyan Resi 5 szintű volt. A DG gameplayre sokkal szórakoztatóbb, ott nem éreztem azt, amit a TLOU alatt, hogy ezt mégegyszer nem tolom végig.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#250842) Neoteric


Neoteric
addikt

Még csak pár órát toltam bele TLoU2-be, de azt hiszem már így is megelőlegezhetem, hogy ez teszi fel a koronát erre a generációra. Legalábbis azok számára akik szeretik az olyan játékokat, amik érzelmeket váltanak ki. Nekem pl single player játékoknál ez az egyik értékelési szempont, na ebből tuti 10/10. Áldom az eget, hogy sikerült legyőznöm a kíváncsiságomat és kerültem a spoilereket, így minden új. Ha nem is hibátlan, de akkor is sok szempontból egy mestermű. És még a grafikája is odacsap. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#250843) S e t h


S e t h
nagyúr

Az előrendelői dlc csak a készlet erejéig van ugye?
Mert nápolyi nekem is jött, de a tokban, emailen semmi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#250844) #24536576


#24536576
törölt tag

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. 3 napja az egyik kontrollerem lemerült, majd amikor próbáltam tölteni, nem indult el a töltése. Próbáltam powerbanról, PSről, laptopról 4 db kábellel, de egyikkel se sikerült. Annyit tud a kontroller, hogy bekapcsolja a gépet, aztán ki is kapcsolt. Elkönyveltem, hogy tönkrement, erre 2 nappal később a másik kontrollerem is ugyan ezt produkálta. Szaggatottan kezdte felvenni a töltést, utána teljesen meghalt. Ez a kontroller egyáltalán nem kapcsol már be. Mi lehet a gond velük? Nem tudom elképzelni, hogy ilyen kis különbséggel mind2 tönkremenjen... :(((

Előre is köszönöm a segítséget.

(#250845) james001 válasza Wesder (#250805) üzenetére


james001
veterán

Ez egy új rész lesz ahogy látom,szóval akkor az eredeti negyedik részt semmibe veszik ezek szerint ;] (Wrath of Cortex)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#250846) Wesder válasza james001 (#250845) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem volt szàmozott. Nem is baj, csak remélem hamar jön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250847) Mezcal válasza Wesder (#250846) üzenetére


Mezcal
addikt

Jó lenne egy új Crash a ND-s minőségben, de ne a mutáns vonallal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#250848) Wesder válasza Mezcal (#250847) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a Toy for Bob tudja majd mit csinàl. Én bízom benne hogy jó lesz, mert egy Crash jàtékot nem lehet elrontani ha hű az alapokhoz.
A Mutant széria az nagyon nem volt az. A Twinsanity volt az utolsó, amire azt mondtam hogy jó volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#250849) james001 válasza Wesder (#250846) üzenetére


james001
veterán

Persze de végülis a Warped se volt már számozott.
Mondjuk a Twinsanity-ből szívesen látnék egy remake-t.
Mindegy örülök ennek is,csak ne csesszék el :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#250850) consono válasza Wlac (#250839) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem még az iskolai osztályzat is sok :) Elég a végén egy "thumb up" vagy "thumb down". Minden másra ott maga a teszt...

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.