Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#250451) Edgar2621 válasza vargalex (#250442) üzenetére


Edgar2621
őstag

Erre én is kiváncsi vagyok :R

XO: Gollami26

(#250452) syler123 válasza Lackooo84 (#250441) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! Akkor a gariztazás lenne a legtutibb, de nem találom, hogy a Sony-nak lenne hozzák viszik szolgáltatása. Mondjuk még meg kell néznem, hogy most a géphez kapott rossz, vagy a külön csomagolt.

(#250453) vargalex válasza Edgar2621 (#250451) üzenetére


vargalex
félisten

Én PC-n játszottam a Keep talking and nobody explodes című jatekkal. Az jó kis csapatjáték és szerintem jó a megvalósítása is. Annyira tetszett, hogy linuxra meg is vettem egy akció keretében. A gyerekeknek is tetszett még így 2D-ben is. Azt PS4-re is beszerzem.
Illetve szintén PC-n játszottam a Beat saberrel, az sem rossz.

Alex

(#250454) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#250455) .LnB válasza S e t h (#250390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elképzeltelek erahurka válasza után: [link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250456) Lackooo84 válasza syler123 (#250452) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hívd fel a Triwardent és beszéld meg velük. Igaz én gépet gariztattam, de először tőlem is lóvét akartak kérni a futárért, aztán mondtam a srácnak, hogy a jogszabályok szerint a jótállási idő alatt a fogyasztót plusz költség nem terhelheti. Egyből ingyenes lett a futár. :DDD Persze amúgy a Sony áll nekik mindent, szóval nem is értem.

The Truth is out there...

(#250457) .LnB válasza bbdzyx (#250444) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon megosztó ez a játék.. Fele topik szereti, a másik fele nem. Jöhetne már Access-be, 400ft-ért megnézném magamnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250458) Lackooo84 válasza oriic (#250454) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nehéz úgy vásárolni, hogy minden számodra jó/érdekelt játék alatt a "purchased" szó szerepel... :DDD

The Truth is out there...

(#250459) sxxorp válasza erahurka (#250388) üzenetére


sxxorp
őstag

:DDD Mily dühös szavak egy emberkétől.
Enyhe túlzás, amit összelapátoltál, nem gondolod? Az AI nem nézi -> van, hogy nem nézi (előfordul a valóságban is, lehet, hogy itt többször, nekem egyelőre nem vészes)
Van olyan szög, hogy pont kiforgatnak ép szárnnyal élőben is, de sztem a fullos törést még nem is próbáltam, passz.
Pilótagrafikák: nem tökéletesek, de messze nem "undorítóak".
Az irányításnál zavaros amit írsz: túl sok tapadásnál hogy lenne nehezebb elindulni?! Nagyjából mindegy, mert (egyelőre) a kipörgésgátló-assistot itt valóban nem tudtam 0-ra tenni, kis támogatásra véve tökéletes.
Ha ezektől neked "fércmunka", akkor csak sajnálni tudlak. Ennél kevésbé csak a szingapúri DRS-zóna, és a HAAS festése, logója érdekel, a pár verseny alatt Safety Car-os szitu nem volt, de legyen, hogy az úgy van, ahogy írtad: marginális hibák, a beleélést alig rontják, főleg amennyiért én vettem, remélem nem fizettél sokat érte.
Saelin: azt elhiszem :DDD Én is kontroller, de a manuális váltóból nem engedek (itt meg kuplung sincs, mint a Forza-ban, na az...), fék assist valóban nem kell, rá lehet érezni :)

[ Szerkesztve ]

(#250460) Mezcal válasza saelin (#250343) üzenetére


Mezcal
addikt

Az autók cicomázása a mulithoz kell, olyan ez, mint csgoban a skinek. :D
A multi része is érdekes, mentem szépen saját tempóban 9. helyről 3. mert az előttem lévők ütköztek.
A karrier F2-ben kezdődik és rövid, mert sztoris, bekapcsolódsz egy versenybe, feladatokat kell megoldani. Az F1 része már sokkal hosszabb. Kapcsolj be minden segítséget az autónál, úgy azért menni fog.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#250461) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#250462) S e t h válasza hombre[EU] (#250461) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így tesztelik van-e még vírusos?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#250463) Frod válasza hombre[EU] (#250461) üzenetére


Frod
addikt

95€-ért alapgép? Daaaaaaamn, annyiért vettem volna még egyet.

Do you see the white shadow?

(#250464) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#250461) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Itt mi lenne hujuj.... :DDD

The Truth is out there...

(#250465) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Újra akciós a Batman Arkham Collection, 6k.
Épp a Telltale-t játszom, ami nagyon bejött történetileg.
Jó ez a kollekció a felújított változatokkal, jól sikerültek?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#250466) consono


consono
nagyúr

No, tegnap én és végeztem a Days Gone-nal. Technikailag azért a vége felé voltak gondok FAT-en, de ez inkább a rest mód miatt volt, ahogy észrevettem ,mert egy restart mindig megoldotta az akadozgatásokat. Ennek ellenére minden percét élveztem, még ha tovább is tartott, mint terveztem (közbeszólt a COVID, kevesebb időm volt játszani). Na jó, azokat nem, amikor a hordák elkaptak :) Vicces dolog: a fűrészmalomnál sokkal könnyebben boldogultam, mint a többi hordánál előtte...
Egy bajom van: nem fogom tudni holnap elkezdeni a TLoU2-t, kell egy kis idő, hogy elengedjem Deacont és barátait...

"In God we trust. All others must bring data"

(#250467) alite válasza .LnB (#250382) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem ma jött meg a KV-tól az utolsó megerősítő mail, hogy átadtak a futárnak. Ez a harmadik levél tőlük a harmadik különböző végösszeggel. :D

Első visszaigazoló mail 17.999-ért előrendelve +500 Ft törzsvásárlói kedvezmény: 17.499 Ft.

Második mail megerősítést kérnek 17.999 Ft-ra.

Harmadik mostani futáros mail 17.499 + 500 Ft törzsvásárlói 16.999 Ft végösszeg.

[ Szerkesztve ]

(#250468) tboy93 válasza Zoleee83 (#250465) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nagyon tetszett. Az első két részen azért lehet érezni, hogy nem ma készültek, de a sztori kárpótol. A 3. rész pedig szerintem van olyan jó mint a Spiderman.

(#250469) tboy93 válasza consono (#250466) üzenetére


tboy93
nagyúr

Rohadt jó volt az a játék :K

(#250470) Bad Pritt válasza tboy93 (#250468) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 3. rész pedig szerintem van olyan jó mint a Spiderman.

Jobb is szerintem.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#250471) Zoleee83 válasza tboy93 (#250468) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi a választ, nem baj az első két résznél hogy nem maiak, ha a sztori jó, akkor ezt meg kell vegyem, 6k-t mindenképp megér a 3 játék, ráadásuk fullos DLC-s pakkok, lemezesen meg nem találni.
Újabb 3 cím a backloghoz.. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#250472) Edgar2621 válasza Zoleee83 (#250471) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ne gondolkodj, a sztori mindegyik esetében nagyon ütős, ha nem futottál bele spoilerbe akkor még meglepetést is fog okozni. Kötelező vétel igénytelen véleményem szerint :D

XO: Gollami26

(#250473) erahurka


erahurka
félisten

Érdekes ez a Snowrunner. Jobban kell figyelni mint gondoltam. Az irányítás meg atom input lagos, illetve csak így érződik, tudom mi az oka de jobban örülnék ha át lehetne állítani.

(#250474) semetka


semetka
őstag

Nekem is jött konzolvilágos sms. Ugye én 18999 ért rendeltem anno elő. Ennyiért is kaptam visszaigazolást de most az sms-ben nem a 17999 ár van hanem a 18999. Ha most egy ezressel többért kapom nem izgat de nem így volt egyeztetve, hanem hogy 17999 lesz. Na mindegy, holnap végre itt van :D

szerk: közben jött a GLS sms: 17999 :C

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#250475) .LnB válasza erahurka (#250473) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon érdekel az a game. El tudnék vele lenne ideig-óráig. Kaptam is az email-t tegnap, hogy akciós. De most felesleges lenne, nem fér bele.
Szép mi? Mármint a játék, jól néz ki ugye? Videók alapján az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250476) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Beszarás miket lehet megtudni a The Last of Us-ról még így 7 évvel később is. Például azt, hogy a megjelenése előtt 10 hónappal még csak clikers-ek voltak a játékban a fertőzöttek, ezután osztották őket 4 típusra, runner, stalker, clicker, bloater.

[The Official The Last of Us Podcast]

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#250477) .LnB válasza ImACeltic (#250476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

10 hónap az majd egy év. Szerintem ez nem olyan durva, gyors változtatás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250478) 30z.Samu válasza ImACeltic (#250476) üzenetére


30z.Samu
félisten

Alig várom, hogy izomból megfejeljem az Indítás gombot, de előtte szerintem a hajam fog kihullni, mire feltelepíti a gépre. :D

Mondjuk holnap tényleg hullani fog a hajam, megyek fodrászhoz. :U :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#250479) .LnB válasza 30z.Samu (#250478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó neked, hogy így izgulsz. Nálam ez már nincs meg sajnos egy ideje. Még a Death Stranding-nél se volt. És hiányzott.
Most is úgy vagyok a TLoU2-vel, hogy teljesen biztos vagyok benne, hogy nagyon jó lesz. Nincs izgalom, nincs kétely. Pedig talán az első két trailer-t láttam belőle, azóta semmi infó, csak vártam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250480) Peace válasza .LnB (#250479) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem akarok eljutni erre a szintre soha!!!! :( :( :( Remélem elkerülhető. :P

(#250481) 30z.Samu válasza .LnB (#250479) üzenetére


30z.Samu
félisten

A játékok többségénél Nekem sincs meg az a gyerekes öröm, meg sajnos már nem tudom megtenni hogy eldobok mindent, ha új játék van és ami a csövön kifér. Az sem biztos, hogy holnap fogom tudni kipróbálni, de igyekszem úgy csinálni, hogy bele tudjak nézni. :)) Kevés játék van, aminél számolom a napokat a megjelenésig, a LoU 2 előtt a Luigi's Mansion 3 volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#250482) sxxorp válasza Mezcal (#250460) üzenetére


sxxorp
őstag

Multi: kizárva, láttam 1-2 videón mit csinálnak kamikaze pilótákat megszégyenítően egyesek, én nem vagyok olyan béketűrő, mint LnB :)
Csak a nagyon kezdők kapcsoljanak be mindent, hamar kikeversz magadnak egy jó mix-et, amivel élvezet a körözés :)
Hogy nyomod a hétvégét? Én 3 gyakorlás (1. év) 1 körös időmérő, 1/4 verseny :)

(#250483) .LnB válasza Peace (#250480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felnőtté válásnak hívják. Van akit ez messziről elkerül. #fapofa

Na jó, ez durva volt, bocsi (mindenkitől). :DDD Vicceltem csak!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250484) .LnB válasza 30z.Samu (#250481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mondtam asszonynak ma reggel, hogy holnap a nagyszoba az *tiltott terület.
Azt mondja, hogy ez nem tetszik neki. Mondom: Szívem, nem kérdés volt, hogy mit szolnál hozzá? Ez egy tény. :DDD (röhög ilyenkor ő is)

*leginkább a picúr miatt, ezt a játékot nem láthatja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250485) .LnB válasza sxxorp (#250482) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nem vagyok olyan béketűrő, mint LnB"

A 250483-as dumám most ide is illene. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250486) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

NFS Heatban a zsaruk lerázására valami tipp?
Kurva kemények, lenulláznak.

[ Szerkesztve ]

(#250487) .LnB válasza ProEvoFan (#250486) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

tutorial -> [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250488) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#250486) üzenetére


30z.Samu
félisten

Alt+F4 ;]

Sic Parvis Magna

(#250489) Frod válasza Peace (#250480) üzenetére


Frod
addikt

No offense, de Te nem is fogsz követve a "munkásságod" itt :D

Do you see the white shadow?

(#250490) .LnB válasza 30z.Samu (#250488) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kerestem neki videót, amiben egy srác jó spotokat mutogat a menekülésre. De előbb megvárom míg "átrágja magát" a tutorial-on. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250491) Peace válasza .LnB (#250483) üzenetére


Peace
nagyúr

Bízzunk benne!!!! ;)

(#250492) Peace válasza Frod (#250489) üzenetére


Peace
nagyúr

Remélhetőleg!!!!!! :DDD Mikor kérdezik, hogy mikor jön már a gyerek, akkor mindig mondom, hogy páromnak már van egy. Elég nagy ráadásul. :D

(#250493) ProEvoFan válasza .LnB (#250487) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD
Ez folyamatban van, de hihetetlenül agresszív egy banda.

(#250494) sxxorp válasza .LnB (#250485) üzenetére


sxxorp
őstag

Persze! Csak az alapján, amit te végigsz*ptál, és elvileg mégis élvezted multi néven valamelyik játékban (Rainbow6 Siege talán?) az alapján hívhatunk felnőttnek, de lehet, hogy inkább mazochistának, pajzsmirigy alulműködésesnek stb., stb. :D

(#250495) .LnB válasza ProEvoFan (#250493) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na itt a video: [link] Csak átpörgettem, de elvileg spotokat mutat be, ahol el lehet menekülni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250496) .LnB válasza sxxorp (#250494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, az R6-nál csodálkozott itt el mindenki.
De kb. az összes multi játékra elmondhatjuk ezt. Ez még régről, CS-ből, Quake-ből ered nekem. Felismertem, hogy ha idegeskedek, az csak visszaveti a teljesítményemet. És a Pro játékosokon is mindig a nyugalom, koncentráció látszik. Ezért szép lassan levetkőztem ezt. Nem egy nagy dolog, de sokat segít.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250497) sxxorp válasza .LnB (#250496) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem nagy dolog? Pedig ez a személyiségbeli fejlődés talán fontosabb érték, mint az egész játékosdi összességében :) Főleg, ha az élet más területeire is át tudod vinni.
Figyeltem, és azt vontam le a tapasztalataitokból, hogy a multizás nekem nem éri meg, nemhogy fizetősen, ingyen sem. Enélkül is van elég alapanyag, ahol gyakorolható a zen állapotban leledzés :DDD

(#250498) .LnB válasza sxxorp (#250497) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nem tűnik nagy dolognak. Mert én gyermeteg fejjel arról álmodtam, hogy profi e-sportoló leszek. Ezért ez egy szükséges dolog volt, hogy fejlődjek. A játékoknál ha kell tudok teljesen robotikusan, kikapcsolva is működni, érzelmek nélkül. Persze csak akkor, ha a teljesítmény a lényeg. De ez a nyugodtság azért nem terjed ki az egész életemre.

Ilyen apróságok kellenek csak, hogy leírjátok itt, hogy a HZD, a Far Cry, AC-k mennyire istencsászár játékok. És már harapom is ketté a billentyűzetet. :DDD

Ha már kicsit belementél ebbe, akkor leírom, hogy irl elég türelmetlen tudok lenni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250499) erahurka válasza .LnB (#250475) üzenetére


erahurka
félisten

Én nem bírtam már ki. :C Nem néz ki rosszul de azért nem egy Sony exkluzív. PC-n biztos szebb lenne. Meg jó lenne ha ki lehetne szállni és mászkálni kicsit. A térkép kezelése is nehézkes, nem igazán lehetett volna ennél bonyolultabbra csinálni :D

(#250500) Mike válasza bbdzyx (#250444) üzenetére


Mike
veterán

annyira szar az a játék, hogy végigjátszottam
ami nálam igen nagy dolog

és nem csak végigjátszottam, hanem majdnem a platina is megvan
engem megfogott a hangulata, pont jó, hogy kell benne mászni, csúszkálni
persze vannak benne hibák, de mibe nincsenek. egy játéknál nem a hibákra kell koncentrálni szerintem, mert akkor minden szar
a legkönyebb fokozat pedig azért van benne, hogy a boss-oknál se akadj el.

de ettől még nem kell szereti a fallen ordert, nekem pl a pókember nem jött be, pedig itt mindenki dícsérte

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.