Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178793) saelin


saelin
veterán

Nemrég végeztem a Hollow Knight-al, amiben majdnem 29 órámba telt eljutni a final bossig, és ez idő alatt végig tudott a játék valami új célt adni. Talán egyszer vagy kétszer éreztem magam elveszve, de a térkép mindig kisegített belőle.
Ez egy igazi soulslike játék, ízig-vérig... A bossok mocskosul nehezek, ha meghalsz akkor hátra hagyod a "szellemed" és azt lepüfölve tudod a pénzed visszaszerezni, ami a játék elején nagyon nehézen jön. Éppen hogy csak összegyűjtöd, de már el is költöd valamire. Ahhoz képest hogy kicsit fanyalogva kezdtem bele eléggé hamar magába szívott. Az irányítás hajszál pontos, az art design egyedi és összetéveszthetetlen, a zenék úgyszintén gyönyörűek. Olyan mestermű ez a játék hogy hihetetlen! :Y

Viszont annyi biztos hogy egy ideig félre teszem a játékot, noha még mindig van benne mit csinálni. 70%-on áll a save file-om és úgy is marad egy darabig. Még mindig rémálmaim vannak a két és fél órás boss harc után. Napközbeni néha tikkelek is ha valami hasonló hangot hallok... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.