Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ádám16


Ádám16
addikt

Nagyon időszerű, tényleg várom!
Hátha beesne az új SE is, bár kétlem, hogy idén meglépik.

(#2) _flamer


_flamer
aktív tag

Kíváncsi leszek az árakra :Y

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#3) DS39


DS39
nagyúr

iPad mini már nem lesz?

(#4) A.K. válasza DS39 (#3) üzenetére


A.K.
tag

fog jönni idén, a cikkben is említették, hogy esedékes

(#5) hegedus001


hegedus001
aktív tag

"A hegyek állítólag mágneses rögzítésre váltanak, így könnyebb lehet őket cserélni"

Van olyan aki normális használatban (nem leejtés miatt) cserélt hegyet mert elkopott? Évek óta használok pencilt, sosem láttam rajta semmilyen kopást sem.

Ez nem úgy hangzik nekem, mint egy megoldandó probléma. A szorítás érzékelés mondjuk király, vagy ha lehetne simogatással mondjuk színt változtatni mondjuk, ezek jók lennének.

[ Szerkesztve ]

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#6) Janaboy válasza hegedus001 (#5) üzenetére


Janaboy
veterán

Gondolom a hegy cserével funkció is változik.
Pl szín vagy vastagság stb.

Janaboy

(#7) smc válasza hegedus001 (#5) üzenetére


smc
addikt

Durvább matt fóliákkal el tud kopni, ennek ellenére nekem 2018 óta csak leejtés miatt kellett cserélnem, pedig végig egy noname matt fólia volt rajta és rengeteg órát rajzoltam vele. :D
Én amúgy inkább egy programozható fizikai gombnak tudnék örülni. (klasszik jobb klikk pl.)

A hegy cserével nem tudok olyan funkciót elképzelni ami a jelenlegi megoldásoknál kényelmesebb, gyorsabb tudna lenni.
Szín, vastagság vagy bármi egyéb Szoftveres funkció sokkal egyszerűbb szoftveresen.
Egyedül a feel miatt lehetne különbség, de ha megvan a megfelelő akkor már úgy sem cserélgetném, így felesleges a mágnes.
Talán egy ecsetszerű hajlékony végű hegy, ha egyáltalán ez fizikailag és technikailag kivitelezhető.

Amit viszont még örülnék ha megoldanának, hogy a mágneses pencil kettő dizájnhoz kiadjanak valami fixen viselhető ergo skint amivel egy robosztusabb átmérőt kapna, ahogy a wacom és társai ceruzák, mindezt úgy hogy a tapirésze elérhető és tölthető maradna az oldalán. Good luck with that. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

250k alatt egyértelműen az iPadek a legjobb vételek. Felette kell felzárkózni a konkurenciához.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) nozs23 válasza janeszgol (#8) üzenetére


nozs23
addikt

Hogy mihez? Az iPadnek két konkurenciája van: a filléres droid tabok, ezért van forgásban a 10 éves dizájnnal rendelkező 9.7-es belépő modell. És az M1-es MBA.
A felsőkategóriás Android/MS tablet piac olyan apró, hogy gyakorlatilag meg sem jelenik a mutatókon.

(#10) hegedus001 válasza janeszgol (#8) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Tablet fronton szeritem semmilyen vetélytársa nincs az Apple-nek...

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#11) totopad


totopad
senior tag

Én most lettem tulajdonosa egy 5-ös generációs iPad Air-nek, úgy, hogy alapvetően ismerem az IOS-t, még abból a korból is, amikor csak OS-nek hivták, ez az első iPad-em.
És igazából, ahogy néztem, ha nagyon szükségem lenne rá, konktrétan a remote desktop végett, akár még dolgozni is tudnék -de van erre a célra céges lapim-.
Szórakozásra drágának tartom, de, ha munkaeszközként gondol az ember rá, akkor talán a mobilitása végett, jobb opció egy sima laptophoz képest és szinte, minden irodai alkalmazás, amit használok, elérhető rá.

(#12) hegedus001 válasza totopad (#11) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Elérhető, csak nem biztos, hogy mindent meg tudsz vele oldani. Az Office nekem nagyon jó lett volna ha megy rajta, persze, hogy nem megy 100%-osan.... 1-2 apróság nincs benne ebben a verzióban, csak az asztaliban. (ugyan úgy IOS)
Nagyon jó lenne, ha végre összeolvadna az ipad os és mac os vagy legalább közelednének egymáshoz.

Egyébként, szerintem, ezek már egészen alkalmasak olyan jellegű képszerkesztésre is, ahol nem kell az utolsó pixelt is módosítani, ergo, pl egy rendezvény fotósnak szerintem egy kiváló munkaeszköz lehet.

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.