Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150101) 30z.Samu válasza .LnB (#150100) üzenetére


30z.Samu
félisten

A BB mellé még vegyél egy Xanax-ot és nem lesz gond. :D

Sic Parvis Magna

(#150102) Bad Pritt válasza saelin (#150099) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Írj nekik, visszaadják, kétszer letölteni úgyse tudod. Azt se értem, hogy engedte kétszer megvenni ugyanazt

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#150103) saelin válasza Bad Pritt (#150102) üzenetére


saelin
veterán

Én sem értem. Ugye le akartam tölteni, de nem volt ott a listában, így végig mentem mégegyszer a fizetési fázison. Általában ha megveszek valamit, akkor azt írja rá hogy Purchased. Kaptam róla két mailt, két külön order numberrel. Írtam a suppnak hogy walletba kérem a pénzt vissza. Kíváncsi vagyok mikor reagálnak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#150104) 30z.Samu válasza saelin (#150103) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam is volt hasonló eset, az appon keresztül vásároltam, de a gépen nem láttam. Kellett neki egy kis idő, mire felfogta ott is, hogy az adott játékot már megvásároltam.

Sic Parvis Magna

(#150105) Deck válasza saelin (#150103) üzenetére


Deck
titán

Ismerős. Ezért se vásárolok soha többet appon keresztül se böngészőbe. Csakis ps4-ről.

PS5

(#150106) saelin


saelin
veterán

Akkor nem egyedi eset. :R

Igazándiból az én hibám. Vásárlás után egyből le akartam tölteni a gépen, de mivel nem láttam a listában... Kíváncsi vagyok mit reagálnak. Ez az első levélváltásom velük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#150107) 30z.Samu válasza saelin (#150106) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem lesz gond. :)

Sic Parvis Magna

(#150108) Anaren91 válasza M0ng00se (#150089) üzenetére


Anaren91
senior tag

Szia. Elvileg nem működik a dolog. Legalábbis ezt hozta ki a Google. Hdmi vagy az optikai port használható. Úgyhogy inkább keress egy optika - rca átalakítót az biztosabb.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#150109) Neoteric válasza M0ng00se (#150089) üzenetére


Neoteric
addikt

DVI nem viszi a hangot.

PSN: ne0teric_sAN

(#150110) vonSux válasza .LnB (#150100) üzenetére


vonSux
őstag

Mindenképpen próbáld ki, és a GOTY-t vedd. Ps4-en az elérhető legjobb játék (körtét az almával, de nekem nagyságrendekkel jobban tetszett, mint pl az UC4). És valójában erre edzettél a FFXV Pitoss-al :D

(#150111) prokxy válasza saelin (#150106) üzenetére


prokxy
veterán

Ha felhívod őket, akkor azonnal vissza is kapod a pénzt, de sztem a wallet-edre és nem a számládra.
A telefonos ügyintézést jobban szeretem, közvetlenebb, gyorsabb, de ki hogy. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150112) Deck


Deck
titán

Nier Automata milyen? Vélemények róla?

PS5

(#150113) .LnB válasza oriic (#150092) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A végleges? Vagy az Early Access?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150114) oriic válasza .LnB (#150113) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg vegleges, gyakorlatilag meg majd meglatjuk. :D

Live-Die-Respawn

(#150115) freeknight válasza Neoteric (#150109) üzenetére


freeknight
őstag

De viszi.
Az más kérdés, hogy nem számít szabványnak, szóval nem biztos, hogy a monitor tudja fogadni onnan a hangot, illetve nem mindegyik kábel viszi át.

Nálam monitor mellett 2 tv-re van kötve a számítógép, dvi kimeneten megy a másik tv egy dvi-hdmi kábellel, van hang is.

(#150116) .LnB válasza oriic (#150114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak ezért:

"Anthem is a fundamentally social experience, and we will open new ways for fans to join the community and play early, enabling us to shape and refine the game with their input and feedback. We're deeply excited to launch this brand-new franchise, and equally excited to work with our players to make Anthem a game they can't wait to play and share with their friends for years to come." - Andrew Wilson

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150117) oriic válasza .LnB (#150116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyit tudunk egyelore h marciusban jon a teljes jatek, elotte lesz majd valamilyen beta(errol volt mar szo), valamint ugye PC-n es Xbox-on az Access tulajok kiprobalhatjak majd megjelenes elott.

Minden mas csak talalgatas.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#150118) Kvelstadt válasza Deck (#150112) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem nagyon tetszik.
Mondjuk kellett az a hangulat hogy legyen kedvem egy ilyen nagyon japán játékhoz de azután már nagyon elkapott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150119) John_Deere


John_Deere
tag

Sziasztok!

Hülye kérdés, lehet volt már, visszaolvastam, néztem FAQ-t, nem nagyon találtam infót vagy keveset. :(

1. Fejhallgató, mint olyan, csak a kontrollerbe dugható, mint jack-es (feltételezve, hogy tv-n nincs bemenet hozzá)?
Tehát teszem azt USB-s fejhallgató nem jöhet szóba PS4 Pro-nál? (azt tudom, hogy bluetooth nem)

2. Feltéve, hogy jack-es kontrollerbe dugható fejes kellene (mert a jelenlegi kontaktos lett), milyen fejhallgatót ajánlanátok szinte csak játékhoz való használathoz olyan 40.000 Ft-ig Nekem?

Segítséget és válaszokat előre is köszönöm szépen!

(#150120) penge111 válasza .LnB (#150100) üzenetére


penge111
addikt

Én 4500-ért vettem a Goty-t, vegyed megfelé, hatalmas játék. Pont jó lenne, mert látom kb. akkor vagy online mikor én, aztán támogathatnánk egymás összetört lelkét :) Meg mellesleg segíthetnék egymásnak ingame is. A Bloodborne az egyik legjobb játék amúgy Ps4-re, de csak akkor ha nem sokkol a sok kudarc, itt átlagosnak számít a rengeteg halál, szóval elég nehéz játék, nincs térkép, nem tudod merre kell menni, nincs semmi a szádbarágva. De mondjuk nekem a Dark Soulsok sokkal nehezebbnek tűntek ettől, de még csak az elején járok.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#150121) Kvelstadt válasza John_Deere (#150119) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én egy cloud 2-t vettem ps-hez és van mikor usb-ről, és van mikor joyba dugva használom.
Tv-be nem dugom mert úgy nincs mic.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150122) .LnB válasza John_Deere (#150119) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért ne lenne jó a bluetooth-os? [link]

40-ig meg Hyper X Cloud (valamelyik)

Én mondjuk fülhallgatóval játszok, a kontrollerre kötve.

(#150120) penge111 Nem fog sokkolni a kudarc. Nem fogok meghalni. Ennyi. :DDD
Veszem egyébként. De azt nem tudom, hogy rögtön neki állok e. Szerintem nem. Uncharted 4, Lost Legacy, GoW hátra van még.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150123) penge111 válasza .LnB (#150122) üzenetére


penge111
addikt

Én is fülessel játszok, a Bloodborne-ba kb 5 percenként feláll a hátamon a szőr, olyan hanghatások vannak benne.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#150124) wierra válasza Deck (#150112) üzenetére


wierra
senior tag

Nem annyira tipikusan, de JRPG. Mire kezdtem volna belejönni, fejleszteni a fegyvereket, adddigra vége is lett. A sztori rendben van, van jópár mellékküldetés is. Open world jellegű, lehet benne farmolni is tulajdinképpen. A földi harcok számomra enyhén kaotikusak, a légi csatákból nem túl sok van, a boss fight-ok viszont élvezetesek. Ha végigtoltad, újrakezdheted a másik karakterrel, de én nem éreztem magamban túl sok ambíciót erre.
Bevallom őszintén, hogy én valahogy többre számítottam. 7/10 nálam.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#150125) Kvelstadt válasza wierra (#150124) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha csak egyszer játszottad végig az a játék bevezetőjének a fele.
3.ra indulnak be az események és csak ott írja ki a játék címét, mintha akkor kezdted volna.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150126) Deck válasza Kvelstadt (#150125) üzenetére


Deck
titán

Hogy, hogy csak 3.ra indulnak be az események? Többször kell végigjátszani?

PS5

(#150127) prokxy válasza penge111 (#150120) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a BB érdekes egy játék, nekem nem is a sok halál volt zavaró, hanem az, hogy ha meghalsz, akkor újratermelődnek az enemyk és kezdhetetd újra előlről az egészet. Nem beszélve arról, hogy amikor már 3. alkalomra pusztulsz meg mondjuk 2 farkas miatt, akkor én meg fogok 4x is, mert már sietek, mert unalmas ugyanazokat,ugyanott megölni. Ezért sem tudok olyat platinázni, ami játékot min. 2x kell végigtolni,pl. ratchet.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150128) wierra válasza Kvelstadt (#150125) üzenetére


wierra
senior tag

Részemről kizárt, hogy többször is ugyanazon környezetben repeptitíve toljam ugyanazt a játékmenetet, annyira azért nem jó (szerintem).

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#150129) John_Deere válasza .LnB (#150122) üzenetére


John_Deere
tag

+ (#150123) És milyen fülest használtok? :)

Bluetooth helyzet: erre alapoztam: [link]

Tehát megy USB-n is és főként Cloud-ok az egyik legjobbak! Köszönöm a segítséget! :K :R

(#150130) 30z.Samu válasza John_Deere (#150129) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kezdésnek megoldottam egy Earpods-al, igaz a mikrofon része nem megy, de jelenleg nem is játszom senkivel online. :)

Sic Parvis Magna

(#150131) .LnB válasza John_Deere (#150129) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én most Rock Zircon-t. Kemény 10$, de mielőtt az árából ítélnél, próbálj ki egyet. :)
De mondjuk a mikrofonját nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150132) John_Deere válasza .LnB (#150131) üzenetére


John_Deere
tag

Jól néz ki így ránézésre, csak Nekem olyan fura mindig az olcsó de jó termékek, pedig tudom, hogy vannak (drága, de sz*r is van, az már nem fura, teljesen hétköznapi). :)

(#150133) Carlos Padre válasza saelin (#150106) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Dehát Appin keresztül rögtön meg is kezdheted a letoltest. Én csak telefonról vásárolok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#150134) wierra válasza John_Deere (#150132) üzenetére


wierra
senior tag

A kínaiak igencsak felnőttek a feladathoz az utóbbi időben (Xiaomi, Huawei és tsaik). Mivel tömegével f*ssák a gyáraik a termékeket első sorban a felduzzadt belső piacukra, így gyatyaletolt áron tudnak akár minőségi termékeket is előállítani. Náluk a termékmarketinget és a brand-érzést egyelőre még nem annyira kell megfizetni. Múltkor asszonynak rendeltem aliról UV400, polarizált napszemcsit 12 USD-ért keménytokkal, kendővel, kiskutyafülével, teljesen makulátlan kidolgozást kaptam nevetséges összegért cserébe. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#150135) zsotesz81 válasza wierra (#150128) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Pont , hogy nem ugyanaz, más karakterek szemszögéből játszod a többit, ill. lesznek új enemy-k is.

(#150136) .LnB válasza John_Deere (#150132) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a 40 ezredből rászánsz 10$-t, akkor magad is kipróbálhatod. :) Már önmagában az is érdekes, hogy kerámiából van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150137) Adam_Shepard válasza Deck (#150126) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

4x kell végigtolni és A-tól Z-ig vannak benne endingek. Ja. :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#150138) Deck válasza zsotesz81 (#150135) üzenetére


Deck
titán

Hányszor lehet akkor így végigjátszani?

PS5

(#150139) Deck válasza Adam_Shepard (#150137) üzenetére


Deck
titán

Köszi! :R És megéri?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#150140) Tatyla válasza Deck (#150112) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem rég platináztam egyik legjobb játék élményem volt négy különböző végigjátszás.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#150141) John_Deere válasza .LnB (#150136) üzenetére


John_Deere
tag

Ennyiért persze, simán. :)

(#150142) Adam_Shepard válasza Deck (#150139) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ahogy a zöld chuchu is írta, kell egy hangulat hozzá. Bayonetta nincs PS4-re és ez egy kicsit arra is hasonlít, uh. nekem már megérte. Volt boncolgatva, hogy egy nagyobb (Drakengard-univerzum) része a Nier sorozat is. Az, hogy megérte vagy sem.. én 21Kért vettem meg amint lehetett (digitálisan)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#150143) Deck válasza Tatyla (#150140) üzenetére


Deck
titán

Az igen. Most olvastam, hogy 26 befejezése van?:D

PS5

(#150144) Rage47 válasza .LnB (#150100) üzenetére


Rage47
veterán

Képzeld úgy, hogy sokszor a kis ellenfelek is olyanok, mint a GOW-ban a valkűrök :D Ilyen Bloodborne

(#150145) erahurka válasza .LnB (#150100) üzenetére


erahurka
félisten

Az alapjáték abszolút nem vészes, csak türelmesen és ésszel kell játszani. Van PH! topik hozzá, ott is sokat segítenek. Neten is csomó taktika van bossok ellen ha elakadnál. Én komolyan mondom hogy meglepődtem mennyire "könnyű", sokkal nehezebbre számítottam.

(#150146) .LnB válasza erahurka (#150145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha nekiállok, akkor biztos benézek a topikba. De odébb van az még. Addig majd pihen a polcon. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150147) sp8787 válasza .LnB (#150146) üzenetére


sp8787
addikt

Holnaputantol uj akcio es lehet benne lesz az NHL18. Akkor meg meg tovabb tolodik?

Hatha ott tovabbviszed a PIT-ot. :D

(#150148) penge111


penge111
addikt

A Bloodborne-hoz visszakanyarodva, találtam egy 4 fejezetes, jó hosszú magyar leírást a játék világával kapcsolatban, hogy a szerző hogyan értelmezi a dolgokat, szerintetek ezt elolvashatom a játék befejezése előtt, vagy csak utána. Ugye a Fromsoftware játékai, rengeteg titkot, homályos utalást tartalmaznak, gyakran a történet egészéről sokadik végigjátszásra is csak sejtéseink vannak, gondolom a Bloodborne-nál is ez van.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#150149) .LnB válasza sp8787 (#150147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mekkora egy troll vagy!!! :Y :DDD Csak mondom, hogy egy cseppet sem vagyok szomorú egyébként. 3x nyerni.. én nem is reménykedtem benne annyira. Mondjuk pont az a qva Capitals.. Sebaj. :) Most szurkolunk Flower-nek (Fleury), annál nagyobb szenzáció nem lenne mint, hogy a VGK nyerné meg.

Nézegettem én ezt az NHL18-at. És nem tűnik nekem jónak. Egyszerűen alig változott azóta mióta én utoljára NHL-lel játszottam. A játékosok is felismerhetetlenek egy Fifa és PES-hez képest (bár utálom a focit). Ciki, hogy nincs az EA-nek konkurenciája, és leült a szériával. Szal' nem tudom megvenném e. Jó 4ért tuti. :) De a The Show 18 most jobban mozgatja a fantáziámat.

Ja, meg most beszéltem le péntekre egy GTS Steelbook editiont is. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150150) Sefter válasza penge111 (#150148) üzenetére


Sefter
veterán

küldd el a linkjét légyszi, én elolvasnám.. :)

Psn ID: sefter_hun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.