Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150701) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Sziasztok! A Horizon Zero Dawn Complete Edition részeként hogy kell elképzelni a Frozen Wilds kieget? Kódos? Vagy használtan sem fürdök be vele? Akár tovább tudom én is adni hogy a kieg. játszható a többi tulajnak is?

(#150702) wolf13 válasza Zolibacsi88 (#150701) üzenetére


wolf13
őstag

Szia.

Nem kódos , a lemez tartalmazza. Igen a következő tulaj is használhatja.

(#150703) foxymaci válasza marilllyo (#150699) üzenetére


foxymaci
senior tag

:C

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#150704) Doma88


Doma88
tag

Sziasztok!

Ti tudtok üzenetet küldeni/fogadni PS4-en illetve appon? Ma akartam beszélni egyik ismerőssömmel appon keresztül de nem kapta meg amit küldtem és én se kaptam meg amit ő írt. PS4-en hallottam a értesítést de appon nem jelent meg semmi, hiába frissítettem többször is. Aztán letöröltem az appot, visszaraktam és eltűnt az összes beszélgetésem mind az appból mind PS4-ről és azóta hiába kapok értesítést, hogy üzenet jött nem jeleníti meg egyik felületen se. :(

(#150705) danielgalaxy válasza Gery9112 (#150638) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ez egy mostanság sokat puffogtatott közhely, amit a Horizontól kezdve a GoW-ig, mindenre ráhúznak. Baromira jó játékok ezek, sőt, Horizon egyik legnagyobb PS élmény, de utána én ugyan úgy tudom élvezni egy kisebb, kevésbé nagyívű játékot is.
Ez persze m nem kifejezetten neked szól, de ez így akkor is csak egy hangzatos lózung, aminek a fele se igaz.

(#150706) Shamat válasza Doma88 (#150704) üzenetére


Shamat
aktív tag

Igen, nálam minden rendben mind az app-on, mind a PS4-en.

DEAD LIKE ME

(#150707) dinostaRR válasza ldave (#150689) üzenetére


dinostaRR
tag

hivatalos oldalod Id es Avalanche van közösen

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#150708) RangerFox válasza marilllyo (#150699) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

legend :DD

(#150709) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Megvettem ma a GT Sportot, gondoltam elvezetgetek magamba offlány, de belefutottam hogy plus nélkül kb mint egy demó :D

Szóval rányomtam a 14 napos trialra, megnézem magamnak mitől is döglik a légy e téren.

All→M8

(#150710) v!ct0y válasza callmeakos (#150709) üzenetére


v!ct0y
veterán

30-40 órát simán bele lehet rakni.

(#150711) callmeakos válasza v!ct0y (#150710) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azt az egyet nem értem, megvettem lemezesen, erre most szed le 26 gigányi patch-et. Azt hogyé? :DDD

Illetve van tapasztalat hogy multiban más emberek mennyire tapló tirpákok?

All→M8

(#150712) v!ct0y válasza callmeakos (#150711) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jöt vagy 100autó plusz pályák is. És ne felejts el letölteni a scapes-t se :) Az is 9 giga.
Vannak bőven tirpákok.

[ Szerkesztve ]

(#150713) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok, ezek a SHAREfaktory™ témák hogy működnek? Letöltöm , sehol sem találom...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#150714) ProEvoFan válasza callmeakos (#150711) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vezetési (DR) és a sportszerűségi (SR) sofőri mutatványaid rangsorolva lesznek,
E és S (A+) között.
A tudásod alapján rangsorol melléd játékosokat.A és S SR ranggal teljesen jó meccseket lehet menni.Lejjebb előfordulhatnak problémák.Az a helyzet, hogy nem nehéz lecsúszni kissebb SR rangba.Sokáig A-S között voltam, de pár hete egyszerűen nem tudok feljebb menni, mint B.

[ Szerkesztve ]

(#150715) .LnB válasza ProEvoFan (#150714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kormánnyal tolod Bruce?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150716) ProEvoFan válasza .LnB (#150715) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos nincs rá keret, így maradt a gamepad analóg kar.

(#150717) tihibaby válasza v!ct0y (#150712) üzenetére


tihibaby
senior tag

És mindez ingyé!
Más játéknál ez már fizetős DLC lenne! :K

(#150718) 3L1T3 válasza tihibaby (#150717) üzenetére


3L1T3
addikt

Más játék 700 autóval jelenik meg. Azért ne boruljunk már térdre, amikor a legtöbb autó egy hullafáradt concept. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#150719) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#150718) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Abból a 700ból mindegyikkel mész versenyezni?Abból a 700ból kivan dolgozva minden autó úgy,mint a GTSben bármelyik?A régebbi GT játékoknál sem mentem mindegyik autóval.Hála isten nincs benne sok felesleges autó, mint a korábbi részekben.így is talán 10 autót használok rendszeresen...

(#150720) tihibaby válasza 3L1T3 (#150718) üzenetére


tihibaby
senior tag

Nem vagyok akkora GT fan,félre ne érts,de melyik az a játék a 700 autóval,ilyen kidolgozottság,fizika mellett?
Csak hogy lássuk lényeget.
No offense,tényleg érdekel...Forza,vagy valami más?
Forzát szeretem,de nem egy kávéház.

(#150721) erahurka válasza ProEvoFan (#150716) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem van egy régi kormányom, azon agyalok hogy valahogy rárögzítem a kontrollert és megpróbálom milyen így a mozgásvezérléssel nyomni :DDD Csak az a baj, hogy a fék-gáz gobok elérése lehet problémás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#150722) freeknight


freeknight
őstag

Kivittem ma második ps exkluzív játékom, a Horizon Zero Dawn-t :)
Elképesztő kaland volt. Bár nehezen indult be, de minden pillanatát élveztem.
Nem platináztam, és nem is tervezem - nem vagyok nagy achievement hunter - de így is beleszaladt vagy 40 óra. Kb minden mellékküldit megcsináltam, és 3 virágon kívül mindent begyűjtöttem.

Most még korai lenne belekezdeni a God of War-ba, azt még halogatom kicsit. Előtte 1-2 rövidebb játékot viszek ki, mondjuk a Wolfi 2-t. Behúztam a Mafia 3-at is, az is jó lesz kis felüdülésnek.

Ma kipróbáltam az új Deus Exet, azt egy régebbi akcióban szereztem. Talán nem kellett volna egyből elindítani a HZD után :DDD . Vérlázítóan rossz a grafika, és még akad is. A világ is nagyon üres, és unalmas HZD után.

Lehet az lenne a legjobb, ha tartanék 1 hét szünetet, mielőtt belekezdenék valami másba.

(#150723) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Fúhh gyerekek nem tudom eddig hogy maradhatott ki nekem a beyond two souls de nagyon jó játék, szinte többet váltott ki belőlem mint a Hellblade, pedig az se kutya, nem vagyok annyira sztori orientált de ezek durván jók, UC szériát is játszottam, azokat is sokan istenítik, tetszik tetszik elmászkálok benne, de annyira nem hatott meg mint ez, lehet a csekély angol tudásom miatt, vagy nem tudom de ez a játék durva, remélem egyszer lesz folytatása

Xbox One: bandymnc

(#150724) Sordoran válasza erahurka (#150721) üzenetére


Sordoran
addikt

Autós játékot évek óta csak mobilon tolok: a Real Racing 3-at, így nekem hamar kézre állt a kontroller döntögetésével való kormányzás. Biztos kis gyakorlással belejöttem volna az analóg karral való irányításba is, de ezt biztosabbnak éreztem, és lazán megy vele. :DDD
Látszik mennyire nem néztem utáni a DS4-nek vásárlás előtt, nekem ez is meglepetés volt, meg a kis hangszóró is benne. Pár éve van Xbox one konrtollerem pc-hez, na de az ilyeneket nem tud, pedig egy árban vannak. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#150725) John_Deere válasza v!ct0y (#150710) üzenetére


John_Deere
tag

Én 300 vezetett óránál tartok kb...még ugyanennyit simán eltudok képzelni. :DDD
#betegseg

(#150726) KaitouP válasza oriic (#150684) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát ez így... :U Jó, mindegy, nem mondok inkább semmit, majd a holnapi gameplay eldönti, hogy tetszik -e vagy sem. :D

(#150724) Sordoran

Ember, nagyon király dolgot említettél GTS -el kapcsolatban. MOTION CONTROL! KÖSZI! :R
Utánanéztem, sokan azt mondják, jóval jobb időt mennek így, mint analóg karral - erre rá is nézek most. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#150727) .LnB válasza ProEvoFan (#150716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem van a szekrény tetején egy DFGP-m. Jó kis kormány, bár nem mai darab. De macera betenni a szoba közepére a tv elé. Monitorra meg nem megyek vissza ezért. :D

Más téma : Uncahrted 4 Chapter 16-nál tartok. Ez a játék tényleg felmossa velem a padlót. Ha nem lennék férfi, sínek a gyönyörűségtől. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150728) bombibmw válasza .LnB (#150727) üzenetére


bombibmw
veterán

Én itt sokszor megálltam nézelődni és gyönyörködni, mert tudtam, hogy nemsokára vége. :D
Most a HZD-t kezdtem el, de még nagyon az elején vagyok és remélem, hogy beindul, mert kicsit nyűgnek érzem , de biztos jó lesz, ha ennyien azt mondják. :)

[ Szerkesztve ]

(#150729) Akra_hu válasza bombibmw (#150728) üzenetére


Akra_hu
tag

Tucat dolgot lehet már elején is csinálni. Nincs megkötve a kezed :)

(#150730) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát nem tudom mit mondjak erre a GT-re.
Beletettem most olyan 3 órát, keresem a szavakat, mit is tudnék mondani, de talán a legjobb szó az unalmas. Lehet velem van a baj, lehet hogy ez később jobb lesz, de nem találok kihívást magamnak. A Carrier mód kuka, autósiskolázni biztos nem kontrollerrel fogok, a bajnokság része érdekes lehet, de az AI olyan buta mint a segg, az online mód meg hááááát.... érdekes. normális az, hogy nem látok lobbykat amikben 3 vagy négy embernél több van? És a legtöbb az vagy Just for Fun, vagy ökörködünk a Nürburgring közepén. Na jó, kifogtam egyet, de ott is az volt. hogy a GT-R-em volt kvázi a leggyengébb mert rajtam kívül csak prototípusok vagy GT autók voltak. Ritka az hogy egy autós játék 3 óra után sem fog meg, de itt ez a helyzet :(

All→M8

(#150731) ProEvoFan válasza callmeakos (#150730) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A GTS fullosan vegytiszta online versenyzés.A lobbyban szerintem csak haverokkal vagy magyar szobába menjél játszani.
A GT League semmivel sem butább, mint a többi autós játék gépi ellenfelei.De ez itt
csak töltelék...
Nézzzél be a napi online A,B,C versenyekbe.Itt van a játék lényege.Időmérő, majd futam más emberi játékosok ellen.Ha bátor vagy, akkor mehetsz hivatalos FIA futamokat este 18 órától.Nos, ha ez nem szippant be (mármint az emberek elleni versenyzés bája, annak minden földi jóságával és nem földi jóságával) akkor a GTS nem a te játékod.Akkor keresni kell olyan hagyományos autós gamét, ahol unalmasan körözhetsz a buta gépi ellenfelek ellen...
Nézd, mióta GTSel játszok, elképzelni nem tudom már az autós játékot olyan komoly online felület nélkül, mint ami a GTSben van.(kivéve rally, mert ott idő ellen küzdesz) Ebben a játékban az erősebb driver rangú ellenfelek ellen örülök egy hatodik helyezésnek is, mint egy kisgyerek.Hülye vagy?Hatodiknak?Kérdezheted.Igen, annak, mert emberek ellen harcolok.

(#150732) Talala


Talala
senior tag

Valaki használ steelseries arctis 5-öt ps4-el? Működik rendesen vele. Értem ez alatt a 7.1-et pl és nem csak sztereóba szól.

(#150733) Nayrobi válasza callmeakos (#150730) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ahogy már írta más is feltettem, ha online akarsz játszani, akkor ne a lobbyba menj, hanem a sport módot válaszd ki, ott folyik az igazi versenyzés, a lobbykban csak a funrace meg az ökörködés megy.

(#150734) Deck


Deck
titán

GoW 4: Másnak is túl könnyű volt a játék? Normálon játszottam végig de már bánom. Mondták többen, hogy az is kihívás de nem volt az. Na majd ha újrajátszom tuti a nehezebbet választom.:D

Black Flag: Multis trófeákat meglehet még szerezni? Csak azok hiányoznak.:)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#150735) 30z.Samu válasza Deck (#150734) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én még nem vittem végig, de szerintem a vége fele vagyok már. Nekem a pont jó kategória volt a "Kiegyensúlyozott".

Sic Parvis Magna

(#150736) gianni85 válasza Talala (#150732) üzenetére


gianni85
veterán

Hello, hivatalos oldal szerint még MAC-en se megy a surround, csak PC-n. Alapvetően csak azokból a headsetekből fogsz tudni "sokpontegyet" kicsikarni PS4-en amiket optikán keresztül tudsz csatlakoztatni. Meg van pár vezeték nélküli a Turtlebeach kínálatában, meg a hivatalos Sony headsetek (Platinum, Gold??)

(#150737) .LnB válasza callmeakos (#150730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jót mosolyogtam most ezen. De nem rosszindulatból. :) Jobban utána kellett volna nézni cimbora. ;)

Én is pénteken vettem. De rengeteget olvastam utána, néztem videókat.. És kb. az utolsó pillanatig nem tudtam eldönteni, hogy valóban kell e nekem ez a játék. PC-re megvan kb. az összes szimulátor(osabb) jellegű autós játék. (Assetto-ba köröztem én Michelisz Norbival is a Nordschleife-n, persze nem voltam neki ellenfél) Sose voltam jó szimulátoros. Inkább ilyen casual szintű player. Aztán ahogy nézegettem a játékot, láttam, hogy hát kicsit kevés a pálya meg a kocsi, kicsit szegényes az offline mód. És igazából talán ProEvoFan lelkesedése miatt adtam neki esélyt. Mert úgy gondolom, ha az online része jó, az nagy pozitívum egy ilyen játék esetén. Azt meg nem igazán lehet írott tesztekből és videókból lemérni, hogy az milyen.
Persze konklúzió, és végítélet még nincs részemről. Hétvégén két napot játszottam eddig csak vele, végigcsináltam a Driving School-t, és a Mission Challange-ek egy részét. Utóbbi szerintem erősen ajánlott is. Úgy látom az jól felkészít az online versenyekre. És közben lehet autókat is szerezni.

Azt írod, hogy unalmas. Minden szimulátor jellegű autós játék unalmas offline. A FH3 nem unalmas, de az nem is szimulátor. :) Ezek a játékok a versenyzésről szólnak, az egymás elleni versenyzésről. De ha nyomsz egy Mission Challange endurance futamot, ott azért megvillant ezt azt a játék. A fasza bokszkiállást, a frankó gumi és üzemanyag kezelést, a szélárnyékozást. Látszik ezen azért, hogy nem kispályás játék.

Hétvégén bele-bele néztem a GT World Tour versenyeibe. És ott azért megvillant az online rész minősége. Szóval én optimista vagyok. Csak adok még magamnak időt, és gyakorlok, mielőtt online kipróbálom magam.

Ami nagyon tetszik az a HUD. Ennyire tökéletes, és informatív HUD-ot én még nem láttam autós játékban.

Egyébként én sem döntöttem még, hogy meddig tartom meg a játékot. Még bármi lehet, de én azt kaptam amire előzetesen számítottam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150738) Talala válasza gianni85 (#150736) üzenetére


Talala
senior tag

Gondoltam, hogy csak pc-n tudja szoftveresen. Köszi a megerősítést. Kell nekem egyáltalán a sok.1 ? Meg soha nem volt ilyen fejhallgatóm...ad annyit a játékokban? Gondolom vagytok páran akik fejhallgatoval használjátok es van tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#150739) #95558144 válasza callmeakos (#150730) üzenetére


#95558144
törölt tag

Szerintem az összes autós játék unalmas. Nem is értem, ha autót akarok vezetni, beülök az autóba, és vezetek. A kettőnek élményben az ég világon semmi köze egymáshoz. Kb olyan ez, mint ebéded főzni a Lunch Sim 2.0-val :)

(#150740) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

ps wireless füles 2.0 meddig bírja nálatok egy töltéssel? Az eltört turtlebícsem 10 óra felett volt simán.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#150741) bandi0000 válasza #95558144 (#150739) üzenetére


bandi0000
nagyúr

csak a kettő közt annyi a különbség hogy az átlag ember egy 10 éves autóval nem fog élmény autózást csinálni, pláne nem a 90 es táblánál...ennyi erővel egyik játéknak sincs értelme

Xbox One: bandymnc

(#150742) #95558144 válasza bandi0000 (#150741) üzenetére


#95558144
törölt tag

Hogy a viharba ne lenne?

Egy autóvezetéshez, akár versenyautós vezetéshez bárki hozzájuthat gyakorlatilag. Zombikat kaszabolni, denevérként-pókemberként repkedni, űrhajót vezetni a való életben gyakorlatilag megoldhatatlan.

(#150743) mcwolf79 válasza #95558144 (#150742) üzenetére


mcwolf79
veterán

???
Ezt most hogy gondoltad???
Már csak azért is, mert ha az ember el is tud jutni ilyen tesztvezetésre, azért irdatlan pénzeket kérnek el. 1-2 hónapja volt a közelben ilyen tesztvezetés, ahol (már nem emlékszem milyen) valamilyen sportgépet lehetett kipróbálni. 30 percért valami 45000 Ft-ot kértek el. És még csak nem is pályán, ahol az ember meg tudná küldeni.
Szóval ennyit az elérhető sportautó élményről.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#150744) saelin válasza pulffy (#150713) üzenetére


saelin
veterán

Azokat a sharefactory videószerkesztő progin belül tudod használni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#150745) .LnB válasza #95558144 (#150739) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van neked egy sajátos gondolkodás módod. :U (Ami lehet, hogy egy hasonlóan sajátos alternatív univerzumban helytálló is lenne.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150746) prokxy válasza .LnB (#150737) üzenetére


prokxy
veterán

"Jót mosolyogtam most ezen. De nem rosszindulatból. :) Jobban utána kellett volna nézni cimbora." Mint neked az NHL után? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150747) #95558144 válasza mcwolf79 (#150743) üzenetére


#95558144
törölt tag

De ugye azt vágod, hogy az autós játékokban kapható "vezetési élménynek" KÖZE NINCS a vezetési élményhez?

Remélem, nem kell ezt külön magyarázni...

Attól, mert én nem szeretem az ilyen játékokat, más még szeretheti felőlem.

(#150748) .LnB válasza #95558144 (#150747) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Michelisz Norbi szerinted mit válaszolna erre? (Én Assetto-ztam együtt Norbival. Élete első WTCC Nordschleife futamára készült, Assetto-ban online.)

Jann Mardenborough? Jordan Tresson? Romain Sarazin? Gaëtan Paletou?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150749) szzoo válasza #95558144 (#150747) üzenetére


szzoo
tag

Erről az jut eszembe, ahogy bemutatod az Elite: Dangerous-t egy laposföld hívőnek. :DDD

(#150750) #95558144 válasza .LnB (#150748) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ha kontrollerrel készült élete első WTCC futamára, akkor már értem, miért nem ér fel a csúcsra. :DD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.