Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150751) #95558144 válasza szzoo (#150749) üzenetére


#95558144
törölt tag

Aki laposföld hívő, az garantáltan elmebeteg. Erre nem tudok mit mondani.

(#150752) erahurka válasza #95558144 (#150747) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom milyen kocsid van, de nem hinném hogy bármilyen szinten megközelít egy GT kategóriás versenygépet.

Élményautózás alkalmával meg nyilván nem fogod határon küldeni, mert itt senki sem profi autóversenyző és két körön belül falba állna szerintem. Plusz ilyenkor nyilván nincsenek ellenfelek akikkel csatázni lehetne.

Persze be lehet szállni mondjuk a Blancpain GT sorozatba, csak egy GT3-as kocsi kell hozzá meg egy valag pénz. Saját F1 csapatod is lehet ahol 10 percenként leköröznek, olyan 150 millió font évente és 3-4 évig biztos nem termel nyereséget. Van is itt a szobám sarkában jó 7 milliárd font, megyek is jövő héten Monacóba megjáratni a vasat :U

(#150750) Urizen: Miért készült volna kontrollerrel? Mondok valami nagy újdonságot: léteznek baromi jó kormányok konzolhoz és PC-hez is. Sőt, versenyülések is. Wow, welcome to 2018 mate!

[ Szerkesztve ]

(#150753) marilllyo válasza #95558144 (#150747) üzenetére


marilllyo
veterán

Én élvezem azt amikor egy Lamborghini Diablo-val 200-al beveszem a derékszögű kanyart. Na meg ezeket tankolni sem kell. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#150754) .LnB válasza #95558144 (#150750) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült megragadnod a lényeget látom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150755) ProEvoFan válasza #95558144 (#150739) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fura meglátás.Senki sem azért játszik autóverseny játékkal, mert jobb lenne, mint a valódi vezetés.Azért játszunk vele, mint kb minden játékkal: beleképzeljük magunkat a virtuális világba és még élvezzük is közben, tudva azt, hogy sosem leszünk Pókember vagy profi F1 versenyző.Ez egy szórakozási forma.Gondoltam ezzel tisztában vagy, hiszen te is játszol.

(#150756) Deck válasza ProEvoFan (#150755) üzenetére


Deck
titán

Micsoda? Sosem leszek Pókember? :O Ezt ugye nem mondod komolyan? :( ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#150757) 30z.Samu válasza Deck (#150756) üzenetére


30z.Samu
félisten

Görög isten se? :Y

Sic Parvis Magna

(#150758) vg válasza 30z.Samu (#150757) üzenetére


vg
addikt

Az még lehet (legalábbis asszonyka szemében), sok kondival, diétával, stb...

(#150759) erahurka válasza vg (#150758) üzenetére


erahurka
félisten

-10 centin se a kondi, se a diéta nem segít :DDD ;]

(#150760) bandi0000 válasza erahurka (#150759) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Neked is csak 30 centi? ;]

Xbox One: bandymnc

(#150761) Deck válasza bandi0000 (#150760) üzenetére


Deck
titán

Van akinek nem? ;]

PS5

(#150762) prokxy


prokxy
veterán

Kis ON is legyen:
A Detroit karakterenként 10 óra játékidő egyszeri végigjátszásra vagy mind3 karakterre együtt?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150763) Madwe válasza bandi0000 (#150741) üzenetére


Madwe
nagyúr

ezért kell motort venni :D

(#150764) Carlos Padre válasza #95558144 (#150739) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én vagyok még így az fps-ekkel. Ha embert akarok ölni kimegyek és.... :)) :DD
De nekem ez a maximum, hogy gt versenyautókkal körözhessek a nurburgringen, és jól van ez így.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#150765) John_Deere


John_Deere
tag

Hát gyerekek, rég nevettem visítva ennyit kommenteken mint negatív mint pozitív értelemben is. :D

(#150766) prokxy válasza John_Deere (#150765) üzenetére


prokxy
veterán

Pedig hol vannak még, h a hangos-e a pro, megéri-e váltani slim-ről, állítva lesz vmi baja, mi lesz a köv havi ps+ban kérdések? :P :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150767) Gery9112 válasza prokxy (#150762) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát amit tudunk eddig az az, hogy 25 óra vagy több amíg kiplatinázod a játékot. Ebből kiindulva lehet, hogy egy egyszeri végigjátszás 10-12 óra.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#150768) Deck válasza prokxy (#150766) üzenetére


Deck
titán

Meg is válaszolom gyorsan neked őket, látom érdekel.. :P

Nagyon, nem, lesz, black flag. ;]

PS5

(#150769) SoundBox


SoundBox
tag

Szép napot mindenkinek. Megtudnátok mondani mi a külömbség a két típus között? CUH-7016 és CUH-7116B Illetve ha elszeretném adni a PS-t van olyan lehetőség hogy alaphelyzetbe állítani, hogy törlődjön róla minden? Válaszotokat előre is köszönöm :)

(#150770) szzoo válasza Gery9112 (#150767) üzenetére


szzoo
tag

Azt tudjuk, hogy a cselekménytől függ-e melyik androidot irányítjuk? Vagy a történet játszható végig a 3 android szemszögéből?

(#150771) prokxy válasza Gery9112 (#150767) üzenetére


prokxy
veterán

Ti hogy voltatok a demo-val? Párommal 2x álltunk neki, vittük végig, 3. alkalomra már nem volt erőnk hozzá, újra meg újra megvizsgálni mindent, stb...emiatt sem lesz előrendelős, majd lemezen másodkézből.

(#150768) Deck: köszi, minden vágyam volt :P :D, de sztem nem a Black Flag lesz, hanem a Spiderman, a többi válasz pipa! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150772) Gery9112 válasza szzoo (#150770) üzenetére


Gery9112
őstag

Jó kérdés majd megjelenéskor okosabbak leszünk. De! szerintem a cselekménytől fog függni mert mindhárom szereplő különböző háttérrel rendelkezik.

Legalábbis remélem, hogy ez válasz volt a kérdésedre. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#150773) Gery9112 válasza prokxy (#150771) üzenetére


Gery9112
őstag

Szintén. Első alkalommal barátnőmmel vittem végig mert hát...ő nem túl diplomatikus, kiment elküldte a srácot a francba és leugrott a kiscsajjal a tetőről.
Második nekifutásra meg úgy voltam vele, hogy próbáljuk meg "agresszív véleménycsere nélkül" és megmentettem a kiscsajt. :DDD

De egyetértek, ez a játék nekem is jó lesz majd később. Most úgyis itt van a Rise of the Tomb Raider, GoW plati, Rayman, AC Brotherhood/Revelations. Mire ezekkel végzek lesz már jóárasított Detroit. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#150774) RangerFox válasza szzoo (#150770) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A történet három szálon fog futni a 3 karakter szemszögéből. Úgy képzeld el, mint a Heavy Rainben, ott sem mindig egy karaktert irányítottál.

(#150775) prokxy válasza Gery9112 (#150773) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a Rise of the Tomb Raider kimaradt, végig kéne tolni, mesélj, van olyan jó, mint az első? Grafban volt előrelépés?
Azt tudom, h sok a gyűjthető cucc, ami nem érdekel annyira, nem akarom azt platizni, csak a sztori jó és megéri, akkor beszerezném a játékot.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150776) erahurka válasza prokxy (#150771) üzenetére


erahurka
félisten

Én is úgy vagyok vele hogy lehet inkább várok amíg szépen beesik az ára. Általában sose szoktam újra elővenni ezeket a cuccokat hogy több befejezést is megnyissak.

(#150777) #95558144 válasza prokxy (#150771) üzenetére


#95558144
törölt tag

Nem kell végigvizsgálni mindent egyrészt, másrészt az a körülbelül 5-6 dolog, amit vizsgálhatsz, semeddig nem tart.

A demónak 7 befejezése van, érdemi különbség gyakorlatilag annyi csak, hogy a kiscsaj él-e hal-e. A többi csak resztli.

Nekem a Heavy Rain az egyik kedvencem, ennek ellenére nem érzem, hogy ezt mindenképp meg kellene venni, jó lesz az majd a summer sale-ben 50%-on.

[ Szerkesztve ]

(#150778) Gery9112 válasza prokxy (#150775) üzenetére


Gery9112
őstag

A 2013-as tetszett, kíváncsi vagyok rá már én is csak előtte a GOW-ot mindenképp le akarom tudni, pár nap múlva meglesz. Amint elkezdem írok neked, hogy szerintem milyen. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#150779) Bogyi007 válasza Deck (#150756) üzenetére


Bogyi007
veterán

De egy pók még megcsíphet... :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#150780) pr0bi válasza prokxy (#150771) üzenetére


pr0bi
senior tag

Én imádtam, első napos vétel lesz. Menet közben amúgy sem fogsz minden lehetőséget kijátszani mert sodor magával a történet így válik kerek egésszé. Kicsit gyengén érveltél.

(#150781) FollowTheORI válasza prokxy (#150771) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nos a demóban nekem volt még türelmem párszor nekiesni... talán 7x kellett hogy minden befejezés meglegyen. :D
De tényleg a 3-4. után már kicsit unalmas és zavaró ez a formátum... :(

Amúgy énis úgy érzem, hogy azért ehhez extra türelem kell majd hogy ennyiszer nekiess... az alap játékosok kb jah 2-3x max aztán hagyják majd a picsbe szerintem is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#150782) bordi10 válasza ProEvoFan (#150731) üzenetére


bordi10
senior tag

+1 teljesen így vagyok vele én is, vegyél fel, hátha "összefutunk" a pályán :DDD bordi10

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#150783) RangerFox válasza prokxy (#150775) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem megéri, hosszabb, tartalmasabb az első részénél. Nem jobb, csak hogy is mondjam... nagyobb. A dlc-k hangulatosak, a sztorija ha nem is érdekfeszítő, de megalapozza a következő rész eseményeit, Lara karakteréért pedig aggódsz. Ajánlott Hardon játszani, amúgy nem annyira fog kihívást nyújtani, de amúgy nagyon fun gameplay elemek vannak benne. Simán megéri, én nagyon élveztem, a Shadow of the Tomb Raider pedig előrendelve részemről.

(#150784) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Sziasztok!

Mivel vettem egy PS4-et, belevetném magam a Yakuza sorozatba. Aki esetleg már játszott vele, mennyire érdemes sorban játszani a PS4-et változatokat, nagyon kapcsolódnak a történetek egymáshoz?

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#150785) .LnB válasza lostprophet (#150784) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bár még nem tapasztalatból írom, de én is nemrég vettem meg az első Yakuza játékomat és olvasgattam utána. Kapcsolódik a sztori nagyon. Viszont PS4-re csak három jelent meg. A sztori szempontjából így követik egymást a megjelent részek. Zero -> Kiwami -> 6. A Zero a sorozat legeleje, a Kiwami azt folytatja, a 6 meg a legvége. :) Ajánlott végigjátszás elvileg Kiwami, Zero, 6. De ha a Zero-val kezdesz az se baj szerintem. Én a Kiwami-t vettem meg mert az olcsó volt, és ismerkedni a szériával nekem tökéletes.
Tesztek alapján a Zero a legjobb. És most néztem, hogy már nem akciós a Kiwami. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150786) lostprophet válasza .LnB (#150785) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Köszi, akkor lehet maradok a Zeronál egyelőre. Ahogy látom a Zero 8490, a Kiwami pedig 8000 a legolcsóbb helyen jelenleg.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#150787) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha esetleg HDD-t szeretnék cserélni a slim-emben, akkor bármelyik 2,5" (7200)-es winyó jó? Vagy van ajánlott típus? Lehet, hogy fog kelleni egy 1TB-os.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150788) callmeakos


callmeakos
veterán

Jól van srácok, nem kell leharapni a fejem, nem azt jelentettem ki hogy unalmas a játék, pláne 3 óra játék után, azt mondtam hogy abban a 3 órában untam magam, de csak mert nem próbáltam ki minden módot. De csak mert nem találtam kihívást magamnak azokban a módokban.
És nekem sem kell a szomszédba mennem ilyesmiért, mert pár éve szezonokat töltöttem el rFactor F1 ligákban ahol hetente ment a versenyek, szombaton időmérő, vasárnap verseny, hétköznap meg szabadedzés, és az idő alatt buzerálni minden egyes beállítást.

(#150737) .LnB
Remélem Maddent tolod :P
Lehet azt onlány, másokkal?

All→M8

(#150789) .LnB válasza callmeakos (#150788) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vettem meg. Gondoltam az NHL elég. De persze lehet online nyomni (PS+ -szal).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150790) freeknight válasza .LnB (#150787) üzenetére


freeknight
őstag

Jó az 5200-es is, gyárilag is az van benne.
Bármelyik laptop vinyó jó bele, tehát 2,5" kell, igen.
Nekem is egy szükségtelenné vált 1 terrás hitachi van benne laptopból.

(#150791) .LnB válasza freeknight (#150790) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Egy hónap alatt sikerült úgy belaknom, hogy elgondolkodtam egy nagyobbra váltáson. Még nem tuti, nincs tele, csak gyanúsan fogy a hely. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150792) Madwe válasza freeknight (#150790) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk 1tbnál mindegy, mert kb mind 9.5mmes de azért érdemes tudni, h vannak 12mm magasak is, azok nem jók. Bár az inkább az 1.5, 2tbnál jellemző.

(#150793) Quaresma válasza SoundBox (#150769) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Szia, van ilyen lehetőség. A beállításoknál keresd a PS4 inicializálása opciót, ez mindent visszarak gyári állapotba.

Ps: brunorbert

(#150794) SoundBox válasza Quaresma (#150793) üzenetére


SoundBox
tag

Köszönöm :)

(#150795) seniman válasza #95558144 (#150742) üzenetére


seniman
addikt

Ha neked a garázsban lapul legalább tíz GT3RS,Enzo,vagy Zonda kaliberű autód,a telek végében meg egy privát Laguna Seca,akkor azt mondom volt értelme a hozzászólásodnak.Minden más esetben eszméletlen nagy ökörség.Persze van akinek az örömautózás ott kezdődik hogy a "szénnécsippelt,szmókensármos" tdi-vel végigmérgezi a körutat lámpától-lámpáig. :W

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#150796) prokxy válasza seniman (#150795) üzenetére


prokxy
veterán

Szerintem ő másra gondolhatott, csak nem fejtette ki.
Ha van egy tesztvezetés, subaru sti pl, ami nem egy elérhetetlen kategória egy zondához képest akár, mondjuk azt vezetni akkor is jobb, mint egy szobában a kontrollerrel bohóckodni, DE a monitor/TV előtt ülve is lehet igazán jó az élmény, sőt, vannak mindenféle gamer székek, rárögzíthető G29-cel, váltóval, mindennel - húh de örülnék én is egy ilyen cuccnak.

Tök fölös összehasonlítani a kettőt, mert pl. más egy BF-et játszani meg más elmenni lőgyakorlatra, háborúba.
Élmény mindkettő, csak más. Pl. egyikben van kockázat, másikban nincs. GT-ben falhozvágod a verdát, akkor mi lesz? Nyomsz egy respawn-t, élőben pedig, hááát, drága lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#150797) wierra válasza bandi0000 (#150741) üzenetére


wierra
senior tag

A legtöbb hazai versenypályán is gyakran vannak nyílt napok. Felviheted a 10 éves autódat és kitaposhatod a belét, vagy csak simán végigautózhatod a pályát, ahogy tetszik. Arra mérget veszek, hogy a daily driverrel is nagyobb élmény körbetekerni a ringen, mint a fotelből kétszázzal bevenni a kanyart pl. egy Lamboval.

Senki se beszélt arról, hogy közúton kell őrültködni.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#150798) #95558144 válasza seniman (#150795) üzenetére


#95558144
törölt tag

De ugye azt vágod, hogy az, hogy egy játékban GT3RS-t irányítasz, annak semmi, de semmi köze az igazi vezetési élményéhez? Nulla sebességérzet, nulla motorhang, nulla gyorsulási/nehézségi erő stb. Sőt, a vezetéshez sincs semmi köze.

Komolyan mondom, egy ötéves óvodás is egyből megérti, itt meg magyarázgatni kell.

Nekem semmi bajom azzal, ha valaki szereti az ilyen játékokat, de ne ideologizáljuk már meg, hogy az mekkora racing élmény, mert NEM AZ!

[ Szerkesztve ]

(#150799) bandi0000 válasza #95558144 (#150798) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Te akkor mivel tudsz játszani, ami valós élményt ad?

Bár a te álláspontoddal élve, nem is kéne játszani sem, mert semmi sem valós egy játékban

Xbox One: bandymnc

(#150800) #95558144 válasza bandi0000 (#150799) üzenetére


#95558144
törölt tag

Én nem is azért játszom, mert valami valós élményt ad, és ha az életben nem tudok élni vele, legalább a monitoron tudjak!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.