Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150451) Kendek válasza Kvelstadt (#150449) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan vedd meg, az akciós árát simán megéri. Én már régebben végigvittem, és bármi előzmény nélkül (nem játszottam a korábbi részekkel) szerintem tök jó volt. :)

(#150448) saelin: Elsőre nehezebben jön le a Pro teteje, de akkor is megy simán kézzel. Utána pedig már könnyebben lepattintható.

(#150450) gyuromoj: A játékok mentései adott fiókhoz tartoznak, más felhasználó ezeket nem látja. Illetve csak azon játékokhoz másolható vissza mentés amelyek telepítve vannak.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#150452) Kvelstadt válasza Kendek (#150451) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Találtam lemezesen olcsóbban mint storeba és el is hoztam. Ha nem tetszik visszaviszem. Bár már a megjelenéskor érdekelt csak akkor ugye még voltak vele bajok meg volt is mit játszanom bőven.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150453) saelin válasza Kvelstadt (#150449) üzenetére


saelin
veterán

Én elveztem minden percét! A side mission-öket hagyd a fenébe vagy ha max nagyon kell a exp/cash (már nem emlékszem mi a jutalom), akkor csináld, de ne feküdj rájuk mert teljesen megölik a játékot annyira monoton az egész. A főszál viszont nagyon jó! A harcokat imádtam, a fegyverek tök királyak benne és a társaiddal is tudsz variálni. Az AI egész értelmes társak és ellenfelek oldalán egyaránt. Nehezebb fokozaton még agresszívebbek. Ajánlom a normál nehézség feletti difficulty-ban a végigjátszást. Nem agyon szivatós és az ellenfelek sem lesznek tőle "bullet sponge"-ok.

Nekem még mindig az egyik favorit PS játékom. Pedig azóta játszottam HZD-t, Nier-t, Bloodborne-t és tudja a fene még mit... :DDD

(#150452) Kvelstadt
Rengeteg bugot kijavítottak benne. Ha így jelent volna meg mint ahogy most kinéz, akkor nem kapott volna ekkora visszhangot.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#150454) gyuromoj válasza Kendek (#150451) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor meg is van a bibi, usa accal játszottam akkoriban.
Marad az újrajátszás, legalább már megvan a 2 DLC is hozzá. (Witcher 3)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#150455) cyberkind válasza saelin (#150453) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább ne Mass Effect néven jelent volna meg, és akkor nem tartana a kaszánál a teljes széria. Ennek ellenére az első pár óra amíg toltam nekem is tetszett, de már tudtam annyi infót, hogy nem kell hasonlóan nagy dolgokat várnom mint amit a trilógia adott.

(#150456) Kvelstadt
Ha minden igaz itt csak a b csapat dolgozott, amíg a rendes az Anthem-et hegesztette (meg hegeszti), de voltak más bajok is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#150456) Kvelstadt válasza saelin (#150453) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi az infókat!
Azért ahogy startolt a játék én az EA-t okolom.
Lehet más kiadónál megcsinálták volna rendesen mielőtt kiadják.
Olyanra meg nem emlékszem hogy az előző részeket a bioware ennyire félkészen kitolta volna.
Nem tudom mi az igazság, de azt igen hogy mennyire pénzéhes az EA, és sajnálom ha jó a játék de az EA nem tervez folytatást.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150457) Peetey91 válasza A`rpi (#150447) üzenetére


Peetey91
senior tag

PS3-on már végigjátszottam anno, plusz a legtöbb jelentősebb exkluziv címet is, úgyhogy csak egy kis nosztalgia végett lőnék agyon pár banditát.
Ezért biztos nem veszek még egy konzolt, max nézek pár videót és izzítom a preorder gombot a 2-re. :D

(#150458) Nayrobi válasza Peetey91 (#150441) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kell hozzá egy angol, esetleg osztrák acc. Van 7 napos trial.

(#150459) CsonkaImo válasza sutyesz96 (#150422) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Utána néztem egy kicsit jobban, semmi pozitívat nem írnak a játékról. Szóval inkább behúztam az Order 1886-et, bár erről is elég vegyesek a vélemények, de nem olyan egyhangúan rossz mint a Mafia III-ról. Ennyi pénzt szerintem megért.

(#150460) marilllyo válasza Kvelstadt (#150456) üzenetére


marilllyo
veterán

Én végigvittem, plattintottam... Ráadásul nem sokkal a megjelenés után. A trilógiától eléggé független. Nem kell hozzá.
A játékkal az volt a baj, hogy ps3 érára készült és többször el lett temetve és újra elővéve. Ez az ami meglátszik rajta.
DE...ha szeretnél egy kis sci-fi rpg-t akkor arra tökéletes játék. Én pozitívan emlékszem vissza rá...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#150461) Kvelstadt válasza marilllyo (#150460) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemtom jó példa e, de a last guardian is hasonló dolgokon ment keresztül és én imádtam.
Egyébként egyik fórumos haver mondta hogy toljuk dead space 3-at coopba és fogjuk is mert szeretem azt a szériát így sokadjára is.
De közben megéheztem még valami sci-fi cuccra és egyből az androméda ugrort be ebben a stilusban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150462) seniman válasza Kvelstadt (#150461) üzenetére


seniman
addikt

A guardian-ba épp tegnap fáradtam bele véglegesen.Még jó hogy csak kölcsön kaptam,mert egy forintot nem adnék érte így kipróbálás után. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#150463) Kvelstadt válasza seniman (#150462) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Rétegjáték. Az irányítást előző játékokba megszoktam a kameránál meg azt hogy ha nem látom akkor is tudjam hol vagyok.
Megértem ha ez sokaknak nem tetszik mert valóban nem az igazi, de nekem így is elmény vokt a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150464) Lacko66


Lacko66
tag

Régebbi játékokra mennyire jellemző, hogy újra kiadják modernebb gépre is ?
Engem konkrétan a Kingdoms of Amalur: Reckoning érdekelne ami PS3-on játszható az infó szerint. PS4 Pro-ra hiába is venném meg, igaz ?

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#150465) Kvelstadt válasza Lacko66 (#150464) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vannak. Exklúzívból már sok átjött ps4re de vannak multiplatform újrakiadások is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150466) seniman válasza Kvelstadt (#150463) üzenetére


seniman
addikt

A stílusa meg a hangulata nekem is bejött,de az irányítása katasztrófa.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#150467) Kvelstadt válasza seniman (#150466) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem azért jogy védjem de ez is nézőpont kérdése.
Egy gyereket irányítunk nem egy lara croftot vagy hasonlót.
Nem bántam ha botladozott, nem úgy sikerültek a dolgok ahogy terveztem mert egy gyerek a főhős.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150468) Scholes9 válasza seniman (#150466) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos én emiatt adtam el :( Én is belefáradtam, nem bírtam tovább a szenvedést.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#150469) Lacko66


Lacko66
tag

Lenne egy kérdésem porosodással kapcsolatban.
A Vertical Stand-del függőlegesen elhelyezett gép ugyanannyira koszolódik mint amelyiket simán leteszik a lapjára ? A függőlegesen elhelyezett gépen lényegesen kevesebb a vízszintes felület. Vagy pedig hülyeséget kérdeztem és mindegy, hogy milyen helyzetben használják.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#150470) Deck válasza Lacko66 (#150469) üzenetére


Deck
titán

Jó kérdés. De lehet venni 1 ezresért porvédőt a nyílásokra:D

PS5

(#150471) Talala válasza Lacko66 (#150469) üzenetére


Talala
senior tag

Ha már vertical stand. Engem az érdekelne, hogy van e barmilyen negativuma, ha igy használja az ember. Főként a hdd és az optikai meghajtó szempontjából kérdem. Nem okoz kárt a függőleges lemez olvasás esetleg?

(#150472) CsonkaImo válasza Deck (#150470) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem arra gondolt a kolléga, hogy melyik állásban ül meg több por/szösz a gépen. Szerintem állítva kevesebb, így kisebb a vízszintes felület. Szellőzés szempontjából mindegy, ott a légáramlás így is-úgy is szállítja a port.

[ Szerkesztve ]

(#150473) Kendek válasza Lacko66 (#150464) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Általánosságban nem jellemző, a teljes játéklista csak egy kisebb részéből készül felújított kiadás. Ha böngészőben nézed, akkor mindig szűkíts PS4-es címekre. Amit nem adtak ki PS4-re, azt nem tudod Pro-ra megvenni.

(#150469) Lacko66: Ha a külső burkolatot kérdezed, akkor általában a dolgok teteje porosodik jobban és nem az oldala. Viszont ha felállítod a konzolt, akkor az egyik oldala felfele fog nézni, és bizony pont ott húzza be a friss levegőt a belső ventilátor.

(#150471) Talala: Kárt nem okoz, sőt, a Sony hivatalos kiegészítőt biztosít hozzá, és reklámozza a lehetőséget. Lásd pl. a konzol dobozát.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#150476) Talala válasza Kendek (#150473) üzenetére


Talala
senior tag

Van itthon elfekvőben egy stand. El is kezdtem gondolkodni, hogy így használnám.

(#150477) Kvelstadt válasza marilllyo (#150460) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na elkezdtem a játékot.
Csináltam egy cuki hajú világos bőrű szeplős heges csajt mert szeretem mikor megengedik hogy úgy nézzen ki a főhős ahogy nekem tetszik. :)
Eddig tetszik a játék. Ébredés a stázisból, aztán vizsgálatok, full tiszta űrhajó környezet megadta a hangulatot.
Meg így esténként világűrről szóló dokumentumfilmeket szoktam nézni elalváshoz és így nagyon tetszett a mondat mikor mondták hogy első emberek vagyunk az androméda rendszerben.
Szóval jó lesz ez!
Viszont kerestem hogy vajon melyik gomb gugol fedezékbe mire végül rájöttem hogy oda kell csak menni és atumatán begugol.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150478) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#150443) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igazából a második rész után játszódik, akkor hagyják el a galaxist, aztán 600 év pihi és szunya, majd megérkeznek az Andromeda galaxisba.

Ha így nézzük, a trilógia után játszódik, viszont a harmadik résznek semmilyen befolyása nincs a sztorira, mivel SPOILER! amikor a reaperek megérkeztek, ők már nagyban a hipertérben szunyáltak.

Jó kis játék egyébként, csak valami hiányzik belőle.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#150479) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#150478) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Néztem egy majdnem egy órás összefoglalót az előző részekről.
Itt nincs meg az a reaperes háttérstory, csak annyi hogy új világ és jól fedezzük fel. De nekem ez tetszik így ahogy van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150480) marilllyo válasza Kvelstadt (#150479) üzenetére


marilllyo
veterán

Én azt mondom, hogy alulértékelt játék és rányomta bélyegét a negatív hype. Kb. mint a Battlefront 2-nél. Tessék csak játszani vele... Nem bánod meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#150481) Rigormortiis válasza marilllyo (#150480) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csatlakozom. Plusz k.rva jo a multija is!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#150482) Lacko66 válasza Kendek (#150473) üzenetére


Lacko66
tag

Értem, köszi az infókat.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#150483) Dead_slow


Dead_slow
tag

Sziasztok,

Eddig, egy sima ips monitoron hasznaltam a konzolt (ps4 slim), most eljott az ideje a TV vasarlasnak, es akkor persze mar 4K HDR minden.
Itt jon a gond, a HDR.
MM-ben jelenleg akcios https://www.displayspecifications.com/en/model/9ed3ab1 ez a philips tv, ~200K-ert.
A kerdes az, hogy a Sony leirasa alapjan HDR10 support szukseges, ez a TV, meg ahogy latom az egyik 2017-es philips sem tamogatja ezt, HDR plus/HLG van.
Kerdes, hogy akkor most egyaltalan nem fogom tudni a HDR-t hasznalni vagy csak minosegben lesz rosszabb?

A tv a 10bit miatt tetszik, valamint a 2200as PPI is messze a legjobb amit talaltam ebben az arban.

Koszonom elore is :R

[ Szerkesztve ]

(#150484) marilllyo válasza Rigormortiis (#150481) üzenetére


marilllyo
veterán

Háát! Jah. Igazából az aminek a Killing Floor -nak kellett volna lennie. Wave játék ugyan de vannak extra feladatok... De én a kötelezők után otthagytam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#150485) Kvelstadt válasza marilllyo (#150480) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az létezik hogy a játék a kreált karaktetemhez igazítotra az apja arcát? Gondolok itt arra hogy én szeplősre raktam a csajt és az apja is az volt.
Ha ez így van az k#%vajó!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150486) Rigormortiis válasza marilllyo (#150484) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igazából olyan, mint a Gears of War horda módja. Pont ez tetszik benne.

Én sokat beleraktam. Megspórolt nekem egy hardcore végigjátszást :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#150487) wierra válasza Kvelstadt (#150467) üzenetére


wierra
senior tag

Nagy tétben mérnek arra fogadni, hogy akinek gondja volt a Guardian irányitásával, az nem játszott még a Colossus-szal. :DDD
Ahhoz képest ez tök rendben van. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#150488) Talala válasza wierra (#150487) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi. Terveztem, hogy benevezek rá, de így erősen megfontolom a dolgot. :DDD

(#150489) Kendek válasza Dead_slow (#150483) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Rákeresve én úgy látom, hogy HDR10-et és HLG-t tud. TV-knél szerintem nincs is olyan formátum, hogy HDR Plus. HDR10+ létezik, illetve Samsungnál a HDR+ funkció SDR forrást tud HDR-re konvertálni.
Azért nézz utána, de ha mégsem megy neki a HDR10 (ami kicsit fura lenne), akkor nem fogod tudni aktiválni a PS-ből sem. Az mondjuk dicséretes, hogy natív 10-bites panelje van, viszont edge-LED-es IPS, alacsony fényerővel. Szóval a HDR minősége sehogy sem lesz az igazi.

<-ƘƘ->

(#150490) marilllyo válasza Rigormortiis (#150486) üzenetére


marilllyo
veterán

Én leszenvedtem insane-en is. :DDD
Nem volt rendes csapatom hozzá. :(

Kvelstadt:..pontosan..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#150491) seniman válasza wierra (#150487) üzenetére


seniman
addikt

Jó tudni,akkor azt el se kérem próbára a szomszédtól. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#150492) Kvelstadt válasza wierra (#150487) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akinek meg azzal nincs gondja az nem játszott a ps2 verzióval.
Én az összes team ico játékot kijátszottam sokszor, szóval én ilyenen fenn se akadok jogy irányítás meg kamera. Ez team ico fícsör. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150493) danielgalaxy válasza seniman (#150491) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Pedig a PS két nagyon ütős címe ez a kettő, az irányításukat szokni kell. Megéri. De habitus kérdése is, hogy kinek tetszik, ezt mondjuk megértem.

Mindkettőnél ki kell várni, hogy beérjen, de aztán... Hajajjj!

[ Szerkesztve ]

(#150494) seniman válasza danielgalaxy (#150493) üzenetére


seniman
addikt

Hát én PS-en a két SZ betűs elfoglaltságból jobb szeretem a szórakozást a s**pás helyett. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#150495) wierra válasza Kvelstadt (#150492) üzenetére


wierra
senior tag

Alapvetően a PS2-s verziót toltam végig. PS4-re már finomítottak az irányításán?
Nekem az ICO sajnos kimaradt. :O

Többieknek: a Colossus hozzátartozik a PS történelmének, akárcsak a Gran Turismo vagy a Metal Gear. Egy próbát mindenképpen megér, független attól, hogy a kihívás más jellegű. Nem az irányítás a legfőbb kihívás, hanem hogy kitaláld walkthrough nélkül hogyan lehet kiiktatni a kolosszusokat.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#150496) sutyesz96 válasza Dead_slow (#150483) üzenetére


sutyesz96
őstag

Van tv-s topik.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#150497) szzoo


szzoo
tag

Közben tart a GT Sport Nations Cup Final. Tegnapi verseny is izgalmas volt. Lehet szurkolni! :)

[ Szerkesztve ]

(#150498) bombibmw válasza szzoo (#150497) üzenetére


bombibmw
veterán

Á, mint egy igazi verseny. :)
Kell vennem egy kormányt. :D

[ Szerkesztve ]

(#150499) Kvelstadt válasza wierra (#150495) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen kicsit jobb lett. Azért még mindig nem az igazi de ezzel a remakkel kicsit az is javult.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150500) fasterware


fasterware
aktív tag

Sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ps4 slim képminősége mennyire nevezhető jónak játékok alatt egy 4K UHD tv-n?
Azért kérdem, mert van egy xbox one s konzolom, aminek a menüjében be lehet állítani a 4K opciót ( tudom, hogy csak felkonvertál 4K-ra legjobb esetben is ), és igazából még bőven az élvezhető szintet hozza játékok alatt kb 2 méter távolságból, a tv 43".
Ugyebár a ps4 slim csak 1080p ami nem konvertál fel 4K-ra, viszont az exkluzív címek miatt elég vonzó, tudom ps4 Pro lenne az igazi, de 115-120.000 -t nem igazán költenék rá, és csak új jöhetne szóba.
Ha valakinek mind a két konzol van ( xbox one s és ps4 slim ) 4K tv-vel kombinálva elmondhatná a tapasztalatát, leginkább az újabb játékokkal kapcsolatban érdekelnének a vélemények ( God of War, Uncharted 4 és Lost legacy, stb ) mennyire szép a grafika. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.