Hirdetés

2019. november 11., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#127801) frankstork válasza Gulyopapa (#127797) üzenetére

frankstork
(aktív tag)

Az első 3 remastered kiadásban, egyben elérhető ps4-re. Akciós is szokott lenni.

szeryfoto.hu

(#127802) Gery9112 válasza frankstork (#127801) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Pontosan, Uncharted: The Nathan Drake collection néven keresd, érdemes majd egyben megvenni. Nem csak azért mert mindhárom rész jó, hanem ha akció van akkor jobban jössz ki mintha külön-külön megvennéd őket.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127803) Gigicuci

Gigicuci
(aktív tag)

Sziasztok!

Milyen jó offline coop játékot tudnátok ajánlani?

Megvolt a Diablo 3, Divinity: Original Sin, Alienation és Helldivers.

Esetleg van valami tuti tippetek? A műfaj mindegy, csak ne sport legyen.

Köszi

(#127804) Jim-X válasza Gery9112 (#127796) üzenetére

Jim-X
(őstag)

En a 4-et vettem meg eloszor es nem birtam ki, elkezdtem. Na most erdemes felbehagyni es letolni az elso 3 reszt, vagy nem sokat ront az elmenyen ha elobb a 4-et jatszom ki? :F

A játék az nem játék!

(#127805) sting2 válasza Jim-X (#127804) üzenetére

sting2
(őstag)

Az első 3 rész már inkább " régi idők mozija" a 4.-ik rész után...

(#127806) Gery9112 válasza Jim-X (#127804) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Semmi gond nincs vele, mindegyik rész egy külön történet viszont mindig van egy kis kikacsintás az előző részekre. Pl.: A 4. rész elején amikor a padláson Drake a régi cuccok között keresgél az egy az egyben egy nosztalgia trip. Egy kis plusz azoknak akik játszottak az előző résszel de az új játékosok ettől még nincsenek "kiszorítva". Valamint még talán annyi, hogy pl. Elena és Sulli az első rész óta jelen vannak és emiatt jobban átjön, hogy miért félti Sulli Drake-t, de ez se olyan dolog, ami miatt neked most félbe kéne hagynod a 4. részt.

Szóval kein Pánik, játszd a 4. részt nyugodtan végig.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127807) hitchins válasza james001 (#127793) üzenetére

hitchins
(őstag)

Anno boxoztam igy remlik valamikor regen talan x exkluziv volt a doa.
Hat nem tudom , asszem nem en voltam a celkozonseg. :)

(#127808) Madwe válasza Gigicuci (#127803) üzenetére

Madwe
(veterán)

Van egy pár :D Sokféle stílus, lehet válogatni, nekem ezek voltak meg, de biztos van még...

Overcooked
Rocket league
Rayman legends
Towerfall ascension
Sportsfriends
Gauntlet
Helldivers
Diablo 3
Borderlands
Lara Croft and the Temple of Osiris
Plants vs Zombies: Garden Warfare
Spelunky
Trine 1 és 2
Never Alone
Guacamelee
Little Big Planet 3
Octodad
Dead Nation
Alienation
Wormsök

[ Szerkesztve ]

(#127809) Jim-X válasza Gery9112 (#127806) üzenetére

Jim-X
(őstag)

Koszi akkor vegulis semmi lenyegesrol nem marad le az ember. Oszinten megmondom nem nagyon tudom letenni :B A HZD-t is otthagytam, de akkor inkabb majd azt tolom vegig az Uncharted 4 utan :K

A játék az nem játék!

(#127810) james001 válasza hitchins (#127807) üzenetére

james001
(veterán)

A negyedik rész asszem xbox360 exkluzív volt igen,de az 5 már kijött PS3 és 4-re is.
Szerintem egy jó verekedős játék,hasonló a Virtua Fighter-hez :K Csak kár hogy a fejlesztők inkább a "minél több csöcsöt" mutató ruhás dlc-re mentek rá mint a több pálya vagy több normális karakterre. Vicc hogy van fenn már vagy 3 season pass összesen valami 60e ft körüli áron és abban csak csöcsös kosztümök vannak :N

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#127811) Gigicuci válasza Madwe (#127808) üzenetére

Gigicuci
(aktív tag)

Uhh.. köszi ezt a listát! Végigkukoricázom!

(#127812) Kvelstadt válasza Bogyi007 (#127794) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Akinek meg nincs párja inkánb k.rvázzon. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#127813) Kvelstadt válasza Madwe (#127808) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Rosszul tudom hogy a resi 5-6 meg a resi rev 2 is megy offline split screenen?

[ Szerkesztve ]

(#127814) Gery9112 válasza Gigicuci (#127811) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Az Overcookedot mindenképp próbáld ki, szerintem az egyik legjobb couch coop

(#127815) #20844032 válasza sting2 (#127805) üzenetére

(törölt tag)

A második rész a maga idejében sokkal nagyobbat ütött, mint a negyedik, amikor kijött. Szeretem a negyedik részt (ami az ötödik persze), nagyon tetszik, de mégegyszer nem fogom átélni egyetlen uncharteddel sem, mint amikor előszőr láttam a másodikat mozgásban.

(#127816) Bogyi007 válasza james001 (#127810) üzenetére

Bogyi007
(veterán)

Van Ps Ex. Doa is. Ez volna az a bizonyos strandröpis rész ami korábban éppen Boxon volt csak és most lett Ps kizárólagos cím.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Samsung 61XX UHD tévékhez beállítási segítség Xbox One S/X és/vagy Ps4 esetén: https://gamepod.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_115973-115973.html

(#127817) Viper26 válasza Imilenni (#127759) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Folyamatos?

5 évente 1x szoktam, kb itt is annyi a frissítési ciklus, szóval... :D

iPhone Xs | Garmin fenix 6

(#127818) birorichard válasza Viper26 (#127817) üzenetére

birorichard
(őstag)

Azért ha 5 évente frissítesz pc-t, akkor abba nagyon bele tud szaladni 2 konzol ára is.

(#127819) james001 válasza Bogyi007 (#127816) üzenetére

james001
(veterán)

Ja igen az Xtreme sorozatból a legújabb. Nem tudtam hogy az csak PS exkluzív. Igazából nem vonzanak ezek a cuccok,ha csöcsöket akarok nézegetni ott vannak a barátnőmé :D

[ Szerkesztve ]

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#127820) Viper26 válasza birorichard (#127818) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Ez igaz, mondjuk valamit valamiért.
Ettől függetlenül jól megfér a kettő egymás mellett. :)

(#127821) szasanyi

szasanyi
(nagyúr)

Kis segítségre lenne szükségem: melyek azok a játékok amiket osztott képernyőny, 2 játékos játszhat? És gondolom ahhoz nincs szükség PS Plusra... ugye?

(#127822) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Sword Art Online Fatal Bullet - Új trailer, emellé megkaptuk a nyugati kiadás dátumát is: február 23.

Live-Die-Respawn

(#127823) Viper26 válasza oriic (#127822) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Jesszus mi ez...hiányozni nem fog. :D

(#127824) HaZsolt

HaZsolt
(őstag)

Van egyenglegem a ps profilomon. Tudok belőle ajándékot venni a barátomnak? tehát, mondjuk megvenni neki a witcher 3-at úgy, hogy az ő profiljára kerüljön, mint steamen.

(#127825) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Rövid videók az Okami HD-ből:

[link]

[link]

Megjelenési dátum továbbra is december 12.

Live-Die-Respawn

(#127826) FPSTunker válasza HaZsolt (#127824) üzenetére

FPSTunker
(senior tag)

Sajnos nem.

(#127827) ImACeltic

ImACeltic
(aktív tag)

Délután fejeztem be a Beyond: Two Souls-t.....a végén letettem az arcom, de igazából az egész játék során csak néztem, mint a lőtt nyúl. EPIC! Ahogy a Heavy Rain is, ez is bekerült nálam a TOP 10 játékok közé. Nem sanszos a több befejezés miatt, de remélem lesz ennek folytatása mert azért adtak teret neki. Ezután úgy várom a Detroit: Became Human-t, mint kb a The Last of Us Part II-t. (Oké, azért nem annyira, mivel a Part II-t mindennél jobban. :D )

Heavy Rain előtt ódzkodtam ezektől az interaktív film típusú játékoktól, de kezd a műfaj az egyik kedvencemmé válni. :)

Gamer on PS & PC and sport fan.

(#127828) RangerFox

RangerFox
(Topikgazda)

Valaki játszott a PayDay 2-vel? Milyen játék? Milyen lett a Ps4-es port? Megéri ismerősök nélkül játszani vele? A 19 óra single tartalom egész jól hangzik, nem is drága a játék...

(#127829) Viper26 válasza RangerFox (#127828) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

19 óra single?
DLC-k nélkül?

(#127830) Tuomas válasza RangerFox (#127828) üzenetére

Tuomas
(Ármester)

Háááát én még 2-3 éve vettem meg PC-re, steam-en, de nekem nem jött be, ez tipikusan az a játék, amit csapatban kell játszani, a single (amit én próbáltam) nem az igazi, egy MI messze nem olyan mint hús-vér játszótárs. Fontos a játékban, hogy mindenki tudja mit csinál, mi a feladata, ez az MI-nek nem erőssége. Azóta ez nem tudom változott-e, de mivel még nem ébredt öntudatra a skynet, gyanítom, hogy nem értek el a játékfejlesztésben olyan MI-t, amivel ugyan olyan élmény co-op-ba játszani, mint valódi emberekkel :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#127831) Wlac válasza Gigicuci (#127803) üzenetére

Wlac
(Ármester)

A Magicka 2 is baromi jó cucc, mi nagyon élveztük.

"Locking the vault door now. Goodbye."

(#127832) RangerFox válasza Viper26 (#127829) üzenetére

RangerFox
(Topikgazda)

Hát eszerint annyi. A Crimewave Edition meg ennél is több.

Igazából csak néztem gameplayeket és tök élvezetes shooternek tűnik. Csak mindenhol mondják, hogy az AI rossz, és csak online az igazi. (Mondjuk ezt mondták a wildlands-re is, és azt élvezem egyedül.)

(#127833) Zsinder

Zsinder
(tag)

AC Origins, Sima PS4. Grafikával nem lesz gond, remélem a story is mutat valamit. Én csináltam a képeket.

(#127834) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Köszi mindenkinek a képeket. Jó lesz ez nagyon szerintem. :C

Live-Die-Respawn

(#127835) eisento

eisento
(őstag)

Skacok, lehet rosszul emlekszem de volt egy ket embernek olyan gondja, hogy jatek kozben fekete kepernyo lett par masodpercre. Jol emlejszem safe modeban a hdcp-t kellett atallitani 1.4-re?

Sogor most mondja, hogy szokott ilyen lenni. Ps4 proja van egy lg 4k-s tv-vel hdr-t is tudja a tv.

Mondtam neki eloszor is tv frissites utana lehet ezt a hdcp allitast kene eszkozolni?

OnePlus 5 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#127836) Kvelstadt válasza eisento (#127835) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Várj, ez olyan hogy mintha egy pillanatra elmenne a kép? Mert olyan nekem is volt és engem is érdekelne a megoldás.

(#127837) eisento válasza Kvelstadt (#127836) üzenetére

eisento
(őstag)

Vmi olyasmi...

Allitolag inkabb 4k tvknel jon elo azon belul is inkabb lg markanal...

Most megtalaltam a hdcp kikapcsolast ps menuben, szoltam neki lojje ki, aztan tesztelgeti majd...

OnePlus 5 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#127838) mettek válasza eisento (#127837) üzenetére

mettek
(őstag)

Ugyanez van nálam is. Lg 4k tv, ps4 pro. Néha elmegy a kép illetve vibrál is néha. Bár az az érdekes hogy akkor szokta ezt csinálni amikor be van kapcsolva a házimozi erősítő is.

(#127839) ProEvoFan válasza birorichard (#127818) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

A játékok sokkal drágábbak konzolra, mint PCre.Ezt mindig mindenki elfelejti.Igaz, mostanában egyre jobban közelít a friss, ropogós PC játék ára, a konzolos társaihoz.Lásd Assassin's Creed Origins, SW BF2.
Viszont PCn hamar durván beesnek az árak, meg ott vannak a hivatalos digitális boltok, ahol durva akciókat találni, no meg a híres Humble Bundle és a többi bundle oldalról nem is beszélve.
PC/konzol jóbarát ;)

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#127840) LeventeV válasza Zsinder (#127833) üzenetére

LeventeV
(senior tag)

Stabilan fut a játék?

(#127841) Zsinder válasza LeventeV (#127840) üzenetére

Zsinder
(tag)

Nem tudtam túl sokat játszani még vele, kb 40 percet, de nem vettem észre komolyabb akadást.

(#127842) ProEvoFan válasza Zsinder (#127833) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Azért ezek a képek gyönyörűek :C
Kiváncsi leszek az összehasonlító videókra ps4/pro között a felbontáson kívül miben lesz több a pro verzió.XboxOneXen biztos szebb lesz, de az erősebb hardver miatt ez evidens.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#127843) Zsinder válasza ProEvoFan (#127842) üzenetére

Zsinder
(tag)

Mozgás közben is brutális, amikor beértem az első városba azonnal beszippantott olyan hangulata van.

(#127844) Gulyopapa válasza mettek (#127838) üzenetére

Gulyopapa
(addikt)

Na erre én is kíváncsi vagyok.
LG 4K OLED és Pro.
Meglássuk...( még nem jött meg a gép ) :U

(#127845) szallasi007 válasza ProEvoFan (#127842) üzenetére

szallasi007
(őstag)

Délután elvileg tudok lőni pár képet 4k-ban

(#127846) LeventeV válasza Zsinder (#127843) üzenetére

LeventeV
(senior tag)

:R

(#127847) mettek válasza Zsinder (#127833) üzenetére

mettek
(őstag)

nálam az AC teljesen érdektelenné vált. A hangulat rendben is van de a játékmenet, mechanika már nem. Nekem egyrészt túl nagy a bejárható térkép, ergó sok idő megy egy el a barangolásokkal amire nem mindenkinek van ideje. A küldetések pedig mind egy kaptafa, jellegtelenek. A harcrendszer úgyszintén, csépelős, már már hack and slash.

De aki nekiesik annak jó játékot.

(#127848) Zsinder válasza mettek (#127847) üzenetére

Zsinder
(tag)

Megértem ha valaki kicsit beleunt, de nekem valahogy minden rész nagyon adta, azért kapott ez a rész is bizalmat. Az irányítást és a harcrendszert teljesen megváltoztatták, szívok is vele mert egyszerűen nehéz megszokni, hogy light meg heavy attack is van és dodge, folyamatosan kapom a pofonokat mert félrenyomok xD

(#127849) WhiteWalker válasza Zsinder (#127848) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Szóval azt akarod mondani, hogy csináltak egy DarkSouls + Horizon hibridet? :DDD

(#127850) Viper26 válasza Zsinder (#127848) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Félrenyomnék, és is kapnék szerintem. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.