Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127901) oriic válasza gamegod (#127900) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosítok:

"Outcast - Second Contact releases on November 14th 2017 on Steam (Windows-PC), Playstation 4 and Xbox One!"

Live-Die-Respawn

(#127902) zzola válasza Prowler (#127896) üzenetére


zzola
félisten

Én is néztem most a fehéret, csak nem akartam felárat fizetni a színért...

(#127903) EczkE


EczkE
addikt

Masnal sem megy a Battlediled 1? Elinditom es csak fekete kepernyon ott a Fold. Elotte meg szervert is alig talalt, ha talalt meg egyszer csak kidobott.

Asszem mindenféleképpen!

(#127904) Lefty válasza oriic (#127886) üzenetére


Lefty
addikt

En nagyon varom, annak idejen nem nagyon jatszottam vele, nem volt konzolom akkor. A texturak is kapnak gondolom egy kis tuningot.

(#127905) zzola válasza EczkE (#127903) üzenetére


zzola
félisten

Most léptem ki, eddig működött...

(#127906) Prowler válasza zzola (#127902) üzenetére


Prowler
senior tag

Otthon feláras a fehér szín? Mennyibe kerül, csak úgy kíváncsiságból. Én Angliában veszem.

Veremivadék Undorkutya

(#127907) juhasz22 válasza Prowler (#127898) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Júúj a Metal Gearből nagyon bejött a "prologue" de amint beindult a játék és mehettem magamnak amerre akartam és kijöttek a játék bolondságai meg a borzalmas harcrendszer el is ment tőle a kedvem. Pedig ez a Hideo Kojima elvileg egy komoly ember :DDD

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#127908) Prowler válasza juhasz22 (#127907) üzenetére


Prowler
senior tag

Hát ez elég ijesztően hangzik :D Remélem nem lesz annyira borzalmas azért.

Veremivadék Undorkutya

(#127909) _Balee_ válasza oriic (#127899) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Pedig ott van a videó leírásában, november 14-én jön a játék.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#127910) #20844032 válasza juhasz22 (#127907) üzenetére


#20844032
törölt tag

"Pedig ez a Hideo Kojima elvileg egy komoly ember :DDD"

Hogy mit tetszik kérem? :D Mikor csöppentetek bele ebbe a videójáték-izébe? :DDD

#127904: és ezek szerint pécéd sem, mert arrra is jött (pár hónap lauffal) :D

[ Szerkesztve ]

(#127911) EczkE válasza zzola (#127905) üzenetére


EczkE
addikt

Megjavult. :D :R

Asszem mindenféleképpen!

(#127912) Wellin9 válasza juhasz22 (#127907) üzenetére


Wellin9
tag

Miért borzalmas számodra a harcrendszer? Sok dolog van,amiben jobb lehetett volna,de hogy a lopakodós játékok között ez a legminőségibb az utolsó évek terméseit figyelembe nézve,azt szerintem nem lehet vitatni. Persze,ha valaki rambo szimulátort várt,az elég nagyot csalódott.

(#127913) Kvelstadt válasza Wellin9 (#127912) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a baj hogy ebbe már nem kell lopakodni ha nem akar az ember, és harcban valszeg vannak jobb játékok.
Én a magam részéről nem is használtam élles fegyvert.
Az irányitását meg sose szerettem igazán de megszoktamaz mgs játékok során.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127914) zzola válasza Prowler (#127906) üzenetére


zzola
félisten

Hát, nem olcsó...

(#127915) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

MGS ON: Én sosem ismertem az MGS szériát, gyerekként is csak hallomásból ismertem pár mozzanatát a PSX/1/2 időkből . De ez az MGSV az egyik legjobb játék, amivel valaha játszottam.
az első Far Cry után hamarabb kellett volna eljutni erre a mesterséges intelligencia szintre. Melyik másik játékban kiabál oda az ellenséges katona a társának, hogy "láttam valamit arra, csekkold mán"? Ha gyanús dologra lesznek figyelmesek, akkor készültségbe vágják magukat, amíg meg nem győződnek a terület tisztaságáról. Ha meglátnak a távolban, a biztonság kedvéért rád eresztenek pár aknavető töltetet (menekülésnél szintúgy.

Mondanám, hogy repetitív egy-két mellékes küldetés, de annyiféle képpen lehet megoldani őket, hogy nekem idáig egyszer sem fulladt unalomba a játék.

Ebben az epizódban sem muszáj ragaszkodni a lopakodáshoz. És ne is tegyétek, próbáljátok ki sok mindent, szerintem az AI zseniális. Na meg a prologus és a többi cut scene is átlagon felüli. A sztorit átolvastam, ennél szövevényesebb kémsztori nincs még egy.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#127916) Kvelstadt válasza bbdzyx (#127915) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Plusz ha meglátnak és nyílt harcba kerülsz akkor akár a közelebbi őrposztokról is átjönnek a katonák de az biztos hogy a környéken minden őrség kereső üzemmódba kapcsol.
Ha sokfejest osztol wkkor elkezdenek sisakot hordani, ha füstöt használsz akkor maszkot hordanak és így tovább.
Igen vannak ismétlődő side questek de rengeteg lehetőség van ahogy megoldhatod őket és ahogy ők reagálhatnak.
Én még most is be-belépek egy-egyside questre hogy gyüljön a pénz és folytassam a fegyvwrek itemek fejlesztését.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127917) Ateszzero válasza marilllyo (#127893) üzenetére


Ateszzero
őstag

Akkor felhasznalom a 14 napos psn plus trialt aztán törlöm a fiókom.

(#127918) marilllyo válasza Ateszzero (#127917) üzenetére


marilllyo
veterán

Előtte csinálj egy magyart és úgy lődd el a plust. Nyersz plusz két hetet a magyar accodra. Ha ismered a megosztós mókát. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#127919) SH4D0W2011 válasza Tuomas (#127894) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi, hogy leírtad, és örülök, hogy megoldódott. :)

---

CoD: WWII elvileg már előtölthető.

[ Szerkesztve ]

(#127920) bbdzyx válasza Kvelstadt (#127916) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Az irányítás pedig bonyolultnak tűnt elsőre, de rá kellett jönnöm, hogy ebben is sok játékot leköröz, még a többi PS exkluzív címet is. A DS4 minden funkcióját maximálisan kihasználja, szinte erre a játékra szülték ezt a kontrollert.

Utálom az animeket, a jRPG-ket meg a többi színesen villogó elborult japán agymenést, de Hideo Kojima tényleg tud valamit.
Meg csak 50%-nal járok a játékban, de kíváncsi vagyok, hogy ennyi remek játékmechanikai megoldás után mi az, amit annyira fújolnak az MGS fanok.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#127921) #24720640 válasza #20844032 (#127910) üzenetére


#24720640
törölt tag

Harlekin tesódat hol hagytad? :DD

(#127922) Kvelstadt válasza bbdzyx (#127920) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A végét. Azt nem szeretik a fanok.
Van egy csavar a végén ami sok fannak nem jött be.
Én csak mosolyogtam és mondtam magamban hogy a jó öreg kojima megint megcsavarta a végét. :)
Ami nekem nem tetszett hogy lecserélték snake hangját és nem tudom hogy azért lett kevesebb szövege mert drágább volt az új szinkronszinész vagy más oka volt de snake-nek alig van szövege. Legtöbb átvezető videóban csak áll és nézi hallgstja a többieket.
Viszont nekem a bloodborne mellett az mgs5 az a játék ami egyszer felkerült a vinyóra de letörölve nem lesz sose.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127923) erahurka válasza Kvelstadt (#127922) üzenetére


erahurka
félisten

Érdemes nekikezdeni az előzmények ismerete nélkül? Az Otherworld-ös videók felhoznak vajon kellő szintre? :F

(#127924) dvd24 válasza bbdzyx (#127915) üzenetére


dvd24
senior tag

Az AI tényleg jó (és a játékot is szeretem), de van egy gyenge pontja, az pedig a generátorok. A legnagyobb bázisokat is gond nélkül ki lehet pucolni ha éjszaka fel-le kapcsolgatjuk az áramot, mert az ellenfél egyesével küldi oda az embereit megnézni, hogy mi történt. Nekem anno elég illúzióromboló volt ez, amikor tényleg annyi minden másra gondoltak, de ezzel a módszerrel nem tudott mit kezdeni az AI.

(#127925) Kvelstadt válasza erahurka (#127923) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az ow-s wideók elég jók de van jobb megoldás.
Van olyan ami az adott részek minden átvezető videóit mutatja csak aká magyar felirattal.
És mível ez korábban játszódik az 1 a 2 és a 4.résznél, elég csak megnézni sorrendben a 3 a portable ops és a peace walker videóit.
Ja meg a ground zero a közvetlen előzménye a pp-nek szóval az is fontos.
Nem vagyok az a nagy fan, nem nyomtam le a részeket no alarmra meg tankeren meg s rangokra de rengeteget játsuottam minden résszel.
A storyra mwg azt mondom hogy kb 20éves gamer múltam alatt még nem láttam olyan kémstoryt de még játék storyt sem mint a metal gear szériáé és megkockáztatom hogy lehet nem is fogok látni jobbat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127926) A`rpi válasza dvd24 (#127924) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez egy trükk, nem kötelező használni, rengeteg realisztikusabb variációban kiszedheted az ellenséget.

(#127927) Kvelstadt válasza A`rpi (#127926) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezzel a módszerrel max egyet szedtem ki, azt is azért hogy ne nyomja már vissza ha én lekapcsoltam.
Egyébként igen, ezt csúnyán ki lehet használni de ahozhogy élvezzem a játékot ez nem segít hanem inkább unalmas, szóval vilany le, egyet kiszedek és írány be a bázisra.

Mér rakjuk ezeket offba ha a gt meg a bf meg a többi on téma volt? :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127928) #20844032 válasza Kvelstadt (#127925) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem az egész mgs univerzum iszonyatos nagy lolwut :) Nagyon jók a karakterek, meg jópofák a filmes kikacsintások, egyáltalán kojima filmes rajongása eléggé vonzó az mgs jelenségben, de az egész rettenetesen infantilis. Ez a zsáner az én európai fejemben ennyit nem visel el. Nagyon erős a narratíva, ami szintén vonzó persze, de engem pl. soha nem tudott megfogni. Egy pillanatra nem tudom komolyan venni.

(#127929) dvd24 válasza A`rpi (#127926) üzenetére


dvd24
senior tag

abszolút igazad van, de akár reagálhatna úgy is az AI, hogy a rövid időn belül sokadik áram lekapcsolás után riadóztat mert nem stimmel valami :)

(#127930) Gery9112 válasza dvd24 (#127929) üzenetére


Gery9112
őstag

Igazad van de azért itt arra is figyelni kell, hogy "fogyaszthatóvá" tegyék a közönség számára.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127931) kentucky


kentucky
őstag

Valami új akciók storeban?

(#127932) garage112 válasza kentucky (#127931) üzenetére


garage112
aktív tag

Még mindig Haloween, Deal of Week: Crash Bandicoot..

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#127933) jpeetr válasza kentucky (#127931) üzenetére


jpeetr
aktív tag

A Mass Effect Deluxe Edition ára ment lejjebb 22490-ről 13490-re.
De nem akció, hanem állandó.

(#127934) james001 válasza Kvelstadt (#127922) üzenetére


james001
veterán

Nem a végén a csavarral van a baj szerintem... Hanem azzal hogy igazából nincs is vége,befejezetlen lett az egész :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#127935) mettek


mettek
addikt

Playstationre keresnék megbízható fiókpartnert akivel közösen lehet egy egy új címet megvenni. Jelenlegi rokonsági alapokon nyugvó partnerem kb 3 hónapja be sem kapcsolta a gépét így dobnám a profilmegosztást vele.

Digitális játékaim: Driveclub season pass-szal, Gran Turismo Sport, NBA 2k18, Pes18, Battlefield 1 season pass (maga a játék lemezes), R6siege, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Destiny 2,Hitman

Ps plus révén: Until Dawn, Infamous Second Son, Game Of thrones, Killing Floor, Metal Gear 5,Just Cause 3, Alienation, plus egy két kisebb cím.

Csak olyan írjon aki rendszeresen játszik és a pénzt sem sajnálja a megjelenő címekre. "A csak a sport meg a csak az Assassins Creed stb érdekel, kérem ne írjon"!

PROFILOM MAGYAR!

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#127936) dvd24 válasza james001 (#127934) üzenetére


dvd24
senior tag

de így jobban átérezzük a "phantom pain"-t :D

(#127937) kentucky válasza mettek (#127935) üzenetére


kentucky
őstag

Tolok mindjárt pm-et.

(#127938) Kvelstadt válasza james001 (#127934) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na igen, ez a másik.
Ez nekem sem tetszik de ezt már rá fogom arra hogy konami vs kojima balhé miatt lett ilyen, és ezzel nem tudunk mást kezdeni mint elfogadni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127939) tuki2200


tuki2200
senior tag

Na egy pár óra játék utan, ugy, hogy utoljára a 2. resszel es a Black Flaggel jatszogattam es nem szeretem az Assasins Creedet, ez az Origins a legjobb dolog ami tortenhetett a szeriaval 10/10!! Nekem nagyon betalalt VÉGRE egy AC :DD

(#127940) mettek válasza tuki2200 (#127939) üzenetére


mettek
addikt

szidtam tegnap az Originst de ahogy elnéztem a gameplayeket, azt kell mondjam ez tetszik, úgyhogy valszeg megyek és megveszem délután :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#127941) GazRic


GazRic
senior tag

konzolvilág is szállítja ma az uj AC-t? nekem semmi e-mail nem jött még, és el se érem őket.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#127942) #20844032 válasza tuki2200 (#127939) üzenetére


#20844032
törölt tag

Far Cryokat kedveled? :)

(#127943) A`rpi válasza dvd24 (#127929) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze, ideális esetben ez lehetne így is, ennek megvalósítása gyakorlatilag nulla erőforrást igényelne.

Szándékosan (is) szoktak hagyni ilyen réseket a készítők azok számára, akik nem akarnak bajlódni a játékkal.

(#127927) Kvelstadt
"Mér rakjuk ezeket offba ha a gt meg a bf meg a többi on téma volt? :)"

Hosszú sorokon keresztül lehetne erről a témákról filozofálni.

A lényeg mindenki le tudja írni a véleményét az adott témáról, ugyanakkor ha elhúzódó mélyebb szakmai vitában vennénk magunkat észre, akkor célszerű itt rövidre zárni, és átfáradni a téma szakmai topikjába.

Korábban már többször felmerült az OFF kérdése,
az én állásfoglalásom ezzel kapcsolatban változatlan.

Szerencsére a GT-s és az WS-s téma is már lecsengett, többen is jelezték a nemtetszésüket, egy kis rugalmasság nem árt.

És ez mind a két félre vonatkozik. :K

Igazság szerint ez a topik ha úgy tetszik kivétel, eleve rengeteg játék valamelyen szinten kötődik a PS4 rendszeréhez, így hol máshol beszélgetnénk ezekről mint itt.

És ugye az is relatív hogy a játékról szóló csevej on vagy off,
én a saját megnyilvánulásom off-nak ítéltem. :B

[ Szerkesztve ]

(#127944) WhiteWalker válasza #20844032 (#127942) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem fogják érteni hogy mire célzol.. És hogy vótmá ilyen...

(#127945) tuki2200 válasza #20844032 (#127942) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen, a co-op miatt, nem szeretek egyedul jatszani es abba jo moka a coop, ezert is okozott ennyire meglepetest, hogy az az AC igy tetszik, pedig csak azért vettem meg mert akivel megosztottam a profilt akarta :D

(#127946) #20844032 válasza WhiteWalker (#127944) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem feltétlenül baj :)
Meg az sem, ha végre jön egy jó FC megint. Nincs azzal semmi gond, ha most épp assacreednek hívják. Én meg má nem számítok, meg én fel vagyok már készülve azokra a ubi játékokra is, amiben feka hekkerek fognak nagyvárosi csatornákban krokodilokat nyilazni, amiből aztán tarisznyát kraftolnak, amiben a notebookjukat tartják. Tőle már minden mehet, de tényleg. :DDD

(#127947) Rage47 válasza Kvelstadt (#127922) üzenetére


Rage47
veterán

sztem azért lett kevesebb szövege, mert nem ő snake és sokszor még bizonytalan is, hogy mit tegyen pl.

(#127948) WhiteWalker válasza #20844032 (#127946) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mit szedsz? ;] :DDD

Engem bosszant inkább , hogy több skin alatt adják ki ua a játékot...
De lehetne inkább gyüjtő név , pl Ubisoft games és akkor évente foshatnák ki őket , vagy évente többet...nem kellene megtévesztő cimekkel bajlódni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#127949) A`rpi válasza WhiteWalker (#127948) üzenetére


A`rpi
addikt

Ubisoft a kiadó. Ennél több fémjelzés minek?

Különben ennek az egész játékvásárlásnak szerintem egy titka van, nagyon érződik a kop pészt minden futószalagon érkező címről, (nem csak az ubiéknál) ki kell hagyni 3-4 részt, utána venni egy "új" címet, és az ütni fog (talán)!

Túlságosan HC-k vagyunk, magasak az elvásárlok de a nagyobb kiadók nem a mi igényeinket célozzák meg, az "újszülötteknek", fanatikus rajongóknak, és a bocsánat agyhalottaknak meg az is elég amit mostanában művelnek a kiadók...

Félreértés ne essék nem célom senkit ekézni,
mindenki azt vásárol amit akar, a lényeg hogy a szoftver szórakoztassa.

[ Szerkesztve ]

(#127950) WhiteWalker válasza A`rpi (#127949) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1
Csak annyira kevés az újítás... :(((
Az előző generációban se volt sok. De ott próbálkoztak.
Most meg abból élnek.. Zero kockázattal. Ami nekünk HC játékosoknak kevésbé tetszik.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.