Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127951) Gery9112 válasza WhiteWalker (#127950) üzenetére


Gery9112
őstag

Erre csak a pénztárcáddal tudsz válaszolni, ne vedd meg. Ha sokan így tesznek akkor a kiadó is el fog gondolkodni azon, hogy változtatni kéne. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127952) Batyops válasza GazRic (#127941) üzenetére


Batyops
aktív tag

Tegnap hívtak hogy nem tudják ma kihozni mert nem kapták még meg. Azt mondták valszeg hétfőn tudják küldeni.

(#127953) semetka


semetka
őstag

Aki konzolvilágtól rendelt AC-t főleg futáros kiszállítást az várhat. Most kapták még meg csak. :W

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#127954) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Valaki játszott már az új Wolfeinsteinnel? Nem tudok dönteni közte meg az új AC között :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#127955) hyperspace válasza Krisz0630 (#127954) üzenetére


hyperspace
őstag

Az én tippem az, hogy több AC lesz eladó, mint Wolfeinstein, így vedd az utóbbit, előbbit meg használtan meg lehet szerezni. :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#127956) WhiteWalker válasza Gery9112 (#127951) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egyedül kevés vagyok.. . :U

(#127957) crue válasza hyperspace (#127955) üzenetére


crue
őstag

Én pont fordítva tippelem. A Wolfensteinben van egy jó esetben tizenpár órás kampány és kifújt. Hétfőre tele lesznek vele az apróhirdetési oldalak.

(#127958) syIex válasza crue (#127957) üzenetére


syIex
veterán

Nincs kizárva.. Mind a kettő nagy cím és mind a kettő különösen jónak igérkezik! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127959) Gery9112 válasza WhiteWalker (#127956) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor felesleges sopánkodni nem igaz? :U Lesznek értékelhető alkotások is a tucatjátékok között. Idővel egyre többen fogják megunni, hogy mindig ugyanazt kapják vagy sokszor ugyanaz a játék jön csak egyre gyatrább minőségben. AC-nél a Syndicate után kimaradt egy év (bár a Syndicate buktáját a Unity elég sokban segítette).

Nem lehet mást tenni csak várni, hátha, vagy elővenni újra a régi címeket.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127960) WhiteWalker válasza Gery9112 (#127959) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem egészen. Idővel mindig lesz aki megveszi a barna szagost... :U

(#127961) syIex


syIex
veterán

A PS4 Pro grafikáját mihez lehet hasonlítani PC-n? Most vettem meg a Prot és adtam el a fullos PC-t Mac-re váltás miatt. A lényeg a lényeg, hogy 1080p-nél minden ultrán ment simán, ez Pro esetében mit jelent kb? :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127962) Lackooo84 válasza syIex (#127961) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt, hogy szokj hozzá a dinamikus felbontáshoz, és a 25-30 fps cinematic experience-hez. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#127963) syIex válasza Lackooo84 (#127962) üzenetére


syIex
veterán

A PRO-n már fel-fel oldják az FPS-t nem? :U Mit értesz dinamikus felbontás alatt? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127964) mettek válasza syIex (#127961) üzenetére


mettek
addikt

a konzolnál nagyon sokat számít a megjelenítő, mert ha az egy szép nagy 4k hdr tv akkor sokkal szebb tud lenni a játék a pc-s high grafikánál is (ha azt egy átlag monitoron futtatjuk).
Amúgy a pro kb egy medium pc-s grafikát présel ki 30 fps-sel de a pro az már 1080p feletti felbontással dolgozik.

Én is ugyanezt csináltam, jött a munka világa, eladtam a pc-t, vettem egy macbook prot és egy ps4 prot később, a tv, házimozi már megvolt, azóta is úgy gondolom jól döntöttem, sokkal kényelmesebb így játszani és az exclusiveok, mint az Uncharted vagy Horizon Zero Dawn, Gran Turismo kihagyhatatlan alkotások. Már ezekért megéri a ps.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#127965) Jim-X válasza mettek (#127964) üzenetére


Jim-X
őstag

Én is ugyanezt csináltam, jött a munka világa, eladtam a pc-t, vettem egy macbook prot és egy ps4 prot később, a tv, házimozi már megvolt, azóta is úgy gondolom jól döntöttem, sokkal kényelmesebb így játszani és az exclusiveok, mint az Uncharted vagy Horizon Zero Dawn, Gran Turismo kihagyhatatlan alkotások. Már ezekért megéri a ps.

Ugyanigy vagyok, a hazimozi mar megvolt vettem Ps4-et hozza es nagyon is megerte mar most azt mondom :K Igaz nalam a hardcore PC gaming kimaradt...talan a DiabloII-vel toltam tobbet, de ahhoz nem kellett PAKSII :DDD

ps.: A kameras cimeknek koszonhetoen az asszonnyal (tudom asszonnyel :DDD ) es a gyerekekkel is elugralunk a nappaliban, ugyhogy orom bodotta :))

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#127966) syIex válasza mettek (#127964) üzenetére


syIex
veterán

Szintén. Szeretem a TV-m, mert ívelt is meg nagy is viszont nem 4K és azt nem is tervezek venni egyenlőre. Azért vettem Pro-t, mert azt mondták, hogy hiába 1080p-s a TV a pakkot leszedi hozzá és szebb lesz, mint a sima vagy a slim esetén! :) Eddig én sem bántam meg a MB Pro-t, a konzolt viszont csak ma vettem meg és szerintem, ha minden jól megy akkor is holnap tudom tesztelni leghamarabb! :U Kaptam hozzá két játékot (GTA V, FIFA 18) de a GTA-t PC-n már végig vittem párszor a Fifa meg alapból nem nagyon vonz. Szerintem én először az AC-t fogom megvenni és a Wolfeinsteint majd csak később! :C

Valamint igen, az exklúzív címek sokkal jobbak rá, mint az Xbox-ra hiába lesz erősebb az X! :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127967) Jim-X válasza syIex (#127966) üzenetére


Jim-X
őstag

Az elobb felsorolt exkluziv cimeket mindenkeppen vedd meg! Nagy reszuk boven akcios es mindegyiktol letettem a hajam eddig :K

A játék az nem játék!

(#127968) syIex válasza Jim-X (#127967) üzenetére


syIex
veterán

Haverom is ezeket ajánlott főként. Ő konzolvilágban dolgozik, plusz elég nagy PS fan! :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127969) syIex


syIex
veterán

PS Plus előfizetést megéri megvenni amúgy? Havi 2 játék az komolyabb szokott lenne azt tudom, de ezeken kívül érdemes? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127970) erahurka válasza syIex (#127969) üzenetére


erahurka
félisten

Ha akarsz multizni akkor igen.

(#127971) Jim-X válasza syIex (#127969) üzenetére


Jim-X
őstag

Ha rendszeresen jatszol akkor igen! 1500Ft egy honapra ha eves elofizut veszel es ezert kapsz 24ingyenes jatekot, plusz egy csomo akciot amin szertinem boven behozza az arat!

(#127970) erahurka: Ezt kihagytam igen, de multi-hoz nem kerdes, hogy kell-e

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#127972) syIex válasza Jim-X (#127971) üzenetére


syIex
veterán

Akkor a nélkül nem is lehet? Így már még jobban el gondolkozom rajta! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127973) mettek válasza syIex (#127972) üzenetére


mettek
addikt

ps plus-szal kapod meg a multi lehetőségét, havi 2-3 játékot és elég jó akciókat. Az Uncharted 4-et pl 2 hete vettem meg így 60%-os akcióban 6000ért.

Tipp: ha magyar accod van akkor a ps plus most elég húzós 17-18 ezer ft. A notebook.hu-n 15.000 most magyar profilhoz (postadíj nem tudom van e)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#127974) syIex válasza mettek (#127973) üzenetére


syIex
veterán

Volt régebben profilom az tuti. Majd amikor beülök elé úgyis előkutatom. Arra nem emlékszem, hogy PSPlus előfizetésem volt-e annó, de az szerintem nem! :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#127975) ProEvoFan válasza syIex (#127969) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A felhömentés miatt is fasza dolog.

(#127976) birorichard válasza syIex (#127966) üzenetére


birorichard
őstag

Játéka válogatja, valami szebb élsimítással, reflectionnel dolgozik, más magasabb framerate-tel, felbontással. Általánosságban elmondható, hogy ezeken kívül önmagában a supersampling miatt jobban mutatnak a játékok, amik kaptak pro patchet, és az is, hogy stabilabb v magasabb frameratetel futnak. A boost modedal pedig a nem pro patchelt játékoknak javul a teljesítménye, 1-2 kivételtől eltekintve. Az én meglátásom az, hogy jól döntöttél, még az 1080p tv mellé is jobb választás a slimnél, ha megengedheted magadnak.

Itt mindent megtalálsz összesítve, számszerűleg értékelve.

[ Szerkesztve ]

(#127977) Frod válasza ProEvoFan (#127975) üzenetére


Frod
addikt

Sosem néztem jobban utána, de a felhőmentést amúgy külön kell kapcsolni valahol, vagy onnantól, hogy van Plus csinálja automatikusan?

Do you see the white shadow?

(#127978) marilllyo válasza Frod (#127977) üzenetére


marilllyo
veterán

Külön ki-be kapcsolható. De az automentés csak az elsődleges gépen működik.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#127979) Frod válasza marilllyo (#127978) üzenetére


Frod
addikt

Egy gépem/profilom van csak, így ez nem lesz gond.
De akkor ma ránézek erre a funkcióra, mert Plus van ugyan két hónapja, de ez eddig kimaradt. Köszi!

Do you see the white shadow?

(#127980) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Astro A10 véleményem ha fülest, fejhallgatót keres valaki.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#127981) Lackooo84 válasza F.B.I. (#127980) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Premier óta használom, az én véleményem az, hogy vezetékes fülesből soha jobbat. Tömören röviden. Én direkt pirosat vettem, mert abban van Y kábel is. :D Ja, és felhajtásra igen is némít a mikrofon, ha a tiéd nem, akkor hibás egységet fogtál ki...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#127982) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok! Az internet beállításnál lehet valamit trükközni, hogy jobb kapcsolat legyen? Lan kábellel csatlakoztattam a konzolt a routerbe csak láttam pár videót youtubeon, "how to improve your internet connection on ps4' címmel amiben az internet setupban customot válaszott az illető és sok mindent megváltosztatott és kíváncsit lennék, hogy ezek csak bullshitelnek e vagy nem.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#127983) shenmuedc


shenmuedc
tag

Van valami pletyka a ps plus novemberi jatekokrol?

(#127984) F.B.I. válasza Lackooo84 (#127981) üzenetére


F.B.I.
veterán

Xbox One esetén nem némít. :N A kékben nincs Y- kábel de nem is kell, PC-hez, G633-at használ a fiam.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#127985) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Az utolsó oldalt elolvastam,visszább nem mentem..
Létezik,hogy az új assassin creed-ben nincs magyar nyelv??
Vmint tényleg mkinek késik a pulóver a konzolok szervízétől?

Assassins creed origins - Gods edition
1
2
3
4

[ Szerkesztve ]

(#127986) Adam_Shepard válasza Elims (#127985) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nincsen benne magyar nyelv és országos szinten nem érkezett hozzá ruházat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#127987) Elims válasza Adam_Shepard (#127986) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen!!

(#127988) Lackooo84 válasza F.B.I. (#127984) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezt nem értem, szeritem tök mindegy mibe dugod bele, némítania kell, egyszerűen kikapcsolja a mikit olyankor, tehát a kábel már nem kap jelet.

The Truth is out there...

(#127989) F.B.I. válasza Lackooo84 (#127988) üzenetére


F.B.I.
veterán

Xbox esetén nem kapcsolja, csak ha van külön vezérlőd, a menüben tudod némítani a mikrofont.

Bakkkkeeeerrrr! Nem hajtottam fel teljesen a mikrofont kattanásig...még jó, hogy volt anno A40 és erre sem emlékszem. Kösz! :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#127990) Ateszzero válasza marilllyo (#127918) üzenetére


Ateszzero
őstag

Még nem ismerem. Az osszefoglaloban itt megtalalom?

(#127991) marilllyo válasza Ateszzero (#127990) üzenetére


marilllyo
veterán

Ebben az összefoglalóban kb. mindent. :DDD

Szépen részletesen le van írva. Elsőre bonyolultnak tűnik de ha átlátod akkor rájössz, hogy egyáltalán nem az. :)

Belinkelném neked az ide vonatkozó részt de mobilról vagyok és ez így nekem túl körülményes. :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#127992) Kvelstadt válasza Rage47 (#127947) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Van benne logika. De a 2.részben raiden is új és tapasztalatlan volt és mégis beszélt jó sokat.
Valahogy így fűzhették volna bele ezt a karaktert is a párbeszédekbe.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127993) Rage47 válasza Kvelstadt (#127992) üzenetére


Rage47
veterán

MGSV-tel játszottam csak, a többit videókban néztem meg :)
itt a leggázabb rész az volt, mikor a csontfejjel ülsz egy kocsiban és nézitek egymást némán közben szól az epic zene :D

(#127994) Lackooo84 válasza F.B.I. (#127989) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

LUL na azért! :D

The Truth is out there...

(#127995) oriic válasza Rage47 (#127993) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kocsikázós részre gondolsz amikor a hangárba megyünk? Azért ott elég fontos infókat hallhatunk szerintem.

Live-Die-Respawn

(#127996) Rage47 válasza oriic (#127995) üzenetére


Rage47
veterán

visszanéztem, rosszul emlékeztem, mert csak Snake néz jobbra-balra, mintha süket lenne :D

(#127997) Kvelstadt válasza Rage47 (#127996) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mikor "boss" bosszút ál és ellövi a végtagjait ami Kaz-nak is hiányzott, na én ott nem tudtam utálni, de kajak sajnáltam csórit annak ellenére is amit tett.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127998) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! A The Mummy Demastered játéknak lesz lemezes változata vagy csak digitálisan lehet megvenni?

(#127999) oriic válasza Petreszku (#127998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak digitálisan lehet kapni.

Live-Die-Respawn

(#128000) james001 válasza Rage47 (#127993) üzenetére


james001
veterán

Olyasmi volt ez mint a végtelen létra az MGS3-ban :) Ez ilyen Kojima féle dolog,én csak mosolyogtam végig rajta :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.