Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127851) #20844032 válasza mettek (#127847) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hangulat rendben van?
Mi volt a fő erőssége eddig az AssaCreedeknek? Az épület/városszimuláció. Mi maradt belőle az originsre?
Teveszar. Sivatagnyi mennyiségben.
Kösz, de kösz nem.

(#127852) Zsinder válasza WhiteWalker (#127849) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Hát... ha jó játékoktól lopnak és a story is korrekt akkor kit izgat nem? :DDD

(#127850)Viper26
Azt a magas labdát lecsapó kötekedős mindenit :P

(#127853) Jim-X válasza #20844032 (#127851) üzenetére


Jim-X
őstag

Kösz, de kösz nem.

:C ;]

ps.: Termeszetesen Gesztesi hangjan olvastam :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#127854) WhiteWalker válasza Zsinder (#127852) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, ez igaz :D
De láttunk ilyet, játszottunk sok ilyennel (ásít)
Inkább az ötlettelenseget tükrözi inkább nekem.
Legyen ilyen hibrid, azzal mellé nem lövünk. Kicsit szomorú is vagyok, mert így ránézésre nekem nem adja azt a féle hangulatot, amit pl a 2. rész, vagy a Brotherhood adott.

(#127855) Zsinder válasza WhiteWalker (#127854) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Számomra a Revelations óta nem volt ennyire AC hangulata egy résznek sem. Pont az ókori egyiptom, a pajzsok és kardok, semmi pisztoly... Valahogy jobban adja mint bármelyik modernebb nagy város. Még akkor is ha tevesz@rt kellene lapátolni egy side questben.

(#127856) WhiteWalker válasza Zsinder (#127855) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem vagyunk egyformák. Van akinek ez bejön, van akinek nem.
Közhely rulez :D

(#127857) Zsinder válasza WhiteWalker (#127856) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Persze, ezen nem veszünk össze. Azért remélem, hogy a kritikusok meg a játékosok is szeretni fogják, hátha ezek után nem kapjuk megint évente futószalagon az újabb részeket hanem hagynak időt a fejlesztésre. Ha meg kaksi... Akkor Uborkaszaft vonuljon el még hosszabb pihenőre.

(#127858) Viper26 válasza Zsinder (#127855) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így vagyok vele én is, nagyon szeretem a közeget amibe az egész került, félek hogy meg fogom venni PC-re. :D

iPhone 14 | FR955

(#127859) Gery9112 válasza Zsinder (#127857) üzenetére


Gery9112
őstag

Vagy hozzák vissza a Prince of Persia-t...ha már annyira remastered korszakban vagyunk azért a Sands of Time-nak újra nekifutnék szívesen, vagy a 2008-as Prince of Persia-t kiadhatnák újra/folytathatnák.

Ettől függetlenül azért ez az Origins csak nem lett/lesz rossz. Nagyon bízom benne.

+ remélem adagolod majd az infókat az AC fórumban, hogy milyen a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127860) #20844032 válasza Jim-X (#127853) üzenetére


#20844032
törölt tag

A sorozat rajongójakéntaz első rész lesz, amint nem első nap, de bottal se. Fogalmam sincs minek jegelték 1 évre. Ezt a szart valamelyik ubi stúdióval 3 hónap alatt összerakatták volna párhuzamosan bármelyikkel/bármikor. Egy farcryba oltott ac, fifikásan ötvözve mindent, ami mindkettőben szar. Halvány fogalmam sincs mi tartott ezen eddig. Lefagyott minden nap a randomtérkéspriccelő algoritmus? :U

Lassan nincs a ubisoftnak olyna játéka, amiben ne lehetne krokodilból tarisznyát kraftolni. Még a watchdogsba kéne belepeccselni ezt a feature-t nagyon. Nem tudom hogy nem tűnt fel eddig senkinek a hiánya...

[ Szerkesztve ]

(#127861) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
Ps4-ben milyen hálókártya van? Mekkora sávszált tud?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127862) oriic válasza mcwolf79 (#127861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elméletben lanon tudja a gigabitet. A Wifi modulja pedig egy M16DFL1.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#127863) Xaels válasza Gery9112 (#127859) üzenetére


Xaels
félisten

Az AC nyílt világát kellene feltölteni POP-os puzzleökkel, ügyességi feladatokkal és ezt fel kéne fűzni a fő történeti szálra, hogy ne legyen az egyébként impozáns világ unalmas és repetitív. Kicsit túl kellene lépni a "bérgyilkos" szerepkörön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#127864) oriic válasza oriic (#127862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván a letöltési sebesség sok mindentől függ. Neted állapota, routered, netkábel, PSN terheltsége stb.

Live-Die-Respawn

(#127865) ^Boss


^Boss
őstag

5.01 óta fifában a meccs végén online kiírja, hogy nem tudta elmenteni a meccs eredményt, és tényleg nem is kapom meg a győzelmeket, vereségeket a seasonsben.
mi a franc ez, tudtok róla valamit? :(((

(#127866) birorichard válasza Zsinder (#127855) üzenetére


birorichard
őstag

Minél többet nézem, annál jobban tetszik, nagyon szép a környezet, sokat csiszolódtak az animációk, tényleg dolgozhattak vele. Megvárom még az értékeléseket, de szerintem használt lemezesen beszerzem majd egy végigjátszás erejéig, pedig a black flagen nem igazán játszottam ac-vel.

(#127867) mcwolf79 válasza oriic (#127862) üzenetére


mcwolf79
veterán

Wifi 5ghz-et tudja, vagy csak 2,4-et?

Tárgytalan, látja az 5G-s hálózatot :-)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127868) oriic válasza mcwolf79 (#127867) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tud 5Ghz-et is.

Az Amazon és a német Koch Media Shop szerint jön a Kingdom Hearts PlayStation 4 Collection.

A Kingdom Hearts HD 1.5-t, a 2.5 Remixet, valamint a Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue tartalmazza a csomag, vagyis ezeket mind megkapnánk:

Kingdom Hearts Final Mix
Kingdom Hearts Re:Chain of Memories
Kingdom Hearts 358/2 Days (movie)
Kingdom Hearts II Final Mix
Kingdom Hearts: Birth by Sleep Final Mix
Kingdom Hearts Re:coded (movie)
Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD
Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep – A Fragmentary Passage
Kingdom Hearts χ: Back Cover (movie)

Hivatalos bejelentést még nem kaptunk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#127869) mettek válasza Viper26 (#127850) üzenetére


mettek
addikt

:DDD :C sírok

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#127870) Madwe válasza Xaels (#127863) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyetértek, szerintem az AC s legtöbb ubi open world játék rákfenéje, hogy ugyan rengeteg dolgot tudsz benne csinálni, de az mind ugyanaz, repetitív copypaste, valós tartalom így nincs nagyon benne...

(#127871) Gery9112 válasza Xaels (#127863) üzenetére


Gery9112
őstag

Az új részt még korai lenne leírni, ettől függetlenül egyetértek veled mert az UBI eddig évek óta egy kitalált ope-word sémára húzta fel eddigi játékait. AC és Far Cry között annyi volt a különbség, hogy az egyik FPS a másik TPS.

A POP-os puzzle elemeken kívül, a sztori is hiányzott az eddigi AC-ből mert eléggé leragadtunk "a meghalt apám/anyám, akit a gonosz templomos megölt és hát neki ezért meg kell halnia" sémánál. A mostaninál a korszak és a helyszín adott arra, hogy összetettebb sztorit kapjunk.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127872) hitchins válasza Madwe (#127870) üzenetére


hitchins
őstag

Talan pont ezert en azt hiszem kihagyom ezt. Talan egyszer akcioban.
En evek ota varok valami japanban jatszodo szamurajos ninjas AC-re. Az elso napos vetel lenne.

Vagy egy jo Tenchu ha meg emlekszik ra valaki:)

[ Szerkesztve ]

(#127873) Kvelstadt válasza mettek (#127847) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kb így vagyok én is. Nem játszottam az előző pár résszel mert eluntam a szériát.
Vártam ezt az új részt és még nem írom le teljesen de az eddig látottak alapján nálam végleg vége az ac sorozatnak.
Az egyiptom jó de a látvány nem elég, a hqrctendszer nem tetszik, az meg nem motivál hogy hatalmas trrületen lootoljak és öljem meg azt meg szerezzem meg amazt.
Pedig anno a sokak által monotonnak mondott első részt én imádtam és ez a kedv kitartott egészen a revelations-ig. A 3 meg a black flag még lement de ott már csak nem vokt épp semmi jobb játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127874) RetroJack


RetroJack
tag

Tenchu Shadow Assasin-t nyomtam psp-n, hatalmas volt.

(#127875) #20844032 válasza Kvelstadt (#127873) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hm. A black flag volt az egyetlen az egész szériában ami valami komolyan vehető újdonságot hozott. És attól szebb/hangulatosabb karibi hajókázás-kalózkodás azóta sem volt más játékban sem. Oké, maga hajókázás nem a BF-ben jelent meg a szériát tekintve, de abban kapott valós, játékelem szerepet.
Mondjuk nem csoda, hogy a stúdiók nem bírnak normális játékokat csinálni, ha a játékosokból verbuvált fókuszcsoportok sem képesek megfogalmazni, hogy mit is szeretnének ténylegesen :)
A BF egy nagyon jó kis játék volt, és a legnagyobb baja AC-ként, hogy egy cseppet sem volt AC. Hiányzott belőle minden, ami a széria védjegye kéne legyen. Ilyenmódon a BF alapján nem lehet elunni a szériát, mert nem is illeszkedik bele.A BF nem-AC-ként azért olyan hozott, amiből amúgy hiány van kínálatban.
Az origins pont ugyanannyira, vagy talán mégjobban nem AC már, de ez meg még játéknak is dögunalom, mert ez a nem-AC-ből már épp 23 részt láttunk far cry, és millió más szendbox, kraftolós, lootolos eventcunami randomcímként.

(#127876) Tatyla válasza birorichard (#127866) üzenetére


Tatyla
őstag

Parancsolj

Pureplaystation. 8.8/10
Press-start.com. 9/10
Polygon. 8.5/10
Gamesreactor.dk. 9/10
IGN. 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Game Reactor UK 10/10

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#127877) Tatyla válasza #20844032 (#127860) üzenetére


Tatyla
őstag

Igazából semmit nem érdekelve fogom belevetni magam és hagyom hogy ez a "szar" hangulat vigyen magával. Majd streamelem is ezt "szar" érzést...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#127878) #20844032 válasza Tatyla (#127877) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mondanám, hogy a nézőid között leszek, de nem akarlak nyilvánvaló hazugságokkal áltatni :P Mindenesetre innen is élményekben és kihívásban gazdag krokodilbőr tarisznya kraftolást kívánok! :DDD

(#127879) Kvelstadt válasza #20844032 (#127875) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazad van a BF nem volt rosz. De ahogy te is írtad hajózás miatt volt jó de nem volt AC.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127880) WhiteWalker válasza Tatyla (#127876) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a kritikusok véleménye.
Majd a játékosok véleményét is vegyük figyelembe.
Nekem nem kell egy sokadik rókabor, ami innen onnan van össze ollozva.

[ Szerkesztve ]

(#127881) Tatyla válasza #20844032 (#127878) üzenetére


Tatyla
őstag

Azért köszi én már csak ilyen öregesen szeretek játszani, az ilyen fajta játékokkal, néha túl lassan szöszmögve de én így érzem jól magam és talán még egy platina is lesz a végén

Giinos : manapság és a közeljövőben sem fogsz új játékokat látni, főleg nem új IP-ét azt csinálnak a fejlesztők amiből pénzt tudnak csinálni túl nagy lett a játékosok igénye és az ingerküszöbe de én próbálom jól érezni magam azzal ami elérhető...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#127882) james001


james001
veterán

:D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#127883) Prowler


Prowler
senior tag

Sziasztok!

Először is meg szeretném köszönni a rengeteg infót amit az összefoglalóba írtatok, amit tudni szerettem volna arra mind választ is kaptam.
Ma meguntam hogy konzolokkal állandóan 5 év lemaradásban vagyok, úgyhogy belépek a klubba :)

Veremivadék Undorkutya

(#127884) Stevenstyle válasza ProEvoFan (#127839) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Azt viszont a konzolokkal kapcsolatban szokták elfelejteni, hogy bár drágábbak a játékok (bár ahogy te is említetted, ez az állítás mára már egyre kevésbé állja meg a helyét), DE konzolon a lemezes játékok eladhatóak a mai napig. A digitális játékoknál pedig PS-en ottvan a Game Sharing, Xbox-on pedig a Home.

Így már azért más a leányzó fekvése megint.

(#127885) HaZsolt válasza Stevenstyle (#127884) üzenetére


HaZsolt
őstag

Már csak szinte 2-3 ezer ft a különbség a pc és konzol játékok között, néha majdnem azonos az ár.

(#127886) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

L.A Noire trailer

Live-Die-Respawn

(#127887) Gery9112 válasza oriic (#127886) üzenetére


Gery9112
őstag

Igaz, hogy több mint 6 éves játék de nagyon jól néz ki még mindig. :Y

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127888) juhasz22 válasza Kvelstadt (#127879) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ennek a BF nek mennyi jelentése van :D

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#127889) Kvelstadt válasza juhasz22 (#127888) üzenetére


Kvelstadt
veterán

AC 4 na. :D
Amúgy igen. Csak az tudja épp mit jelent aki részt vesz a beszélgetésben. Mert így az nem is vita tárgya hogy se a battlefront se a battlefield nem olyan mint az AC. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127890) zzola válasza Prowler (#127883) üzenetére


zzola
félisten

Üdv a klubban! Slim vagy pro? Ex. címek hoztak ide, vagy csak úgy általában, esetleg barátok által?

[ Szerkesztve ]

(#127891) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.
Még új vagyok a témában ezért bocsanat a láma kérdésért.
Mindenhol angol font a fizetoeszkoz. Miképpen tudom magyar forintra állítani? Sehol nem találom az opciót , az account beállításainál probalgatom de ezt nem találom.

(#127892) ribery22 válasza Kvelstadt (#127889) üzenetére


ribery22
tag

De BF-en majd mindegyik akciós lesz :D

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#127893) marilllyo válasza Ateszzero (#127891) üzenetére


marilllyo
veterán

Angol accountot regeltél. :)

Egy magyar kéne.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#127894) Tuomas


Tuomas
addikt

Üdv!

A hónap elején írtam le a spotify-os kapcsolódási problémámat.
Köszönet SH4D0W2011 fórumtársnak a linkért! :R Végül ez segített.

Néhány mondatban a megoldás, hátha valakinek előjön:
A spotify fórumán javasolják, hogy a linkre kattintva a playstation fiókba bejelentkezve szét lehet kapcsolni a két fiókot. Azonban a rendszer nem működik, szétkapcsolás esetén csak a Please wait feliratig jut a történet, így nem kapcsol szét.
A megoldás, hogy írni kell az adott régiós supportnak, hogy legyenek szívesek szétkapcsolni, nekem 1 nap után válaszoltak is és javították is, így újra működik a történet.

Javaslom, ha esetleg fent van a spotify és megunjátok, akkor először jelentkezzetek ki playstation-ön a szolgáltatásból, és utána töröljétek az appot. Gyanítom nekem azért jött elő a hiba, mert annó én összekapcsoltam a ps és spotify fiókot, majd mivel nem használtam az utóbbit, töröltem, és később magát a fiókot is töröltem. Most pedig, mivel a ps rendszerben még az a nem létező fiók össze volt kapcsolva, ezért gyanítom hogy összeakadhatott valami, amikor új spotify fiókot akartam hozzákapcsolni.

We were here

(#127895) Kvelstadt válasza ribery22 (#127892) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem esett le egyből.. :D
Viszont engem az ac bf már nem érdekel a másik kettő meg nem is fog soha. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127896) Prowler válasza zzola (#127890) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm! :) Fehér 1 TB-os Prot rendeltem, nagyon jó áron volt és 4 játékot is adnak hozzá, nem akartam kihagyni.

Volt PS2-őm, jelenleg PS3-at nyúzok, is éreztem ideje végre váltani és egyszer az éppen aktuális konzol generációt birtokolni.

Veremivadék Undorkutya

(#127897) Apone33 válasza Prowler (#127896) üzenetére


Apone33
őstag

Grat hozzá, :C fehér szín nagyon tetszik nekem. Már én is gondolkodtam, hogy lecserélem a fekete prot egy fehérre. Ha szabad kérdezni mi az a 4 játék?

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#127898) Prowler válasza Apone33 (#127897) üzenetére


Prowler
senior tag

Elég unalmas hogy minden fekete körülöttem :D Képen nagyon szép volt, holnap ki is hozzák és megnézem élőben is. Alig várom.

Destiny 2, Doom, Dishonored 2 és Fallout 4 jár hozzá, elég ütős játékok szerintem, főleg hogy e hónap ajándék játéka Playstation Plus-on a Metal Gear V :))

Veremivadék Undorkutya

(#127899) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Outcast - Second Contact - Hero Trailer - Megjelenési dátum továbbra sincs.

Live-Die-Respawn

(#127900) gamegod válasza oriic (#127899) üzenetére


gamegod
senior tag

November 3.?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.