Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116089) erahurka


erahurka
félisten

Ez a Killzone Shadow Fall volt szerintem életem egyik legnagyobb pénzkidobása. Ez a játék tönkreteszi az idegeimet. A 9. pálya végén az a boss, meg előtte a két kapu hekkelése egyszerűen őrület volt, mögém spawnoltak ellenfelek, pajzzsal (amire egyébként még mindig nem jöttem rá mi a leghatásosabb fegyver). És tudjátok az utolsó pálya hogy néz ki ameddig eljutottam?
Először zuhanok felfelé, persze hogy ott is meghaltam egyszer és baromira nem értem hogy miért, aztán ismételten, MINDEN IRÁNYBÓL ELLENFELEK JÖNNEK RÁM EZERREL!!!!! :W

Hogy gondolták ezt???

És a legjobb, hogy a rakétavetők valamiért totál bugosak, és harc közben egyszerűen nem tudok lőni velük.... Szeméhez emeli a karakter a célzó cuccot, és aztán nyomnám a tűz gombot, de nem történik SEMMI.... Aztán van, hogy tűzgomb megnyomására egyszerűen leteszi a fegyvert......... Ilyennel találkozott már valaki? Tuti hogy nem a kontrolleremmel van baj mert a többi fegyver tökéletesen működik, és ezek a rakétavetők is működnek ha üres a szoba. Baromira elegem van ebből a szarból, ha lemezesen vettem volna szerintem baltával apró darabokra vágtam volna már...........

Azon meg már végképp csak röhögni tudok, hogy nem lehet nehézséget állítani játék közben...............................................................

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.