Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112551) norborg_


norborg_
csendes tag

Ps4et szeretnek vasarolni megeri a felárat a pro verzio? Csak fullhdban jatszok majd nincs és nem is lesz 4k-s tvm :) köszi

(#112552) Rage47 válasza norborg_ (#112551) üzenetére


Rage47
veterán

szerintem akkor felesleges a pro
mire lesz 4k tévéd, úgyis jön ki újabb PS

(#112553) norborg_ válasza Rage47 (#112552) üzenetére


norborg_
csendes tag

es a pro elonye nem jon ki fullhd-n? Gondolok itt az fps dropokra, illetve szebb a jatek stb.. vagy csak ha 4kn jatszok akkor van ertelme? Illetve slim vagy sima?

(#112554) Rage47 válasza norborg_ (#112553) üzenetére


Rage47
veterán

ebben megoszlanak a vélemények, de szerintem sim a PS4 simán jó fullHD-n :)
Slim mindenképp

(#112555) akela91 válasza norborg_ (#112553) üzenetére


akela91
addikt

Én FHD-n játszom PRO-val. Mivel PC párti vagyok, és csak az exclusive-ak miatt vettem, számomra fontos a magasabb framerate. Egy rakat játék tudja a boost módot, és a támogatott játékok listája egyre nő. (nyilván a jövőbeni AAA címek mind támogatják).

De ha elég a 30FPS mert nem látod a különbséget, akkor felesleges PRO-t venned.

[ Szerkesztve ]

(#112556) ProEvoFan válasza norborg_ (#112551) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha van rá pénz, akkor szerintem a Pro jobb választás.
Ajánlom a youtube videókat PS4 vs PS4 pro témában.

[ Szerkesztve ]

(#112557) saelin válasza akela91 (#112555) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem nincs ember, aki ne látná a 30 és a 60 fps közötti különbséget... :DDD Szvsz sokkal zavaróbb ha egy játék 30 alá esik, mintsem 60 alá.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#112558) ferensz válasza akela91 (#112555) üzenetére


ferensz
senior tag

Az összes olyan játékra hatással van a boost mode, amihez nem jött Pro patch, szóval egy rakat játékra van Pro patch és az összes többire ott a boost mode :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#112559) akela91 válasza saelin (#112557) üzenetére


akela91
addikt

Ó dehogynem, kapásból itt a barátnőm. :DDD

(#112558) fec555 : Köszi a korrekciót.

[ Szerkesztve ]

(#112560) unravel válasza norborg_ (#112551) üzenetére


unravel
őstag

a slimesek a slimet , a pro tulajok a pro-t javasolják.
kérdezd a pénztárcád
nézz youtubeon összehasonlító (comparison) videókat

¯\_(ツ)_/¯

(#112561) stilo18 válasza unravel (#112560) üzenetére


stilo18
addikt

4k panel nélkül nézheti a különbséget, illetve a valóságban sokkal nagyobb difit látok, mint amit vártam én is a YouTube videók alapján.

Én azt mondom simán megéri a Pro.

Hétvégén volt egy házibuli, picit bekapcsoltam a PS4-et full hd mellett BF1-el.
Ordított a difi, ahhoz amit otthon megszokott a szemem...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#112562) unravel válasza stilo18 (#112561) üzenetére


unravel
őstag

Én azt mondom simán megéri a Pro.

Nekem is ez a véleményem. De nem akarom ráerőltetni. Döntsön ő.

¯\_(ツ)_/¯

(#112563) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én csak játszani szeretnék. Lesz@rom az FPS számot.
Olyannyira hogy hétvégén pl PS1 Silent Hilllel játszottam régi tévén.

[ Szerkesztve ]

(#112564) saelin válasza WhiteWalker (#112563) üzenetére


saelin
veterán

Jó, de azért bevallhatod, hogy 2017-ben nem sok ember van, aki 25-28 fps-el szerettne játszani. Igaz, ez durva sarkítás, mert nem folyamatos fps-ről beszélünk, csak droppokról a nagyon teletömött jeleneteknél.
Nekem simán megérte a pro a felárat, mert nincs gamer pc-m és nem is lesz (túl drága, zajos és sok helyet foglal).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#112565) marilllyo


marilllyo
veterán

Szerintem ez már egy banális kérdés. Ha van pénz rá akkor Pro-t kell venni. Ha nincs akkor használtan egy alap PS4-et.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112566) WhiteWalker válasza saelin (#112564) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nyilván így van , azért én is elvárom hogy minimum FHD stsbil 30 fps meglegyen.
A többi 4K , HDR stb hidegen hagy.
A játék élmény nekem többet jelent ezeknél.

(#112567) erahurka válasza WhiteWalker (#112566) üzenetére


erahurka
félisten

Stabil 30-cal azért vannak gondok alap PS4-en. Engem mondjuk ez sem zavar igazán, amíg nem nehezíti az adott pálya/harc/küldetés teljesítését.

(#112568) marilllyo válasza WhiteWalker (#112566) üzenetére


marilllyo
veterán

Sajnos még Pro-n sem lesz örökre stabil 30 fps-ed.

Hogy őszinte legyek a tipikusan frame gondokkal kűzdő játékokat a pro sem menti meg. Ettől függetlenül nem mondom, hogy placebo lenne.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112569) Rage47 válasza erahurka (#112567) üzenetére


Rage47
veterán

ezért kell előtte 2 évig xboxot használni, nálam minden vajsimának tűnik Slimen :D

[ Szerkesztve ]

(#112570) #45378816 válasza Rage47 (#112569) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én mindig is kicsit sajnáltam azokat a játékosokat, akik box-ra ruház(t)nak be. :(

Kedvencem, amikor ódákat zengenek bizonyos játék(ok)ról, majd csekkolják ps4-en milyen és hirtelen nagy csend, pislogás, meglepődöttség.

Köpni-nyelni nem tud a player, no de majd a skorpióóó! ;]

(#112571) Rage47 válasza #45378816 (#112570) üzenetére


Rage47
veterán

nem kell őket sajnálni, mindenki döntse el, mi jó neki
én rájöttem, hogy most inkább a single player gémek jönnek be és nem az az irány amerre a MS tart
+ ugye a jápán játékok csak PS-re jönnek szinte, és ha emiatt kihagytam volna a Niert, akkor egy óriási élménytől fosztottam volna meg magam

[ Szerkesztve ]

(#112572) peternac


peternac
tag

Playstation Network $10.00 Card (US) olcsóbban a szokásos PCGameSupply akció most
a mobil oldalon enged PayPal-lal vásárolni

(#112573) WhiteWalker válasza marilllyo (#112568) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem x360 volt az utolsó konzol , amit pár éve eladtam , ahhoz képest nekem megvan ez az érzet.
Simán fut az a pár game amihez volt szerencsém.
Legalábbis úgy tűnik , aztán ha kimerne az ember lehet más lenne a végeredmény számositva.
De pl a COD is stabilnak tűnik , pedig ott van elég effekt.

[ Szerkesztve ]

(#112574) marilllyo válasza WhiteWalker (#112573) üzenetére


marilllyo
veterán

A COD az 60 fps. Single - multi. Nem droppol Titanfall 2 detto. Így írták meg. Van pár ilyen. De nézz meg pl egy Mass Effect Andromeda-t. Épp, hogy current gen színvonal de akad az mindenen. Pro-t is beleértve sajnos. :(

Szerintem a frame rate sokat nem változott a generáció váltás által. Ott is voltak stabil framek. Ha jól emlékszem a COD -ok ott is 60 fps-sel mentek. Vagy legalább is az volt a cél.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112575) james001


james001
veterán

Na milyen a GT Sport béta? Nayrobi? :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#112576) leslieke válasza norborg_ (#112551) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha belefér, akkor szerintem is a Pro-t vedd meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#112577) WhiteWalker válasza marilllyo (#112574) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Minden a fejlesztőkon múlik ezek szerint , hiába van Pro gépe az usernek.... :(((
Az sem segít ha alapjaiban "hulladék" az adott játék.

Kicsit visszakanyarodnek a játékokhoz.
A Witcher 3 Wild Hunt= az alapjatekkal? Vagy ez alapgame +dlc?

[ Szerkesztve ]

(#112578) Rage47 válasza WhiteWalker (#112577) üzenetére


Rage47
veterán

igen, alapjáték

(#112579) Rigormortiis válasza marilllyo (#112574) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oke, a codok valoban 60 fpssel muzsikalnak. De nezzuk mar meg, hogy neznek ki...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#112580) erahurka válasza james001 (#112575) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem tetszik, de nem vagyok mérvadó mert nagyon béna vagyok ezekben a játékokban. Kicsit gyengék a szerverek, alig lehet versenyre bejutni, de időmérőket lehet azért menni.

Amit nem szeretek, az a büntetési rendszer: van, hogy beleszállok a falba, erre kiírja, hogy 1,6 másodpercig lassítsak... Aztán még 4 kanyart elrontok mert úgy felhúz a hülyeségével...

(#112581) btf válasza Rigormortiis (#112579) üzenetére


btf
aktív tag

Ha jól emlékszem a COD-ok motorjának gyökere a Quake 3 Arena által használt engine, amit azóta toldozgatnak-foldozgatnak. :Y

Ahhoz képest nem is néznek ki rosszul. (bár nyilván jó lenne már motort váltani, mondjuk Frostbite-ra)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#112583) A`rpi válasza btf (#112581) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ahhoz képest nem is néznek ki rosszul. (bár nyilván jó lenne már motort váltani, mondjuk Frostbite-ra)"

A konkurens EA fejlesztése (Frostbite játékmotor) aligha fog az Activision berkein belül muzsikálni. :)

(#112584) oriic válasza A`rpi (#112583) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként érdekes dolog lenne megtudni, hogy milyen motorra vált a széria majd a jövőben. Nyilván nem akarják örökre megtartani az IW Engine-t, de ha a 3 éves ciklust tartani akarják, akkor új motor készítésére nincs idejük. Szóval vagy tartogatják még évekig a régi motorjukat (ami egyáltalán nem csúnya egyébként), vagy licence-elnek egy ismert engine-t. (UE4-et mondjuk)

Live-Die-Respawn

(#112585) Bad Pritt válasza oriic (#112584) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bungie mennyire számít belsős Activision stúdiónak manapság? A "Destiny Engine"-t pl licencelhetnék, az jó alap lenne bármilyen fps alá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112586) WhiteWalker válasza oriic (#112582) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Huuuu , pont most hétvégén vettem elő ps1-n... Ez nagyon pofasra sikeredett.

(#112587) oriic válasza Bad Pritt (#112585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

COD-hoz kell ugye olyan motor ami konzolokon és PC-n is tud stabil 60 FPS-t, ugye ez az első Destiny-nél nem volt megoldható. Most talán 60 FPS lesz a 2. rész is, de erről még nincsenek infók. Az más kérdés, hogy Bungie kiadná-e külsős csapatnak az új grafikus motort.

Live-Die-Respawn

(#112588) sting2 válasza oriic (#112587) üzenetére


sting2
addikt

Biztos hogy lesz új Engine a Destiny 2 alá?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#112589) oriic válasza sting2 (#112588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy új engine, hogy az előzőt fejlesztik.

Live-Die-Respawn

(#112590) belan


belan
addikt

Hello az lenne kérdésem érdemes meg szerezni a andromedat valakinek meg volt mar ??

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#112591) marilllyo válasza belan (#112590) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát figyi. Nem rossz. Ha bejön az ME világa akkor persze. Kicsit optimalizálatlan...de szerintem a sztori meg az ME feeling ott van. Illetve angol kell hozzá.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112592) petertomiboy


petertomiboy
csendes újonc

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy kontroller R2 gombját nyomva tartva, főleg akció játékokban van hogy elkezd akadozni a hang és az irányítás is leblokkol pár másodpercre, vagy addig amíg el nem engeded a gombot. Ez a probléma általában akkor jelentkezik ha headsettel játszunk és egyszerre sok hanghatás illetve rezgés történik egyszerre. Olyan mintha túl sok információt kapna a kontroller és letiltana vagy nem tudom... Tapasztalt valaki hasonlót vagy hallott ilyenről és az esetleges megoldásról? Válaszokat előre is köszönöm!

(#112593) sting2 válasza oriic (#112589) üzenetére


sting2
addikt

A "naprakész" külső szerintem garantált, ezen nem fog spórolni sem a kiadó, sem pedig a fejlesztő.
Amiben szkeptikus minden aktív játékos - már akikkel én összefutok Raid-ek, és Nightfall közben :
Hogy, bepróbálkoznak e újból a "nesze semmi fogd meg jól " formulával a második résznél is vagy egyszerűen kijönnek egy olyan FPS büntetéssel, amit látva még azok is vásárolnak belőle akik eddig azzal hárítottak, hogy "túlhalós", és a szokásos blődségek..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#112594) belan válasza marilllyo (#112591) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#112595) Istuu15


Istuu15
senior tag

A bf1 ps4 slimen stabil 60fps el fut?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#112596) Bad Pritt válasza Istuu15 (#112595) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább instabil 30-cal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112597) marilllyo válasza Istuu15 (#112595) üzenetére


marilllyo
veterán

Összességében 60 körül mozog. 64 fős CQ meccsek azok ahol csúnyán bedroppol. De kevesebb játékossal tökéletesen élvezhető. Én a domination-t mindig is jobban szerettem. Ott hozza szépen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112598) Istuu15 válasza marilllyo (#112597) üzenetére


Istuu15
senior tag

Ezek a droppok észtrvehetőek? Vagyis zavaróak vagy játszható tőle?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#112599) marilllyo válasza Istuu15 (#112598) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ezt embere válogatja. Van akit zavar...van akit nem. Én sajnos az a fajta vagyok akit baromira zavar.
64 fős szervereken ez van. Ott beesik rendesen. De kisebb meccseken semmi probléma. Bf érzés ide vagy oda amúgy sem remegtem sose a 64 fős meccsekért.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112600) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.