Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112751) Mister_X válasza Bingoo (#112746) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azért megkérdezném, hogy ha most kosárba rakok pár tételt Easter Sale-ből, akkor megadják-e az akkori árat, ha a kód mondjuk 27-én érkezik..

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#112752) PandaMonium válasza Mister_X (#112751) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha a csúszás okáról nem tudnak pontos információt adni, akkor valószínűleg erről sem. Persze egy próbát megér, de szerintem szélmalomharc.

What I cannot create, I do not understand

(#112753) Tuomas válasza Mister_X (#112751) üzenetére


Tuomas
addikt

Kizártnak tartom. Amúgy lehet, hogy az illuminati túl erős bennem, de mi van, ha a késlekedés szándékos, és meg akarják várni, amíg lejárnak az akciók?
Megjegyzem semmilyen mailt nem kaptam egyik késésről sem...

[ Szerkesztve ]

We were here

(#112754) Mister_X válasza Tuomas (#112753) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Biztos ez van benne, de végül is a pénzünknél maraduk. Most bevásárolunk a nyusziakcióból, aztán a kód megy mondjuk a következő BF1 DLC-be vagy Unchartedbe.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#112756) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Surge trailer

Live-Die-Respawn

(#112757) PandaMonium válasza oriic (#112756) üzenetére


PandaMonium
őstag

Érdekesnek tűnik a harcrendszer. Kb. mint egy továbbfejlesztett, sci-fi Souls játék. :) Remélem lesz belőle demó.

What I cannot create, I do not understand

(#112758) oriic válasza PandaMonium (#112757) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb mindenhol Scifi-s Dark Souls-nak mondják. :D

Live-Die-Respawn

(#112759) ludnik válasza ludnik (#112728) üzenetére


ludnik
tag

Húh, köszi a sok hozzászólást. Akkor a konklúzió, hogy azért annyira csak nem lövök mellé ezzel a Samsung UE 55 KU6000 + Slim párosítással, de jobb lenne, ha ekkora mérettel egy háromszor ennyibe kerülő tévét vennék inkább :DD

[ Szerkesztve ]

(#112760) #45378816 válasza ludnik (#112759) üzenetére


#45378816
törölt tag

és egy pro-t... ;]

(#112761) Adam_Shepard válasza oriic (#112756) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mondjuk para a lords of the fallen fejlesztőktöl. de amúgy várós.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#112762) saelin válasza oriic (#112756) üzenetére


saelin
veterán

Akár tetszhet is, de a környezetet kicsit unalmasnak találom így videó alapján. Persze ez még változhat megjelenésig bőven.

Közben látom, hogy yt commentekben is ez a fő téma.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#112763) rfjanika


rfjanika
tag

Gran Turismo Sport

Sokan itt a forzahoz hasonlitjak ami mar eleg nagy baj baj mert ezek szerint inkabb arcade jatek lesz mint szimulator.
Vki aki project carsal jatszik vagy jatszott az leirhatna ahhoz hasonlitva a fizikat hogy milyen is.
Tudom hogy a project cars is inkabb csak belepoje a szimulatoroknak de azon kivul csak egy assetto corsa van ahol egy eve csak azt varjaaz ember legyen megcsinalva a multi resze.

Sztem a project cars 2 lesz ami fizikaban meg jobb lesz elodjetol es sztem elveszi a gt sport reflektorfenyet majd.

(#112764) PandaMonium válasza rfjanika (#112763) üzenetére


PandaMonium
őstag

Dirt Rally? Nyilván itt nem a szokásos sportautókkal versenyzel, de úgy hallottam elég realisztikusra sikerült.

What I cannot create, I do not understand

(#112765) KaitouP válasza rfjanika (#112763) üzenetére


KaitouP
veterán

Én is attól félek hogy odacsap a PC2 neki. Mondjuk meg is érdemelnék...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#112766) tothl válasza rfjanika (#112763) üzenetére


tothl
addikt

Sajnos nem kaptam bétakulcsot pedig kipróbálnám. :D

(#112767) sp8787 válasza Adam_Shepard (#112761) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem a LOTF kimondottan tetszett.
Viszont akkor a LOTF2-ot ezert nem ok fejlesztik ezekszerint.

(#112768) m3ss válasza rfjanika (#112763) üzenetére


m3ss
veterán

granturismonak sose volt igazan jo fizikaja, nagyon hasonloan viselkedett minden auto. project cars is azert hasonlo, de par fokkal jobb volt. assetto corsa jobb mindegyiknel, mar ami a fizikat illeti. jatszak is elegen konzolon, mindig lehet szobakat talalni. ez sem kozeliti meg az iracinget, de sztem konzolon meg mindig ez a legjobb valasztas, ha nem arcadozni akar az ember.
de en is varom az uj project carst, meg a gt-t is, felek hogy csalodas lesz, grafikailag legalabb latvanyosak lesznek.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#112769) lbandi777 válasza rfjanika (#112763) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Szerintem inkább az ac-hoz hasonló a pc- hez azért nem tudom hasonlítani mert ott nem tudtam beállítani a kormányt hogy nekem jó legyen ezért eladtam.A gt sportban egyenlőre sport hard gumi utcai kocsi vagy racing hard gumi és GT versenyautó van.Ami itt még nem frankó hogy ugyanúgy mint a régi részekben bűntetlenül pakolhatod vissza a fokozatokat, azért ezt meg kéne oldani,más kérdés hogyha ezt csinálod akkor azért az látszik a köridőn.

(#112770) #45378816


#45378816
törölt tag

Jöjjön már :)) / Injuste 2 /

Egy ismerősöm azt mondta, hogy nem lesz CE kiadás ebből a játékból, ez mennyire igaz?
Tud valaki pontos infót?

(#112771) lukitheone


lukitheone
csendes tag

Üdv!

Jelenlegi monitoromon nincs HDMI, csak VGA, ezért vettem egy ilyen adaptert: http://www.ebay.com/itm/Black-1080P-HDMI-Male-to-VGA-Female-Video-Converter-Adapter-Cable-For-PC-DVD-/131966035424?hash=item1eb9c9e5e0:g:2ksAAOSwZJBX-6X2

Az lenne a problémám, hogy miután hozzá csatlakoztatom a PS4-hez, a monitoron csak fekete képet kapok, illetve 'No Signal' feliratot. Kipróbáltam ezt az adaptert PC-vel is, és ott működik rendesen, tehát van kép. Valakinek valami ötlete esetleg lenne?

(#112772) Bad Pritt válasza #45378816 (#112770) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ultimate Edition van, sok DLC-vel meg egyéb ingamebónusszal. Ilyen térképes, kulacsos-uzsidobozos, kis figurás változat nincs belőle.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112773) A`rpi válasza lukitheone (#112771) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdv!
Jelenlegi monitoromon nincs HDMI, csak VGA, ezért vettem egy ilyen adaptert: http://www.ebay.com/itm/Black-1080P-HDMI-Male-to-VGA-Female-Video-Converter-Adapter-Cable-For-PC-DVD-/131966035424?hash=item1eb9c9e5e0:g:2ksAAOSwZJBX-6X2
Az lenne a problémám, hogy miután hozzá csatlakoztatom a PS4-hez, a monitoron csak fekete képet kapok, illetve 'No Signal' feliratot. Kipróbáltam ezt az adaptert PC-vel is, és ott működik rendesen, tehát van kép. Valakinek valami ötlete esetleg lenne?"

HDCP-t tiltsd le a PS4-en. Illetve ha még ez sem hozna eredményt
szintén a PS4-en a felbontást vedd le 720p-re.

[ Szerkesztve ]

(#112774) #45378816 válasza Bad Pritt (#112772) üzenetére


#45378816
törölt tag

Igen-igen párdon rosszul fogalmaztam, de érted a lényeget, a szobor, ami nekem lényeges lenne.
Így viszont, akkor előrendelhetném digitálisan is?

Mivel semmi extra kézzel fogható dolgot nem kapok úgy se, így lenne a célszerű szerintem.

(#112775) lukitheone válasza A`rpi (#112773) üzenetére


lukitheone
csendes tag

Csak az a gond hogy TV-hez vagy máshoz most nem tudom hozzá kötni, tehát ha nincs kép akkor nem tudok kiszedni semmit :((

(#112776) Bad Pritt válasza #45378816 (#112774) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom, melyik boltot használod, de pl a magyarban csak standard meg ultimate van, a középső csomagot (deluxe) nem listázza.
Dobozosan meg deluxe van itthoni boltokban, de ultimate-et nem látok...
Itt van amúgy, hogy mi mit tartalmaz. Én megelégszem a simával.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112777) #45378816 válasza Bad Pritt (#112776) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én mindennel együtt megveszem az tuti.
Már jó ideje csücsül a kívánság listámon ps store-ban, ott 33k.

Csak, mert úgy voltam vele, hogy 45k van rá, ha esetleg lesz CE kiadás, akkor kb. ennyibe fájhat, lásd annó MKX, de így... :(

Köszi a megerősítést, azért kivárok és ha megjelenés előtt héten sem lesz semmi más kiadás, csak ez a három fajta, akkor előrendelek. Ilyenkor, ha jól tudom egyből lehúzza a pénzt a kártyámról ugye?

(#112778) oriic válasza lukitheone (#112771) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Safe módban indítsd el a PS4-et, majd állítsd be a felbontást.

szerk: Nincs egy kis csatlakozó az adapteren? Elvileg kellene legyen, mert áramforrás az kell neki.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#112779) WhiteWalker válasza oriic (#112778) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Power gomb 8-12 mp-ig nyomva tartása , majd reboot . Aszem :D

http://www.hardreset.info/devices/sony/sony-playstation-4/

[ Szerkesztve ]

(#112780) lukitheone válasza oriic (#112778) üzenetére


lukitheone
csendes tag

Nincs rajta, néztem én is. De gondolom jónak kéne lennie, ha PC-vel működik
szerk: próbáltam belépni safe mode-ba, 2 'beep' után elengede, usb-vel csatlakoztattam a controllert, de ugyan úgy nincs kép :S

[ Szerkesztve ]

(#112781) Elims válasza m3ss (#112768) üzenetére


Elims
veterán

"granturismonak sose volt igazan jo fizikaja..."

Én azért ezt így nem jelenteném ki.Biztos te is letettél "pár" kört az előző részekben és aszerint írod ezt,én mentem egy-két órát velük és azért én máshogy látom.Az 5. részben egész jól eltalálták a szimulációt és ezt úgy írom,hogy a való életben is vezettem egy-két olyan kocsit ami a játékban van (egyszerűbb autókról beszélek) és őszintén kijelenthetem,hogy nem sokban tér el a "real driving"-tól.
Persze egy játékról beszélünk tudom,így ahhoz képest egész korrektre sikeredett.

"assetto corsa jobb mindegyiknel..."

Ennek a hsz-odnak viszont örülök és ahogy végzek ezzel a hsz-ommal megyek és megveszem ezt az assetto corsa-t. (Ha akciós még..)
:R

(#112782) WhiteWalker válasza lukitheone (#112780) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor dobk ki azt a kínai gány kabelt a kukába. Pont ennyit érnek ezek az occsó vackok. Vegyél itthon egy normalisat. Lehet drágább , de ha mégse jó vissza tudod vinni.
Tanuló pénz 1.0

B verzió , atviszed a pst valakihez akinek van HDMI tévéje vagy monitora , beallitod 720pre , aztán otthon rádugod a csájna kábeled.

[ Szerkesztve ]

(#112783) m3ss válasza Elims (#112781) üzenetére


m3ss
veterán

a kocsik fizikaja nem volt rossz, de eleg hasonlok voltak egymashoz. ha tul sok az auto, sztem nem tudjak annyira precizen megcsinalni oket. assetto lehet emiatt is jobb, kevesebb auto, masik elonye hogy konnyebben tanulhato, online is altalaban egy kategoria mindig ugyanazokon a palyakon megy.

viszont a gumimodellezes meg a hangok regi gt-ben...inkabb mostanaban fejlodtek ilyen teren sokat a jatekok. meg baromi nehez volt szobakat talalni online, mar nem emlekszem miert, de valamiert a matchmaking eleg korulmenyes a konzolos autos jatekokban ugy altalaban, assetto egesz jo ilyen teren.
meg valojaban a forcefeedback is elegge el van maradva. jo kormannyal iracingben baromi jo a forcefeedback.
jo ff visszajelzes, meg meglepo modon a hangok baromi sokat szamitanak, ha mar a seggunkon nem erzunk semmit. pl mostani iracingben olyan hangja van a kocsiknak, szekis valtonak, vagy motorfeken a kocsinak...sot a gumi hangja, ahogy tapadashataron mesz...sokat segit. granturismoban pl en amitol kivoltam, ha mar hangok...olyan hangja volt ha nekimentel valakinek, mintha racsaptal volna egy ures hordora egy kalapaccsal, kongott :DDD
mikor jon ki a project cars 2? es a gt?

valojaban en iracing fizikaju jatekot szeretnek, csak casual formaban. mert az tul szaraz, sok koros versenyek, koncentralni, inkabb hobbi mint szorakozas. viszont ha nem valos a fizika, nem elvezetes...assetto egesz jo kozeput. csak az meg grafikailag olyan egyhangu...online pl mindig hideg palyan megyunk, borult, nincs 1 becsillano napfeny vagy eso, vagy ejszakai palya...ezert is varom ezeket.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#112784) unravel


unravel
őstag

Heló

Mi történik ha merülőben van a joy?
Jelez, hogy tölteni kéne vagy szó nélkül kikapcsol?

¯\_(ツ)_/¯

(#112785) krx21 válasza unravel (#112784) üzenetére


krx21
nagyúr

Előtte jelez a gép...

(#112786) sting2


sting2
addikt

Az Easter Sale és a Battlefront II. - megtette hatását.

A Death Star DLC már régóta izgat, gondolom elég egy alapkiadású használt játék is a futtatásához?.
Tényleg, a "Bespin" is jóféle?, aki játszott vele mondhatna valamit róla.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#112787) leslieke válasza unravel (#112784) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jelez, de utána azért még működik egy ideig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#112788) White Wolf


White Wolf
tag

Sziasztok.Van még aki intenzíven játszik a T.C.Rainbow Six S.-el?Van egy kis gondom.

(#112789) KaitouP válasza sting2 (#112786) üzenetére


KaitouP
veterán

Minden DLC "jóféle", Bespin is nagyon hangulatos. :K

Elég persze az alap kiadásod.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#112790) dollarZ18


dollarZ18
tag

Tomb Raider endurance coop-hoz keresek csapatot, aki szeretné megcsinálni a trophykat vegyen fel, pár óra az egész :)

(#112791) Rage47 válasza oriic (#112756) üzenetére


Rage47
veterán

ezen dolgozott az a srác is, aki mostanában az otherside c. műsorban beszél youtube-on

(#112792) Vadernagyúr válasza unrealnoise (#112724) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az a baj vele,hogy mininek látom az autót vagy nem is tudom :D Ráadásul még furán is mozognak,ne visszajátszást linkelj,hanem gameplayt,ami rendes hátul nézetből megy :D Aztán tegyél mellé mondjuk egy nem forzát,mert azt mondják én is hasonlitgatom.. Mondjuk egy Project Cars-t :D Az a grafika meg szerintem egy PS3 szint,PS4 szintre is tudnék példát mondani,de te is szerintem,hogy sokkal komolyabbak vannak :D

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#112793) krx21 válasza Vadernagyúr (#112792) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért majd ha meglátod élőben, szerintem te is érezni, fogod, hogy a ps3 szint emlegetése erős túlzás.
Volt itt aki írta, hogy bizony nagyon szép az...

(#112794) Vadernagyúr válasza krx21 (#112793) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Lehet egyébként,hogy szép,csak én várok el tőle túl sokat.. :)

[kép]

PSN: joskovagyok199

(#112795) Nyaki78 válasza sting2 (#112786) üzenetére


Nyaki78
csendes tag

Szubjektív véleményem szerint a Bespin éri meg legjobban az árát a négy DLC közül.

Y.N.W.A.

(#112796) Bad Pritt válasza Nyaki78 (#112795) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem a Scarif tetszik legjobban. Lehet a setting miatt, de ott baromi jó meccseket lehet tolni. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112797) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok

más is találkozott-e már azzak a jelenséggel hogy a "LAN cable not connected" figyelmeztetést dobálja be folyamatosan játék közben a rendszer?
Miközben semmiféle network gond nincs és rendben van a kapcsolat....

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#112798) leslieke válasza gubisadam (#112797) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, de egy kábel csere valószínűleg megoldja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#112799) Ronam válasza gubisadam (#112797) üzenetére


Ronam
addikt

Nalam is ki szokta irni, de nem szakad meg a kapcsolat, ugyhogy nem igazan foglalkoztam vele.

(#112800) erahurka válasza Vadernagyúr (#112794) üzenetére


erahurka
félisten

Két tök eltérő képet hasonlítasz most össze...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.