Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35151) jano_77 válasza olcsii (#35146) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kapd be :P
Mindig olyankor küldöd a meghívókat, mikor épp lépek ki a játékból. ;)
Ma fent leszek egészen sokáig, mert asszony megy karácsonyi céges partyra.
Lesz majd ha minden igaz CW, de egyébként fent vagyok és T8-T9-et húzok...ha gondolod esetleg tolhatjuk együtt!? ;)

(#35147) sith7: tökéletes a meglátásod és nem szívtad a vérem. Egyet értek Veled!
Magamról is azt tartom, hogy 1200-1300 közötti az, amit szerintem tudok átlagosan hozni. Ez nagyjából meg is szokott lenni mindig, mikor játszom, de ez a 800?!?!? Nem is azt mondtam, hogy folyamatosan tudom hozni az 1600-at, mert önámítás lenne, de azért a másik oldal is túlzás. Egyébként legtöbb csatánál top 3-ban vagyok/voltam, sokszor a top sebző, de mindhiába, ha olyan játékosok is, akik elvileg jó stattal rendelkeznek, leghátul bujkálnak vagy totál mást csinálnak, mint a tankjukkal kellene. Sajnos sok ilyenbe futok bele, még T10-ben is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35152) vhw válasza dfsz34 (#35149) üzenetére


vhw
addikt

Mi számít "ismétlődő mintának"?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35153) jano_77 válasza vhw (#35152) üzenetére


jano_77
nagyúr

2 nap jól megy, majd 3 nap szopás, aztán megint 2 nap jó játék és újra 3 nap szopás....napokat tetszés szerint ki-ki helyettesítse be.

(#35154) olcsii: az szép, grat. Én nem is erőltetem ezt a 100K XP-s dolgot....még a napi 7/42 csak-csak, az eddig egészen gyorsan - 10-13 csatával - sikerült, így nem gáz, meg tudtam közben húzni a T44 is, de a többi annyira nem mozgat meg....se francia, se japán, se angol tankom nincs.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35154) olcsii válasza jano_77 (#35151) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát lehetséges hogy tolhatjuk együtt, ha fent leszek.
9 kellene nekem is amúgy de jó lenne összegyűjteni az xpt a küldetésre.
tegnap képzeld egy tiger p oldalába a kv 2 vel lőttem pontosan 1000:D virult is a fejem:D

amúgy figyeljetek a kill-re és jóval jobb lesz az wn7:) enélkül hiába sebzel:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35155) sith7 válasza jano_77 (#35151) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

Mint a többiek is írták, van itt még 29 érző, lélegző, ember, aki nagyon befolyásolja a dolgokat, + lehet ha belegondolsz, te sem voltál toppon, lehet fáradt voltál, dekoncentrált, asszony, barátnő, szomszéd, gyerek idegesített közbe stb.

Egyébként legtöbb csatánál top 3-ban vagyok/voltam, sokszor a top sebző, de mindhiába, ha olyan játékosok is, akik elvileg jó stattal rendelkeznek, leghátul bujkálnak vagy totál mást csinálnak, mint a tankjukkal kellene. Sajnos sok ilyenbe futok bele, még T10-ben is.

Ez a másik 29 emberből melléd sorsolt 14 ember adja hozzá a te teljesítményedhez :)

800 ... igen, sajnos most így jött ki, majd ma jobb lesz :K

(#35156) Simulacrum válasza dfsz34 (#35149) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nagyon nagyon ritkán játszom szakaszban, csatáim 98%-át magam játszom, most már XVM-el. 1 nap max 1 olyan csata van, ahol olyan a csapateloszlás, hogy az egyik félnél nincs zöld játékos, a másikban meg sok. Ha manipulálna a WG, akkor rengeteg ilyen csata lenne, de mégsem. Az az általános, hogy teljesen kiegyenlítettek a csapatok. 1-2 zöld mindkét oldalon, mégis előfordul 15-0 ilyen esetben is, lásd. a fentebb írtakat.

Azt mondjuk elismerem, hogy azt jó lenne az MM-nek figyelnie, hogy próbálja kiegyenlíteni a csapatonkénti stock tankok számát. Nem tudom ilyen van-e, de ez elférne még benne ha nincs.

(#35157) olcsii


olcsii
aktív tag

tudtátok hogy a black prince tornyát csak 400+ pennel lehet átlőni?:P
serb nek szivesen feltenném azt a kérdést:)
a black prince tornyát kevlárból faragták, csak mert 400-as pen kell hozzá:D

ugy gondolom hogy a szakaszozás nagyot dob a játék élményem, ha megfelelő csapatársat találsz.
segíthettek egymásnak, eggyüt anyázhattok, egyszóval ha lehet ne játszatok egyedül:P mert igy alakul ke egy jó közösség:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35158) H@lede válasza Cingáriusz (#35129) üzenetére


H@lede
tag

HMM __GOODTANKERS__ gyorsan váltott klánt miután vége volt a campaignak...

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#35159) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Fúúúúúúúúúúúúú!!!! :Y :C
Ezt a kört nézzétek meg! Eszméletlen!
Baromi izgalmas volt! :D

Replay

(#35160) fradi81


fradi81
veterán

Néha nem tölt be teljesen a töltőképernyőn a játékosok listája, hallom hogy kattog az óra, de a pálya nem tölt be, itt 'lefagy', ALT+F4 újraindítom de ugyanez, másnál volt hasonló?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#35161) TESCO-Zsömle válasza fradi81 (#35160) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Századparancsnokunk ugyanettől a hibától szokott néha szenvedni. Modokat törölte, újratelepített, tűzfalon portot rendelt hozzá, de semmi hatás, a hiba ugyanúgy előjön, teljesen random. Bár rajta néha az újraindítás segít.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35162) olcsii válasza TESCO-Zsömle (#35161) üzenetére


olcsii
aktív tag

driver hiba nem lehet? lehet régebbit kellene visszatenni.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35163) rolio1 válasza fradi81 (#35160) üzenetére


rolio1
tag

A gnomefathers ágyú és motorhang mod okozz(t)a, ha esetleg azt használod, ha nem, akkor passz. Ha mégis, akkor a legújabbat tedd fel és megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#35164) fradi81 válasza rolio1 (#35163) üzenetére


fradi81
veterán

az lesz az kösz.

moto g72, Ninebot d28e

(#35165) jano_77 válasza rolio1 (#35163) üzenetére


jano_77
nagyúr

most jelenleg hányas van belőle? esetleg egy linket tudsz dobni a legfrissebbhez?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35166) Angel1981 válasza olcsii (#35157) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, a BP-nek szemből brutális tornya van, majdnem egál a T29-el!
Láttam már BL-10-el felszerelt ISU-152-is pattanni róla!
Nem véletlenül érdekel, hiába kicsi az alfája! ;)

Engem a T1 Heavy, és az M6 frontja frusztrál (igen, tudom, hol kell lőni!), volt úgy, hogy Matildával úgy kilyuggattam őket, mint a sajtot, volt úgy, hogy 170-es pennel pattantam zsinórban 3x, majd 220-al kétszer (gold), akkor forrt fel az agyvizem, és nekirontottam (volt még két társa, én egyedül), leláncoltam, majd a papír oldalán keresztül lőttem szét.
(A dolog pikantériája az volt, hogy így annyira velem foglalkoztak mindhárman, hogy a csapattársaim végül odaértek tök máshonnan, és segítettek a másik kettő kiiktatásában, kb. 10% HP-val, de túléltem a dolgot - összességében nem kis mák volt benne, vagy +RNG, ahogy vesszük. :) ).

[ Szerkesztve ]

(#35167) olcsii válasza Angel1981 (#35166) üzenetére


olcsii
aktív tag

teszt szerveren próbáltam ki:) mert még nyáron kikészitett hogy 22 lövést nyelt el a bp tornya:D(tigerrel) köpködtem. de csak most néztem meg a teszten.
JÉPÉZÉvel lőttem meg 268 AP val pattan de goldal átmegy!!!

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35168) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Beléptem a 8.10-re és csak a 100mila kp van, gold, xp 0.
Jönni kellett melózni, így nem volt időm molyolni.
Tolni kell néhány csatát v valami nem kerek nálam, hogy nullán állok?

(#35169) joergie válasza t.imi (#35168) üzenetére


joergie
őstag

A tesztszerver adatait nem szinkronizálják folyamatosan a rendes szerverekkel. Kb a tesztszerver indulása előtti állapotot másolják. tehát olyan december 5-10 körül.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#35170) Chris0321 válasza joergie (#35169) üzenetére


Chris0321
addikt

Alapból kapnia kellene 20.000 goldot és egy rakás free xp-t, hogy akármit ki tudjon fejleszteni. Ha nem használta már fel az egészet előtte akkor valami gond van.

WoT: 2013-as előzetes statisztikák:

Írta: Jacktor
Jöjjön néhány érdekes 2013-as statisztikai adat a WoT-ról:
Decemberre 75 millió regisztrált játékosa lett a WoT-nak világszerte.
A legmagasabb egy időben online játékosszám (összes szerver?) 1.152.261 volt.
2013-ban 17 milliárd tank lett kilőve.
2013-ban 201 milliárd (201.000.000.000) lövést adtak le a játékosok. 5 kg-os átlag lőszer súllyal számolva a kilőtt lőszerek össz súlya 5,5 millió Boeing 747-es vagy közel 100 ezer Eiffel-torony súlyával egyenlő. Nem szar.
A WG alkalmazottak száma világszerte meghaladta a 2.200 főt. Az ő össz súlyuk csak 1 Boeing 747-est adna ki.

(#35171) Jolet válasza Angel1981 (#35166) üzenetére


Jolet
őstag

én most szopok vele.... folyton tier 9-be tesz

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35172) csapee


csapee
senior tag

---

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#35173) rolio1 válasza jano_77 (#35165) üzenetére


rolio1
tag

Nekem ez van fent 2 hete egyszer sem jött elő a hiba...

(#35174) jano_77 válasza rolio1 (#35173) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, megnézem otthon, hogy mi van fent nálam, de úgy rémlik, hogy nálam is ezek vannak. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35175) Bad Pritt válasza jano_77 (#35138) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Attól függ melyik ágyúval fogod használni a T-54-et. Mivel én a pontatlanabb, lassabban töltő/célzó, nagyobb átütésűvel használom, így stab, célzás - és töltésgyorsító.
A pontos, gyorsabban célzó ágyúra lehet mást rakni a célzásgyorsító helyett, mondjuk vizes lőszerizét, vagy akármit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35176) szbalogh válasza Bad Pritt (#35175) üzenetére


szbalogh
őstag

Az az ágyú eléggé használhatatlan ezen a tankon.
Amelyikkel használtad.
Ezeknél a medeknél rengeteget számít, hogy menet közben tudj pontosan lőni akár autoaim-el.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#35177) jano_77 válasza Bad Pritt (#35175) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egészen biztosan a gyorsabban lövő és célzó ágyút - Obj.140 vonala - fogom használni.
Pech mondjuk, hogy a másikat is kénytelen leszek kifejleszteni a T-62A miatt. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35178) Bad Pritt válasza szbalogh (#35176) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol oké :DDD
Most is azzal használom és azzal is fogom, ameddig le nem rohadnak a játék szerverei, szerintem a másik a szutyok, de ezen nem fogunk összeveszni. :R

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35179) Bad Pritt válasza jano_77 (#35177) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem pech, mivel annyira fogod élvezni a tankot, hogy ki fogod fejleszteni az Objectet is és utána is meg fogod tartani mivel annyira jó. :))

(#35176) szbalogh: nem érsz semmit a pontos lövéssel, ha már egy E-75-öt sem visz be szemből.
Mentem szakaszban másik T-54-el a pontos ágyúval és folyton fel kellett váltania aranyra, mert ST-I oldalát nem vitte át a szutyok alaplőszere. Az enyém elég volt az E-100 alsó lemezéhez is szemből.
Nem akarok senkit belevonni, de mentem HGyu-val szakaszban és pár meccs után megkérdezte, hogy én mindig a sebzésre megyek-e T-54-el, szóval úgy érzem nem vagyok hátránya ezzel az ágyúval a mindenkori csapatomnak. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35180) jano_77 válasza Bad Pritt (#35179) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most fent van az LB-1 ágyú. Gondolom, hogy ahhoz, hogy további modult majd rátegyek, kell előtte a lánctalp!? Amúgy majd kipróbálom mindkét ágyút és amelyik jobban bejön, azt hagyom rajta.
Mondjuk a T44-el is hasonló problémám volt, hogy mindenről pattantam, akkor nem biztos, hogy a gyorsabb fog bejönni. (Persze tudom nem pattan az, csak béna voltam ;] )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35181) Bad Pritt válasza jano_77 (#35180) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lánctalp meg torony is asszem.
LB-1-et toszd tele aranylőszerrel és hadd menjen. Maradhat pár sima is top tier meccsek esetén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35182) Smish


Smish
tag

Valaki vegyen be szakaszba, Indien Panther-t húznám de olyan balfaszokkal rak össze hogy csuhaj.
A nevem Gerfalcon.

(#35183) szbalogh válasza Bad Pritt (#35179) üzenetére


szbalogh
őstag

:R

Nick: HE_Storm

(#35184) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Nemrég vettem meg a kimondhatatlan nevű: Pz.Sfl. IVc TD-t. (van valami egyszerűbb neve ahogy emlegetni lehet?) :) Nekem sokkal jobban fekszik mint a Stug. Tetszik, hogy gyors, jól mozog és sűrűn lehet vele lődözni. Nézegettem az összehasonlításban a különböző lövegeket és az a kérdés merült fel bennem, hogy melyikkel érdemes használni? A számok alapján átütésben a nagy löveg vagy az alap ami szóba jöhet, viszont a percenkénti sebzésnél az alap messze jobb a másik kettőnél.
Jelenleg a középső löveget fejlesztettem ki, de nem tudom érdemes-e azt rárakni? Kinek mi a tapasztalata?

(#35185) Drenadar válasza DonCosta (#35184) üzenetére


Drenadar
veterán

érdemes rátenni mert sokszor az életedet mentheti meg, hogy nem csak 100-at sebzel hanem 200 felett...
én viszont nem tettem rá a nagy löveget, mivel nagyon drága és csak ez a mozgó doboz használja...

(#35186) mtade válasza DonCosta (#35184) üzenetére


mtade
aktív tag

Talán Jingles írta rá, hogy flak bus... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#35187) DonCosta válasza Drenadar (#35185) üzenetére


DonCosta
tag

Köszi!
Ezek szerint te a középső löveggel használod? Valamelyik lövegnek van negatív kitéríthetősége (lefele tud lőni)? Az alapnál elég bosszantó, hogy a legkisebb bucka esetén is lehetetlen becélozni az ellent, mert az eget látni csak :(
Nálam ezen a TD-n a töltés gyorsító, a csigaszem és az álcaháló van. Te miket raktál rá/mit javasolsz?

(#35188) Zeratul válasza mtade (#35186) üzenetére


Zeratul
addikt

A "hivatalos" neve kenyérpirító. :))

(#35189) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

NAGY OFF!
új kihívója akadt a Wargamingnak és a Ganjinak! Nem más mint aaaaaa dobpergés!!!! LUCASARTS/DISNEY Corporation!
Jelentkezni BETA-ra

u.i.:poroljátok le a joyokat!!! :DDD


OFF END

(#35190) Zeratul válasza DonCosta (#35187) üzenetére


Zeratul
addikt

Mivel ez egy alapvetően ez egy önjáró légvédelmi löveg, a Flak 8.8 se véletlenül van rajta. ;)

(#35191) Simulacrum válasza Cseri0058 (#35159) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Le a kalappal! Bravúros használatát mutattad be a JT-nek. Nagyon tetszett! Nagyon szép volt!

Két órási mák volt benne, az egyik a korlátot eltaláló arty a végén, illetve, hogy a Tiger II-nél átlagsebzés fölöttit adott be és sikerült kilőnöd, ha ott szokásosan 1-2 hp-n megmarad a cicus, akkor vége.
Az ellen IS7 játékosa meg a vicc a kategória. De az ilyen körökhöz ilyen mákok is kellenek.

Érdemes megnézni.

(#35192) szbalogh válasza GaburroSan (#35189) üzenetére


szbalogh
őstag

Na ennek gyorsan egy topicot! :Y

Nick: HE_Storm

(#35193) sequator válasza DonCosta (#35184) üzenetére


sequator
senior tag

Én csak konzervdoboznak, vagy bádogtéglának hívom. A középső löveggel meg vagyok elégedve, kb a VK36 8.8as lövege, kicsit pontosabb és gyorsabban céloz. A nagyot én is majd csak a Nashorn kifejlesztése után fejlesztem ki, hogy elit legyen ez is.
Egyébként nem olyan rossz, a Marder38T után egy élmény.

sautia

sequator

(#35194) GaburroSan válasza szbalogh (#35192) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

(#35195) jano_77 válasza GaburroSan (#35189) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát engem ez a legkevésbé sem mozgat meg....WT tankor részét várom, kipróbálnám, de ez nem érdekel. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35196) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Tegnap a két sógorommal játszottam, mindhárman td-vel. Beállok egy jó kis helyen egy bokorba, várjuk az ellent, oldalra pillantok látom sógor a bokor mellett a nyílt terepen várakozik. Kérdem nem megy bokor mögé? A válasz: - nem, mert ott beszaggat a gép.- Tehát nem mindenki hülye, csak hát a hardver néha nem elég :D

ui: Nem lehet aláírásként használni, már levédtem!

“ nem kell mindig nyerni “

(#35197) DonCosta válasza sequator (#35193) üzenetére


DonCosta
tag

Még nagyon kezdő vagyok, a Stug után ez a második Tier 5-ösöm (eddigi csúcsgépem). Ránézésre és a paraméterei alapján nem igazán volt szimpatikus, csak azért vettem meg, mert a Nashornt, meg a továbbiakat akartam. Éppen ezért volt kellemes a meglepetés.
Élvezem vele a játékot. Külön tetszik, hogy sokszor gyorsabb vagyok mint a light tankok. :)
Azt néztem, hogy nagy mérete ellenére álcahálóval egész jól rejtőzködik, még ha lövök akkor is. Csak ne mozduljon közben :D

Zeratul: a Flak 8.8-al kapcsolatos válaszod arra vonatkozott, hogy nincs negatív kitéríthetőség mert légvédelmi ágyú, vagy, hogy azt kell felrakni rá? (bocs, nem igazán mondanak még ezek az alkatrész nevek semmit nekem). Örülök ha néhány tankot már felismerek. :)

(#35198) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Csinálni kellene heti rendszerességgel top 10 noob videót...

Tegnap volt két abnormális idióta, akit rögtön felraknék...

1. WT e-100, prokhorovka-n H-9 ben egy t-62a ellen.... full hp-s mind2, de a wt csak fel-le-fel-le... mondom mi ez... oda megyek kemény 600 hp-mmal (e5) segítek rajta... hívom, hogy segítsen, én meg rámentem, de a segítség nem jött... kilőtt a med... hát mondom ezt az agyhalott barmot... egy fél tárral kilőhette volna míg én elvonom a figyelmét, de nem...

2. obj 268 nortwesten, maradt magára fent a hegyi ösvényen, nem segített szerencsétlen lorr 40t-nek, E4 +leo ellen, de elment megölni a hegyen magára hagyott(afk) e-75 -öt.. aztán azt próbálta fedezéknek használni, de szerencséjére a leoka goldal lőtt+e4 is eltalálta párszor, aztán mikor kilőtték, csak ennyit mondott.. gold leo...

(#35199) Angel1981 válasza Jolet (#35171) üzenetére


Angel1981
veterán

Elhiszem, de SerB szerint minden tank gyakorlatilag ugyanolyan arányban top tier és bottom tier. ;)
(Nekem is így tűnik az eddigiek alapján. Annyi, hogy ha valami adott tierre vonatkozó event van, érdemes azzal menni, vagy eggyel magasabbal. Múlt hétvégén is tele volt T7 heavy-kel a szerver, és Porsche Tiger-rel jól éreztem magamat, hiába hogy az 1500-1800 WN7-em mellett csak 43%-os win rate-et "produkáltam".)

[ Szerkesztve ]

(#35200) #43783936 válasza Angel1981 (#35199) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az arányt azt elhiszem.
A bibi csak ott van, hogy van aki folyton top, a másik játékos ugyanazzal a vassal, már azt is ajándéknak fogja fel, ha középmezőnyben van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.