Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35651) Dreadloord válasza diegho (#35634) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Annak meg te is utánaszámolhatsz, hogy egy átlag játékosnak van 2-3 nemzetből tankja, nekem pl 4 nemzetet kellene kihúzni, ami garázshelyek+töb milió kredit+ több százezer xp, és majd utána kezdhetném a menetelt az is-6-ért. Ez a gond, ha megvannak a tankok, onnan már valóban megcsinálható...

(#35652) odrif válasza Tuco Ramirez (#35647) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hummel irányába indulnék, de itt nem nagyon szeretik az artykat. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#35653) dorka16


dorka16
aktív tag

A Tortoise-től előre félek. Tök jó, hogy az egyik vágyott tankom az obj.268 ami a legtöbb XP-t igénylő tank a játékban, a másik meg a 183mm-es ami előtt meg ott a Tortoise. :DD

(#35654) diegho válasza Dreadloord (#35651) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem nem volt se német se orosz tankom.

(#35655) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ennyit a mai napról is... :D ezekkel nyerjél már.... odamentem a városba a nehezek közé, szét rúgtam köztük a port, maradt 2 trank az ellenségtől, nekünk meg 5 ellenük, de el bukták :D én visszamegyek resetelni egyedül, útközben pattont kilőttem, jött jagdtiger, obj 704, azokat is lesebzem 100-200 hp-ra(közelharcban) azt egy mp töltés idő kellett volna még, h leszedjem az objectet, mert a jagdtigeren kis cső volt, azzal még elbírtam volna... de nem... szopat a játék mindig....


[ Szerkesztve ]

(#35656) emre válasza aknaakna (#35638) üzenetére


emre
veterán

Nem is, németből elég a 3601-es is, nem kell több gép. :N :P

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#35657) #43783936 válasza v!ct0y (#35650) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valahogy nagyon nyűgös a Tori.
Tegnap pénz nem számít alapon 6 óra alatt kifarmoltam belőle a hiányzó 55000 xp-t.
Csekély -600000 kredit bukóval összejött.
Nem adom el mert sokba került, de az a gyanúm, hogy nem fogom egyhamar elővenni.

(#35658) GeneraL_XTX válasza diegho (#35644) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én nem is erőltettem, mert nem játszom régen és pl se brit,se francia és se kínai tankból sincs egy darab se a garázsomban,nemhogy tier6-os :DDD

Most egy délelőtt alatt felhúztam az IS-emet ,hogy legyen elég xp-m az IS3-ra,nekem ez is elég:)

Még délutánra ez a tervem a vk 30.02(M)-el,hogy meglegyen a Panther is végre.

(#35659) Dreadloord válasza diegho (#35654) üzenetére


Dreadloord
senior tag

És írtam én olyat, h neked megvolt az összes? Csak azt írtam, hogy akinek 1-2 nemzetből vannak tankjai, annak ahhoz kell rengeteg pénz és xp, hogy egyáltalán elkezdhesse húzni a 6-osokat...

(#35660) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Továbbra is várjuk az új tagokat dinamikusan fejlődő klánjainkba. HHR-A jelenleg 95, HHR-B 91főt számlál.

HHR-Alpha felvételi követelmények:

- min. 1350 átlag wn7 és utolsó ezer csatában legalább 1500wn7
- min. 3db 10-es tank a garázsban
- TS használat

HHR-Beta felvételi követelmények:

- min. 1150 átlag wn7 és az utolsó ezer csatában legalább 1300 wn7
- min. 1db 10-es tank a garázsban
- TS használat

A két klán közös TS-t használ. Közös századok, csapatok, szakaszok és gyakorlók vannak.
Jelentkezni nálam (játékban Cingar) lehet.

(#35661) SoulReaver válasza Cingáriusz (#35660) üzenetére


SoulReaver
veterán

Talán a bétába beférek XD

(#35662) Cingáriusz válasza SoulReaver (#35661) üzenetére


Cingáriusz
őstag

A-ba jöhetsz ;)

(#35663) L-e-f-i-e válasza diegho (#35644) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A többségnek nemhogy mind a 6 nemzet nincs kihúzva, de jó ha van 3 hatos tankjuk...nekem speciel, angol/amerikai tankjaim száma egyenlő a nullával, de ha meglennének a hatos tankok akkor sem kezdeném el húzni, mert egyszerűen nem izgat az is6, inkább húzok addig más ágat, ha nagyon kellene még 1 prém tank a type mellé, akkor az biztos hogy nem az is6 lenne...ergo van akinek inkább megéri megvenni, pláne ha valami pörgősebb gyorsabb tankot szeretne ( a t-34-3 jó példa erre).

Ingyen adnák nem lennék hülye eladni, de nem ér meg 100 kört sem, hogy egyáltalán foglalkozzak vele, és nagyon nem vagyok ezzel egyedül szerintem. :)

Akinek van kedve ezért farmolni annak hajrá, őszintén, remélem sokaknak összejön. :)

=^-^=

(#35664) dfsz34 válasza dorka16 (#35653) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy PTS-es gyerek csinálta az általam csatában látott legtöbb xp-t egy Tortoise-val. Pontosan már nem emlékszem a számra, de az alap 2100-hoz volt közel. A durva az, hogy a srácnak nem is ez volt a legtöbb szerzett xp-je, megnéztem utána a statját. wtf?

Na, a lényeg. Ha el tudod rejteni a gyenge pontját, ami Siegfried Line városban ezek szerint gyakorlott játékosnak nem probléma, akkor szétszed bárkit a Tortoise. Mondjuk az biztos, hogy nagyon kell érezni vele a csatát, mert ha a hátába kerülnek, akkor azzal nem fog megfordulni könnyen.

(#35663) L-e-f-i-e Igen, hatos tankot már annyira nem lehet hipp hopp kihúzni vagy be kell dobni jelentős szabad xp-t. Én azt csinálom, hogy kihúztam először a szovjet ágat, most a német lesz meg nemsokára és a többivel csak haladgatok, meg ki kell közben húzzam a cromwellt és az amx12t-t és csak a napi duplákkal több hét lenne a hatos szintig eljutni és még ott is fullra kéne húzni a tankot. Úgyhogy tényleg nem annyira egyszerű, ha valakinek még több hatost kell kihúznia. Ráadásul ott lesz a japán ág, ahonnan a nulláról kell indulni és semmi nincs kifejlesztve még egy közös alkatrész sincs, ami esetleg a többi nemzetnél segíthet.

Két hatost is nehéz lesz időre kihúznom, ha valakinek ennél több kell, akkor semmi mással ne játsszon, csak húzza az ágakat meg játsszon a hatos tankokkal, máskülönben nem lesz meg a 700k xp.

[ Szerkesztve ]

(#35665) dorka16 válasza dfsz34 (#35664) üzenetére


dorka16
aktív tag

Meglássuk mi lesz vele. Majd egy hónap múlva. :)

(#35666) sith7 válasza Flayer (#35616) üzenetére


sith7
nagyúr

jó gép az, majd meglátod, az elején nekem se jött be, de aztán a fullos löveggel teljesen más lett

diegho

Egyszerűen hihetetlen vagy :Y

Nekem sajnos nincs időm annyit játszani , hogy a noskill tudásomat a lejátszott meccsekkel kompenzáljam
Na mindegy, majd egy következő event talán sikerül nekem is ;)

[ Szerkesztve ]

(#35667) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na sikerült, végre megvan az IS3-ra a kellő mennyiségű XP.Reggel óta húzom, de megvan a 77.000xp kb 25.000-el kezdetem reggel:C

Már csak pénzem nincs rá :DDD

Egész délelőtt az IS-el nyomtam, amennyire utáltam az elején, annyira megszerettem most, csak meg kellett tanulni játszani vele :DD Hála az event-nek vesztes csatákból is minimum 2000xp-vel jövök ki, persze ehhez már kell sebezni is bőven, de magtanultam végre lőni a top ágyújával, már alig alig pattogok le az ellenfélről, pedig az elején játszhatatlannak hittem :K

[ Szerkesztve ]

(#35668) sith7 válasza GeneraL_XTX (#35667) üzenetére


sith7
nagyúr

Grat, az IS3 a nagy ágyú nélkül kicsit szenvedős lesz néha, de a full ágyúval imádni fogod :K

(#35669) v!ct0y válasza sith7 (#35668) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pláne e100 ellen :)

(#35670) sith7 válasza v!ct0y (#35669) üzenetére


sith7
nagyúr

jó, akkor marad a "támogató játékmód" :D

(#35671) fradi81


fradi81
veterán

hello

Melyik mod okozza a képernyőt beterítő fehér 1-est?

moto g72, Ninebot d28e

(#35672) Remus389 válasza GeneraL_XTX (#35667) üzenetére


Remus389
veterán

énnekem is sikerül 100000XP-t kb ráhúzni az E50-esre

illetve az új német TD-kre is vagy 40000-et

jó ez az event, ki kell használni, ráadásul jön rá még a prémium is

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35673) kisocsi


kisocsi
tag

Sziasztok!

1-2 napja kezdte el csinálni a gépem,hogy játék közben az Fps 40-50 között van a Ping meg 999ms. Ilyenkor mintha lefagyna a gép,nem reagál semmire.
Mitől van ez?! A számítógéphez nem sokat konyítok,és előre elnézést ha hülyeséget kérdezek!!

Segítséget előre is köszönöm!!!
Üdv.kisocsi

(#35674) munnergep


munnergep
senior tag

Jó kis meccs:

Én marha elszámoltam magam és véletlenül beleszaladtam egy jó kis sorfalba... 6-7 löveg csapodott belém egszerre :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#35675) nyunyu válasza fradi81 (#35671) üzenetére


nyunyu
félisten

Melyik mod okozza a képernyőt beterítő fehér 1-est?

Hany honapja ismert ez a bug? 3-4?

Ennyire nem birta meg Cleverland kicserelni a bugos damage panelt a pakkjaban?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35676) Drenadar válasza fradi81 (#35671) üzenetére


Drenadar
veterán

xvm. ha nincs olyanod, akkor szar a damagepaneled. amúgy meg légyszí használd a fórum keresőt...

vagy ha lusta vagy a legjobb megoldás, ha nem lősz kínai tankra, de biztonság kedvéért a német új tankokra se lőjj vagy a chi nu kai-ra... és nem lesz nagy fehér számod...

[ Szerkesztve ]

(#35677) Bingisz válasza nyunyu (#35675) üzenetére


Bingisz
addikt

Én Jacktor pakkjára tippelek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35678) nyunyu válasza dfsz34 (#35664) üzenetére


nyunyu
félisten

Igen, hatos tankot már annyira nem lehet hipp hopp kihúzni vagy be kell dobni jelentős szabad xp-t.

Ket-harom honapja voltak olyan heti missziok, hogy menj egy-egy T5 meddel, heavyvel, TDvel valami jutalomert.

Ha azokra anno ragyurt az ember, akkor mostanra nagyjabol ki vannak fejlesztve a free IS6-hoz szukseges hatos tankok, max meg kell venni oket.

Legalabbis en freeXPt csak a Churchill VII, Nashorn, T34-85 kifejlesztesebe toltam bele, ARL44, AT7, 59-16 mar ki volt fejlesztve.

Persze most szivhatok stock allapotban veluk, mert ennyi tank felszerelesere nem volt eleg freeXP, meg kulonben is tartalekolni kene minel tobbet a japan ag korai tankjainak atlepesere, hogy mielobb meglegyen a T6.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35679) nyunyu válasza Bingisz (#35677) üzenetére


nyunyu
félisten

Lehet, egyiket se hasznaltam. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35680) wanted5 válasza Drenadar (#35676) üzenetére


wanted5
őstag

amíg leírtad ezt, vagy ehelyett már éppen le birtad volna irni a megoldás is... keresőben rossz kulcsszóval keresheted egy hétig...

(#35681) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Srácok! Igazából miért is jó ha lehúzom előre a 6 Gb-os 8.10-es telepítőt? Gondolom annyi, hogy akkor egy új tiszta telepítést tudok feltenni. De azon kívül....? A frissítő pach úgy tudom mindössze 680 Mb-lesz.
Találtam olyan fórumbejegyzést is már, hogy leszedte, telepítette és játszik is vele valaki.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35682) dfsz34 válasza nyunyu (#35678) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát igen, nekem még csak több hónap tapasztalatom van nem több év, mint pár embernek, de azt már én is látom, hogy érdemes legalább tier5-ig kifejlesztgetni az ágakat.

A komolyabb akciók eddig mindig a Tier5 körül voltak.

(#35683) Drenadar válasza wanted5 (#35680) üzenetére


Drenadar
veterán

leírtam a megoldást is :D

és szerintem nem azért vagyunk itt, hogy aki kérdez, annak egyből linkelgessük a választ...
még jó hogy nem nekem kellene tőle teamwiever hozzáférést kérnem, hogy had csinálhassam meg neki gyorsan, hogy neki minél kevesebb energiát kelljen belefeccőlnie az Ő problémájának megoldásába...

(#35684) nyunyu válasza Drenadar (#35683) üzenetére


nyunyu
félisten

Raadasul ez egy olyan problema, amit 3-4 honapja hetente megkerdeznek 5x. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35685) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Mivel nagyon jön az xp elkezdtem az amcsi ágat, cél a hellcat a 3 nap prém miatt. Nem is gondoltam volna hogy ennyire fun a T18 és a T82 a 75mm-es howitzer ágyúval. A második meccsen már meg is lett a top gun mindkettővel. Merre tovább? t49 vagy wolverine?

“ nem kell mindig nyerni “

(#35686) Drenadar válasza nyunyu (#35684) üzenetére


Drenadar
veterán

jah persze, tetessük bele a megoldást az 1.hsz-be!

jah hogy egyesek azt se olvasnák el :)

Akkor minden wotos írja be aláírásba! :)

(#35687) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Elég vicces szerintem, hogy egy nyitott tetejű tanknál ennyi víznél 10mp után elsüllyedt a tank. A fél tank még kilátszik.

[ Szerkesztve ]

(#35688) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mintha valaki kiírná magára, hogy "ERŐSZAKOLJ MEG!" :(((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35689) Drenadar válasza zserrbo (#35687) üzenetére


Drenadar
veterán

a sofőr biztos megfulladt így is :)

(#35690) #43783936 válasza Szepi1979 (#35685) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sokan dicsérik a t49-et.
Én a wolverinet ajánlom, abból mindkét td vonalra át tudsz térni.

(#35691) .mf válasza .mf (#35645) üzenetére


.mf
veterán

Bump:

"Van még egy év végéig érvényes, új játékosnak 1000 goldot adó kódom. Új játékosnak van-e most olyasmi, amit ennél is érdemesebb?"

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#35692) Simulacrum válasza .mf (#35691) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az SG fórumon kerestek éppen minap egyet.

(#35693) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Nemrég megosztottam egy himmelsdorfi T10-es meccset IS-3-al. Most csak 9-es volt, de ugyanakkora élményt adott. Imádnivaló ez a tank. Egy kis érdekesség, pont annak az AMX-nek mentem meg benne a fenekét, aki az elején blokkol a hegyen. :)

replay

(#35694) Rico33


Rico33
aktív tag

Ennél lentebb nincs..méghogy a csapattársak egy sapka szart nem érnek, rendben, küzdök magamért.Az hogy a szerverek laggoló szarok, jólvan, a sok kicspöcs rászabadult az ünnepek alatt.A 20 méterről láthatatlan tankok, az eltünő lövések szinte már az életünk része.De b+, hogy a T-32 10 méterről nem láncolja le 3 lövésből a Panthert, hogy az IS minden második körben elpukkan egy lövéstől, hogy leláncolnak úgy, hogy a JP2-nek csak a hegye látszik ki a domb mögül...nna, ez sok idénre. A zasszony karira be akart fizetni prémiumra...mondtamis, ennek a hitvány bandának egy fillért se, inkább eliszom az árát, pedig anti vagyok..és devárom a WT-t..

(#35695) sith7 válasza Rico33 (#35694) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönjük Emese

(#35696) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

diegho kirohanását kicsit túlzásnak éreztem múltkor az arany lőszer ügyben. Viszont ahhoz azért arc kell, hogy E-75-öt úgy forgatom, hogy kb. 10 lövése lepattan a Conquerornak és utána golddal átvisz háromszor, majd írom neki, hogy némi skill is kellene ahhoz a tankhoz nemcsak gold lőszer. Erre visszaír, hogy "cupola bro". Csöndben kellene maradni talán és örülni, mint majom a farkának, hogy bevezette a WG a kreditért goldot, mert csak így tudott átmenni rajtam a három társával.

(#35697) KisApám válasza Simulacrum (#35696) üzenetére


KisApám
addikt

A GOLD lőszer ára most lejjebb ment amúgy?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35698) Drenadar válasza Rico33 (#35694) üzenetére


Drenadar
veterán

ez tök fura... vessző után raksz szóközt, de pont után nem... ez hogy jött ki nálad? :D

(#35696) Simulacrum:
Én éppen azzal szenvedek... még nincs meg a nagy cső, ez a 200-as sebzés 9-esek között durva :|
E75 kupoláját meg nem egyszerű belőni, mondjuk ha 3-an voltak nem értem miért nem mentek rád, hogy legalább 2 tutira sebezhessen, akár mit is csinálsz. Jah azért mert birkák... soha nem mernek rámenni a tankokra, még 4x túlerőnél sem... inkább messziről csiki csukiznak, és pattognak a célpontokról, ahelyett hogy bedarálnák fejenként max 2 lövésből és bevállal egy tank egy sebzést... huuuuuha... ehhez már ész kellene :D

[ Szerkesztve ]

(#35699) #43783936 válasza KisApám (#35697) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tudtommal az nem lett akciós, csak a fogyócikkek.

(#35700) csapee


csapee
senior tag

Ez a Kv-220 most jott be?

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.