Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36651) Kean_Sorbo válasza diegho (#36650) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mert a kettővel ezelőtti verzióban nem maradt ott. És köszönjük, tudjuk az alapokat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36652) diegho válasza Kean_Sorbo (#36651) üzenetére


diegho
nagyúr

Dehogy tudod az alapokat, ha tudnád nem beszélnél ilyen badarságokat, mint manipuláció. És kettővel ezelőtt is ugyanúgy ottmaradt, mint most. Ha már ilyen jó vagy programozásban egy kis valószínűségszámítást is végezhetnél, hogy minek mennyi esélye van.

Van bőven tapasztalatom és láttam már sok dolgot. Lőttem már 241hp-s bat-be T62-vel 240-et, de lőttem már ki 390hp-s tankot is 1 lövéssel ugyanúgy 320 átlaggal. Ma kilőttem egy AC48-at maxról 850 átlaggal. Ez a random.

[ Szerkesztve ]

(#36653) virkir


virkir
veterán

Gyerekek...
Akik ennyit vinnyognak naponta, van egy egyszerű megoldás.
Játékkönyvtárban uninstal.exe megkeres, duplakatt, next, next finish.
Fiókmélyéről előkotor BF, CoD meg hasonlók, install és lehet élvezni a scriptelt, csőbenfutó, agyhasználatot még véletlenül sem igénylő játékokat.
Addig, amíg megérkezik a WT mert az lesz a megváltás ugye.
De már kurva unalmas olvasni is százból kilencven hozzászólásban az összeesküvés elméletet, meg az én vagyok a pró csak köcög a csapat azért szar a wn meg a win.

Kean_Sorbo
Tényleg fingod nincs az alapokról.
Ugyanis már elég régen, talán év elején jött ez a ficsőr, hogy marad pár hp-ja a tankoknak "utolsó esélyként".
Amit te, én, meg mindenki megkap csak ugye ezt meg szeretjük elfelejteni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36654) vhw válasza Kean_Sorbo (#36649) üzenetére


vhw
addikt

Nem hinném, hogy többször előfordul 1 HPs tank, mint ahogy az ágyúd maximum sebzéséhez közeli HP-ról kilősz valakit.
Csak az 1 HP szitut több száz méterről kiszúrod más, nem általad kényeztetett tankoknál esetében is. Ez jobban megragad, egy 1 HPs tank olyan "esemény".
Az viszont már nem olyan feltűnő, hogy valakit 200-300-400... HPról, a löveg max sebzéséhez közeli értékről kilőnek valakit (ugye ágyúja válogatja...). Csak kialudt egy pötty, hogy 1 tank lőtte meg, vagy 3 nulázta le... a fene se tudja.

Magam is ezt tapasztalom; csak míg az 1 HP-s szitunál felmenőket emlegetek, a mákos "magas HP"-ról kilövéseknél, csak megvonom a válam, és megyek tovább.

Folytatva az eszmefuttatást, így ha leállok szenvedni egy másik Jpz-vel, akkor míg neki én lepattanok, ő belém aprít egy ezrest.

Azt kéne megérteni, hogy a másik Jpz is ugyanazzal a játékkal játszik, ugyanazokkal a feltételekkel. Őt is ugyanúgy tudja szívatni/támogatni a rendszer. De egy olyan rendszernek mi értelme, ami random támogathatja és keresztbe is tehet bárkinek? És hosszú távon ugyanazokat tapasztalja mindenki; jót is rosszat is?
Nem ez a sima véletlen?

virkir: a slusszpoén az, hogy a pletykák arról szólnak, hogy a WT jelen állás szerint még több random faktort fog tartalmazni; HP ugye nincs, bármelyik lövés okozhat: halált, modul/személyzetsérüléseket. Semmivel sem tudsz számolni, a gép mondja meg mit dobtál.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36655) Kean_Sorbo válasza diegho (#36652) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Veled bármiről beszélni, felesleges. Nem akarod megérteni amit az ember leír. Kész elfogadom.

Why: Nem a direkt manipulációról van szó, hanem a véletlen nagy szórásáról. Persze ez a nagy számoknál egál, de rövid távon (ha pl. egy lövésen múlik egy szituáció végeredménye) nagyon bosszantó dolog.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36656) diegho válasza Kean_Sorbo (#36655) üzenetére


diegho
nagyúr

Sajnos olyan agyam van, ami a hülyeség minden formáját elutasítja.

(#36657) marked one94 válasza virkir (#36653) üzenetére


marked one94
őstag

Ne mond hogy nem vicces ezt a sok marhaságot olvasni :)

You'll Never Walk Alone

(#36658) virkir válasza vhw (#36654) üzenetére


virkir
veterán

Nade az mennyivel jobb.
Nem kell agyat használni csak WASD meg jobb gomb azt gyá.
Nem kell weakspot-ot megjegyezni csak "játszani". Meg legalább mégjobban lehet gyártani az összesküvés elméleteket.
Meg milyen fájjintos lesz amikor jön a Stuka aztán egy sorozatból kivégzi a fél csapatot mert a franc se akart flak-al menni abban a körben.
És zsóti még csábítgat ilyen marhaságra.
És nem, nem szórakoztat a sok sületlenség zsolti.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36659) nyunyu


nyunyu
félisten

Bezzeg a T29 nem szerepel az akcioban :(


replay

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36660) jahrn


jahrn
senior tag

Aloha

Nekialltam a jap tankoknak. Egybol t5-on kezdtem, de valahogy nagyon nehezen baratkoztam meg ezzel a Chi-Nu joszaggal. A top agyuja eleg jo es a gun depression is kellemes, de a magam reszerol az M4-et sokkal jobbnak tartom. Mondjuk a 25-ik meccsre osszejott vele az Ace badge, de ettol fuggetlenul nem ez lessz a kedvenc t5 medem :(( Holnap belehuzok es kifejlesztem a Chi-To-t.

H ne csak negativ legyek az akcio alkalmabol vettem egy E-25ot... es imadom. Egy igazi terror on tracks. Persze a maximum elmenyhez ajanlott 1-2 masik E-25tel egyutt platoonban zuzni, de jo ideje nem szorakoztam ennyit mint ezzel a doggel.

(#36661) Iron Funeral válasza virkir (#36658) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Miért ne kellene weakspotokat tanulni(mondjuk, ha másra ne makkor erre jó volt a WOT)? Esetleg nem lesznek kamu/mesterséges weakspotok a tankokon, de ez teljesen más tészta.
Saját tapasztalat meg az, hogy a Stuka eléggé gány, más gépek is könnyen lelövik nem kell majd feltétlen AA-val menni.
Az meg, hogy mennyire lesz random én még kivárom, emitt egy szimpla bal egérgomb háromszor húz a tombolán :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36662) ztibor válasza DVlad (#36631) üzenetére


ztibor
senior tag

A Full Tilt sose bukott le superuser csalással, ott csak simán a tulajok lenyúlták a pénzt.

Superuser az Absolute Poker és az Ultimate Bet pókeres cégeknél volt.

Több mint 10 éve pókerezek, ott is folyamat hallom hogy ez manipulált meg az, szerintem sokszor csak egy rosszul megírt rng okolható ezekért, lásd WoT, a varianciáról már ne is beszéljünk.

(#36663) DVlad válasza ztibor (#36662) üzenetére


DVlad
őstag

Igaz, összekevertem, ott tényleg csak annyi történt. :D

(#36664) Kean_Sorbo válasza diegho (#36656) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Sajnos eddig nem tudtam, hogy létezik egy olyan könyv, amiben összegyűjtötték a hülyeség minden formáját.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36665) Angel1981 válasza gaben75 (#36603) üzenetére


Angel1981
veterán

Szia!

Sokat kellett sakkoznom, mert idő közben kiderült, hogy más mod is összeakad más moddal, de ezt a hibát egyértelműen a ("vadkörte féle") Locastan minimap okozza.
Valszeg kezdetektől fennállt, csak egészen eddig nem kattintottam legénység nélküli tankra a garázsban.
Megkerülni nem tudtam a dolgot, úgyhogy nem kattintok azokra a tankokra...
Ha esetleg Neked sikerül megoldani, majd írj légyszi! :R

#36598 Chris0321: köszi Neked is!

[ Szerkesztve ]

(#36666) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#36665) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szia! Van megoldás, de kicsit kényelmetlen. Átnevezed addig a 8.10 mappát, amíg az üres tankon végrehajtod a módosításokat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36667) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#36666) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszönöm a javaslatot, de ha átnevezem, nem hajlandó elindulni a progi.
("game resource path does not exist")

(#36668) Remus389 válasza nyunyu (#36659) üzenetére


Remus389
veterán

a t-29 az egyik legjobb tank a játékban, sőt a legjobb heavy (legalábbis szerintem )

ami jó azt nem promotaljak

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#36669) Simulacrum válasza Kean_Sorbo (#36655) üzenetére


Simulacrum
senior tag

És hány olyan csata van, ami egy lövésen múlik mondjuk 100-ból? Legyen 1 ilyen. Kit bosszant ez, mikor máris újra mehetek akár ugyanabban a tankban és 3 perc múlva már nyertes csatának örülhetek? Szerintem pont ez a jó a WoT-ban, hogy nem 2 órán át felépített stratégia dől romba mondjuk egy utolsó lövésen, hanem 4-5 perc, mert kb. ennyi egy átlagos csata hossza. Magasról tojom le, mert egy közepes játékos is összehozza egy szerencsétlen csatában is a sebzést és ha odafigyel a sniper medál is az övé és már kész is a jó XP. Nem nyertünk? Kit zavar, XP-t, kredetit megkapom és már mehetek is a következő csatába, sőt ugye meg se kell várni, ha van más tankod, kilépsz mikor kilőttek és mehetsz mással.
Nekem is volt egyszer egy elég durva vesztő szériám, de ilyenkor be kell ülni a hülyebiztos tankokba és azzal biztosan lesz jó csatád.
Én nem vagyok lila játékos, sőt még kék se, mégis több, mint 2 éve leköt a játék és máig szeretem és jól szórakozom vele. Néha nem árt egy kis pihenő, de még mindig tartogat számomra kihívásokat. Szóval, ahogy diegho mondja, ha az alapokkal tisztában vagy, játszottál már pár 100 meccset, akkor simán tudsz úgy játszani vele, hogy többször szórakoztat, mint nem.

(#36670) Kakumix válasza Angel1981 (#36667) üzenetére


Kakumix
senior tag

Akkor átnevezés után létrehozol egy üres 8.10 mappát :)

Legyen szép napod!

(#36671) petike2014


petike2014
aktív tag

Hello Urak!
Egy olyanban kérném a modderek segítségét,hogy amióta a magyar color message mod van fenn és a magyar after battle stats azóta a japán tankok így jelennek meg chi_nu_short, az új map (hidden village) pedig így 403/japan, meg egy jó pár szöveg a garázsban #map/tank:prebattlesession ilyesmi feliratok vannak. Létezik erre valamiféle megoldás, vagy váltsak vissza angolra? Köszi előre is.

(#36672) Kakumix válasza petike2014 (#36671) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szia! Nálam Vitiris 8.10-hez készített ColorMessages-e vagy az AfterbattleStat-ja helyrehozta. Nem tudom melyiket tettem fel, de eltűntek a nem magyarított szövegek. [link]

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36673) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

srácok ma még nem 5x-ös xp szorzónak kéne lennie? (meg holnap is)?

(#36674) Kakumix válasza GeneraL_XTX (#36673) üzenetére


Kakumix
senior tag

A kiszámíthatóság nem a WG erénye, ha meghirdetnek egy akciót, akkor először elb..szák a programozást, majd megpróbálják korrigálni. Most itt tartunk. Tegnapi változás, hogy ma és holnap a győztes csatákért dupla szorzó jár és az 5x első szorzó átkerült szilveszter és újév napjára.

ui.: A japán 100000XP-s küldetés teljesítéséért vajon megadják újra az első nap már kiosztott 3 nap prémiumot? :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36675) wigo70 válasza diegho (#36652) üzenetére


wigo70
tag

hiába mond bárki bármit,az MM szar.vagy manipulálják,vagy csak valami gyökér kezdő írta a programot.
1. egyszer a nap végén 1500 körüli a wn, másnap örülök ha 500.ekkora eltérés nem lehet(ne)
2. E-100-al lövöm az E-75 alját,alulról. 2 pattan,váltok goldra,abból pattan 3! kb 30 méterről nagyjából 90 fokos szögből. közben mások szépen kilövik.
mi a tökömért nem lehet olyasmi MM-et csinálni,mint a WOW-ban az aréna rendszer?tuti hogy van saját statisztikájuk, még az xvm-et sem kéne használniuk ha annyira idegenkednek tőle

(#36676) GeneraL_XTX válasza Kakumix (#36674) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jah már megkaptam én is a belső üzenetet, köszi.

Hát ez még talán jobb is, mint az 5x xp :)

(#36677) DaveNo1 válasza Kean_Sorbo (#36649) üzenetére


DaveNo1
veterán

A játék dobókocka elven - azaz van benne egy randomítás - elven működik, tehát 1-1 rövidebb sorozat esetén lehetnek extrém dolgok, mint például egy meccsen sok átlag alatti lövés (akárcsak a dobókockánál, dobhatsz sorozatban több 6-ost vagy 1-est is), de hosszú távon (pár száz meccs is már) a tank átlagsebzése a lövéseknél, ha nem vesszük figyelembe azokat a lövéseket amikkel egy másik tankot úgy végzel ki, hogy már nincs annyi hp-ja, mint amekkora a te tankod átlagsebzése.

Az meg, hogy egy tanknak marad 1 db hp-ja nem egy kizárt esemény, hiszen valószínűségi szempontból simán előfordulhat. Láttam már én is 1 hp-s tankokat, de azért nem egy gyakori esemény.

You are not prepared.

(#36678) Angel1981 válasza Kakumix (#36670) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, időközben rájöttem. :R
Végül is az elv az, hogy kiiktassuk a modokat arra az időre, csak ez egyszerűbb, mint leszedni - visszarakni mindet. :)

(#36679) Bad Pritt válasza nyunyu (#36647) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az hagyján, repesztek 70-nel E 25-tel, és egyszer csak egy bokor mögé rakott kavics megfogja a matchboxomat. Minden szikla bokor mögött van, csak az nem, ami túl nagy ahhoz, hogy eltakarja. (de néha még az is)

Más: Sztyeppén elb*szták az északi oldalról indulók sniper helyét, így már az sem a kedvenc pályám. :(((

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36680) bullseye válasza wigo70 (#36675) üzenetére


bullseye
addikt

Azt hogy szar az MM, szerintem mindenki tudja... az összeesküvés elmélettel vannak gondjaim, és még sokaknak, miszerint nem azért szar, mert lusták írni egy ligább alapút, vagy legalább statisztika súlyozásút, hanem direkt így akarják elrontani a játékosok napját. (Meg a +-20% is durva, ha sorozatban rosszat dob a gép egy csapatnak.) Pláne, hogy ezt általában olyan játékosok találják ki, akik ugyan már nem pirosak, de még a kockázati tényező kategóriába esnek csapattársként.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36681) mefistofeles


mefistofeles
addikt

A WN6, hogy számol? Két meccs után van két győzelmem 5 killem, sok sebzésem az eff madnem 2000 a WN6 meg 800. :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36682) bullseye válasza mefistofeles (#36681) üzenetére


bullseye
addikt

Milyen tierben? WN6-7 nem szereti az alacsony tiert, eff meg túlsúlyozza a védést foglalást (ezzel húzták sokan, ezért is volt jó az újabb rendszer)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36683) Kakumix válasza vhw (#36643) üzenetére


Kakumix
senior tag

Srácok komolyan... arról a cégről feltételiztek, hogy képes ilyen ügyes manipulálásra, ~3 éve "észrevétlenül"? Akik hatalmas anyagi forrásaik ellenére képtelenek;
...
- összhangba hozni az ünnepi akciók híreit, azzal amit valóban akarnak, és amit a gyakorlatban is megkapsz
...

Én is ezzel érvelek (és gyakran nyugtatgatom magam) :)

Legyen szép napod!

(#36684) mefistofeles válasza bullseye (#36682) üzenetére


mefistofeles
addikt

Azért érdekes a dolog, mert ugye mindkettő a wot mérőszáma lenne vagy mi. (egyáltalán miért nem egy féle van?) Egyébként a közvélemény szerint mely mérőszám a leg elfogadottab -ha úgy tetszik- a leg reálisabb?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36685) bullseye válasza mefistofeles (#36684) üzenetére


bullseye
addikt

eff volt előbb. rájöttek, hogy sok statpadder használja, mert... izé... Szóval megváltoztatták, jött a WN6, a finomítása a WN7, most jön a 8, ami már nem büntet alacsonyabb szinten ha jól értelmeztem, és talán a 9-re az assist is számítani fog (de azt úgy tűnik nem lehet kinyerni a játékból egyelőre).
ef és WN6 között nagy a különbség, mert sokban eltér. WN6-7 minimálisan, WN8 meg inkább csak emel mindenkinek - de éppen ezért a határok is változni fognak ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36686) Bingisz válasza mefistofeles (#36684) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt tisztázni kell előre, hogy egyik se hivatalos mérőszám. Jelenleg a WN7 a legelfogadottabb.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36687) Atlantis válasza mefistofeles (#36681) üzenetére


Atlantis
veterán

Pedig a súlyozás szerint a sebzés és a kill számít leginkább a WN-ben...nem inkább fordítva volt a két érték? Amúgy egyik sem a WG hivatalos mérőszáma és a WN6/7 jelenleg a mértékadó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36688) diegho


diegho
nagyúr

IS-6 vélemény: szerintem jó tank. Legnagyobb hátránya a mozgékonyság. Volt 2 egymás utáni köröm 770 és 1200 sebzéssel, mert nem értem oda sehová steppes-en és sand river-en. Amúgy teljesen jó. Kipróbáltam sík terepen gold ammo-val átviszi e75-öt szemből, ha nincs forgatva, szóval ez sem gond. Főként AP-val használom. 8-as tankokat viszi az is rendesen, egyedül az is-3 ami kicsit neccesebb. Az ágyúja pontosabb, mint a kv1s ágyúja, sokkal. Kreditet teljesen jól hozza. 2k sebzésre ha kilőnek is kapok 50k nettót.

(#36689) Assimilator válasza Kakumix (#36683) üzenetére


Assimilator
őstag

"- összhangba hozni az ünnepi akciók híreit, azzal amit valóban akarnak, és amit a gyakorlatban is megkapsz"

Ezzel az elmélettel csak az a gond, hogy a játékosokat leszámítva, mindenki magasról s*arik rá...
Majd a WG-t pont felizgatja némi adminisztrációs baki...

Az összeesküvés valószínűbb. :D

(#36690) Kakumix válasza mefistofeles (#36681) üzenetére


Kakumix
senior tag

WN7 formula:
(1240-1040/(MIN(TIER,6))^0.164)*FRAGS
+DAMAGE*530/(184*e^(0.24*TIER)+130)
+SPOT*125*MIN(TIER, 3)/3
+MIN(DEF,2.2)*100
+((185/(0.17+e^((WINRATE-35)*-0.134)))-500)*0.45
-[(5 - MIN(TIER,5))*125] / [1 + e^( ( TIER - (GAMESPLAYED/220)^(3/TIER) )*1.5 )]

Első sorban FRAG (ölés) alapján számol és T6 alatt büntet, másodikban a DAMAGE-et (sebzés), harmadikban a SPOT-ot (felderítés) T3 alatt büntet, negyedikben a DEF-et (bázisvédés). ,majd a WINRATE (győzelmi arány) és végül a játszott csaták száma alapján TIER-rel súlyozva ad egy mérőszámot.
Ebből számomra most leesett, hogy a foglalást csak közvetve ismeri el a képlet (ha azzal nyertek), de nincs benne mint a bázisvédés.

bővebben

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36691) #35692544


#35692544
törölt tag

néha bead mindent :D
3924 xp

(#36692) Tbor válasza vhw (#36643) üzenetére


Tbor
tag

+1 !
Tudom, hogy ez egy fórum, több éve olvasom, de azt nem értem, hogy mi a jó abban, hogy ide jönnek az emberek dühöngeni meg egymást erősítgetni ezekkel a szuper elméletekkel. Arra ott lehetne az off topic, ez pedig maradhatna a szakmai topic. Igaz, így kb tized ennyi hozzászólás lenne...

(#36693) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Lakeville 2013.12.28. 11:03:20
Vehicle: IS-6
Experience received: 4 790 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 133 195
Battle achievements: Top Gun, Steel Wall, Reaper, Pool's Medal, Spartan, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Ezdekomolykörvolt :DDD kár, hogy spot sebzésem nem volt, ha lett volna mondjuk 1k, sokkal több xp-t kapok, de a csapatom valami hihetetlen volt már megint.

[link]

2 érdekes pillanat:
- Type59 vs full stock T29 és a T29 nyer, de nagyon, megnéztem volna mit csinált a marhája
- Az 50 csatás JT8.8 kiáll a semmi közepére, hogy nesze arty itt vagyok (érdekesség, hogy már löwe-je is van, pedig most összesen 50 csatát játszott...)

[ Szerkesztve ]

(#36694) Bingisz válasza diegho (#36693) üzenetére


Bingisz
addikt

Látom a csapatod ott volt a szeren! :DDD

GG!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36695) Antonius1978 válasza diegho (#36523) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na jokivansagaim, en meg a csik negyedenel tartok minden nemzetnel, nade van meg vagy tizenvalahany nap, es ma 2x minden csata utan...
Amugy mivel szeretem az IS-t, remelem ezt is fogom, mert jo dontott pancelja van, pattog elegge, regebb en is szembetalalkoztam vele, es a kibuvo nyilast lottem, de pattant onnan is, lehet picitt beforgatta a tulaj...

DVlad : akkor en teged ismerlek valahonnan :D

okos67 : en is csak most tanulom vagy 5 napja a 12t-t (igaz elotte mar mentem vele valamennyi csatat, kb 1 eve amikor asszem 5os volt), hat az elejen lapitani kell, vagy felderiteni egy bokorbol (ha lehet).
Aztan ha tisztabb a terep, es nincs veszely rad nezve, akkor egy gyors oldaltamadassal lehet zaklatni az ellent.
Persze nem mindig jon be, mert nem vagyok profi jatekos.De a tegnap pl tanultam valamit - ramentem egy T34-re oldalrol, es a sebesseg miatt gondoltam elsuhanok elotte.Marhara meglepodtem - mert ilyesmit meg nem tapasztaltam - hogy az iparos a tornyot hozzam kepest jobbra mozditotta, csak akkor esett le, hogy azert forditotta el mar jo elore, mert igy pont belem tud loni, amint elmegyek a tank orra elott.Azonnal be is fekeztem, es elfordultam de mar nem volt eleg a lendulet, visszaforditotta a tornyot es kinyirt...Ezutan alkalmazni fogom en is ezt a trukkot.
A masik trukk amit megtanultam, hogy egy TD hogyan morzsolt le magarol, mikor bealltam az oldalaba - nos volt egy szikladarab ott - akik ismerik es alkalmazzak azok ertik hogy mirol van szo...

nyunyu : hat az eleg baj akkor.En csutortokon huztam ki az 5-os japan tankot, pentek reggel megvettem a kifejlesztett 6-st, es reggel 9-tol ejjel fel 4-ig jatszodtam (persze vegyesen), es van 25 ezer Tp mar a japan agon, persze az 5x csataban sikerult valahogy csinalni vagy 6000-t premmel, ami nem nagy szam ugye, kb 7xx alap Tp, de a 6 ezer megiscsak jol jott.

Diegho a vegsebessege 35 ha jol tudom, persze terepen ez csokken,esetleg csak a lejton eri el a 35-t ?, es azt hiszem ugy emlitetted hogy jo legenyseged sincs meg hozza.Azert legalabb 30-al megy terepen ? Kb akkor olyan Tiger P erzes lesz, csak tier 8-ban.

UI : hoppa, Boldog Uj Evet minden kedves forumtarsnak.Az elobb kicsit elragadtattam magam, ritkan fecsegek ennyit :D

Diegho baszki, ezt most azonnal meg kell nezzem :Y

[ Szerkesztve ]

(#36696) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Köszönöm a kimerítő válaszokat! :R
Úgy tűnik a tegnapi szopiból valamit visszaad a wot. A WN6 értékem már bőven 1000 felett az eff 3000 :Y

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36697) diegho válasza Antonius1978 (#36695) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem néztem a sebességét, de pl egy su152 lehagy mint a fene. A legénység most érte el az első skill 100%-ot, tehát se lámpa, se perkek nem voltak eddig rajta, igazából a lámpa hiányzik nagyon, de ahhoz kell még legalább 5-6 csata.

(#36698) Antonius1978 válasza diegho (#36697) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem igazan neztem utanna, de vajon megeri a talajnyomas csokkento kepesseget adni neki - a vezetonek ? Az puha es felpuha (vagy ilyesmi) talajon jo, nem tudom a szilard talajnal egyaltalan er valamit ? Valoszinu hogy annal nem, naszoval az elso kepessegnek akkor talajnyomas vagy kuplungegeto ? Vagy az elsore te mindig javitast adsz, amig el nem ered a 150%ot, hogy ujraoszd a kepssegeket ?

(#36699) diegho válasza Antonius1978 (#36698) üzenetére


diegho
nagyúr

mindig repair és csak a commander - loader pároson dobom le. A repair a legfontosabb minden esetben számomra.

(#36700) PAWI


PAWI
tag

Sziasztok!

Lenne 2 kérdésem, lehet láma, de a játék ezzel a részével nem foglalkoztam még. Szóval mostanában megyek unokaöcsémmel szakaszban. Tegnap mentünk, én t49 ő pz IV. Erre még el se indult a meccs, már írják, hogy feljelentenek minket? Miért? Mi volt a baj? Van valami szabály? Ne vigyek magammal 5-ős TD-vel 5-ös med-et, vagy mi?Ja, Tier 5-ős meccs volt.

A másik, vezettünk 14:3-ra, megint csak t49-el, egy su-100 volt még a pályán, sejtettük is, hol, én lövöm a bokrokat arrafelé vakon, erre tőlem 20m-re álló M6-unk kilő. Miért illetlen volt lövöldöznöm vagy mi? :( Mondjuk feljelentettem a 'csába.

De azért volt tegnap vicces esemény is. Eléggé vesztésre álltunk, kv-4-el valahogy 1 lövésem ment át, még a zis-6 van rajta, 116 sebzést sikerült bevinnem. Erre nekem rongyol egy type59, persze meghalok, de ő meg kap az ütközéstől egy ammoracket és felrobban. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.