Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35201) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez volt az utolsó és egyben az egyik legélvezetesebb meccsem a kis ELC-vel. A legvégén 3v6-at lehoztunk simán egy nagyon jó csapatjátékkal. Nagy kár, hogy ritkán adatik meg az efféle.

magyarsrac

(#35202) csapee


csapee
senior tag

Ez milyen bug? Csatába lépés előtt írja ki:
Hiba történt a csatába való belépés során: már egy másik csapat tagja vagy.

Szerintem a legjobb köröm az álruhás Pantherrel:)

Csapee

(#35203) dfsz34


dfsz34
őstag

Minden napra egy tank ász. Bele kell menni a sűrűjébe, aztán lesz, ami lesz...

2,7k 1,1k spot és 6 kill

Egy sumák szemét kv1s el akarta lopni a fraget a végén és bele kellett álljak a lövésébe, hogy rohadnának meg az ilyenek, ahol vannak. Persze megvárta, amig az utolsó ellenfelet leszedem kis hp-ra és csak akkor jött elő, de megoldottam.

Győzelem!
Map: Murovanka
Date: 2013.12.18. 17:16:36
Jármű Black Prince
Szerzett tapasztalat 3 950 (x2 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 51 255
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Én most már minden tankommal ezt csinálom, nem kell félni az ellenféltől, bele az arcába. Lényegesen több xp-t ad, mint az óvatos játékra.

Ezért jó a tank ász, mert az ember megnéz videókat profiktól és látja, hogy az óvatoskodással messzire nem lehet jutni xp tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#35204) Angel1981 válasza #43783936 (#35200) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de akkor szerinted személyre szóló, hogy ki hányszor top? :)

Mondjuk ha nagyon belegondolok, talán ezt legkevésbé bonyolult leprogramozni; tegyük fel (TEGYÜK FEL!) valaki sokat tejel, akkor azt az MM jóval nagyobb eséllyel rakja be top tiernek, annyi az egész, hogy 10-20, esetleg 30 másodperccel tovább kell várakoznia - ami egyébként sem ritka, tehát nem feltűnő a dolog és akármilyen játékos is az illető, magához képest több sikerélménye lehet, ha gyakrabban top tier.

Elgondolkodtató.... (de nem akarom ismét megpendíteni a manipulált MM mítoszát).

(#35205) #43783936 válasza Angel1981 (#35204) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem úgy értem hogy személyre szóló, hanem a jármű vásárláskor kap egy besorolást.
I. top
II. közép
III. mozgó cél.
Most a hétvégén egyszerre toltam 6 nehéz tankot, akkor egy picit feltűnt a besorolás.
Érdekes módon T-29-cel kv-3-al, BP-vel az összes tank 7-es volt, esetleg egy alacsonyabb szintű volt még a csatában.
A francia csoda általában top volt a zömében 6-os mezőnyben.
A Tiger P leginkább mozgó cél szerepet kapott, úgy hogy a csapat fele általában 9-es volt.
Összesen kb. 100-120 csatát toltam le velük, de folyamatosan ebben a leosztásban adta a csatákat.

(#35206) dfsz34 válasza #43783936 (#35205) üzenetére


dfsz34
őstag

A franciák tényleg nagyon sokszor vannak top tanként a csatában. Legalábbis a nehéz tank 5-7 szinten biztos.

[ Szerkesztve ]

(#35207) t.imi válasza Chris0321 (#35170) üzenetére


t.imi
addikt

Ezaz. 8-9-nél ment tökéletesen, itt meg csöcs van. Teljesen nyers, semmi mod nincs rajta.

(#35208) #43783936 válasza dfsz34 (#35206) üzenetére


#43783936
törölt tag

90%-ban top vagyok a 7-es franciával, de attól még nem szerettem meg.
Az a hosszú célzásidő egy picit idegesítő tud lenni.

(#35209) SoulReaver


SoulReaver
veterán

3 napig tartott a szopatás....

(#35210) Zeratul válasza DonCosta (#35197) üzenetére


Zeratul
addikt

Németek fogták a PzIV alvázat és ráültették a löveget.

Kinyitva jól látható a 8.8 Flak41 L/71 légvédelmi üteg.

Ez meg a TD üzemmódban a 8.8 Flak37 L/56 tal.

(#35211) Drenadar válasza Zeratul (#35210) üzenetére


Drenadar
veterán

én csak azt nem értem, hogy mi indokolja, hogy a 9-es td, ami szintúgy egy pz4-es, mi indokolja, hogy majdnem 2000 hp-ja legyen...?

(#35212) Bingisz válasza Drenadar (#35211) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem ha SerB-ék találnak historical adatokat arról, hogy melyik tanknak mennyi HP-ja volt, akkor biztos kijavítják majd! :P

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35213) PR0JECTNR56 válasza Drenadar (#35211) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Természetesen semmi, a játék felépítése már csak ilyen, de zárójelesen egyet kell értenem, elképesztő nagy baromság volt bármit ami Pz. IV-re épül IX-be betenni, tekintve, hogy mennyire alternatíva lett volna még a helyére megépült kísérleti tornyos TD-ből.

(#35214) csapee


csapee
senior tag

Ma lattam erto kezekben egy ilyen Wtf E100-at csata kozben. Az a vicc hogy egyszerre szedett szet egy Is-7-et meg M103-at, utana mar csak egyesevel mertek kibujni a rejtekbol. Az a rossz benne hogy heavyvel nem ertem utol hogy egy kis lehullot csipegessek.:(

Csapee

(#35215) ladanyi


ladanyi
tag

Engedjétek meg, hogy megosszak néhány tapasztalatot. Én a sógorom karrierjét folytattam egy ideig (ő 6.4 óta játszott), ő itt hagyta mert azt mondta a kezdetekhez képest egy ra.ás szar lett a játék. 8 osztálytársammal kezdtem bele, mert sajnos azt tapasztaltam, mindenhol csak jót írnak erről a játékról. Mint kiderült csak kitörlik a negatív jelzéseket megtévesztve az új játékosokat a játék valós értékéről. Fentebb olvastam milyen sokan nyomják statisztikailag a játékot. Sajnos a statisztika nem terjed ki az inaktív játékosok számára. Jelenleg egy béta tesztes war thunderen esténként 50000 játékos van ami azt nézve, hogy ez állítólag milyen szuper játék az esténkénti 110000 játékosával, nekem már nem tünik olyan nagy számnak. Nem ócsárolni akarom a játékot, szóval nem vágyom a FAN-ok becsmérlő szavaira csak érdekelne egy pár kérdés amire nem kaptam választ:
1. nyolc társamból egy sem játsza már a játékot ami ugye már mutatja az értékét? sajna nem képes a megújulásra. szerintetek várható-e a jövőben olyan patch ami nem egy-két új pályát ad meg 8-10 semmiben sem új tankot, hanem érdemi játék mechanikában történt változtatás?
2. miért állítják mindenhol milyen kemény szankció rendszer van, amikor a megosztás miatt kitiltott accountot is visszaadják? teszteltem 4000 egynehányszáz csatából közel 3000 afk csata után sem vagyok kitiltva. ez nekem arra utal, hogy a játék leáldozóban van. de ha nem tiltják ki a nem idevaló játékosokat akkor hova lesz a játék szintje.
3. miért tüntetik el a negatív (de építő) kritikákat a játékról? szerintem kezdőként megérdemlik a játékosok, hogy ne csak a színjót kapják mielőtt beleölik az idejüket.
Mégegyszer mondom, nem ócsárolom a játékot, csak az érdekel mi a véleményetek, lesz ez még valaha a kezdetekhez méltó játék?

(#35216) #43783936 válasza ladanyi (#35215) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bocs, de ha a csatáim 75%-a afk lenne, akkor nem sz@roznám a játékot.
Aki csak afk, az még annyira se segíti a csapatát, mint aki fél perc alatt a halálba rohan.
Ha nem csinálsz semmit, akkor miről alkotsz véleményt? :F

[ Szerkesztve ]

(#35217) ladanyi válasza #43783936 (#35216) üzenetére


ladanyi
tag

Már játszottam több megörökölt accounttal, amit társaim hagytak rám. Ezt a mostanit csak azért hoztam létre, hogy teszteljem a játékot.

(#35218) Drenadar válasza ladanyi (#35215) üzenetére


Drenadar
veterán

50000 vs 110 ezer játékos szted nem sok? ember! ez több mint a duplája, és ez csak egy szerver népessége...

a kis osztálytársaid azért hagyták abba a játékot, mert nem call of duty grafikája van, illetve itt többet kell gondolkozni mint ott...

És ha szted eltávolítják a fikázó észrevételeket (mi szerinted a játék? egy gestápó vazze?) akkor olvass már bele ebbe a topicba, minden oldalon van vagy 10 fikázás...

ilyen gyerekes észrevételekkel következtetéseket levonni, komolyan, elmúltál már 14?

(#35219) dfsz34


dfsz34
őstag

És erre még mindig nem kaptam tank ászt. Kezdek kiakadni ezen a borsón. Ez egy űberbrutál csata volt, 6,4k dmg 7kill és még mindig nem adja meg az ászt. 1583 alap xp-re volt már, aki megkapta a wotreplay-en, nekem "csak" 1536 volt.

Győzelem!
Map: Sacred Valley
Date: 2013.12.18. 20:14:31
Jármű Rhm.-Borsig Waffenträger
Szerzett tapasztalat 2 304 Szerzett kredit: 72 621
Csatában elért Achievement: Top Gun

Ha valaki statot akar javítani, akkor ez a tank melegen ajánlható a kisebbik tizes ágyúval természetesen. Erősen OP a kicsike.

[ Szerkesztve ]

(#35220) Bingisz válasza ladanyi (#35215) üzenetére


Bingisz
addikt

-"Én a sógorom karrierjét folytattam egy ideig..."

Ejnye-bejnye, de remélem az első csatát egy T34-el, vagy egy Löwével toltad, csak hogy teljes legyen a sztori. :U

-"mindenhol csak jót írnak erről a játékról..."

Érdekes, én a játékkal kapcsolatban vagy a fejlesztésekről, vagy a folyamatos sírásról találok írásokat (lehet tippelni, hogy melyikből többet)

-"esténkénti 110000 játékosával"

CSAK az EU szerón minden este 200k+ játékos van fent. És az európai szerver közelébe sincs az orosznak. És akkor a többi szerverről még csak nem is beszéltem.

-"1. nyolc társamból egy sem játsza már a játékot ami ugye már mutatja az értékét? "

Hát csak a mestert tudom idézni: "Véleményetek nagyon fontos a számunkra."

-"2...."

No para, azonnal szólunk az adminnak, hogy kibaxanak egy örök életre. Mellesleg én semmilyen orosz-fehérorosz fejlesztővel nem packáznék, mert nagyon szép dolgokat tudnak csinálni a gépeddel.... :U
Ja mellesleg nem szép dolog kicseszni 14 csapattárssal. Amúgy az AFK büntető rendszer működik, ha nem is tökéletesen, de azért szűröget (ugye Taragas :P (ezt nem lehetett kihagyni, bocsi :B ))

-"3....."

Nincs semmi se eltüntetve. Legalábbis én mindenhol sírásba akadok a játékkal kapcsolatban. (Na itt jól meg is válaszoltam a tippelős rész helyes válaszát... :B )

Összességében szerintem nem a játék a rossz (persze az a csúnya hózentróger nem kéne bele), hanem a paradicsomleves ami belekerült a gépezetbe.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35221) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Üdvözlök Mindenkit!
A P-M-H klán toborzást hirdetett!
Követelmény: Betöltött 14.életév, minimum 8-as szintű tank/arty.
Kötelező TS3 Használat!
Alakuló klán vagyunk, akit érdekel, az nyugodtan keressen meg privátban!
Köszönöm!

(#35222) Drenadar válasza Petyus87 (#35221) üzenetére


Drenadar
veterán

nem túl enyhe feltételek ezek? :D Nah de medve....

ha most rádírna egy rakat 14 éves szerintem önként ugornál ki az ablakon... nah jó inkább a tetőt írom...

[ Szerkesztve ]

(#35223) ladanyi válasza Bingisz (#35220) üzenetére


ladanyi
tag

1. Nem én sosem költök játékra pénzt. (lásd Löwe)
2. Béta tesztes játék 50000 és egy több éve futó állítólag brutál jó játék 200000 állománya nem szerintem nem nagy szám. (európai szerveren)
3. Sajnos valószínüleg nem mondasz igazat a bannolással vagy atomot kell robbantani ahhoz, hogy kitiltsanak.
4. Azt, hogy mit csinálhatnának a fehér-orosz fejlesztők valószinüleg magad sem olvastad el mekkora hülyeséget beszélsz.
5. Én udvariasan kérdeztem ezért kérném, hogy a kérdésre irányuló értelmes és hasonlóan udvarias stílusban kérnék választ (lehetőleg nem FAN-tól vagy bérenctől)

[ Szerkesztve ]

(#35224) #43783936


#43783936
törölt tag

Indítani kellene egy AFKlánt is. :D

Feltételek:
Maximum 300-as effi
Max 40%-os wr
Minium 4 db prémtank a garázsban.
Legalább 2000 csata afk-ként.

[ Szerkesztve ]

(#35225) ladanyi válasza #43783936 (#35224) üzenetére


ladanyi
tag

Nem nagyon értem az effi számolás alapját, fenti afk csataszámmal sem volt 500 alatt soha és a wr 50% így is, de mint mondtam nincs prém tankom, szóval ez az egy feltétel nem teljesülne.

[ Szerkesztve ]

(#35226) Petyus87 válasza Drenadar (#35222) üzenetére


Petyus87
aktív tag

A Tag Felvételhez Szükséges Feltételek.
1.Minimum 5000 Csata.
2.Minimum 14.Betöltött életév.
3.Minimum 0.82 ölés/halál ráció,valamint okozott sebzés/kapott sebzés.
4.Minimum 47%-os Győzelmi arány.
5.Minimum 8-os Szintű tank a garázsban teljesen kifejlesztve.
6.Minimum 2000 Ért

Csak nem akartam senkit elijeszteni....
A fentieket lazán vesszük, hogy ha látszik a játékos statisztikáján, hogy fejlődik és nem totál noob.
Na így már nem is olyan lightos ugye? :P

(#35227) #43783936 válasza ladanyi (#35225) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csak az a gáz, hogy ezért az eredményért se te dolgoztál meg.
Ha azt vesszük ez is szép eredmény egy élősködőtől. :C

(#35228) Bingisz


Bingisz
addikt

Researched:
Object 268 researched. Undistributed experience spent: 277 639. Free Experience spent: 23 361.

Ennyi. 3000 átlagsebzés a 704-el, de én nem bírtam tovább. Asszem most jó ideig nem fogok TD-t húzni...

ladanyi: Egy account nevet írsz?

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35229) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mi az istenért nem engedi eladni ez a rohadt játék a rohadt tankomat? :W

szer: megoldottam. :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#35230) Drenadar válasza Petyus87 (#35226) üzenetére


Drenadar
veterán

a 6. pontot nem tudtam megfejteni, és de... :D

(#35231) mtade válasza Drenadar (#35230) üzenetére


mtade
aktív tag

A 6. pont gondolom az "értékelésed"... Nem belevau, de gontolom ez egy fun klán, ha csak együtt akarnak pörögni és a cw-n nem az összes terület megszerzése a cél, a retardált siemkahorda így kiesik... A klán, ahol én vagyok most, nem egy suprunicum klán, de teljesen jó szakaszozni/röhögni/pörögni a többiekkel.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#35232) diegho válasza ladanyi (#35223) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap csata közben banoltak egy tiger2-t. Stieger-el együtt voltam, 2 társat TK-zott és már repült is ki.

Akik kiszállnak általában 2 dolog miatt teszik:
1. nincs idejük
2. buták hozzá és nem tudnak érvényesülni nagyobb tankokban és megunják a folyamatos vereségeket

Játszottam már több ingyenes MMO-val, de sehol nem volt ennyire korrekt support, ennyire sok event, ennyire látható fejlődés és új tartalom folyamatosan és sehol nem tudtál tökéletesen érvényesülni pénz nélkül. Ennek a játéknak az üzleti modellje maga a tökély. Aki ezt kitalálta valószínűleg az egyik legnagyobb agy a földön.

A negatív hangok mi miatt vannak?
1. szar a MM - hülyeség, a MM általában jól működik, arról nem a MM tehet, hogy a játékosok között akkora különbség van, mint egy megye 3-as csapat és a real madrid között. Ha egyensúlyt akarnának teremteni, akkor olyan szintű monitorozás és bonyolult MM kellene, amit megírni meg lehet, de tök felesleges. Mindenki tanuljon meg játszani rendesen és akkor nem lesz nyihogás a 3 fős unicum platoon miatt a túloldalon.

2. a német tankok gyengék - hülyeség. A német tankok jelenleg teljesen jók, sőt vannak köztük nagyon erősek. Megmutattam hogyan kell a sokak által lesajnált tigrist játszani, nekem ment, ha másnak nem megy az nem a tank hibája.

3. a motor elavult - igaz, de hamarosan jön egy újítás.

4. a WG pénzéhes - igaz, de melyik cég nem az? Játszottam olyan MMO-val, ahol ha nem költöttél el havi 100 eurót, akkor szar voltál, ehhez képest itt semmit nem kell fizetned és mindent megkapsz, aki ezért sír az nem normális.

(#35233) szallasi007


szallasi007
őstag

Csak meglett

ui.: én tier 5-ig egyszerűen életképtelenebb vagyok a sokéves átlagnál, 6-7-8 nekem jobban bejön valahogy. Ott mintha csatánként lenne már néhány emberben értelem még ha nem is pro mindenki (jelentem én sem vagyok az :) )

(#35234) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ezt ma sikerült összehoznom. :D [link]

Fraps közben eléggé akadt a cucc, szóval sorry érte.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#35235) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#35236) #43783936 válasza diegho (#35232) üzenetére


#43783936
törölt tag

És amit kifelejtettél:
Ha az ember megdolgozik a pénzéért, akkor inkább erre költsön mint a kocsmában kannás borra és erotikus kisiparosra.
Ez az asszony szövege, de igaza van. :D

(#35237) Drenadar válasza unravel (#35235) üzenetére


Drenadar
veterán

legénység belehalt, hogy leszakadt a híd a kv1 alatt és így a németeké lett a tank? :D

(#35238) Zeratul válasza PR0JECTNR56 (#35213) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha megnézed az II. Német TD ágat valójában ezek mind tankelhárító önjáró lövegek. Brutál löveg egy olyan alvázon ami ép elbírja. Páncél semmi.

(#35239) Bingisz


Bingisz
addikt

Hmm...

Hogy miért érdekes ez a kép?
Mert több mint 500 csatája van már a paradicsomnak azzal a nyomorult E75-el... :W :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35240) [HUN]Dani válasza Bingisz (#35239) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ebbe olcsóbb a lőszer. :DDD

magyarsrac

(#35241) mefistofeles válasza diegho (#35232) üzenetére


mefistofeles
addikt

Egyetlen ponthoz szeretnék hozzászólni az MM-el kapcsolatoshoz.
had idézzelek:
" arról nem a MM tehet, hogy a játékosok között akkora különbség van, mint egy megye 3-as csapat és a real madrid között"
Ezt úgy mondod, mint valami kirívó esetet. Léci említs egy játékot (amit több mint 5000 ember játszik) ahol nincs ugyanekkora különbség a játékosok tudása között. Mindenhol megvannak az ultrák és a noobok.......
"Ha egyensúlyt akarnának teremteni, akkor olyan szintű monitorozás és bonyolult MM kellene, amit megírni meg lehet, de tök felesleges"
Akkor szerinted miért van az MM? Pusztán annyi, hogy tierenként beosztja a játékosokat? Státuszodból és játéktudásodból eredően természetesen nem fogsz egyet érteni velem, de így ebben a formában az MM egy szar! Nem hiszem, hogy különösebben túlbonyolítaná a dolgot, ha mondjuk a harckocsi osztályával egyenlő mértékben esnének latba a személyes statok is. Másként hogy is lehetne elképzelni kiegyensúlyozott csapatokat? Lehet, hogy ez neked nem esik jól de a játékot és készítőit inkább a 95% noob tartja el, mint a hozzád hasonló kisszámú pro harcos. Ennyit igazán megtehetnének értük.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35242) emre válasza mefistofeles (#35241) üzenetére


emre
veterán

Nem kirívó eset hanem tény.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#35243) mefistofeles válasza emre (#35242) üzenetére


mefistofeles
addikt

Tény, de nem a wot "különlegessége". Ez van mindenhol!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35244) KisApám


KisApám
addikt

Kis "csapás", azaz kevés tank kilövés, DE a sebzés megvolt :DDD
Majd 3x annyi, mint a 2. helyezetté a csapatban :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35245) Iron Funeral válasza [HUN]Dani (#35240) üzenetére


Iron Funeral
őstag

+ a javítás is kevesebb a -100hp miatt.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35246) pws válasza diegho (#35232) üzenetére


pws
aktív tag

Közel sem teljes a felsorolásod, hogy ki miért hagyja abba.
Én simán ráuntam a játékra /2 év, 25k csata, 1900eff ami kutyát nem érdekel/.
Viszont nagy tankimádóként örülök, hogy ingyenes a játék. Kvázi ajándék, hogy mehetek pár kört a kedvenc 'történelmi' tankommal.

(#35247) diegho válasza mefistofeles (#35243) üzenetére


diegho
nagyúr

De mindenhol az emberek igénytelensége, nemtörődömsége miatt van ez, ugyanúgy mint a wot-ban. Ha jobb akarsz lenni utánanézel mindennek. Ennyi az unicumság titka. Miért tenne a WG bármit a rossz játékosokért, ha ők sem tesznek magukért semmit?

(#35248) t.imi válasza t.imi (#35168) üzenetére


t.imi
addikt

Szívesen várnám a tippeket.
Letöröltem, újra feltelepítettem, dettó ugyan ez van. :O

(#35249) mefistofeles válasza diegho (#35247) üzenetére


mefistofeles
addikt

Tényleg nem kötözködés de most mellébeszélsz......
Egyrészt kiváncsi lennék a véleményedre azzal kapcsolatban amit írtam, szerinted miért van az MM?
Ha nincs kiegyensúlyozottság a személyes képességek tekintetében, akkor igazságos, az egyenlőhöz közelítő csapatelosztás sem lehetséges, ergo kiélezett izgalmas csaták sem sűrün. Azt se felejtsd el, hogy ez a szisztéma a kezdőket is (aki ugye lehet, hogy egyáltalán nem hülye, csak még kezdő szegény) szopatja, márpedig 1-2 tierben is nem ritka a 20K csatás kék játékos.
másrészt, (ezt is írtam):
"Miért tenne a WG bármit a rossz játékosokért, ha ők sem tesznek magukért semmit?"
......mondjuk azért mert ők tartják el?........
Amúgy most nézz magadba és vonatkoztass el a nobb hülye, fejlődésképtelen játékosoktól. Azt ne mond, hogy neked élvezetes az a meccs ahol 15 hozzád képest nevetséges játékost kell alázni. Ha igazi pro játékos vagy akkor nem hiszem, hogy ilyen csatákra vágysz. ...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35250) munnergep


munnergep
senior tag

MM-el semmi baj, harcmezőn se mondhattad, hogy én nem megyek Wittmann ellen, köcsög HQ :)
Ráadásul tanulni is lehet belőle, ha unicum szakasz nyomja ellened.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.