Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35551) KisApám válasza Chris0321 (#35547) üzenetére


KisApám
addikt

Hát ezt látom én is sajna.
DE azt hittem tévedek. De NEM... :W

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35552) Chris0321 válasza KisApám (#35551) üzenetére


Chris0321
addikt

Legénységfejlesztésre akarod használni?

(#35553) KisApám válasza Chris0321 (#35552) üzenetére


KisApám
addikt

Főleg igen. (De nem kéne vele rontanom azt a kis Eff-et meg WN-t amim van.)
De ha másra nem jó, azaz csak prédának, akkor nincs értelme.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35554) Drenadar válasza KisApám (#35553) üzenetére


Drenadar
veterán

AT15a nem játszik? drága? állítólag nem olyan rossz :)

(#35555) KisApám válasza Drenadar (#35554) üzenetére


KisApám
addikt

(#31038) akosf

"Volt AT15A gépem, nekem nem jött be. Nagyon csalóka a páncélozása. Papír alapján azt hinné az ember, hogy ezzel lehet előre menni, de nekem bárki bárhonnan belőtte, távolról is. Másfelől iszonyatosan lassú. Sokszor már eldőlt a csata mire az első lövést leadod..."

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35556) Chris0321 válasza Drenadar (#35554) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem az túl lassú lenne neki.

(#35557) Bingisz


Bingisz
addikt

Ez a tank katasztrófa:

A nagyobb motort inkább ki se húzom, csak legyen meg a bat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35558) psycroptic válasza Bingisz (#35557) üzenetére


psycroptic
őstag

Lórin én sem fejlesztettem ki a motort nem bántam meg.

PSNID: Tomy83PS

(#35559) Iron Funeral válasza LZs?! (#35522) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem így néznek ki a skillek, optikát nem rakok rá, nem spotter tank a gyenge camo miatt.

Ellenben a a Rammer/vstab/venti trió jól muzsikál rajta, a látótáv is 420++ méter.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35560) Departed válasza mefistofeles (#35534) üzenetére


Departed
őstag

Nekem a KV1-S, T150 és KV2 is megvan a mai napig, mert bírom őket nagyon - mindnek más a stílusa, és kiemelkedőek bennük. Szóval idővel szerezd meg mindet, és te leszel a T6 királya. :K
Ja és persze csak a top ágyúikkal váltak kedvenccé, ez alap dolog. :U

T150 külön a szívem csücske, sokat bír és úgy aprít mindent hogy öröm benne ülni.
KV1-S-t meg divat szeretni és játszani vele, és az ellenfélnél jogos a tartás tőle T4-től T7-ig.
KV-2 meg egy életérzés, a one shot király 152mm-es ágyúval. :C

(#35561) szbalogh válasza Bingisz (#35557) üzenetére


szbalogh
őstag

Én se húztam ki...

Nick: HE_Storm

(#35562) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Tudtam, hogy meg lesz a böjtje a tegnapi nyerő szériának. Hát most kamatostul vissza is veszi..

(#35563) dorka16


dorka16
aktív tag

Üdv mindenkinek. 1 hónap pihi után visszatértem új hozzáállással. Már nem verem a képernyőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35564) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Csaták: 3 / 15 ( 20.0% )

minden csoda 3 napig tart... ma lett vége, hogy 3 napig 2000 fölötti wn7 el szálltam ki és 80%os wn el... ma ennyire brutáélis a helyzet.... 60% os csatákat bukunk.. :)

(#35565) psycroptic válasza dorka16 (#35563) üzenetére


psycroptic
őstag

Majd fogod... ;]

PSNID: Tomy83PS

(#35566) dfsz34 válasza KisApám (#35546) üzenetére


dfsz34
őstag

Nagy választék nincs a megadott feltételek alapján. Ha a kredithozam annyira nem fontos, akkor gondolkodj tier5-ben, más nem nagyon van amcsi és angol vonalon. Vehetsz ram2-t, T14-t vagy matilda bp-t és még aranyad is marad. A matilda egy kicsit lassú, a két amcsi már gyorsabb, talán a ram2 a legjobb választás, de nem akarlak rábeszélni, mert elég speciális játékstílust és bátorságot igényel viszont akkor nagyon fun az 1,97 sec töltésidő. Nézz meg videókat vagy más összehasonlításokat is, alul a link.

Ha lehet nehéz tank, akkor viszont az excelsior-t mindenképpen fontold meg, jó tank az és gyors is eléggé.

A ram2 legnagyobb hátránya, hogy megy hetesek ellen is, ahol kell az arany, viszont azzal nagyon jó az átütése (170 pen). A ram2-vel nekem nagyon jók a tapasztalataim, 60% feletti WR, de tény hogy vannak csaták, kb minden 4-5., hogy mind a 15 arany lőszeremet el kell lőjem.Ilyen RoF mellett ez hamar megvan. Kell venni akcióban előre lőszert de még akció nélkül sem lenne mínuszos a csata, csak úgy jobban megéri.

15-20e kredit marad tisztán egy átlagos csatában, de ha kilőnek és/vagy gyengébben ment, akkor 8-15e mínusz a prémlőszer ára. Ha nem muszáj, akkor inkább csak kivégzésekre kell használni az aranyat, ha 1-3 lövés kell egy adott tanknak, max 6 másodperc alatt vége is és 170 pen azért elég jó, sokat nem kell helyezni a lövést és ilyenkor ez már hoz bőven annyi bevételt, hogy haszon is lesz.

4-5000 aranypénz kevés tier 8 prémhez, az at15a meg a tog2 meg nem mozgékony, úgyhogy a megadott feltételek miatt javasolnám a tier5 médium tankokat neked.

Itt meg tudod nézni mindegyiket [link]

[ Szerkesztve ]

(#35567) dorka16 válasza psycroptic (#35565) üzenetére


dorka16
aktív tag

Neeem. Már egy hete játszom és nem érzek késztetést. Nem nézem a statisztikákat és nem is törődöm semmivel. 5-6 tankot ki akarok fejleszteni ennyi a célom.

(#35568) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Akinek van Centurionja az most ugorjon rá mert 1300 ért már tank ászt osztogat :)

(#35569) KisApám válasza SoulReaver (#35564) üzenetére


KisApám
addikt

Engem pár napja üldöznek az artyk.
Általában 1-2 tierrel alacsonyabb vagyok a legnagyobbtól a csapatban sok csatában, de már 3. napja nem is tudom hányadszorra lő ki az arty engem, mint legkisebb szintű tankot... ja, mint elsődleges célpontot...
Pedig bújok ahová tudok, de max HP-ról is bummm... nem is egyszer...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35570) Angel1981


Angel1981
veterán

Más is találkozott azzal a problémával, hogy az XP konvertálásnál bent van egy vas, amit ki akar nullázni, de nem 25-re végződik a rajta lévő szabad XP, és hiába "kever" bele más vasat is, az Istennek sem hajlandó arról levenni a maradékot, és kivenni a listából?

A KV-1-en van 12 szabad XP. Kipipálok mellé egy másikat is, beállítom, hogy XP váltás 1 aranyért, és csak a másikról vesz le 25-öt, a KV-1-hez nem nyúl, az is mindegy, hogy a másik vashoz képest a listában "alatta" vagy "felette" van.
Korábban gond nélkül ki tudtam így venni bármelyiket, ezzel nem akarja...

(#35571) SoulReaver válasza KisApám (#35569) üzenetére


SoulReaver
veterán

ó engem 110e5 ből is kilő full hpról... mind1ik olyan pontos, h hiába cikázok, akkor is telibe ver..

(#35572) Drenadar válasza Angel1981 (#35570) üzenetére


Drenadar
veterán

nem tök mindegy melyik tankról veszi le a free xpt? :|

(#35573) Bingisz


Bingisz
addikt

Kép címe: Úton a Top Gun felé :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35574) sith7 válasza Bingisz (#35573) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

és ? meglett ? :))

(#35575) Bingisz válasza sith7 (#35574) üzenetére


Bingisz
addikt

Naná! :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35576) q13579


q13579
senior tag

Kérdésem lenne:

Hogy lehet az, hogy egy hellcat kiszed egy lövésből egy T49-est, aminek 360 az életereje.

Éppen most lockoltam ki a hellcat-et, de nem látom, hogy lenne olyan ágyúja, ami tud ekkorát sebezni :S.

Érthetetlen...

(#35577) Bingisz válasza q13579 (#35576) üzenetére


Bingisz
addikt

Felrobbantotta a lőszerrekeszed.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35578) Chris0321 válasza q13579 (#35576) üzenetére


Chris0321
addikt

Ammorack, vagy kigyulladtál és gyorsan leégtél. De inkább ammorack. Gondolom replay nincs.

(#35579) Cucuska2 válasza Chris0321 (#35578) üzenetére


Cucuska2
őstag

HE is lehetett, a T49-re nem függesztettek fel sok acéltot. :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#35580) odrif válasza Bingisz (#35573) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

like! :C

20 éve a Prohardveren

(#35581) Linkin


Linkin
senior tag

Object 263-ról mi a vélemény?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#35582) Chris0321 válasza Cucuska2 (#35579) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehetett de nem hiszem, hogy volt a hellcatnek annyi esze abból kiindulva milyen csapattársaim voltak ma.

(#35583) #43783936 válasza Chris0321 (#35582) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vannak szerencsés véletlenek is.
Úgy látszik átesett a szopóág túloldalára. :)

(#35584) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt hiszem kezd elszállni a WTE játékosok agya és azt hiszik, hogy ők a félistenek a játékban. Prokhorovkán általában nem megyek a szélső fás, bokros útra mert nagy kempelés folyik ott más nem nagyon. Jön egy ellen béla, kb 10 másodpercig élt a tízes TD-k tűzében.

Erre a mi WTE elkezd engem b...gatni, hogy menjek spotoljak neki. obj268, jpze100 meg egy WTE les az ellengségtől a bokrokban és menjek én a lassú bélával egyedül, hogy ő tudjon lövöldözni a háttérből. Kb én is 10 másodpercig éltem volt és lehet, hogy nem is spotolok max 1 ellenséget. A nyomaték kedvéért még belém is lőtt meg ugatott a chat-ben, hogy riportol. Tegye, kit a f..t érdekel.

Nem tudom, de a bélával ez a helyzet megoldhatatlan. Egy gyorsabb tankkal esetleg bevállaltam volna.

Azt sem értem, hogy a támadáshoz már miért ne csatlakozhatnának a nagy TD-k? Azt mondja, hogy van páncélom, persze van csak nem sortűz ellen három tizes TD-vel szemben. Ennyi erővel ők is jöhetnének, mert gyorsabbak, messzebre látnak és több a hp-juk.

A tanulság, hogy többet arra a részre bélával nem megyek. Mondjuk ehhez kellett egy olyan ellenség is, akik szintén meg sem mozdultak, beásták magukat miután az egyesével támadó nehéztankjaik porrá lettek pillanatok alatt.

A WTE játékos 30k csata és valami 1100 wn7, ami ennyi csata után szerintem elég gyenge eredmény, de ő biztos azt hiszi, mekkora zseni és neki kell mindenkit irányítania.

(#35585) jano_77 válasza Chris0321 (#35530) üzenetére


jano_77
nagyúr

Másnál is fagy az új 5.0.1 XVM nem test verzió?!? Nekem ezzel sorozatosan kifagy!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35586) sith7 válasza Bingisz (#35575) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :R

(#35587) Drenadar válasza dfsz34 (#35584) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem gyorsabb tankkal se vállaltad volna be... én stock motoros wz 120-al ugyanazon a pályán sem vállaltam be... a kis hülyéknek semmi más nem fontos, csak hogy az ellenfél villanjon fel egy secre és meg tudják lőni, és mindegy mivel vagy az a te dolgod, hogy a kedvükért menjél meghalni... mert ők ugyebár a nagy TD-k, nekik a vallásuk tiltja, hogy megmozduljanak...

én visszalőttem volna a helyedben :)

az én szerény véleményem, hogy a TD-k eltakarodhatnak a ... tudják hová...

[ Szerkesztve ]

(#35588) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki árulja el, hogy mi a bánatos lókuki lehet az oka, hogy ez a ... játék olyan pinget produkál, hogy csak na, 50 megás nettel.. Torrent, minden leállítva, mi a bánatot tudok ezzel csinálni? Előre is köszi...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35589) diegho válasza Enzolord (#35588) üzenetére


diegho
nagyúr

Máshova jó a ping?

(#35590) sebijani1982 válasza Enzolord (#35588) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ne parázz Budapesten 240 Mbit-es nettel van, hogy 500-800 közé ugrik fel, haverék másik megyében 15 Megás nettel ugyanabban a pillanatban írják: "WTF Laaaaaag?"

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#35591) nyunyu


nyunyu
félisten

Uj XVM mukodik 8.9 alatt, vagy varjam meg vele a 8.10-et?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35592) Drenadar válasza sebijani1982 (#35590) üzenetére


Drenadar
veterán

a sebesség mióta függ össze az eléréssel... :W

(Enzolordnak akart menni válaszként nem neked, sorry)

[ Szerkesztve ]

(#35593) Simulacrum válasza dfsz34 (#35584) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Elvem, hogy Prohorvkán arra a részre sosem megyek, semmilyen tankkal. Max a 3-as vonalig vagyok hajlandó azon a térképen elmenni (onnan spotolni esetleg), annál kisebb számú négyzetbe be nem teszem a lánctalpam. :)

(#35594) sebijani1982 válasza Drenadar (#35592) üzenetére


sebijani1982
senior tag

NP.

Enzo! A szerverekkel lehet valami gond, napok óta szívunk vele mi is. Tegnap például volt olyan, hogy be sem engedett egyik szerverre sem, ha pedig igen akkor a ping 300 alatt nem volt még jó darabig.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#35595) nyunyu


nyunyu
félisten

Laza asz kezdesnek:



replay

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35596) sith7 válasza nyunyu (#35595) üzenetére


sith7
nagyúr

finom :C

(#35597) KisApám


KisApám
addikt

Az GOLD lőszer most olcsóbb?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35598) Enzolord válasza diegho (#35589) üzenetére


Enzolord
addikt

Speedtesten 10 ms a ping, és eddig 40-50 közt volt, semmi nem megy, se letöltés, se több gép, és folyamat magas a ping...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35599) sebijani1982 válasza Enzolord (#35598) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Írhatnál egy értéket kb. 4-500 vagy magasabb-alacsonyabb?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#35600) Enzolord válasza sebijani1982 (#35599) üzenetére


Enzolord
addikt

150-250..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.