Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36551) Kean_Sorbo válasza aknaakna (#36545) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hú, rezgett a léc rendesen. :DDD

A tigrincs a végén már biztos dörzsölte a tenyerét, aztán mikor meglátta a 2HP-t már hívta is a mentőket magához. ;] Érdekes hogy az IS-8 is felvett egy tárat sebzés nélkül (még az E 100 érthető).

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36552) Vitiris válasza Hauptmann (#36539) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A colormassage tartalmazza a stat-t is!

Nem kell mind a kettő!
Egyébként ugyan az a stat rész benne, nem értem mi történhet nálad. :S

(#36553) sith7 válasza diegho (#36523) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :C

(#36554) munnergep válasza Kean_Sorbo (#36520) üzenetére


munnergep
senior tag

4k-t én is összehozok az E-25-el, de vagy 10 lövést simán mellé lőttem, mert türelmetlen voltam :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#36555) mefistofeles válasza #35692544 (#36542) üzenetére


mefistofeles
addikt

Nekem két napja ez megy....
Gyakorlatilag az uccsó 50 csatámban mindig volt killem, általában a top 3 sebzőben vagyok de ló****t se ér az egész ha emellett senki nem csinál semmit és röpködnek a 4-15, 3-15 eredmények.
Ma 15 csatából (22 kill) nem tudtam a hatból két tankomat leszorzózni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36556) Kean_Sorbo válasza munnergep (#36554) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az igen! Nem gondoltam, hogy ennyire hatékony. Lehet én is veszek egyet bohóckodni.

mefistofeles: Hú, ne is mond. Ami ma van, az valami borzasztó. A legszebb, hogy kellene az XP, de 200-300-as átlaggal igen szenvedős.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36557) dfsz34 válasza mefistofeles (#36555) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez nagyon hullámzó, nekem két napig volt ez, mint most neked, tegnap előtt ok volt, tegnap megint hihetetlen vereségek és ma (lekopogom) megint normális, azaz 80% mellett nem kell izgulnom, hogy nyerünk-e.

A paradicsomok nagyon kiszámíthatatlanok, de tényleg furcsa ez a szisztematikus hullámzása a "szerencsének".

Amitől falra tudnék most mászni, hogy a noob idióták rohannak foglalni állandóan. Akkor is, ha egyértelműen nekünk áll a zászló és az x5 csatában vagyok. Az előbb behúztam egy 200xp-s kört, mert egyszerüen 3 idióta befoglalt. Volt olyan fásítás a chatben (f...k), hogy öröm volt olvasni, de ezek akkor is befoglaltak. 11 ellenség még életben volt, a legtöbb xp 400 volt, amit ebben a csatában szerzett bárki is.

[ Szerkesztve ]

(#36558) Hauptmann válasza Vitiris (#36552) üzenetére


Hauptmann
addikt

Sajnos nem jó továbbra sem, semmilyen csata utáni jelentés nincs. Akkor most lehet vadászni, hogy melyik másik mod-dal akad össze. :(

(#36559) mikron válasza mefistofeles (#36555) üzenetére


mikron
tag

Azon nem is lehet csodálkozni, hogy nehezen lehet csillagozni, annyi gyopár van most fent mint égen a csillag. IS-el lett volna eddigi legjobb köröm 5020 sebzés, de mivel agyhalottak a csapat bukó lett, jól jött volna most az 5x-ös szorzó. :U

(#36560) joergie


joergie
őstag

Ki jön velem tier5be' japánt húzni? egészen játszhatóak ezek a kis vackok :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36561) Eagle16 válasza joergie (#36560) üzenetére


Eagle16
addikt

Már csak ma lehet 5x-ös xp-t kapni az első győzelemért. Megváltoztatták az event-et, holnaptól dupla xp vereségre és győzelemre is. [link] (szombat-vasárnap a héten)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#36562) joergie válasza Eagle16 (#36561) üzenetére


joergie
őstag

nagyon ügyesek-.- köszi ezt nem tudtam. mindegy, úgyis ki kell húznom ezt a vackot minél előbb. ma ez a projekt :)

Remélem legalább kijavítják, és megkapjuk az x2 xp-t az is6 eventhez...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36563) munnergep


munnergep
senior tag

Hülyéknek felesleges spotolni....

Egyébként wn6 szerint ez egy 100 effis kör volt :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#36564) dfsz34 válasza Eagle16 (#36561) üzenetére


dfsz34
őstag

Ja, dupla xp, ami szimplán számít bele az is6 küldetésbe, amíg a napi x5-el szépen lehet termelni azért.

(#36562) joergie Ha elolvasod a linken, akkor nem sok esély van rá és az a biztosabb, hogy csak szimplán fog beleszámítani.

[ Szerkesztve ]

(#36565) X2N


X2N
senior tag

Valaki jön tier 9-be közepes tankkal? WZ-120-t húznom. Vexon731

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#36566) forras2


forras2
őstag

Type59-et is megreszelték most ebben a 8.10-ben :( Minden átlövi, mindig gyullad, mindig ammo racket lőnek neki :(

(#36567) Assimilator válasza forras2 (#36566) üzenetére


Assimilator
őstag

Az csodálatos. 8.9-ben azt hittem nincs lentebb annl, minthogy nem érek utol egy Ferdit dombon felfelé, de úgy tűnik nem volt elég. Lassan alig megy, most páncél sincs rajta. Egyre jobb.

(#36568) CHaooSS


CHaooSS
őstag

OOPP

hihetetlen ez a tank. :Y :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#36569) Eagle16 válasza dfsz34 (#36564) üzenetére


Eagle16
addikt

Az még nem biztos hogy nem fog beleszámítani. A dupla xp viszont csak győzelmekre jár majd úgy néz ki...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#36570) mefistofeles válasza mikron (#36559) üzenetére


mefistofeles
addikt

Az "agyhalottakra" elvben nem lehetne fogni, hisz normális körülmények között az ellennél ugyanannyi 0 IQ-s kéne, hogy legyen.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36571) Kean_Sorbo válasza CHaooSS (#36568) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

OOPP jó ember kezében. Tegnap miután leamortizáltak, átváltottam egy T57-esre. Na ő egy 300HP-s talán E50-nel csiki-csukizott addig, amíg a többieket leamortizálták. Majd következett a full HP-s őfelsége. 5 másodperc alatt vége volt.

Érzékeny lelkűek ne olvassák el az alábbiakat!
Ma már nagyon bosszús voltam a sok egy oldalra megyek csapattól. Arctic Region-on a TD kempelő helyre felmegy egy Cromwell. Nem szoktam oda állni, de most gondoltam megnézem milyen a kilátás és kipróbálom az AMX új motorját. Remekül működik. :) Elég erős ahhoz, hogy ledobjam a Tajgetoszról a felesleget. Nem szoktam bántani a csapattársakat (eddigi pályafutásom alatt talán kétszer előfordult), de ez most tényleg jól esett. Baja nem lett, de írta hogy unfair vagyok. Kérdeztem, hogy mégis mit csinál ott? Nem hiszitek, de a válasz hogy spot-ol. Azután öngyilkos lett, pedig ott a lyukban nem találták volna meg, és legalább túlélte volna a csatát. Majd nyertünk, tehát tényleg felesleg volt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36572) diegho válasza mefistofeles (#36570) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért kellene ugyanannyinak lenni?

(#36573) Eagle16


Eagle16
addikt

Hiába próbáltam elmagyarázni neki hogy a Centurion 7/1-nek a 105-öse APCR használ alapból...és a prémium lőszere a HESH. És még játszott is a tankkal :U
9k xp-s 5x-öző lett amúgy :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#36574) mefistofeles válasza diegho (#36572) üzenetére


mefistofeles
addikt

Nézd, akár feltételezzük, hogy van egy jól működő MM (tudjuk nincs) akár az van amit tapasztalunk, hogy véletlenszerűen működik az egész, a végeredmény ugyanaz kéne legyen. A meccsek zömében, közel azonos számú, piros, sárga stb. játékos van/lenne mindkét oldalon. ...szerintem.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36575) joergie válasza mefistofeles (#36574) üzenetére


joergie
őstag

te egy idealizált esetet írsz le. hatalmas a szórása, csak annak, hogy mennyi esélyed van nyerni. és nyilván ez az érték is relatív.
az mm tankok alapján állítja össze a csapatokat elsősorban.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36576) dfsz34 válasza mefistofeles (#36574) üzenetére


dfsz34
őstag

Az átlagban igen de ha egy konkrét csatát kiemelsz, akkor ott bármilyen szélsőséges eredmény is lehet.

Pont ez az ami furcsa sokaknak, hogy nem hullámzik a "szerencse", hanem orbitális bukó és hasonló nyerő szériák vannak.

(#36577) SoulReaver


SoulReaver
veterán

XD

(#36578) dorka16 válasza dfsz34 (#36576) üzenetére


dorka16
aktív tag

Mert valójában azok nem orbitálisak. Túl kicsiben nézzük. Ha 10 csatát sorozatban elveszítesz akkor már szopóágnak érzed de lehet estére 20 vereséged és 30 győzelmed lesz. Szerintem 100 csata alatt nem érdemes nézni a WN-t. Persze engem is dühít, hogy a JP2 32 csata után 28%-on áll. :W
Szóval az valójában nem hullám csak rengeteg csata van és ez a sima véletlen.

(#36579) Remus389 válasza Sh@dowMAN007 (#36502) üzenetére


Remus389
veterán

vegyél rá töltés és celzasgyorsitot (én még szellozest használok hozzá )

ha majd kifejlodik a legénység pontossa válik az agyuja, legalábbis elég pontos nekem, mivel gyorsan tölt újra, így annyira nem baj ha 1-2 mellemegy

t-25-el a nagy átlag prémium nélkül olyan 20-22000 nettó ezüst, beleértve a kiemelkedően jó és a kiemelkedő rossz csatákat is , mondjuk én csak leduplazni szoktam, kicsit unom már, de szerintem fun tank (mert gyors )

a mostani kedvencem a t54e1 autoloader, hát az fun!

de az e50-est is megszerettem, a leo pta-t kevésbé (bár annyira az sem rossz )

lassan már csak az új német TD ág marad hátra nekem a németeknél... az e50 és a leo-t kell még kivinni

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#36580) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Vitiris minimal sight! Beta versio.

Kis méret! Minden info. No csicsamicsa :D Adaptív célkereszt, lsd jimbo :D

(#36581) Chris0321 válasza Eagle16 (#36573) üzenetére


Chris0321
addikt

Én nem szoktam az ilyenekkel foglalkozni. Ha csata közben rám ír mert meglőttem, hogy gold noob akkor csak annyit írok vissza, hogy thx. Ha pedig veszi a fáradtságot és rám ír privátban azt olvasás nélkül törlöm.

(#36582) mefistofeles válasza joergie (#36575) üzenetére


mefistofeles
addikt

Már bocsánat, hol olvastátok, hogy én egy csatáról beszélek? Ha kissé visszamentek akkor két napról beszéltem. És még akkor sem szólnék ha mondjuk a fele esetben mi nyernénk 15-3 ra nem pedig 90%-ban az ellen.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36583) Kakumix válasza Eagle16 (#36569) üzenetére


Kakumix
senior tag

Minden győzelemre 2x-es szorzó és beleszámít az IS-6-os eventbe.

x2 Experience for every victory!*
*This bonus will count towards the IS-6 mission

Az 5x-ös első győzelmet meg áttették szilveszterre és elsejére.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36584) TESCO-Zsömle válasza mefistofeles (#36574) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A WG maga nyilatkozta, hogy az MM csak tankok alapján balanszol, a játékosok képességeit nem nézi.

Ezért dobálhat simán XVM nélkül kök igazságos meccseket, amire XVM-mel kapsz 11-30% esélyt...

Sőt, simán kapsz olyan 50%-os csatát is, amiben a te csapatod a legalsó tier-bek apja a jó játékosokat, az ellenfél meg a legfelsőbe, aztán lehet csodálkozni, hogy vereség lett a vége.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36585) Enzolord


Enzolord
addikt

Na, ma sikerült belefutnom egy Löwe Bélába..
Hát, szemét egy jószágnak tűnik... Van itt valakinek a garázsban olyan?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36586) joergie


joergie
őstag

Nem jön senki tier5özni? :(( Azért az már gáz ha vesztes csatával van meg az ace tanker, nem? :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36587) diegho


diegho
nagyúr

IS-6 vadászok figyelem! Hétvégén 2x xp lesz minden győzelemre és bele fog számítani az IS-6-ba!!! Készüljetek, mert megéri ezért a tankért a sok 6-os csata!

(#36588) DVlad


DVlad
őstag

Mindig végig nézem a neveket, és 7000 játék alatt, egyszer sem találkoztam még innen ismerõs névvel. Ma elõször volt ismerõs egy név: Jomunkasember.
Ennek mennyi a valószínûsége? Vagy mindenki (mint én is) más nickkel játszik ott...

(#36589) #35692544 válasza Assimilator (#36567) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem csak az minden tank ég mint a reishtag
volt olyan sorozatom hogy a kv1s-t 4 kör alatt 8x gyújtották ki

(#36590) joergie válasza DVlad (#36588) üzenetére


joergie
őstag

Azért lehet. nem mindenki játszik azonos néven, a listát meg senki nem fogja csak ezért megtanulni(1.hsz). engem lefie lőtt ki egyszer, megjegyeztem, és ha látom az ellenfélnél, mindig keresni fogom, hogy visszaadjam :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36591) csapee válasza diegho (#36587) üzenetére


csapee
senior tag

Te mivel hajtottad ki? Gondolom Hellcat, Cromwell de a tobbi nemzetnel?

Csapee

(#36592) aknaakna válasza forras2 (#36566) üzenetére


aknaakna
tag

Ammo racket eddig is gyakran lőttek, páncél, sebesség nem változott semmit.Ugyan olyan, mint volt...

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#36593) Angel1981


Angel1981
veterán

Üdv Urak!

Kb. 3 órával ezelőtt a következő probléma jelentkezett.
Ha a garázsomban bármelyik olyan tankra rákattintok, amiben nincs legénység, akkor a lent látható képernyő fogad, és eltelik 2,5,10(!!!) perc, és nem történik semmi, a játék sem reagál semmire, feladatkezelőből kell lelőni!
A teljesen harcra kész járgányokkal semmi probléma, egyik csata megy a másik után.
Gép / modem volt már újraindítva (sajnos nem oldotta meg - ahogy sejtettem), szervert csak váltani próbáltam, de "too busy"....
Próbaképpen vettem T1 járgányt legénység nélkül, de ott is ez lesz - kis ikonra jobb klikkel engedi eladni.
Ötlet?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#36594) psycroptic válasza DVlad (#36588) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha te vagy vjokka, akkor én tanálkoztam már veled himmelsdorfon egyszer.

PSNID: Tomy83PS

(#36595) Bingisz válasza Angel1981 (#36593) üzenetére


Bingisz
addikt

Az XVM-et frissísd, vagy a locastan minimapot. Ez a kettő okozhatja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36596) DVlad válasza psycroptic (#36594) üzenetére


DVlad
őstag

Nem én vagyok. :D És mindig egyedül játszom, ezért nincsenek ott barátaim.
Viszont most megnéztem, és innen nem is lehet ismerõs. Viszont 3 másik név igen, az egyik nagysandor (cool name!).

(#36597) joergie


joergie
őstag

Ez a legújabb(ingame üzenet):
"Greetings Tankers! In order to celebrate the end of the year, from the 28/12 to the 30/12 you will receive 2x XP vor EVERY victory. Besides that, the celebrations will be extended from the 31/12 to the 02/01 with 5x XP for the first victory. "

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36598) Chris0321 válasza Angel1981 (#36593) üzenetére


Chris0321
addikt

Én ma vettem meg a t3-as japán medet legénység nélkül, nem volt semmi gond. Valamelyik moddal lehet problémád.

(#36599) diegho válasza csapee (#36591) üzenetére


diegho
nagyúr

Hellcat, cromwell, type58, vk3601h, kv1s, 12t

(#36600) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Már elnézést...... hogy rohadjon meg ez a köcsög, tapló, lósz**ó tetü MM (vagy mi?)! :W :W :W
Hiába van egy remek, élvezetes játék ha így elcseszik az egészet! Nyilván majd megkapom, hogy az teljesen természetes, mikor a kedvenc tankomat reggel óta nem tudom győztes csatába vezetni, mikor közel 2 a kill rátám, a sebzés kapott /adott mutatóm majdnem 3, annyi plecsnit kaptam már, hogy roskad a polc és mégis szégyenteljes vereségek sora a jutalmam! Ez mind nyilván természetes és a játék része! A bibi csak az az egésszel, hogy az ellenkezőjére valahogy nem emlékszem.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.