Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36801) nyunyu válasza Departed (#36784) üzenetére


nyunyu
félisten

SU-85-ösön megéri kifejleszteni a legjobb D5S-85BM ágyút (arra meglenne már az XP)? Vagy inkább a SU-100-ra gyűjtsem össze a sima D-5S-sel a rávalót?

SU-85 a D5S-85BM-mel az igazi.
Ugyan lassabban lo vele, de nagyobb a penje+alphaja, plusz joval pontosabb, mint a masik 85-os.
Mar-mar a Stuggal vetekszik messzirol kempelesi kepessegben, leszamitva a minusz 30 meter latotav kulonbseget.

Viszont a SU-100-hoz nem letszukseglet, plane ha nem akarsz tovabbmenni kesobb a SU-100M1 fele. (Ki az a mazochista, aki bonyalasan szereti azt az agat?)

De ha elobb kifejleszted, akkor SU-100-on is tudod hasznalni, es T6-ban mar nem mindegy, hogy 120 pennel, vagy 144-gyel apritod az ellenfelet, vagyis gyorsabban gyulik vele az XP, mint a stock 85-ossel.

Mondjuk en anno a D5S-85BM nelkul csinaltam vegig a SU-85-ot, mert minel hamarabb tul akartam rajta lenni, mert eppen valami akcio volt a SU-100-ra vagy SU-152-re.
Igy utolag fejlesztettem ki a SU-100-on, majd a par honappal ezelotti heti T5 med+heavy+TD missionkor vettem vissza a SU-85-ot, akkor mar a jobbik csuzlival.

Igy a fene tudja, melyik a jobb, valoszinuleg az az optimalisabb, ha a SU-100-ra koncentralsz, mert az kell az IS-6 missionhoz, nem a SU-85.
Ha nem fejleszted ki az agyut, akkor valamivel hamarabb tudsz nekiallni XPt gyujtogetni, viszont igy nem fog olyan gyorsan gyarapodni.

BTW, en a 100-assal hasznalom a SU-100-at.
122-es trollgunnal kb. annyira hasznalhato, mint a stock SU-152 goldammo nelkul. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36802) aknaakna


aknaakna
tag

T57-el mégis milyen kört kell menni az Ace-hez? 7.5k dmg-re meg 1200spotra nem adta meg...

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#36803) sith7 válasza dorka16 (#36800) üzenetére


sith7
nagyúr

amelyikkel csatát nyertél ma, az le van duplázva :D

(#36804) nyunyu válasza Bingisz (#36796) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez is egy megoldas lehet, de alapbol az egyes slotot tolti be a meccs elejen a jatek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36805) diegho válasza aknaakna (#36802) üzenetére


diegho
nagyúr

1400xp felettit

(#36807) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

20 perce szereztem vele, 1386 base xp

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36810) #35692544


#35692544
törölt tag

na mára elég volt ;)

(#36811) sith7 válasza #35692544 (#36810) üzenetére


sith7
nagyúr

Grat a kitartásodhoz

(#36812) Bingisz


Bingisz
addikt

Szánalom.hu az amit az átlag csapatok csinálnak a magyar ESL kupákon. Képesek négyszer beállni ugyanarra a bevehetetlen helyre campelni, csak azért is. Komolyan, semmi mást nem tudnak alkotni. :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36813) sith7 válasza Bingisz (#36812) üzenetére


sith7
nagyúr

gondolom pont azért állnak oda, mert bevehetetlen :)

(#36815) Bingisz válasza sith7 (#36813) üzenetére


Bingisz
addikt

Értem én, de egy maroknyi kreativitásuk lehetne. Általában van egy szabály, hogy 2 döntetlen után kiesik a két csapat, de az elődöntőben ez már nem érvényes. Ráadásul most T1 kupa van, szóval még tierpontal se nagyon lehet nyerni. És amikor már a 4. döntetlent toltuk le, kicsit elszakadt a cérna. Azért írtam inkább le ide, ahelyett, hogy szétvertem volna valamit...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36816) ztibor válasza Vitiris (#36762) üzenetére


ztibor
senior tag

Használom az általad készített colormessagesstat modot.
Van arra lehetőség éjfélkor ne resetelje a statokat?

Jobb lenne egyben látni az egész sessiont.

(#36818) #35692544 válasza sith7 (#36811) üzenetére


#35692544
törölt tag

a prém fióknak jobban örülök mint az is6-nak mire végzek lesz vagy 26 napom
de majd a 9-es tankokat jó lesz eltartani :D

(#36833) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Használ valaki APU-s rendszert wot-ozáshoz?

Konkrétan az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egy A10-6800K X4 (4,4Ghz), integrált 8670D vga-val és 8GB 1600-as ddr3-al hogy tudná elvinni a wot-ot full HD-ban?

(#36835) proci985


proci985
MODERÁTOR

Topik takarítva. Offot, flamet, személyeskedést kerüljétek!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36836) diegho válasza Cingáriusz (#36833) üzenetére


diegho
nagyúr

AMD procikat kapásból utálja a játék, szóval nem túl nyerő, de amúgy a notebookcheck-en van wot teszt is ha jól emlékszem, ott talán van APU is tesztelve.

(#36838) nyunyu


nyunyu
félisten

Ma nem resetelodik az elso nyeresert jaro dupla?
Chi-to-t most duplaztam le masodszor, es megmaradt a 2x mutato a tankon a garazsban.

Visszanezve a meccs vegi jelenteseket, ISU-152-re is ketszer kaptam duplat elso nyeres cimszoval :Y

Sebaj, ilyen bugok johetnek ezerrel :DDD

[szerk:]
Aha, weblapon irjak:
28/12 – 30/12 x2 Experience for every victory!*

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36839) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy még hány h.sz-t bír ki a modink, és zárolja a topikot... :)

nyunyu Én is kb 30x szoroztam le az object 704-et... :D

[ Szerkesztve ]

(#36840) bullseye válasza nyunyu (#36838) üzenetére


bullseye
addikt

Ma nem, ki is hirdették utólag... átették az 5x-t szilveszterre, cserébe ma 2x van az összes győztes csatára (de vesztesre már nem)

És beleszámít az IS-6-ba, offkorz.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36841) ztibor válasza nyunyu (#36838) üzenetére


ztibor
senior tag

Ez nem bug, ez a hétvégi event.

Minden nyertes meccs dupla XP

(#36842) nyunyu válasza bullseye (#36840) üzenetére


nyunyu
félisten

És beleszámít az IS-6-ba, offkorz.

Zsir, akkor legalabb lesz ertelme a nemszeretem britekkel, franciakkal, kinaiakkal szenvedni. :DDD
Na meg bele tudok huzni a japannal is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36843) Cingáriusz válasza diegho (#36836) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nekem személy szerint egy FX6100-as van 3500Mhz-re húzva alatta és nem rossz.
Haveromnak egy 4,2Ghz-es, 4magos FX4350-es van alatta és azon még jobb.
AMD proci esetén nagyon órajelfüggő a wot, ahogy elnéztem. Egy 4,4Ghz-en futó APU szerintem már elég kell legyen szerintem.

Mondjuk ha megjön januárban az új motor, az lesz érdekes, hogy végre sikerül e rendesen optimalizálni a játékot a hardverekhez,

[ Szerkesztve ]

(#36844) dfsz34 válasza bullseye (#36840) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem megnézték és rájöttek, hogy a legtöbb játékos nagyon rosszul áll.

Elnézve, hogyan játszanak egyesek és ugye a top10-be is be kell férniük. Ráadásul soknak ki is kell fejleszteni a tankokat, amivel együtt már millió xp körüli a mennyiség, amit ki kell termelni.

(#36845) bullseye válasza dfsz34 (#36844) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet, de nem nézném ki belőlük ezt a jóindulatot. :)
Azért mégis csak ingyér' T8 prémium... ha meg rosszul áll, rosszul áll, én is azért nem kezdtem neki, mert nem láttam esélyét, hogy összejöjjön eszelős grind nélkül. De még egy kicsit rásegítenek jövőre is, és beperlem őket, mert akkor nekem is lehetett volna ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36846) Bingisz


Bingisz
addikt

Nah, ki lett törölve az ESL hozzászólásom is, de azért a 3. helyet megszereztük. Minesen már nem tudtak annyira kempelni, úgyhogy elvertük őket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36847) proci985 válasza Bingisz (#36846) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Egy tipp: ONtopik hozzaszolast ne rakj offba.

Ha takaritani kell mertektelen off miatt, mint itt a topikban megesik, akkor a mod gyorsan fog torolni es nem fog sokat merlegelni, hogy akkor most mi es mennyire tartozott a targyhoz. Az meg szerintem forumozokent is idegesito, ha ontopik hszeket irnak paran offnak (megiscsak jatekstrategiarol van szo).

--

szerk.: np:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36848) Bingisz válasza proci985 (#36847) üzenetére


Bingisz
addikt

Rendben. Köszönöm, hogy visszaraktad a hsz.-eket! :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36849) Enzolord válasza bullseye (#36845) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért nem mindenkinek ingyen tank az az ingyen tank...:)
Ha belegondolsz, sokan vesznek prémiumot, akik eddig nem, hogy biztosan összejöjjön....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36850) dorka16


dorka16
aktív tag

Obj.268 kifejlesztve. :D Már csak az árát kell összekaparnom. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.