Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36451) Chris0321


Chris0321
addikt

Működik az XVM?

(#36452) Jolet válasza Chris0321 (#36451) üzenetére


Jolet
őstag

nem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36453) diegho válasza Cseri0058 (#36449) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért is?

(#36454) Chris0321 válasza Jolet (#36452) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz.

(#36455) Jolet válasza diegho (#36453) üzenetére


Jolet
őstag

gondolom a spot damage miatt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36456) diegho válasza Jolet (#36455) üzenetére


diegho
nagyúr

És egy képpel mit csináljak? (nem mintha megnézném a replay-t)

(#36457) virkir válasza diegho (#36456) üzenetére


virkir
veterán

Óh jaj... már megint ezek a negatív hullámok...
Legalább így karácsonykor próbálj kicsit pozitívabban hozzáállni, fehérszakállú télapót játszani, buksisimiket osztogatni. ;)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36458) Cseri0058 válasza diegho (#36456) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát nézd meg! Csak azért tettem be mert az elöbb te is tettél be ilyen spotolos kört. Gondoltam akkor már én beteszem. :)

De most komolyan mit vársz? Tartsak bulit vagy mi? Te mit szoktál csinálni egy képpel? Replayt nem teszek fel mert semmi extra nem volt a körben...

[ Szerkesztve ]

(#36459) Zeratul válasza Cseri0058 (#36447) üzenetére


Zeratul
addikt

Kumulatív lövedéket bármikor benyelhet a lánc, + spaced armor az IS7 oldala.

[ Szerkesztve ]

(#36460) diegho válasza Cseri0058 (#36458) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen betettem a két kört, amiből látszik, hogy hová kell állni és honnan lehet spotolni, egyik sem volt kimagasló kör, de egy kép semmit nem mond azoknak, akik netán szeretnének majd light tankokkal játszani és előre tudni a jó spot helyeket, vagy éppen azt, hogy őket honnan spotolják.

(#36461) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Sziasztok! Új szerzemény! Vitiris GreenSight Relase teszt! :)

A Vitiris sight kicsit átdolgozva! Jobban látható számok, infok, pld cammo+távolság
Melty effectiv páncélmérő átdolgozva! Jobban olvasható!

http://www.mediafire.com/download/7tr682wxcb49dyk/Vitiris_green_sight_system_0.8.10_v1.zip

(#36462) vhw válasza Vitiris (#36461) üzenetére


vhw
addikt

Micsoda hangulata lesz egy "ww2 tankshooter-nek" ilyen sci-fi célkeresztekkel... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36463) Cseri0058 válasza diegho (#36460) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én nem azért tettem be a képet, hogy mások ebből tanuljanak. Azért is írtam oda a neved.
Sőt még egy replayt sem tettem fel azért hogy tanuljanak belőle...

[ Szerkesztve ]

(#36464) Bad Pritt válasza KisApám (#36439) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem megy 7esbe.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36465) bullseye válasza vhw (#36462) üzenetére


bullseye
addikt

Kicsit hacker dolog, de kikapcsolhatod az auto-telepítését a registryből... :U

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36466) Bad Pritt válasza vhw (#36462) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ironikus hogy ezt mondod akkor, mikor egy 70es évekbeli tankkal végződő ágat hoztak be a játékba.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36467) Hauptmann válasza Vitiris (#36461) üzenetére


Hauptmann
addikt

Vitiris,

Van arra lehetőség, hogy ne csak sniper nézetben írja ki az ellenség nevét és hk típusát, ha rajta van a célkereszt?

(#36468) vhw válasza Bad Pritt (#36466) üzenetére


vhw
addikt

Ez a dolog indokolttá tenné a fenti célkereszt létjogosultságát? :)

(fun fact; a játék még mindig lényegesen több típust tartalmaz a ww2 (és mondjuk + 5év, amely típusokat kis jóindulattal/hanyagsággal még lehet 2.vh-snak csúfolni) és az előtti időszakból, valamint a lejátszott csaták számának is döntő többségét ezekkel a típusokkal játszák - ugye tier1-től...~7-8-ig)

Egy '70-es évekbeli típus esetében bizonyára már nem életidegenek a neon színű kijelzők - amikről általában sci-fi játékokra asszociál az ember, de biztos van akinek ez hozzájárul az autentikus ww2 hangulathoz. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36469) Antonius1978 válasza diegho (#36435) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszi megnezem, jol jon, mivel en is nekifogtam az IS6 megszerzesenek.Kulonben mar kisse kezdem szokni a 12t-t.Valamelyik nap meg egy csataba is tett minket es nyertunk is. :C

(#36470) Vitiris válasza Hauptmann (#36467) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem csak abban írja ki! Simán arcade modban is kiírja mint a képen!

(#36471) Vitiris válasza vhw (#36462) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Messze van ez már a ww2 tankshootertől :D
Mondjuk ww2ben mikor az orosz meglátták a elfogott tigris célzórendszerét, azt hitték sci-fiben vannak :D

(#36472) Vitiris válasza vhw (#36468) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Kérd meg a WG-t hogy a beépített célkeresztről vegyék le a átütés indikátort :DDD

Mondjuk lehet az oroszoknál már akkor is volt ilyen, de kétlem :D A minimapról nem is beszélve :D

(#36473) emre válasza Vitiris (#36461) üzenetére


emre
veterán

Használnám is a célkeresztjeidet, de amíg a közepe színes és pont azt takarja ki amit pontosan szeretnék eltalálni addig marad a jimb0 féle.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#36474) Bad Pritt válasza vhw (#36468) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem ebbe inkább ne menjünk bele. Való igaz, még mindig több van, ha nem is sokkal, olyan harckocsiból, ami a 2. világháború alatt készült, mint olyanból, ami utána. Más kérdés, hogy ha a világháborúban bevetett és be nem vetett típusok, prototípusok, papírtankok között kéne összehasonlítást végezni, gyászos módon kevés lenne a világháborús harckocsi.
Az, hogy ez nem világháborús játék ugyanolyan tény, mint az, hogy a prémtankok gyengébbek, mint az azonos szintű társaik.
Mondjuk ezektől a kék, zöld, mindenféle célkeresztektől én is idegenkedem, pár patch erejéig volt mjölnirem, de rájöttem, hogy teljesen felesleges. Plusz modok nélkül 25%-al gyorsabb a játék nálam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36475) Vitiris válasza emre (#36473) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ebben is van pont :D A alaku jelzö II. :)
Pont mint a jimboban

(#36476) emre válasza Vitiris (#36475) üzenetére


emre
veterán

De a töltés indikátor is ott van nem? Mert az meg piszkosul zavar.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#36477) Vitiris válasza emre (#36476) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Kikapcsolható :D
6 lehetőség

Pont azért próbáltam olyat csinálni hogy lehetőség szerint a legtöbb beállítást lehessen használni! És testre szabhatni. Ha kell a vit_settings.xml -ben a zöld keret is kikapcsolható. Szerintem kevésbe rikító mint a Jimbo zöldje és erős feketéje.

Mind1 csak egy lehetőség a sok közül. :)
Igazából azon dolgozok hogy az átlőhető tereptárgyak ne ugrasszák el a célkeresztet. Ebben már elég jól működik a többihez képest. Van mit rajta csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#36478) diegho válasza Antonius1978 (#36469) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem szoktam figyelni a neveket. Nekem ma meglehetne az is6. Mindegyik ág 90k felett van már, igen a japán is, de inkább beállítom az összeset 98 környékére és majd holnap.

(#36479) emre válasza Vitiris (#36477) üzenetére


emre
veterán

Ehh mintha az asszonnyal vitatkoznék. :DDD

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#36480) Vitiris válasza emre (#36479) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem vita! Csak mondtad kitakar a célkereszt és nem egy pont! Mondtam simán beállítható! Mondtad a töltésindikátort, mondtam az is kikapcsolható! :) Inkább válaszoltam mint vitáztam :D Az egyébbként sem az én kenyerem :D

Kivéve mikor mondjuk azt mondják hogy ez egy ww2 shoter :DD Na azon van mit vitázni :D

(#36481) sith7 válasza diegho (#36478) üzenetére


sith7
nagyúr

nem találok szavakat ... :Y ... grat :C

(#36482) Hauptmann válasza Vitiris (#36470) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az remek, amint tudom, majd megnézem.

(#36483) emre válasza Vitiris (#36480) üzenetére


emre
veterán

Köszi az infót, majd valamikor kopróbálom.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#36484) Antonius1978 válasza diegho (#36478) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, mar tettel be regebb 1 kepet, ami latszott hogy 70-80 ezernel jarsz mindegykik aggal.
Bezzeg nekem meg nincs meg a japan 6os, de ma kihuzom, es megveszem.
Remelem sikerul megcsinalni a sok 100 ezer TP-t, mert ha nem, akkor jobb lett volna ha olvasasra szantam volna az idot.Na, de ha elhataroztam hogy megszerzem az IS-6-ot, akkor ugy is lesz, habar nagyon unok szerencsetlenkedni alacsony szinten, habar volt par huzos csata amit elveztem, de nem sok, mert a vilag osszes Piroskaja beszallt a versenybe...

(#36485) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Twitchen megy a war thunder tankos része.

(#36486) Bingisz válasza Cseri0058 (#36485) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon furcsa így első blikkre egy WoT-hoz szokott szemnek. A grafika szebb, mint a WoT, de nyílván nem olyan szép, mint a képeken. A fizika érdekes, itt a med tankok is úgy driftelnek, mint a WoT-ban a lightok. Szvsz. repülőkkel könnyen be lehet alázni a tankokat. Valamint itt egy jó találat bármelyik pillanatban kinyírhat, hát fura nagyon...
Jól láttam, hogy itt is van APCR?

Nagyon más, mint a WoT, de továbbra is azt gondolom, hogy a WT repcsis része, és a WoT lesz a fő irány a két cégnek. A WoWp, és a Ground forces pedig rétegtermék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36487) KisApám válasza Cseri0058 (#36485) üzenetére


KisApám
addikt

GYÖNYÖRŰek a tankok és a táj... ég és föld a WarThunder javára...

A játékmenetét még nem ismerem.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36488) Cseri0058 válasza Bingisz (#36486) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát nekem így első blikre nem tetszik...

(#36489) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Meg kell ismét álapítanom, hogy nincs irányított MM! Nyilván a vak véletlen teszi, hogy sokadik meccsemen kerülök kezdőkkel (vagy hülyékkel) egy csoportba miközben a másik oldalon profi szakaszok küzdenek.....
Kérdem én milyen meccs az ahol a mi csapatunkból én (még közepes játékos sem) vagyok az egyetlen aki öl?
heten 0 sebzéssel, öten pedig 100 hp alatt.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36490) KisApám válasza mefistofeles (#36489) üzenetére


KisApám
addikt

Én inkább azt mondanám, hogy NINCS említésre méltó MM egyáltalán.
A tankok alapján rangsorolva nincs sok értelme... emberek vezetik azokat.
Minden fajta összetétel előfordul.
Én is voltam olyan csapatban, ahol 11%-ot (!!!) adott az XVM,
máskor meg 82%-ot nyerési esélyre.
És nem azért, mert olyan szakaszok jöttek be a csapatba.
Nincs MM, ennyi, mármint amilyen igazán kellene.
Papíron meg a mesében esetleg...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36491) Bingisz válasza KisApám (#36490) üzenetére


Bingisz
addikt

XVM alapű MM nincs is. És soha nem is volt, valamint a belátható jövőn bellül se lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36492) KisApám


KisApám
addikt

KÖSZÖNÖM, hogy az EXCELSIOR-t ajánlottátok.
Angol vonalon kellett egy jó prém, most hogy ócssóé van. :DDD

Az ELSŐ csatám vele:

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36493) Simulacrum válasza Bingisz (#36486) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Számomra is nagyon furcsa, egyrészt ez a rögtön vissza lehet jönni ugyanabba a csatába, amelyikben meghaltam. Nem tudom ez a koncepció tetszik-e? Így elsőre nekem idegen.
A grafika szebb, de szerintem egy ilyen játékban nem a szépség fontos. Egyértelműen a WT szimulátor jellegűbb, hisz nincs körvonal, alig látni a tankokat. Nekem a WoT-ban az arcade stílus tetszik. Ennyi alapján én tuti nem váltok majd, de persze ki fogom próbálni és majd a játékélmény dönt.

(#36494) PAtr0n válasza Bingisz (#36486) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akit érdekel a WT Ground forces damage model: part 1 part 2
Nagyon hasonló a WoT-éhoz, és a lőszerfajtákról is szó esik.

Igen, a Twiccset nézve nagyon úgy tűnik nekem is, hogy túl sokat driftelnek még lassú sebességnél is. Illetve a túlzott billegés is idegesítő némely vasnál.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#36495) Bingisz válasza Simulacrum (#36493) üzenetére


Bingisz
addikt

Pont most volt hír FTR-en hogy hogyan áll a WoT historical csatarendszerének a fejlesztése. Ha hazaérek holnap majd linkelem, de előre csak annyit, hogy lehet hogy összegyúrják a garázscsatával, ami szvsz nagyot ütne.

Amúgy amitől én kicsit ledöbbentem a WT-ben: Igyekeznek valósághűvé tenni a játékot, de közben semmi célzásidő sincs???

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36496) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Tényleg nem vagyok abban a helyzetben, hogy az MM-et kritizáljam de mégis.... mi értelme van az egésznek ha a személyes képességek, statok semmit nem számítanak? Igazából nem is beszélhetünk bármiféle programozott csapatkiosztásról. Az adott tier szabályok szerint egy zsákban van az összes harcjármű aztán kiráznak belőle harmincat. Passz....... Lehet itt mondani bármit de az eléggé nevetséges, hogy négyperces csaták vannak hol 15-2, hol 3-15 eredménnyel.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36497) Sh@dowMAN007 válasza Bingisz (#36423) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

EZ bizony NEM ingyenes...

(#36498) sith7 válasza Sh@dowMAN007 (#36497) üzenetére


sith7
nagyúr

1 napig volt az :U

(#36499) Sh@dowMAN007 válasza sith7 (#36498) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Mivel ma linkelte (2013-12-26 11:28:3) gondoltam a mai nap az ingyenes... :W

(#36500) Iron Funeral válasza Bingisz (#36486) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem bejövős ami azt illeti, és abban sem vagyok biztos hogy a WTGF csak rétegtermék marad, már csak azért is mert az AF résszel szorosan össze van/lesz fűzve.

Sokkal agysejt-barátabbnak hat mint a kedvenc RNG játékunk.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.