Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35951) Drenadar válasza diegho (#35949) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem több ember van itt, aki kíváncsi rád, és megnyerő stílusodra, mint akit zavar és bánt ( a felismerés)...

(#35952) nyunyu válasza TESCO-Zsömle (#35942) üzenetére


nyunyu
félisten

color messages+improved stats 8.10 angol

Nalam rendesen mukodnek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35953) mefistofeles válasza Vitiris (#35946) üzenetére


mefistofeles
addikt

Nem akarlak fényezni de nekem az a csúcs! Gyors, pontos, szép de mégsem erőforrás igényes, nincs túlbonyolítva de sok hasznos infót kiír, szóval jelenleg nekem a tökéletes célzó!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35954) nyunyu válasza mefistofeles (#35953) üzenetére


nyunyu
félisten

Deegie's sem veszes, ha ki van belole gyakva a sok felesleges bizgentyu.

Kozben probaltam Vitiris cuccai kozul a minimal celzot, alig volt gyorsabb, mint a korabbi pakkombol atvett, csicsamentesitett Deegie's.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35955) Enzolord válasza Vitiris (#35946) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszönjük Maestro, hogy dolgozol ezeken!!!
Maxi Ripszekt...:)

(#35948) Zolee_70 Dieghonak van egy stílusa, ne a stílussal foglalkozz, fogadd meg a tanácsát, ha ad, és fejlődni akarsz, és ennyi... Nem diplomatikus, de amit ír az WOTban szinte szentírás, szóval így állj hozzá...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35956) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Francba, lejart a szerkesztesi ido.
A 2 allomanyt hova is kell masolni, mert elfelejtettem.
Van olyan alkonyvtar, hogy 8.1.0. ebbe talan letre kell hozni egy Audio alkonyvtarat, es oda kell masolni ? vagy masfele ?

(#35957) mefistofeles válasza nyunyu (#35954) üzenetére


mefistofeles
addikt

Persze, kinek a pap, kinek a papné. Nyilván vannak még remek célzók de én egyenlőre nem tudok jobbat.
A deegies melty cucc nekem túl komplex és az is zavar, hogy gyakorlatilag eltakarja a fél képernyőt. Bütykölni meg nem szoktam a modokat.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35958) Cseri0058


Cseri0058
őstag

hehe :D
mai nap azt hiszem arattam killekben! :D

(#35959) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Aki nem látta volna! :)
Az én kis büszkeségem! :B
12 kill! :)


Replay!

(#35960) Szepi1979 válasza Vitiris (#35882) üzenetére


Szepi1979
senior tag

autotelescope köszi, ez nagyon nagy, az egyik leghasznosabb modommá lépett elő. Köszi!

“ nem kell mindig nyerni “

(#35961) Szepi1979 válasza Máté94 (#35920) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Amíg tart a csata nem tudja leszednia tankodról!

“ nem kell mindig nyerni “

(#35962) mikersz1


mikersz1
senior tag

Hali
A játékban az értékelésem eddig 700 körül volt, most felugrott 3795-re, ez miért van?

(#35963) nyunyu válasza mefistofeles (#35957) üzenetére


nyunyu
félisten

Bütykölni meg nem szoktam a modokat.

Hja, sikerult el***nom 2 orat arra, hogy a mostani damagepanel alul ugyanugy irja ki a benyelt talalatokat, mint az elozo.
Total megvaltozott a konfig formatuma.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35964) diegho válasza Enzolord (#35955) üzenetére


diegho
nagyúr

Ő abból, amiket ír azt szeretné, hogy ne adjak senkinek tanácsot. Nem tudom miért, az okokat tőle kérdezd.

(#35965) sith7 válasza diegho (#35949) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem akarsz elhúzni innen ... Nem akarsz elhúzni innen ...

(#35966) virkir válasza Zolee_70 (#35948) üzenetére


virkir
veterán

Ennyit sikerült hozzáadnod a közösséghez idestova három év alatt.
Szerintem ha szavazna a fórum te jönnél ki rosszul a "ki húzzon innen" témában.
Szvsz jobb ha csendben átugrod diegho hozzászólásait ha nem tetszenek, mi meg a te "irritáló" hozzászólásaidat fogjuk ignorálni.
Jó lesz így?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35967) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok

Hizik a troll

Akit még érdekelne mod pack angol és német nyelven is .[link]

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#35968) Drenadar válasza Vitiris (#35946) üzenetére


Drenadar
veterán

Én a garázsban levő stat mododat hiányolom nagyon :)
Abból mikor jön a 8.10-es?
Illetve... megoldható lenne egy olyan módozat ami a pici csatajelentőben kiírja a csata WN értékét? :)

(#35969) Zolee_70 válasza virkir (#35966) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Lusta vagyok kigyűjteni Diegho hozzászólásait, de kevés olyan van, amiben ne sértene meg valakit.

De np, eddig sem sokat írtam ide, ezután sem fogok.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#35970) sith7


sith7
nagyúr

Valamiért nekem elmarad a középső része a célkeresztnek ... akármelyiket teszem fel ... ötlet ? :F

(#35971) TESCO-Zsömle válasza nyunyu (#35952) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kipróbáltam:

A problémám az, hogy ez nem olyan, mint ami 8.9 alatt volt:

sz: Ebből kéne nekem egy 8.10-es, ha van valahol. Azt se bánom, ha angol nyelvű.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35972) Vitiris válasza sith7 (#35970) üzenetére


Vitiris
aktív tag

\res_mods\0.8.10\scripts\client\mods\MS.pyc!

Ezt töröld le! Szerintem megoldja!

(#35973) sith7 válasza Vitiris (#35972) üzenetére


sith7
nagyúr

megpróbálom :K

(#35974) Vitiris válasza Drenadar (#35968) üzenetére


Vitiris
aktív tag

(#35975) diegho válasza Zolee_70 (#35969) üzenetére


diegho
nagyúr

Oké. Jelentkezzen mindenki, akit megsértettem. Ha ez sok lesz, lépek.

(#35976) Iron Funeral válasza sith7 (#35970) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az a cián színű kör micsoda?
Amúgy nézd meg, hogy meg van-e a Crosshair_Sniper.sfw file.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35977) Vitiris válasza TESCO-Zsömle (#35971) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nézz itt szét!

Szedd le az enyémet telepítsd azt fel először!

Azután már csak ezek közül amelyik tetszik szedd ki a SessionStatConfig.cfg file-t és ird felül! de csak ezt az egy file-t az enyémben.

(#35978) TESCO-Zsömle válasza Vitiris (#35977) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az általam belinkeltet is a tiedre telepítettem anno, megpróbálom amit mondtál. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35979) Assimilator válasza diegho (#35975) üzenetére


Assimilator
őstag

Én nem olyan régóta olvasom a ph wot fórumot, szóval nem releváns amit mondok. Amit én leszűrtem, hogy hajlamos vagy úgy kommunikálni, mintha az emberek alkotnák a szőnyeget amin taposol. Ezt építő jelleggel írtam, nem szeretném ha elhagynád a fórumot.

(#35980) sith7 válasza Vitiris (#35972) üzenetére


sith7
nagyúr

sikerült :C

(#35981) Vitiris válasza sith7 (#35980) üzenetére


Vitiris
aktív tag

tudtam én :) Az MS,pyc csak a deegies-hez kell! Mert nem tudtam másként megoldani!
A többi már nem használja ezt a scriptet, csak az aims.pyc-t!

(#35982) diegho válasza Assimilator (#35979) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel elég sok emberrel kellett már kommunikálnom az életben, rá kellett jönnöm, hogy ha valamit nem mondok meg keményen, akkor leszarják.

(#35983) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#35978) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sajna nem teljesen jó. Néhány érték közt akkora a sortáv, hogy a teteje nem látszik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35984) Angel1981 válasza Cingáriusz (#35660) üzenetére


Angel1981
veterán

A mindenségit, szépen megugrottak a követelmények! :Y
Gondolom azért, mert "megengedhetitek magatoknak", csak így tovább! :R

(#35985) Tomi0703 válasza Bingisz (#35900) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez igen! :Y Replayjel nem dobnál meg engem/minket? :D

(#35986) kisküzdő


kisküzdő
tag

Én nem mondok neked semmit mert kisírsz nekem még 24 H-s bannt :) Élvezd hogy" itt" kemény vagy .....

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#35987) dfsz34 válasza Iron Funeral (#35929) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez egy nagyon jó cikk.

Az is7 underpower, ahogy én is mindig mondom. Már csak a legendája nagy. Le is szedtem a legényeket és megpróbálom az is4 ágat. Az akció miatt amúgy is a t150-t kell nyomjam. Igazából az is7 ágyújával kéne valamit kezdeni, borzalmasan lassan céloz be és pontatlan.

A borsó, ahogy sejtettem brutálison op, (2300 prémes xp még nem ad rá ászt, wtf). A kv1s, wte100 nem is volt kérdés soha.

Örülök, hogy tudtam a borsóval a fénykorában játszani, mert tuti biztos nerfelni fogják. Német tank, "csak" tier 8-as, tuti biztosan megpiszkálják. Megtartom, csak azért, mert nagy móka vele menni és kíváncsi leszek majd, hogy milyen lesz a várható nerf után.

Egy tankot viszont teljesen indokolatlanul mindig kihagynak, a T29 számomra az op szinonimája tier7-ben. Talán amiatt, hogy a sok noob nem tud vele mit kezdeni, pedig az a tank egy brutális vadállat. Nem vagyok a legjobb vele az biztos, de erős közepes talán, és 2500 prémes xp feletti eredményem van vele, nem is egy, hanem háromszor is sikerült. 2000 felett meg nem tudnám számolni, hányszor voltam. A legemlékezetesebb csatámban egy elit klán szakaszával (vegye pts, kazna) voltam együtt, ők tier9 med tankokkal. A végén nekem lett a legtöbb xp-m egy jól sikerült hull down akció után, pedig a szakasz felszántotta a pályát szinte szó szerint. Gondolom megnyúlt az álluk, hogy egy t29 több xp-t szerzett, nem is kevéssel.

Vissza fogom venni, ha kihúztam az összes engem érdeklő ágat és a T29-t megtartom. Jól használva az a tank fel tudja szántani a csatamezőt.

(#35988) Vitiris válasza TESCO-Zsömle (#35983) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ha megnézed a konfigot, cfg file abban találsz olyan bejegyzést hogy "\n" ez a sordobás
Ahol soknak látod a sorközt lehet két \n is van! Töröld ki az egyiket!
Notepad++ -szal tudod szerkeszteni!

(#35989) sith7 válasza Vitiris (#35981) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#35990) Iron Funeral válasza dfsz34 (#35987) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Van egy összegző is amiben elvileg benne van az összes tank (első zip file).

Megnéztem, eléggé ópénak mutatkozik a T29 :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35991) myckey


myckey
veterán

megoldódott

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#35992) jano_77


jano_77
nagyúr

Arra van vkinek megoldása, hogy az XVM 5.0.1 végleges mikor feltettem, akkor a garázsban a tankoknál mutatta, hogy melyiknél van ÁSZ, 1 osztály, 2 osztály.
Mióta az XVM 5.0.2 test1 van fent, megint nem mutatja ezt az infót!? Hol és miként lehetne ezt újra beállítani, hogy mutassa?!?
Nagy köszönet annak, aki elmondja. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35993) Zeratul


Zeratul
addikt

Spotolgatot az ellen Ke-Ni-je, mire végre kilődték, beírom hogy "We has killed Keni" mire pár perc múlva "We are these bastards". Úgy néz ki vannak akik még értik a poént :)

[ Szerkesztve ]

(#35994) mtade válasza Zeratul (#35993) üzenetére


mtade
aktív tag

Lol. Hiányzik egy like gomb... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#35995) Simulacrum válasza dfsz34 (#35987) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Gyanítom az IS-4 rögtön az IS-7 után jön a rossz statok tekintetében. Nagyon nem szeretek vele menni. Néha pattint, de első pattintás után töltik a goldot és mivel rettentő lassú így esély sincs vele a jó taktikázásra. Az ágyúja se igazán jó számomra. Csak azért megyek már vele, hogy legyen ászom, aztán szerintem örök pihenőt kap.

Az XP nem annyira mérvadó, mert nagyobb tierben könnyebb kisebb tankkal összeszedni többet, mint a top tierek, mert több xp-t kapsz a nálad magasabb szintű tankok sebzéséért.

(#35996) mefistofeles válasza diegho (#35982) üzenetére


mefistofeles
addikt

Gondolom nem sokat adsz a véleményemre de te komolyan úgy véled, hogy ha "keményen" beszélsz akkor többen fogják csinálni amit tanácsolsz? Ha a tanáruk lennél vagy a művezetőjük akkor lehet de így...
Az nyilvánvaló, hogy nagyon jó játékos vagy, és az is, hogy amit mondasz az úgy van. De azzal, hogy sokszor úgy beszélsz mint ha az átlag játékost a seggedből húztad volna ki azzal több ellenséget szerzel mint követőt. Nem gondolom, hogy direkt meg akarnád bántani a többieket, de most is azt mondom, hogy egész egyszerűen nem tudod megérteni, az átlag játékos ha megfeszül sem lesz olyan jó mint te! Persze vannak akik tényleg segg hülyék (ezt még az én szintemen is észreveszem) de azoknak meg úgy is hiába keménykedsz, főleg azért mert valószinüleg nem is látogatják az efféle fórumokat!
Remélem nem sértettelek meg, nem ez volt a célom de ami igaz az igaz, a stílusoddal sok embernek nem lopod magad a szívébe. (köztük olyanoknak is akik egyébként szívesen tanulnának tőled és nem is hülyék)
Pedig elvben ha egy ilyen fórumon tanácsokat adsz azt szerintem azért teszed, hogy tényleg segíthess a játékosoknak. A játékosoknak, de nem csak a "cserzett" lelküeknek akikről lepereg a stílus és eljutnak odáig, hogy a mondandódra koncentrálnak.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35997) nyunyu válasza TESCO-Zsömle (#35971) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem pedig pont olyan, mint az also kepeken.

\res_mods\0.8.10\scripts\client\mods\SessionStatConfig.cfg -ban van a konfigja.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35998) Bingisz válasza Tomi0703 (#35985) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék:

Bat Chatillon 25t 9783 dmg, Sniper, Top gun, Ace tanker: [link]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35999) molex


molex
csendes tag

hello, a frissítés után pár személyzetnek 100% feletti a szintje.. ez bug?

(#36000) TESCO-Zsömle válasza nyunyu (#35997) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha csak azt a két modot rakom fel, nincs is ilyen fájl.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.