Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35601) Kakumix válasza Enzolord (#35600) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ma nekem is hasonló, de nem folyamatosan, időnként 40-60-ra is leesik egy rövid időre. Általában EU2 játszhatatlan 23 óra előtt, utána mint EU1 +10ms. EU1-en 20-40ms a normál.

ui.: UPC VIII. kerület.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#35602) Enzolord válasza Kakumix (#35601) üzenetére


Enzolord
addikt

UPC VII. ker.. Remek..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35603) Kean_Sorbo válasza Drenadar (#35587) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az én szerény véleményem meg ez, a mozdulatlan TD elméletedről. Lehet meglepődnél egy ilyen "álló" TD-től.

Obj.268 Ruinberg

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#35604) #35692544


#35692544
törölt tag

fasszopó wargaming
fél 5-től a napváltásig csík nyertem azóta egy csatát nem sikerült lehozni
addig szinte csík top tank voltam azóta csak az alján vagyok
hatig a kv-1s alig lött 400 alatt azóta csak 340-et
vicc hogy állandóan állítgatnak valamit

(#35605) #43783936 válasza #35692544 (#35604) üzenetére


#43783936
törölt tag

Fel a fejjel! Én a kv-1s-sel annak is ürültem, ha a mezőny fele hetes volt.
Általában a nyolcasokhoz tett be mozgócélnak.
Szerencsére már túl vagyok rajta.

[ Szerkesztve ]

(#35606) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na lassan kezdek bemenni 55% alá. Röhejes de hát nyilván én vagyok a béna.

(#35607) Angel1981 válasza Drenadar (#35572) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, mert zavar, hogy ott a fránya KV-1, 12 szabad XP-vel! :P
Ha mindegy lenne, nem tettem volna fel a kérdést.... :U

#35597 KisApám:Nem.

[ Szerkesztve ]

(#35608) dorka16


dorka16
aktív tag

Tegnapelőtt megvettem a JP II-őt. Full ISU szindróma. A 105-ös löveg van meg hozzá 100%-os 2 skilles legénység és 20 csatából 4-et nyertem meg!!! A legrosszabb %-om van vele az összes eddigi tankból. Állandó dupla XP-vel is csak 423 az átlaga. Tegnap megvettem a KV1-et trollgunnal: 14 csata abból 9 győzelem, 818 átlag XP.
Szóval úgy tűnik amíg nem lesz meg a 128mm löveg addig a duplázás is gondot fog okozni vele. Jesszusom 63 000XP kell hozzá. Pedig amúgy tetszetős tank lenne.
Még jó, hogy javult a hozzáállásom ezért annyira nem húz fel a dolog. :)

(#35609) Chris0321 válasza jano_77 (#35585) üzenetére


Chris0321
addikt

Az már a 8.10-hez van oda is írtam.

(#35610) Flayer válasza dorka16 (#35608) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Ha meglesz a big gun nagyon fogod élvezni!
Amúgy majd sokat kell vele gépészkedni mivel nem olyan jó a camo értéke!
Nekem megvan a Jagtiger is nemrég ott nekem sincs még meg a big gun!:(
De a jagtigerrel még fele annyira sem vagyok hatékony mint a JP2-vel.
Lehet megveszem a Fredit is így lesz teljes a körkép! :)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35611) sith7 válasza Flayer (#35610) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem megvan a Jagtiger is nemrég ott nekem sincs még meg a big gun!:(
De a jagtigerrel még fele annyira sem vagyok hatékony mint a JP2-vel.

pont azért nem vagy hatékony, mert még nincs meg a big gun :K

(#35612) #43783936 válasza Flayer (#35610) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem megvan a Jp2 és a Ferdi is.
A Jp2-vel zúzok, általában T8-9-be tesz be.
Ferdivel mozgó célt játszok a T10-es csatákban. El is ment tőle a kedvem.

(#35613) dorka16 válasza Flayer (#35610) üzenetére


dorka16
aktív tag

Annyira nem aggódom csak tegnap este 9 tájt gyanús lett, hogy még ott van a 2X a kis képen mondom megnézem már hány csatát toltam vele. Hát 10 vereség egyhuzamban kicsit durva szopóág. :Y
Az ISU-val is ez volt. Ott amíg nem volt meg a BL10 25% volt a WR. Miután meglett kb. 3 nap kellett, hogy felvigyem 54%-ra.

(#35614) odrif


odrif
MODERÁTOR

Type 59-el szaladgál, de valami csoda folytán nyertünk:[link]

20 éve a Prohardveren

(#35615) Chris0321 válasza odrif (#35614) üzenetére


Chris0321
addikt

Mi vesztettünk:

(#35616) Flayer válasza sith7 (#35611) üzenetére


Flayer
senior tag

Nem is ezzel van a gond hanem nekem a Jagtiger-nél nagyon hiányzik a mobilitás nem úgy mint a JP2-nek van!A másik pedig az MM besorolás szinte nem is rak be top tanknak mindig 9-10 közé rak!
Hiába rejtem a hasát "gold núúb" lőszerrel meg itt simen belövik a tornyot sőt még simával is pedig az oldalát nem mutogatom a tanknak!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35617) Kean_Sorbo válasza odrif (#35614) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Na. Szóval akkor ő, a megtestesült szabad XP átváltó. Szergejnek ebből telik benzinre.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#35618) echterion válasza Flayer (#35616) üzenetére


echterion
nagyúr

Hátul kell vele maradni, az a titka. Ha megvan a nagy csúzli, akkor lehet vele irtani, bár nekem ritkán dobja be az átlegsebzést, inkább alatta sebzek vele. És nem csak az alját kell vele rejteni, hanem az egész alsó részt, hogy csak az a rész látszódjon, ami a lövéshez kell. Sand river védésnél így tartottam fel egy IS8 segítségével az egyik oldalt J8-nál. Pedig volt ott T30, IS7, Tortoise, meg még egy-két nyolcas. A végén már HE-vel lövöldöztek, hogy tudjanak sebezni. :))

**********

(#35619) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Most komolyan. Mit gondol a sok szobanövény, mi a jó abban ha 2-3 tier különbségü tankokkal szakaszoznak? :F Ez nem random, csak rajtuk múlik.
Így fgordulhatott elő, hogy T5 csatában egy T1 es szerencsétlen is vergődött. (egy pici ideig). Persze a mi csapatunkban!
De azért lehoztuk (4 kill) :DDD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35620) TESCO-Zsömle válasza Chris0321 (#35615) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kapcsold ki a beállításoknál, hogy mutassa a tankok Tier-jeit, akkor nem lesznek ott a kixkraxok a listákban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35621) Chris0321 válasza TESCO-Zsömle (#35620) üzenetére


Chris0321
addikt

Mik?

Flayer: Én direkt ezért mentem a Ferdiről a JT-re, plusz mert így nem kellett keresnem még egy tagot a legénységbe.

[ Szerkesztve ]

(#35622) Tomi0703 válasza Chris0321 (#35621) üzenetére


Tomi0703
őstag

A tankok ikonjanal a tierjelzo (nem tudom szebben mondani). :DDD Szerintem arra gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#35623) Chris0321 válasza Tomi0703 (#35622) üzenetére


Chris0321
addikt

Ja az, eddig nem foglalkoztam vele.

(#35624) KisApám


KisApám
addikt

A GOLD lőszer is olcsóbb most mint szokott?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35625) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

Tervezgetek most 1 8-as prém tank vételt, ha egyszer már olcsóbb :))
Type59 meg van, és nagyon tetszik. Szerintetek a T-34-3 van olyan jó? Érdemes rá befizetni? :U

(#35626) diegho válasza forras2 (#35625) üzenetére


diegho
nagyúr

Az IS-6 ingyen van, az miért nem jó?

(#35627) Drenadar válasza forras2 (#35625) üzenetére


Drenadar
veterán

bejön neked az a játékstílus, hogy ugyan meddel vagy, de legjobb esetben is 12 másodpercenként lősz a kínai 122miliméteressel, ami ugye elég pontatlan, és lassan is céloz? és ehhez add hozzá még azt, hogy nulla a löveg lefele való kitéríthetősége. Ha erre egyértelműen igen a válaszod, nem bánod meg... jól hozza a pénzt, már ha sikerül sebezni valamit :D

9-es tankkal is sűrűn találkozom vele, és ott aztán a 175pennel eláshatom magam, hiába vannak egy tankon weak spotok, esélytelen eltalálni őket...

nekem a legjobb körömben 5 tankot sikerült vele megsemmisíteni, ebből 3 rammolás volt...

[ Szerkesztve ]

(#35628) GeneraL_XTX válasza diegho (#35626) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem mindenkinek van arra ideje szerintem...... :U

(#35629) mr.saint válasza forras2 (#35625) üzenetére


mr.saint
tag

Hát én is néztem sokat játszottam teszten vele, nem vagyok valami profi 3 ezer csata van mögöttem van hova fejlődni még! De viszatérve a tankhoz hát én úgy döntöttem nem veszem meg nem rossz de akkor már inkább várok egy orosz 7vagy 8 prém tankot. Igaz az csak jövő valamikor lessz! De próbáld ki a teszten.

(#35630) diegho válasza GeneraL_XTX (#35628) üzenetére


diegho
nagyúr

Napi 10-15 csata... az kb 1 óra.

(#35631) GeneraL_XTX válasza diegho (#35630) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Persze, ha mindig győzöl és legalább 1000 felett sebzel :P

(#35632) Kean_Sorbo válasza Flayer (#35616) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az a gond, ha a JP2-vel jutsz el a JT-ig, akkor nagyon nehéz megszokni (megtanulni) a kezelését. Amíg a gyors, fordulékony TD-vel a váratlan helyzeteket is viszonylag könnyen meg lehet oldani, azt ezzel nehezebb bár nem megoldhatatlan. Ennél mindig előre kell gondolkozni, a térkép figyelése életmentő. Terepen egyértelmű, városban meg mindig az előre és vissza taktika a meghatározó, ha van érzéked hozzá a ellenfél lövésekor mindig meg kell forgatni egy kicsit, de a legjobb ellövetni. Ami pedig még fontosabb az a tank állandó mozgásban tartása. Ezzel megelőzöd, hogy "beragadj" egy pozícióba.

Ez egy városi replay.

Itt pedig a váratlan helyzetre egy jó példa. Szerencsémre két kispuskás amatőr gyerek rontott rám. Azért a végén a T-44-est jól elküldtem a dörgölőzős taktikájával együtt. ;]

Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#35633) forras2 válasza diegho (#35630) üzenetére


forras2
őstag

Az azt jelenti, hogy kevesebb mint 100 csatából megcsinálod az IS6-ot, Azaz 700k TP-t. És persze azt is, hogy csatánként szerzel minimum 6500 tapasztalatot. Jahm, szerintem is. :o :o :o :o :o :o :O

(#35634) diegho válasza forras2 (#35633) üzenetére


diegho
nagyúr

Számoljatok már utána úristen... 31 nap van rá, azaz kb 400 csatáról beszélünk. Miért nem lehet számolni mielőtt okoskodni akartok?

A gyengébbek kedvéért leírom.
Minden nemzeten legyen 2db 6-os tankod, ezt nem nehéz megoldani, hiszen most 3 napig dupla xp van mindenre. Nos mivel a napi dupla beleszámít, ezért fogod és minden nap beduplázod az összes nemzet tankjait. Egyelőre 6 nemzet, 2 tankkal számolva 12 dupla. Ha nincs 12 tankod, akkor kevesebb. Ez tök egyszerű, gyakorlatilag ingyen adják az IS-6-ot. Ha pedig van napi 2 órád játszani, akkor még egyszerűbb. Leírtam korábban, hogy sniper medálra kell törekedni, hogy bukta esetén is jó xp-t kapj. Mint már mondtam gondolkodni kell a játékban, nem agyatlanul cselekedni.

[ Szerkesztve ]

(#35635) Remus389 válasza diegho (#35630) üzenetére


Remus389
veterán

60/15=4 perc

4-1=3 perc (1 perc míg rendesen betoltodik, meg a kilépés )

szóval 3 perc/csata

irreális

mondjuk a 6-10 csata hihetobb

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35636) dorka16 válasza Kean_Sorbo (#35632) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ez nem gond ha játszottál másik ág lassú TD-vel. Azért az AT sorozat után nagy meglepetést nem okozhat a Jagdtiger.

(#35637) Bad Pritt válasza mefistofeles (#35619) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T5-ben? Please, Tier 10-es gépek is hoznak be magukkal kis nyomikat. Tegnap egy Churchill 7 hozott be egy Cunninghamet meg egy T1 heavy-t 8-as csatába, el is buktuk, 2 tank mínusz volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35638) aknaakna


aknaakna
tag

Arról nem is beszélve, hogy nem mindenkinek áll a garázsában minden nemzetből 2 T6-os tank kimaxolva...

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#35639) Kean_Sorbo válasza dorka16 (#35636) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az igaz, ha a tökömet szorongatnák sem kezdenék bele abba az ágba. Talán csak akkor, ha aranyásó lennék. Bár a múltkor azt mondtam, hogy nem fejlesztek többet, de így túl nyugodtan játszottam. Gondoltam egy sima Foch és a 155-ös elfér még a garázsban. Az FV-t próbáltam teszten, de valahogyan nem tetszik, ezért biztos nem indulok el az angol vonalon.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#35640) pws válasza diegho (#35634) üzenetére


pws
aktív tag

'Mint már mondtam gondolkodni kell a játékban, nem agyatlanul cselekedni.'
Túl nagy elvárásaid vannak. :DDD

(#35641) Bad Pritt válasza aknaakna (#35638) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Diegho egy elméletet vázolt fel, amit ki lehet próbálni vagy lehet másképp is csinálni.
Igazából, ahogy én látom ezt a hónapot, aki egyenletes jól tud xp-t hozni akár egy harckocsijával is, annak is meglesz az IS-6. Az járulékos, hogy nagyrészt 6-os szinten kell játszani, ezzel megreked más szinteken a fejlődés (én többek között ezért nem vállaltam be, meg persze, mert megvan a nem túl pozitív véleményem az IS-6-ról).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35642) dorka16 válasza Kean_Sorbo (#35639) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én is csak a FV215b 183 miatt álltam neki. Most forgott ki az AT15. Még vagy 3 hónap. :D :D :D

(#35643) dfsz34


dfsz34
őstag

Szép csaták vannak ma. Egy t21 begőzőlt és kilőtt először egy jpanther-t, bekékült. Szóltam a srácoknak, hogy lőjék ki, mert már kék és berserker módban van. Nem lőtték, hanem kilőtte a t21 az artynkat meg egy kv1s-t sebzett. Meguntam a szerencsétlenkedést és kilőttem én, de erre a kv1s gőzölt be, mert ő akart ölni és kilőtt engem és még írta is a chat-ben, hogy elloptam a fragjét. Mondom neki wtf?

Mind a t21 mind a kv1s vörös ördög volt, mondanom sem kell. Azt gondolom nem kell leírnom, hogy mi lett a csata vége :)

Ezek így gyűjtik az xp-t az is6-ra vagy mi a bánat van? Gondolom összeszednek 80-100e xp-t összesen ilyen játékstílus mellett.

[ Szerkesztve ]

(#35644) diegho


diegho
nagyúr

Én jelenleg itt tartok és nem erőltetem meg magam. Oké, hogy csak tier6-ot játszok, de szerintem van aki már mind6 nemzetet kihúzta. Tegnap 12t-vel volt egy 16 win 1 loss sorozatom végig rengeteg xp-vel, azért ilyen sok a francia.

(#35645) .mf


.mf
veterán

Van még egy év végéig érvényes, új játékosnak 1000 goldot adó kódom. Új játékosnak van-e most olyasmi, amit ennél is érdemesebb?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#35646) Švejk


Švejk
őstag

Emberek, mi van ma? Tudom, vasárnap, de ez az idióta játék folyamatosan oszt be szarabbnál szarabb csapatokba. Összesen 3 tankot sikerült leduplázni, pedig 1,5 órája játszom! Hihetetlen... :(((

(#35647) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Két hónapja játszok WoT-ot, eddig leginkább TD és heavy vonalon nyomultam, de most kipróbálnám az artyzást is. Szerintetek melyik nemzettel kezdjek neki...? 5-6. tierig húznám ki egyelőre.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#35648) Remus389 válasza Švejk (#35646) üzenetére


Remus389
veterán

érdekes én pedig a 10 csatambol kb 8-at megnyertem

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35649) #43783936 válasza dorka16 (#35642) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sok sikert. :C
Hajnalban fejlesztettem ki.
A Toriba 227 csatát tettem bele 44%-os wr-rel.
Amíg nincs meg a nagypuska, addig marha sok aranyat el kell pufogtatni.
Már csak 3 millát kell összefarmolnom, hogy meglegyen a fenevad. :D

(#35650) v!ct0y válasza #43783936 (#35649) üzenetére


v!ct0y
veterán

Tegnap vettem meg a tortoise-t kb olyan 8%wr em van. Undormány ez a játék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.