Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36401) #95904256 válasza KisApám (#36399) üzenetére


#95904256
törölt tag

SextonI: Iszonyat pontatlan, nagyon kevés XP-ét hoz, de jól tejel, csatánként 15k kredit.
MatildaBP: Ez a tank rendben van. Nagyobb tierekben gold ammo kell amitől veszteséges.
Excelsior: Szuper tank, de golddal kell etetni ( dupla átütés, mint a normál lőszer ).
TOGII: Jól tejel, jó az ágyúja, lassú, mint egy defektes iskolabusz.
AT15A: Ez nekem nem feküdt, mindenki belőtte, mire megmozdulsz vége a csatának.

Ha mindenképp választani kell akkor MatildaBP, Excelsior és AT15A közül válassz. Szerintem a MatildaBP a legjobb. Nekem 85% a winrátám vele, 940XP átlag és 9.7 a "Destruction ratio".

(#36402) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, szeretnék venni pár prémium tankot, 5-6-7. szintűeket, kifejezetten olyanokat amik jó kreditet hoznak. Mik a legjobb alternatívák? (Su100Y, Su122 amin gondolkodtam)
És azt tudni hogy hány %-kal hoz több kreditet egy prémium tank a simához képest?
Köszi

ui. Kellemes Karácsonyt mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

(#36403) #43783936 válasza KisApám (#36399) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az AT-15A-ról lebeszélnélek.
Lóvét nem hoz annyira, ha pedig legénységet akarsz képezni, akkor tartsd meg az AT-8-at.
Az ráadásul még a lóvét is jól hozza.

(#36404) #95904256 válasza HellGreg (#36402) üzenetére


#95904256
törölt tag

Kínai Type64 nagyon jó cucc, de a Tier8-as WZ-132 után már nem tudsz kit bele pakolni, mert az a light vonal vége.

Németeknél a T-25, DickerMax, E-25, PzIVS jó ezen a szinten. A P/M10 felejtős. Ugyanaz az ágyúja, mint a PzIVS-nek, de egy tierrel feljebb játszik. A két TD és a PzIVS jól hozza a pénzt. Ha a gyors tempó híve vagy akkor E-25, különben PzIVS. Ez utóbbi hozza szerintem legjobban a krediteket.

Az angolokat épp leírtam pár hozzászólással feljebb. Itt a MatildaBP éri meg.

Amerikaiaknál csak a RamII és T14 esik bele az 5-7 kategóriába. RamII használhatóbb, viszont a T14 csak T5-T6 csatában játszik. T7 ellen a RamII-őt golddal kell etetni.

Az oroszoknál eddig csak a SU-122-44-est próbáltam, a többire még nem jutott idő. De ez használható cucc, jól hoz a konyhára. Bazi nagy lyukat csinál az ellenfél seggébe. ;]

A japán Chi-Nu Kai szintén remek tank. Jól hozza a krediteket.

Sajnos azt nehéz megmondani, hogy mennyivel hoz több kreditet egy tank egy normál társához képest. De tény, hogy jelentősen több kreditet lehet összehozni vele. Szvsz. a PzIVS a legjobb választás. Sok német tankból tudod átpakolni a legénységet. Csatánként átlagosan 30-40 ezer kreditet össze lehet hozni vele, különösebb tudás nélkül is. :) Jó cucc.

(#36405) HellGreg válasza #95904256 (#36404) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm a kimerítő választ, a PZ IVs-t biztos megveszem, meg a Su122-t is. Lehet ennyi elég is lesz :)

(#36406) bbchris válasza #43783936 (#36389) üzenetére


bbchris
senior tag

Igen elvileg ez így van csak az ellen miért nem látszódik meg ha lő rám ?! Szal itt a bibi , meg áll a zászlót foglalja és eltűnik mikor lövöm mondom na ne már és a semmiből lőtt ki meg látom hogy a csapattársak is szenvednek a lövéssel valahogy mostanában ebben az utóbbi 4 napban elég gatya helyre tesz a szerver . :(((

[ Szerkesztve ]

(#36407) vhw válasza #95904256 (#36404) üzenetére


vhw
addikt

A P/M10 felejtős. Ugyanaz az ágyúja, mint a PzIVS-nek, de egy tierrel feljebb játszik.

Na most az E-25-ön is ugyanaz az ágyú van - torony nélkül, akkor az miért ajánlott?

Az M10-nek jár a könnyített MM, nem kerül nagyobbak közé mint a PzIVS. (de mozgékonyabb, több HP, és szerintem kredit is több)

Ami a Matilda BP-t illeti... nem tudom, nekem nincs, de igen szerencsétlen cuccnak tűnik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36408) Vitiris válasza hfrici (#36351) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ez is müködik :D

(#36409) Remus389 válasza #95904256 (#36401) üzenetére


Remus389
veterán

Szerintem a
MatildaBP a legjobb. Nekem 85% a winrátám
vele, 940XP átlag és 9.7 a "Destruction ratio".

igen? 9.7? az nem semmi

de hány csata után?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#36410) Remus389 válasza KaLeun (#36387) üzenetére


Remus389
veterán

az vigasztaljon hogy az ellensegnel is vannak idiotak, csak ez nem tűnik fel annyira (emberi tulajdonság )

ugyebár őket könnyű kiloni

tegnap egész gyorsan leduplaztam a tankjaimat, most van vagy 11

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#36411) Simulacrum válasza HellGreg (#36402) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha gyors, medes játékot szereted, akkor az E-25-öt csak ajánlani tudom. Fantasztikus hangulata van, imádok vele menni és jobban hozza nálam a kreditet az alacsony lőszerára miatt, mint a T8-as T34.
A SU-122-44 is nagyon jónak tűnik, igaz ezt nem próbáltam, de amit láttam vele visszajátszásokat nekem meggyőző volt. Csak azért nem veszem meg, mert TD-m most már van elég.

(#36412) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
célzó mod gondban vagyok, olyat szeretnék feltenni ami kiírja, hogy hány mp még a töltés, és 32x es zoom is van benne, valahogy olyat találtam csak amiben ez a kettő együtt nincs meg :(
javaslat esetleg?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#36413) #95904256 válasza vhw (#36407) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nézzük ugyanannak az ágyúnak az eltérő adatait:
E-25: RoF: 20 lövés/perc, Acc: 0.3m, Aim: 1.5s
P/M10: RoF: 13,3 lövés/perc, Acc: 0.35m, Aim: 2.1s
Ehhez hozzájön, hogy az E-25 jóval mozgékonyabb.

Az valóban könnyebbség a Panther számára, hogy nem játszik a T9-es csatákban.

Valamint az is jól jöhet, hogy valamivel mozgékonyabb, mint a PzIVS és másfélszer annyi a HP-ja. Ez viszont erősen játékstílustól függ. A több HP vészhelyzetben jó ( de az már régen rossz, ha ilyenbe csöppenünk ).

(#36414) Simulacrum válasza #95904256 (#36413) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az E-25 se megy 9-es csatákba, ezért is vettem meg. Csak 8-as, de eddigi tapasztalataim szerint sokkal többször van 7-esben, mint 8-asban.

(#36415) Drenadar válasza #95904256 (#36413) üzenetére


Drenadar
veterán

a pzivs-hez képest sokkal jobb... az ágyú ugyanaz, viszont sokkal mozgékonyabb, és páncélja is van... :) mikor hasonló meddel találkozok, és nem túl nagy ász az illető megeszem reggelire :D
múltkor egy T43 és egy KV1 nem bírt megsebezni... a pzivs ezt nem tudná soha elérni :)

(#36416) dfsz34 válasza #95904256 (#36413) üzenetére


dfsz34
őstag

Az E25 fényévekkel jobb, mint a P10. Nekem van mind a kettő és már több száz csatát mentem a P10-el, legalább erős közepes szinten megy vele az biztos, de az E25 sokkal jobban tetszik 50 csata után.

Messze messze több sebzést lehet az E25-el bevinni. A kamo értéke miatt és a gyors töltés idő.

Hiába tölt relatív gyorsan a P10, de az az idő a csatában már sok olyan értelemben, hogy az ellenfélnek általában mindig van ideje elbújni. Az E25 addig kettőt bevisz és jó eséllyel fel sem fedezték közben.

A P10 is finom kis tank azért, csak az ágyú miatt oldalba és hátba kell kapni az ellenfelet, ahova már sokszor kevés a sebessége.

Ha valakinek bármelyik jó a kettő közül, akkor nem kérdés, hogy az E25. Ha közepes tank kell, akkor a P10 vállalható. Nagyon szépen termeli a kreditet a P10 is.

Az említett su12244-el közel egy szinten hozza a kreditet, aminek az oka, hogy a su-nak drága a lövedéke és baromira pontatlan az ágyúja, ami miatt sok a mellé lövés. A P10 lőszere nevetségesen olcsó és az ágyú pontos és bár ennek meg kicsi a penje, de flanknál elég jó százalékba betalál, szemből meg vagy sikerül gyenge pont vagy nem.

(#36417) Chris0321 válasza #95904256 (#36404) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem Panther/M10-em van, igen gyenge az ágyúja a nyolcasok ellen de alig teszi közéjük de azért pár gold ammo-t tartogatok nekik. A 7-es tankok ellen elég az átütés, persze nem lövegtornyot kell vele lőni. A tűzgyorsasága jó, a lőszer bagóért van és a javítás sem drága. Persze ha nem jött be a Panther stílusa, ez sem fog tetszeni. Ez is inkább sniper tank a páncélzata miatt, de az ágyúja jó hozzá. Én nem bántam meg, hogy megvettem csak ajánlani tudom azoknak akiknek bejön ez a játékstílus.

(#36418) Plasticbomb válasza KisApám (#36399) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egyértelműen Excelsior. Szerintem. Az ágyúja hangyafasznyit nagyobb pennel operálna, akkor gond sem lenne vele. Mozgékony, gyorsan tölt, jól használható páncélzata van. Imádom, nem bántam meg, hogy azt vettem meg, nem úgy, mint a P10 esetében. Én határozottan gyűlöltem. Type59-el összehasonlítva csalódás. Már csak azt szeretném, ha az oroszoknál lenne végre egy 8as prém med elérhető...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36419) Bingisz válasza Plasticbomb (#36418) üzenetére


Bingisz
addikt

Tier 8-ba majd a T44-122 jön. Hát szvsz. inkább a T34-3 a jobb toronykialakítás miatt....

Mondjuk én a szuperperzsán gondolkodom, állítólag buffot fog kapni...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36420) Chris0321 válasza Bingisz (#36419) üzenetére


Chris0321
addikt

A SuperPersinget most nerfelték mert túl erős volt a páncélzata és sokan nem tudták hol kell lőni miért buffolnák vissza?

(#36421) Bingisz válasza Chris0321 (#36420) üzenetére


Bingisz
addikt

-M26E4 Super Pershing will be buffed, but not in the next patch

Veider mondta az egyik stream alatt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36422) sith7 válasza Bingisz (#36421) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#36423) Bingisz válasza sith7 (#36422) üzenetére


Bingisz
addikt

Az biztos, hogy ez egy véget nem érő történet... :DD

Amúgy annak aki nem csak a WoT-ban akarja alázni a paradicsomokat: A Left4Dead 2 ma ingyenes a steamen!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36424) Chris0321 válasza Plasticbomb (#36418) üzenetére


Chris0321
addikt

A Panther/M10-et hasonlítod össze a Type 59-el? Az egyik 7-es a másik 8-as, a Panther sniper tank a Type-al lehet harcolni az első sorban is. Két ennyire különböző játékstílust igénylő tankot nem szerencsés összehasonlítani.

Bingisz: Majd meglátjuk milyen buffra gondoltak. A Maus is +2% toronyforgatást kapott buffnak.

[ Szerkesztve ]

(#36425) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Működik valakinek a bonus code?A magyar WOT Magyar Portálon is kint van,de nekem nem fogadja el.

"You cannot redeem bonus code on this account."

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#36426) sith7 válasza Bingisz (#36423) üzenetére


sith7
nagyúr

Az tuti ... én most karácsonyra visszakaptam, nagyon bejön, fossa a manit :))

L4D2
Nekem megvan, nagyon lehet vele aprítani :K

[ Szerkesztve ]

(#36427) KisApám válasza Plasticbomb (#36418) üzenetére


KisApám
addikt

A végén még rábeszélsz, hogy megvegyem azt az Excelsior-t.
A legénység mennyivel gyorsabban fejlődik egy prémben?
750 aranyat megérhet úgy látszik...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36428) Drenadar válasza KisApám (#36427) üzenetére


Drenadar
veterán

semennyivel sem fejlődik gyorsabban mint egy elit tankban... teljesítményedtől függ, mennyivel tudsz jobban boldogulni t5-ben egy prém tankkal (ami ugyebár gyengébb mint azonos tierű társai...)

excelsior egy nagyon jó agilis tank, elég jól gyorsul, könnyen veszi a terepakadályokat, és a legjobb hogy a segge is ugyanolyan jól páncélozott mint az első páncél, viszont oldalán nincs páncélzat...

gun eléggé lassan céloz, kellenek a cuccok rá, meg a perkek is amik a célzásra segítenek...

(#36429) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Most gondolkodok, hogy az akcióban veszek 750 goldért valami prémium tankot, melyik éri meg a legjobban szerintetek? Kreditszerzési céllal természetesen.

(#36430) Remus389 válasza Drenadar (#36428) üzenetére


Remus389
veterán

hát azért erre nem fogadnek hogy gyengébbek a prémium tankok(legalábbis nem minden esetben )

ez egy tévhit

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#36431) Drenadar válasza Remus389 (#36430) üzenetére


Drenadar
veterán

mindegyiknek van valami elég nagy negatívuma, és általában egy azonos tierű elit tank elveri...

a type59-től vonatkoztassunk el, bár elég sok tulaj mondja hogy nem olyan nagy szám...

De hallgatom véleményed, hogy melyik prém tank az ami szitu függetlenül tierjében erős...

(#36432) Bad Pritt válasza Remus389 (#36430) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez egy, a készítők által is elismert tény, hogy a prém tankok gyengébbek, mint a fullos, fejlesztési fában szereplő társuk. És itt most ne azt vedd például, hogy "hát akkor teletöltöm prémammóval az Excelsiort" mert akkor persze, az a legjobb T5 heavy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36433) KisApám válasza Bingisz (#36423) üzenetére


KisApám
addikt

Linked van?
Nem találom...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36434) Bingisz válasza KisApám (#36433) üzenetére


Bingisz
addikt

Legelső hír a gamepodon. Onnan már el tudsz jutni a játékig.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36435) diegho


diegho
nagyúr

Annyi sebzéses 12t kör után most a "spotoljunk okosan" című rovatunkat láthatják:
[link]
[link]

(#36436) Remus389 válasza Bad Pritt (#36432) üzenetére


Remus389
veterán

nekem csak egy prémium tankom van a t-25, 2.3 a kill/death ratiom 2000+ csata után

a vele azonos méretű medek, a p4, a t-34 azok könnyű zsákmány, nevetsegesek

a sherman talán egyszinten lehet vele, de mivel jobb legenysegem van, és nagyon ismerem a tankom , ezért azt is rendszerint legyozom

szóval nem osztom ezt a nézetet

ja és alap ammo-val, igaz be van tarazva 6 Gold, de azt nem pazarlom medekre

lehet egyébként más prémium tankok gyengébbek, de szerintem még amire ez nem igaz az az amerikai T34, az is jó

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#36437) vhw válasza #95904256 (#36413) üzenetére


vhw
addikt

Sebzésre és átütésre "ugyanaz", amik úgy meghatarozzák, hogy "nyers erőből" mit/mennyire sebeznek.
Az E25 a rofja mellé fix ágyút kap kevés hp-val, páncélzat nélkül. Viszont gyors.
Ugyanazokra a csatákra a Panthernek tornya van (!!! - nem utolsó dolog) és lényegesen több hp (ami eldönti kibírsz-e 2 lövést egy 122-estől, vagy már léphetsz is a garázsba) Van amikor nem a camo kell, hanem a hp, hogy kitarts.

A játékoson múlik hogy gazdálkodik az előnyökkel/hátrányokkal. Csak ágyú alapján nem írható le a Panther (főleg annak tükrében, hogy micsoda lövegeket használnak a T43, KV13, Chi ri, Comet, VK30.02 D tipusok - könnyített mm nélkül!)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36438) dfsz34 válasza KisApám (#36427) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha tier5-ben gondolkodik valaki különösebb megkötés nélkül, akkor a T-25 kéne a lista elején, hogy legyen. Van sok jó tier5 prémtank, de a t-25 kiemelkedik.

(#36439) KisApám válasza Bad Pritt (#36432) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor MI ÉRTELME volna megvenni az Excelsiort???
(Minek a prémtankok?)

(#36438) dfsz34
Az angol vonal érdekel most. Onnan semmim nincs, kivéve a csudijó WoT ajándékokat...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36440) Drenadar válasza Remus389 (#36436) üzenetére


Drenadar
veterán

T34: elég lassú és nincs páncélja, vagyis trükközni kell vele... egyetlen egy előnye van, a 9-es cső... jah az meg nagyon ritkán lő.

Jah a T25-öt mindenki dicséri, nekem még nincs meg... de az ágyúja annak sem valami nagy szám...

(#36441) Drenadar válasza KisApám (#36439) üzenetére


Drenadar
veterán

gyengébbek, de a kredithozamuk brutális, és javítási költség is elhanyagolható, és tudod benne húzni a legénységet...

lehet a T34-3 kifejezetten gyenge, de mikor egy átlagos nyertes kör hoz 70 ezret, akkor tudod nem igazán érdekel, hogy egy T44 erősebb nála épphogy...

(#36442) Angel1981 válasza Bingisz (#36421) üzenetére


Angel1981
veterán

Né'má!
Alig van túl a "rebalasz"-on, máris buffot akarnak? :)

(#36443) vhw válasza Remus389 (#36436) üzenetére


vhw
addikt

Ez nem egy "nézet", ennek a WG sáját maga áltál lefektetett "szabályának" kellene lennie. Ami valamiért időről-időre nem teljesül.
(ilyen a T25, a Dmax (vagy ebben az esetben a Jgpz túl sz*r?), SU-122-44, állítólag a premium Chi nu se sokban különbözik a normáltól, a Type-ot említeni se kell.)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36444) Angel1981 válasza Drenadar (#36428) üzenetére


Angel1981
veterán

"semennyivel sem fejlődik gyorsabban mint egy elit tankban... teljesítményedtől függ, mennyivel tudsz jobban boldogulni t5-ben egy prém tankkal"

A legtöbb prémtanknak 1.00-nál nagyobb az XP szorzója - ha már T5 heavy; a Churchill III-nak pl. 1.38 - mondjuk ez kiemelkedő.
Nem tudom, hogy az Excelsiornak mennyi, de valszeg annak is nagyobb - általában 1.05 szokott lenni. Tudom, nem eget rengető különbség, de fennáll.

(#36445) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na ma leültem játszani. 3170-es átlagsebzéssel (8,9,10 tier vegyesen) lehoztam 16 meccs alatt az 50 ezret. Nem panaszkodhatom, de azért ez a "randomfaktor" elég mocskos egy dolog.

Példák:
Ferdinand. Belelövök a KV-4-be szemből, talál. Nyüszítve bemenekül egy romos épület sarkába, mondom megvan. Még mielőtt rárontok, kilövök egy arra kóborló IS-3-at. Már 4129 sebzés. Ezután négyszer lőttem telibe oldalról, és semmi. Nem tudom miből készült az oldala, de nagyon kemény lehet. :) Persze én kimúltam, és vesztünk.

Highway. Jagdpanzer. Az idióta T95 "száguld" lefelé, felderítjük. Gondolom van hatodik érzéke mert rögtön elkezdett visszatolatni, ami furcsa de jól jött (nem mintha fordítva gyorsabb lenne). Tisztán látom a tetejét (mintha arty-ban ülnék), máskor alulról belövöm a bóbitáját, most kettőből telibe, plusz egy E 100+Obj 704. kombo rohamozza és semmi. Tehát tolatva visszaért a domb tetejére.

Jó rendben, ne legyen már az embernek túlságosan jó napja, de azért ennyire nem kellene látványosnak lenni.

Ja, és egy Pattont szemből 100 méterről nem bírtam lelőni kettőből a panzerkámmal. Egyszer a drága földbe lőtt, másodjára meg lepattantam, pedig a torony meg a test között nem sok helyre távozhat a lövedék. Mindeközben ő futkározás közepette gondolkodás nélkül, négyszer belém lő.

Most pedig megnézem Diego spotolási tanóráját, majd megyek trollkodni az ISU-val. ;] Ennek legalább olcsó a fenntartása.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36446) bullseye válasza Angel1981 (#36444) üzenetére


bullseye
addikt

Van erről valami lista valahol?

@KisApám
Mert ugyanabba a kategóriába átrakhatsz legénységet büntetés nélkül. Vagyis tankváltáskor ott ki lehet húzni őket 100%-ra, anélkül, hogy az új tankban a stock állapot mellet még ez is szívatna, és addig is jól lehet keresni vele.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36447) Cseri0058


Cseri0058
őstag

adtam neki 35-t csatát. én ezzel nem megyek többet. amint lehet adom is el...
egyszerűen a wot rendszeréhez ez a tank egy tumor...az hogy az is7-et kétszer telibe oldalba lőttem és mind a kettő csak láncolta ott betelt a pohár. egyszerűen ameddig bent van az, hogy a lánc benyelheti teljes mértékben a lövés addig ez a tank haszna vehetetlen...
szóval aki csak teheti ne vegye meg...ez az én véleményem...

[ Szerkesztve ]

(#36448) vhw válasza Cseri0058 (#36447) üzenetére


vhw
addikt

Én szeretem, olykor kifejezetten vágyom arra az "osszunk 1000-es pofonokat" játékélményre. Csak jól kell helezkedni vele, mindig fedezék közelében maradni és legyen veled valaki - töltésnél ne szaladjanak rá.
Arty sincs már annyi, mint anno - akkoriban tényleg nem sűrűn vittem ki a garázsból. Most már teljesen jó.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36449) Cseri0058 válasza diegho (#36435) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ezt Diegho neked küldeném! :D

(#36448) vhw

Pont ez a játék stílus nem megy nekem. Szinte mindig előre megyek bármivel megyek. Nem szeretek kempelni...

[ Szerkesztve ]

(#36450) Angel1981 válasza bullseye (#36446) üzenetére


Angel1981
veterán

wot db
Jobb klikk az adott tankra, és "more info" - sajna nem teljes, majd még utánanézek más forrásnak is!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.