Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35801) Atlantis válasza GeneraL_XTX (#35792) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért 110%-os a legény, mert hozzászámolta a parancsnoki bónuszt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35802) KISDUCK válasza Assimilator (#35800) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az xvm mód volt? Felraktam de semmi ilyen dolgot nem adott be ja és a bővített dmg panelt is benyomtam de semmi.

(#35803) Vitiris válasza sith7 (#35798) üzenetére


Vitiris
aktív tag

(#35804) KisApám válasza sith7 (#35750) üzenetére


KisApám
addikt

AMX 50 100-hoz mit rakjak fel akkor 2. skillnek?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35805) sith7 válasza Vitiris (#35803) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

(#35806) GeneraL_XTX válasza Atlantis (#35801) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

De tegnap még nem volt ott a parancsnoki bónusz vagy mi. Ez is valami újítás?

(#35807) Cseri0058 válasza GeneraL_XTX (#35806) üzenetére


Cseri0058
őstag

eddig is így volt csak nem írta ki. csak akkor ha ráléptél...

(#35808) Švejk válasza scyllarus (#35799) üzenetére


Švejk
őstag

Köszönet nektek! :R

(#35809) Atlantis válasza GeneraL_XTX (#35806) üzenetére


Atlantis
veterán

Eddig nem írta ki a valós %-át a legényeknek, most már kiírja. Ha megnézed, a BiA, venti többlete is hozzá van számolva, a tapasztaltabb legényeknél 116% és 121% is szerepelhet, sőt a prémium kiegészítőkkel 132%-ig is felmehet.

Eddig is számolt velük a játék, csak nem írta ki.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35810) Assimilator válasza KISDUCK (#35802) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem, nem. Ez a mod: http://wotinfo.hu/index.php/add-ons/item/94-bovitett-damage-panel

Csak most elég nehéz elérni az oldalt, gondolom mindenki tépi most a friss modokat. Ha hiba miatt nem tölt be, próbálkozz újra, előbb utóbb be fog jönni. :)

(#35811) sith7 válasza KisApám (#35804) üzenetére


sith7
nagyúr

olyanokat, amik már akkor is élnek, ha nincsenek 100% - on

(#35812) jano_77 válasza Vitiris (#35803) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vitiris: van olyan mod a 8.9-ben, ami tutira nem működik 8.10 alatt és esetleg miatta nem indulna el a játék?
Vagy nyugodtan másoljam át a 8.9 res_mods mappát a 8.10-be?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35813) Assimilator válasza Atlantis (#35809) üzenetére


Assimilator
őstag

Eddig is kiírta. Már 1 évvel ezelőtt azon röhögtünk haverommal, hogy milyen pro legényeink vannak. BiA stb. is szépen hozzá volt adva plusz jellel, mint most.

(#35814) GeneraL_XTX válasza Atlantis (#35809) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

:R

Találtam 8.10-re Weakspot skins-t is, ha valakit érdekel

itt

[ Szerkesztve ]

(#35815) Enzolord válasza jano_77 (#35812) üzenetére


Enzolord
addikt

A Jimbo szokott sz@rakodni verzióváltásnál, az biztos...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35816) Vitiris válasza jano_77 (#35812) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Hát amitől nem idnulna olyan nincs! Legalább is nem találkoztam vele!

De ami nem megy a 8.9-ből stat+1-2 célkereszt. 2 sdoros tanklista

(#35817) .mf válasza .mf (#35722) üzenetére


.mf
veterán

Láttatok már olyat, hogy az új játékosoknak szóló, 1000 gold és 3 nap prémiumot nyújtó bónusz-kóddal történő reg után a játékos egy nap után még mindig nem kapta meg a goldot és prémiumot? :(
A kód az év végén jár csak le, reg-kor elfogadta, újra már nem lehet megadni, mert már felhasználtnak mondja.
Írtam supportnak, de eddig semmi.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#35818) GeneraL_XTX válasza Vitiris (#35803) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ami a hangárban kiírja a statisztikáidat ott, ahol a csaták végkimenetelét is írja az melyik ebből a listából? :B

(#35819) Atlantis válasza Assimilator (#35813) üzenetére


Atlantis
veterán

Csak akkor írta ki, ha rávitted a legényre a kurzort, most meg enélkül is. Veszett nagy fejlesztés, többet beszéltünk róla, mint amit érdemel...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35820) KISDUCK válasza Vitiris (#35776) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én is inkább átneveztem az előző mappát 8.10-re xvm-et frissítettem oszt cső. Minden olyan mint régen. Pláne a célzó mód. :D

(#35821) Assimilator válasza Atlantis (#35819) üzenetére


Assimilator
őstag

Jaaaaaaa. Bocsi akkor. Én igen az egérrávivősre gondoltam. Nem szóltam.

GeneraL_XTX: afterbattle_stat

(#35822) diegho válasza TESCO-Zsömle (#35788) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert messze a legerősebb tier6.

(#35823) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

wotinfo oldalt elég sokan meglepték, nem elérhető.

“ nem kell mindig nyerni “

(#35824) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Gyerekek, itt valami nem stimmel, egy rakás xar lett nálam a játék teljesítménye :O :O

Akadozik a kép, beesik a sebesség 20-15 fps alá, nem tudom mi van vele, de játszhatatlan :Y

A tesztszerveren pedig semmi baja nem volt :(

[ Szerkesztve ]

(#35825) Cseri0058


Cseri0058
őstag

el hallufon beb@sztak középre egy dombot!!! :D

(#35826) odrif


odrif
MODERÁTOR

Sajnos ez a winter mod nem megy.

20 éve a Prohardveren

(#35827) Assimilator válasza GeneraL_XTX (#35824) üzenetére


Assimilator
őstag

Modokkal vagy anélkül próbáltad most ki? Mert mod könnyen lehet ludas. (rossz 8.9 port, eleve rossz megírás stb.)

(#35828) GeneraL_XTX válasza Assimilator (#35827) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nem raktam még fel ehhez a verzióhoz modot.

ami a 8.9-hez van felrakva (a saját mappájába) az gondolom nem számít?

(#35829) diegho válasza GeneraL_XTX (#35824) üzenetére


diegho
nagyúr

Mod okozza. Elindítottam mod-al 14fps, mod nélkül 60-on áll.

(#35830) Assimilator válasza odrif (#35826) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez viszont megy: http://wotmodsdl.com/mods/hangar-winter-fashion-mod-wot-0-8-10.html :K

(#35831) dfsz34


dfsz34
őstag

Sniper zoom van valakinek?

(#35832) odrif válasza Assimilator (#35830) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Kösz megpróbálom.
A Jimbo célkereszt és a Max kamera zoom nálam megy.

20 éve a Prohardveren

(#35833) Vitiris válasza GeneraL_XTX (#35818) üzenetére


Vitiris
aktív tag

(#35834) Iratus bug válasza csapee (#35751) üzenetére


Iratus bug
tag

Igen a Chaffee büntetve van a MM által, nem indokolt a t9 és t10-es csata. Ha megnézzük akkor azokban a csatákban a nehéz tankoknak annyi a spot távolságuk, mint a Chaffee-nak.

(#35752) Eagle16 - Top tier felderitőknek a t8 könnyű tankokat nevezném, azoknak a sebességük is megvan, míg szegény Caffee-nak nincs.

(#35730) [HUN]Dani - A jelenlegi effi és WN számításoknek semmi éertelme addig amíg a t1 csatát nem úgyan úgy veszi figyelembe, mint a t10-et. A jó teljesitmény minden tier-ben ugyan úgy jó teljesítmény... csak egyikben alig kapsz effit és WN-t a másikben meg dögivel. A másik oldal, hogy addig nincs értelme amíg t10 100% hp-s unicum játékosokat látok menekülni 50% hp-s piros játékosok elől, és úgy halnak meg, mint a kurvák, seggbelövik őket hátulról. Igáig egy unicumot sem láttam jól teljesíteni egyedül.
Azt, hogy ki mennyire hasznos egyszerüen meg lehetne mondani. Mindkét csapat csata után 15-ig kapna pontot a teljesítménye alapján ezek adódnának össze. Ezt az összeget osztva 15-el és a csaták számával kijönne a hatékonyságod. Ez pontos képet adna!

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#35835) Bingisz válasza Iratus bug (#35834) üzenetére


Bingisz
addikt

Pedig a Chaffe pont az OP dedikált scout tank kategóriába tartozik. Az egyetlen tier 5 scout ami még újrabalanszolásra vár, a T50-2 és a Dagi leó már átesett a rebalanszon.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35836) TESCO-Zsömle válasza PAtr0n (#35790) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az gondolom nem számít, hogy az új német TD-ket egy T1-el szét lehet szedni, mert gyorsabban megkerülöd őket, mint hogy rád tudnának fordulni.

Hellcat-nek meg alig van HP-ja, páncél meg semmi. A töltésidő se gázos, ha abból indulsz ki, hogy a T49-en a feleannyit sebző ágyú feleannyi idő alatt betölt, tehát közel azonos, vagy még nagyobb a DPM. Ehhez jön, hogy a HC nagyon nem szereti a terepet és a kanyarodást, ellenben a T49-el, aminek brutális futóműve van. Az az 5-ös most is ott a garázsban, mert akkorákat lehet vele nyélgázon ugratni, hogy a szemed kiesik. Ami durva, az a HC camo-ja. Csapatozásnál bokrok mögött 60m-ről nem spotolódott fel, míg el nem lőtte magát. Ott irtottuk a susnya szélén a csapattársait, mikor egyszer csak felvillant full hp-val két bokorral odébb.

De azt mondom, még ezzel is lehet számolni. Alapjában véve, ha egyszer ellövi magát -> felspotolódik, akkor onnantól halál fia.

És amúgy is kell 1-2 op tank a játékba, mert így lesz reális. Én most a Churchil VII-el szívok, mert a 20-as végsebességgel két lehetőség van:
1 - Mire odaérsz a csatába, a társaid leirtottak mindenkit és nincs mit sebezni.
2 - Mire odaérsz a csatába a társaidat leirtották, és ott állsz szembe 3-6 tankkal.

(#35730) [HUN]Dani: Főleg, ha a paradicsomokat csatáról csatára melléd pakolja, míg a túloldalra tesz belőle 2-3db-ot... :B XVM meg nagylelkűen ad neked 20-30% esélyt. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35837) csapee


csapee
senior tag

Nekem is vannak ilyen random laggok, es a stabil 70 fps leesett 50-60 közé de ha gondolja 2-3 másodpercre 17 körülire beall. Sikerult megint rontani, ja es mod meg nincs fennt.

Csapee

(#35838) szallasi007


szallasi007
őstag

Cleverland féle moddal 90 fps minden minimumom (Dell 3721-en), gondolom akkor egy normális gépen ezzel a moddal közepes grafon simán megvan a 60 fps

Tegnap nyomtam egész este 1500 eff volt, ma persze megint királynak éreztem magam, eddig csúnya égés :)

(#35839) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

wotinfóról felrakott modokkal eddig ok. Havas pályákon dobálja fel a havat a lánctalp. :) Ez ám a fejlesztés! Az elmosódást azonnal kikapcsoltam, nagyon zavaró amikor forgatom a tornyot.

“ nem kell mindig nyerni “

(#35840) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ÚRISTEN! :Y
Meg van a második pool medálom!
Wááááááááá :Y :C


Replay!

(#35841) szallasi007 válasza Cseri0058 (#35840) üzenetére


szallasi007
őstag

Beteg állat vagy :)

(#35842) Remus389 válasza Cseri0058 (#35840) üzenetére


Remus389
veterán

grati ha még egyet szerzel leelőzöl pool medálba :)

hú most látom 12 kill, na ezt megnézem :)

csak jönne már le ez a fránya frissítés

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35843) #43783936


#43783936
törölt tag

Az újdonság varázsa. :D

(#35844) Kean_Sorbo válasza Cseri0058 (#35840) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Gratulálok! Jól indul az ünnep! Ha hazaérek iszok ez egészségedre egy felest. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#35845) jano_77 válasza Vitiris (#35816) üzenetére


jano_77
nagyúr

Minimal célkeresztedből lesz 8.10-es?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35846) jano_77 válasza GeneraL_XTX (#35814) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy nézem ebben a Japán tankok nem szerepelnek, vagyis nem 8.10-hez van. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35847) Atlantis


Atlantis
veterán

Nos, a grafika most először érezhetően rosszabb lett. Ugyanazokkal a beállításokkal sokkal "nyúlósabb" minden, lehet vissza kell váltanom a standard grafikai módra, eddig bírta a fejlesztettet is, annak ellenére, hogy ez nem éppen játékra termett VGA.

Aki esetleg tudja, mi konkrétan a különbség a kétféle mód között, leírhatná röviden.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35848) sith7 válasza Cseri0058 (#35840) üzenetére


sith7
nagyúr

erre nem lehet mit mondani .... grat ! :C

(#35849) #43783936 válasza Atlantis (#35847) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem is vacakol a grafika.
Bokorban snipernézet 12-15 fps.
Külső nézetbe váltok és felugrik 45-60-ra.
Mindamellett most vettem észre a beállításoknál, hogy a látótávolság visszaállt minimumra.

(#35850) Atlantis válasza #43783936 (#35849) üzenetére


Atlantis
veterán

A korábbi grafikai beállításokat ez a frissítés törölte, lefutott egy automata beállító, de ez nem lepett meg, jó előre meg volt hirdetve. Mindent újra be kell állítani, csak valahogy mégsem az igazi.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.