Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35051) 04ahgy válasza olcsii (#35027) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A teljes verziós Fraps nem limitál időben a videofelvételnél. Igen, nagy fájlt csinál, te meg fogod, és virtualDUB-bal meg egy 2-pass XviD tömörítéssel betömöríted, cropolod, átméretezed, amit csak akarsz. Még vághatod és feliratozhatod is. A részletek kapcsán a megfelelő topikot keresd fel.

Más: én nagyon kedvelem diegho replayeit, és tényelg sokat lehet belőle tanulni. A stílusa meg az, ami, nem magától ilyen, hanem a körülmények teszik.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#35052) iwu válasza munnergep (#35045) üzenetére


iwu
addikt

én spec már leszoktam egy csomó modról. szvsz csináld azt, hogy resmods könyvtár elment, utána tartalom töröl, és szedegesd le csak azt, ami kell.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35053) sith7


sith7
nagyúr

Valaki tolja az IS6 eventet ?

Tegnap 3 órát tudtam játszani, a kitűzött 3333 xp meglett az adott tankokkal

T150 4754
Nashorn 5370
M6 5230
ARL44 4796
Churchill 4625
Type 58 4681

.... de azért néhány Type 58 - as replay - t szívesen megnéznék :B , mert azzal elég szenvedős nekem :(

Diegho neked nincsen Type 58 - as rep - ed ? :B

(#35054) diegho válasza sith7 (#35053) üzenetére


diegho
nagyúr

Én tegnap 76k xp-t szedtem össze az eventre. T58-as normális repem nem tudom, hogy van-e. Nem szeretem azt a tankot.

(#35055) #43783936 válasza iwu (#35041) üzenetére


#43783936
törölt tag

A type-58 nekem is bejött, az utódai is kellemesek. :)
Én az amcsi vonalon megcsinálom a 3 nap prémért, mert ott most az m4 vonalon vagyok.
Az angolt csak azért, mert szeretek az at-8-cal zúzni.
A többit passzolom, inkább bevállalok egy nap túlórát, és megveszem abból, ha annyira szükségét érzem az is-6-nak.
:)

[ Szerkesztve ]

(#35056) Cseri0058 válasza diegho (#35054) üzenetére


Cseri0058
őstag

akkor lazán lesznek olyan kockák akiknek már a héten meglesz az is-6.... :DDD

(#35057) diegho válasza Cseri0058 (#35056) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon könnyen meg lehet csinálni, megvan rá a módszerem.

(#35058) Ebit válasza Cseri0058 (#35056) üzenetére


Ebit
addikt

A héten biztos nem, nincs japán ág.

(#35059) iwu válasza diegho (#35057) üzenetére


iwu
addikt

skill?:D
amikor minden csata dupla xp, azokon a napokon asszem fullon lesznek a szerverek...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35060) Cseri0058 válasza diegho (#35057) üzenetére


Cseri0058
őstag

az 59-16 te milyen felszereléssel használtad?
én így 1 csata után úgy érzem, hogy töltés gy., venti, távcső kombó illik hozzá...

(#35058) Ebit

Igaz.

(#35061) diegho válasza iwu (#35059) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak bele kell gondolni mi a jó.
Menni egy 10 perces kört és kapni 1000-1800xp-t, vagy menni 3 perces köröket 800xp-vel? Utóbbi egyértelműen jobb. Mivel lehet gyorsan xp-t szerezni? Gyorsan kiosztott sebzés, spotolás a kulcs. Tehát kell gyors tank, ami gyorsan lő. Előremész olyan helyre, ahonnan 10 lövést le tudsz adni. Összeszeded a 10/10 lövést a sniper-re, mondjuk 5-600 sebzéssel és 3-4 tank spotolással, ez már elég ahhoz, hogy top10 legyél a csapatban, ha buktok a sniper miatt is 1,5x xp jár, 3 perc alatt végzel és már mehetsz is a következőbe, ahol ugyanezt csinálod. Persze ha szakaszba mentek ezt nem lehet, én is csak egyedül csinálom. Nem érdekel a win és az eff, csak a minél több xp minél rövidebb idő alatt.

Cseri0058 optics, bino, venti.

[ Szerkesztve ]

(#35062) szallasi007 válasza diegho (#35044) üzenetére


szallasi007
őstag

Azért én sajnálom hogy a politikusok nem olyanok mint te, egész nap a Parlament TV-t nézném.
Sírva röhögős hasfogós szmájli nincs?

Heavy replayt tudnál feltenni még egyébként és med-et? :) - lehet egyszerűbb ha felnézek a wot replayre aztán megnézem ott miket töltesz fel?

(#35063) emre válasza diegho (#35044) üzenetére


emre
veterán

Akik valóban fejlődni szeretnének azok fognak is tehetségükhöz mérten. Emlékszek rá amikor Te Bingisz vagy Patrick kezdte, túl sokat nem kellett egyikőtöknek sem segíteni. A helyedben beleszarnék nagy ívben.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#35064) diegho válasza szallasi007 (#35062) üzenetére


diegho
nagyúr

Most csak 6-ost grindelek, szóval nem nagyon lesz replay.

(#35065) sith7 válasza diegho (#35054) üzenetére


sith7
nagyúr

Mennyit ???? :Y
Mennyi idő alatt ?

Mondjuk valahol reális ... a WN6 - od is több, mint a duplája, mint az enyém :D

T58-as normális repem nem tudom, hogy van-e. Nem szeretem azt a tankot.
Az érzés hasonló :W

Ok, akkor megtolom azokat, amikkel jobban megy - az én szintemen - aztán majd elszenvedek a kínai , japán ággal .... remélem a beígért bónusz küldetések segíteni fognak ebben. :))

(#35066) Pete55555


Pete55555
addikt

Volt még régen vita, hogy T10-el nem lehet nyereségesnek lenni, illetve nagyon nehéz. Hát, nem vagyok egy pro player, (908 WN6) de annyira nem elérhetetlen cél, még vereség esetén sem.
E-50M:

...Szeretem leracsniztatni...

(#35067) Zeratul válasza diegho (#35061) üzenetére


Zeratul
addikt

Most jól értem hogy tipikus noob "spotter" taktikára biztatod a népet?

(#35068) diegho válasza Zeratul (#35067) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha ez neked noob spotter, akkor arra. A noob spotter nem okoz sebzést és nem lesz spot sebzése sem...

(#35069) dfsz34 válasza Pete55555 (#35066) üzenetére


dfsz34
őstag

A 4,2k sebzés csak a nagyon profiknál tekinthető átlagosnak. Ráadásul mínuszban zártad ezt a kört.

Nem igazán értem az üzenetedet.

Ha nyersz és csinálsz 4k sebzést, akkor átlalában pluszban zársz, igen. De ez messze nem az átlagos teljesítmény, gondolom én.

(#35070) Pete55555 válasza dfsz34 (#35069) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem átlagos, de nem elérhetetlen, általában 2k fölött, de inkább 3 körül sebzek. Ha meg nyerünk, ez pluszba van. Goldot meg ezzel nem használok.

Más: Olvastátok a pöccsnótszt ?

"Added possibility for AP and APCR shells to go through 'small' objects: fences, benches, colums etc. With object penetration final armour penetration parameter of the shell will be decreased and object destroyed. "

Ennek felettébb örülök, még így is, hogy a kerítés után már kisebb lesz a lövedék átütőereje.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#35071) Chris0321


Chris0321
addikt

(#35072) dfsz34 válasza Pete55555 (#35070) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor te nagyon tudsz. Nekem pl is7-el messze alacsonyabb az átlagom.

Pont erről beszéltek valamikor, hogy pl egy elit klánba, a PTS-be az egyik felvételi korlát 2,8k átlag sebzés 10-es nehéz tankkal.

Ha te 3k-t sebzel, ráadásul meddel, akkor még akár oda is felvesznek.

(#35073) diegho válasza Pete55555 (#35070) üzenetére


diegho
nagyúr

2000 az átlagod vele és 44% a win. Ezt vedd átlagnak.

(#35074) Pete55555 válasza dfsz34 (#35072) üzenetére


Pete55555
addikt

Elvagyok egyelőre a HAD-M-be. Most így megy, nyilván az átlagom kevesebb; 2007dmg / csata. De egyre több ilyen 3-4k körülit megyek, és növekszik.

E-50-el is voltam már anno CW-n is, ott is jól használtam, imádom ezeket a tankokat (E-50, és E-50M), számomra a mobilitás/páncélzat/ágyú tökéletes aránya megvan bennük.

(#35073) diegho Tudom, írtam is, csak hamarabb írtál. Arra próbáltam utalni, hogy javuló tendenciát mutatok, aminek felettébb örülök :)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#35075) Angel1981 válasza emre (#35063) üzenetére


Angel1981
veterán

Te már a béta óta játszol, puszta kíváncsiságból kérdem; akkor hány térkép volt?
Köszi előre is!

(#35076) joergie válasza Angel1981 (#35075) üzenetére


joergie
őstag

Én 10et számoltam, de rossz a memóriám, és nyilván ennél csak kevesebb lehet :)) És nem is engem kérdeztél... :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#35077) Angel1981 válasza joergie (#35076) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó, hát azért kérdeztem emre-t, mert róla és Virkir-ről tudom biztosan, hogy a béta óta nyomja, és még most is viszonylag aktív - persze lehet itt még más is, az nem kérdés. :)
Köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#35078) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Sziasztok!

Anno még a 8.8-nál feltelepítettem a DRAX textúra csomagot, ami a 8.9-cel is működik. Az lenne a kérdésem, hogy ez használható majd a 8.10-nél is, vagy kell egy újabb verzió az új pályák miatt (ugyanis nem találok)? Tulajdonképpen nem tudom, hogy minden pályára van külön textúra, vagy egy egységes csomagból építi fel a játék a térképeket?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#35079) Bad Pritt válasza Chris0321 (#35071) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

a csaták előre eldöntöttek azáltal, hogy egyik oldalon több a "noob" mint a másikon MM alatt? "Vedd ki az _XVM-edet és minden rendben lesz. Csak a fejedben van."

Ezzel maximálisan egyetértek, placebo-hatás brutálisan érződik sok játékoson (tényleg lelombozó az xvm sokszor, fel is adják már betöltésnél a legtöbben)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35080) iwu válasza Kean_Sorbo (#35078) üzenetére


iwu
addikt

elvileg kap grafika upgradet a 8.10. lehet nem is fog kelleni...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35081) Zeratul válasza diegho (#35068) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem a képességedet kérdőjelezem meg, hanem a magára módszerre értettem hogy tipikus noob, mert ugye a spotter lényege az lenne hogy minél tovább életben maradjon és felderítse az ellent. Furcsa tőled hogy egy olyan taktikát preferálsz most ami ellen általában ágálsz. Érthető hogy jobban hozza az XPt, de ha neked eszedbe jutott akkor szvsz másnak is, ráadásul unique játékosként megerősíted hogy ez is járható út, utána meg csodálkozol hogy mennyi paradicsom kóricál a harcmezőn.

(#35082) olcsii


olcsii
aktív tag

én nem értek eggyet!
be lehet magyarázni a placebó hatást, de semmi köze a csata kimenetelére:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35083) Zeratul válasza Bad Pritt (#35079) üzenetére


Zeratul
addikt

Ne rakd fel a XVMet és akkor nincs placebo hatás.

(#35084) diegho válasza Zeratul (#35081) üzenetére


diegho
nagyúr

Az IS-6 eventen járható út, mert ugye erről volt szó. Mellesleg inkább menjen előre hozzon össze 1k+ spot sebzést és 500 sebzést, mint az arty mögött álljon.

(#35085) Chris0321 válasza Bad Pritt (#35079) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem éppen ellenkezőleg, engem pont az zavar ha nem látom milyen képességű játékosokkal vagyok egy csapatban. Pl. elindulok egy oldalra 2-3 játékostársammal akkor szeretem tudni, hogy golyófogóknak jók csak vagy várhatok tőlük valami normális teljesítményt. Vagy ha valaki azt mondja menjek egy bizonyos helyre amit én hülyeségnek-öngyilkosságnak tartok attól még lehet jó taktika ha egy nálam okosabb ember mondja. Ha viszont egy piroska tanácsolja akkor már tudom miért halt már a játék első percében meg.

(#35086) Bad Pritt válasza Zeratul (#35083) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ne tényleg? :D
Egyetlen egyszer egy peccs erejéig volt xvm-em, nem is élveztem a játékot, cserébe nem is ment...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35087) Flayer válasza Chris0321 (#35085) üzenetére


Flayer
senior tag

Röviden a véleményem!
+1

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35088) iwu válasza Chris0321 (#35085) üzenetére


iwu
addikt

+1
de én még is leszedtem a sok kishitű miatt...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35089) g85j válasza Zeratul (#35081) üzenetére


g85j
tag

Csak szerintem itt annyi a különbség, hogy ő ezt meg tudja 10 meccsen keresztül csinálni folyamatosan....A "paradicsomok" meg már ha 3 percig életben maradnak és egyet bele tudnak lőni az első felspottolt ellenbe, az már életük legjobb meccse.
És ezen felbuzdulva, hogy mekkora ász volt, nagy lendülettel beszáll a egy újabb csatába, ahol már sebzés nélkül elhull másfél perc alatt.
És ez sztem nagy különbség.

És szvsz könnyű/közepes tankkal 7-800xp-s körtől nem lesz az ember piros, inkább zöld körüli Wn.....

(#35085) Chris0321 : itt is +1.
Én nem használtam sokáig, de már nem szedném le....Taktikákat lehet építeni rá. És jaja, hogy kire lehet számítani, kire nem, az nagyon sokat segít!

[ Szerkesztve ]

(#35090) diegho


diegho
nagyúr

Itt a type58-as, van benne bőven bénázás főleg a pontos löveg miatt.

Victory
Siegfried Line 2013.12.17. 13:36:20
Type 58
Experience received: 2 101
Credits received 51 898

replay

(#35091) joergie válasza diegho (#35090) üzenetére


joergie
őstag

neked sincs kifejlesztve az 5916? azzal azért jobb duplákat lehetne összehozni, tier9-ben spottolgatva.

kiszámoltam amúgy. Ha csatánként átlag 1k xp-vel számoljuk, ami valljuk be nem olyan sok, akkor(30nappal számoltam, bár a december 31 napos...):
100k XP - 3*4*1000 - 3*5*1000 - 2*3*1000 - 2*21*1000=22000xp. Tehát ennyit kell áganként összehozni pluszban, ha valaki minden nap duplázik, és az eléri a 2k xp-t. Ez a 22k xp ezen a hétvégén feleződik, mert x2 xp-t kapunk minden csatáért, szóval nem olyan veszélyes a dolog. Feltéve ha egy tankod van adott nemzetből. 2-vel sima ügy. nyilván a japán ág más tészta

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#35092) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!

Wot blitz - ről tudtok valamit? Mikor fog megjelenni? Köze van a pc-s wot-hoz, vagy tök független lesz tőle?
Jó lenne már melóban wot-ozni :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#35093) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

Sajnos nem nagyon van időm mostanság minden hsz-t elolvasni, most vissza olvastam 3 oldalt, de nem találtam választ a kérdésemre.
Tényleg igaz az, hogy volt tegnap de olyan bug a játékban, hogy ha vki ment egy kört IS-3 vagy ARL44-el (lehet más tankkal is akár), akkor megadta a japán ág 100K XP-ért járó küldetést és a 3 nap prémiumot? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35094) Zeratul válasza madmike (#35092) üzenetére


Zeratul
addikt

Független lesz tőle.

(#35095) sith7 válasza diegho (#35090) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, este megnézem :K

Tomi0703
Tedd az egérgörgőre :K

[ Szerkesztve ]

(#35096) Tomi0703 válasza Angel1981 (#35050) üzenetére


Tomi0703
őstag

En meg a spacere raktam. Sok fps jatekkal toltam igy a huvelykujjam mindig a space felett van, igy en sem szoktam sokaig egni. :D

(#35097) Flayer válasza jano_77 (#35093) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Igen volt én is megkaptam!Az rejtély volt,hogy miért de hát ajándék lónak ne nézd a fogát!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35098) emre válasza joergie (#35091) üzenetére


emre
veterán

Gondolkodok én is hogy mégis komolyan veszem ezt az akciót, mert csak szórakozásból ennyi jött ma össze.
De sajnos se a kínai se a francia ágon nincs normális legénységem hozzá. Mondjuk a 3601-esen sincs 100%-os legénység. Az 59-16 szerintem is jobb lenne mint a type58, pláne ha valaki szereti ezt a stílust. Az automata lövegével elég játékos jószág.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#35099) g85j válasza jano_77 (#35093) üzenetére


g85j
tag

Bizony, szerencsére én is mentem akkor reggel 1 kört 50-120-al, full gyengén, és még bukó kör is volt....Aztán pislogtam nagyokat a 3 nap prémre...

(#35100) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Most látom, hogy már 45 ember megnézte ezt a replayemet!
Köszi srácok! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.