Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36501) Bingisz válasza Iron Funeral (#36500) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk az nekem is feltűnt, hogy sokkal kevésbé vagy ráutalva a paradicsomlevesre.

Shadowman: Lekéstél az akcióról sajnos.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36502) Sh@dowMAN007


Sh@dowMAN007
tag

Most nemrég vettem T-25 német közepes prem tankot 750 aranyért.
Szvsz. + érte, kb 10 kört mentem vele és ha 1000 körül sebzek akkor kb a nettó kredithozam 40k (összehasonlításképpen írtam).
Az ágyúja eléggé pontatlan, de lehet vele csipkelődni rendesen. :DD

(#36503) Sh@dowMAN007 válasza Bingisz (#36501) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Semmi gond csak olvasom nagyba a fórumot és + örültem és telepítettem fel egyből a steamet, amihez persze vagy 10 percig kerestem a kódom.
Mire + lett látom ám, hogy maniért van. :(((
Amúgy. :R

(#36504) wall2


wall2
tag

Twitch-en most néztem Circonflexes körét Pz IC ment :D 7 kill 777 dmg :D bevétel -80.215 :D már ilyen alacsony szinten is aranyat lő. :DDD EPIC játékosoknak belefér ez is :C nem számít semmi.

(#36505) Strauss


Strauss
senior tag

Nálatok megy a game? a garázsból kidobott, aztán már nem akar belépni , a legénység frissítésénél nem megy tovább---

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#36506) dorka16 válasza mefistofeles (#36496) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nekem most egész jó csatáim vannak sorban. 8-10 percesek. Mondjuk az egyikben 12db ISU volt. :D

Strauss: Megy.

[ Szerkesztve ]

(#36507) Assimilator válasza wall2 (#36504) üzenetére


Assimilator
őstag

Elmebeteg a gyerek. :D

(#36508) Bingisz válasza wall2 (#36504) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha folyton annyi credited lenne, hogy nem tudnál vele mit kezdeni, akkor téged se érdekelne, hogy egy fun kör 100k creditedbe került...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36509) Strauss


Strauss
senior tag

Vki help... a betöltéskor megáll a legénység frissítésénél és nem megy tovább.. másik acc. al simán megy.. -

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#36510) Plasticbomb válasza Bingisz (#36419) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Csak ne feledd, nekem van Type59em,, szal nekem még egy kínai fölösleges... Azért írtam, hogy orosz kell. IS-6 nem játszik, mert heavy, és amúgy sem tudnám kihúzni a mostani küldetésben, sok tank hiányzik...

(#36424) Chris0321

No, épp ez az. Nekem nem jött be a P10, pont azért, mert ha eredményes akarsz lenni, akkor így kell vele játszani. Míg Type59el szemtől szemben is apríthatsz... Megvettem anno, de ahogy rájöttem arra, hogy nem tetszik, eladtam. Mint az AT-15A-t. gondoltam jó lesz majd... Lócitromot nem ér az a TD. AZ ágyú golddal is nulla, a tempó lassú, és tier7esek között is belövik gond nélkül szemből...

(#36436) Remusz911

T34 előnyei: Nagy átütésű ágyú, erős torony, jó ágyú kitéríthetőség lefele. Messze nem a legjobb prém tank, mert az ágyú se nem sebez nagyot, se nem tölt gyorsan, a tank nem egy tempós állat, inkább egy lassab TD ezzel a töltésidővel.

(#36492) KisApám

Én mondtam! Isteni kis gép.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36511) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Jó reggelt!

Egy kérdésem volna. Áttettem a legénységet egy másik tankba. Ugye ilyenkor a jelenlegi járműre át kell képezni őket. A 90%-os opciót választottam. Eddig ok. A parancsnok 90%-a rendben van, a legénység többi tagja viszont rögtön 99%-on kezdi a pályafutását. Miért?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36512) Kakumix válasza Kean_Sorbo (#36511) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mert 8.10-ben alapból mutatja a parancsnok +10%-át is, amit eddig akkor mutatott, ha a legény fölé vitted az egered, ha a parancsnok életben van +10%-ot ad a legénység alap képzettségéhez.

Legyen szép napod!

(#36513) #35692544


#35692544
törölt tag

vicc ez a játék

fél 8-kor kifagyott addig engedett játszani azóta csak a legalján vagyok és 3-15-nél nem lehet jobbat menni
3-45 perc alatt elhal a csapat és semmit nem találok el vagy a minimálisat sebzem
ezt nem hiszem el hogy nem íránytott

(#36514) Bingisz válasza Plasticbomb (#36510) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát az a baj, hogy nagyon rossz statjai lesznek a D25-T-nek azon a tankon. De majd kiderül, ha megjelenik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36515) tgulyas


tgulyas
senior tag

Üdv , lenne egy kis gondom hátha tud valaki segíteni, Letöltöttem a 8.10 clientett de Patch -file van benne hogy tudnám meg nyitni . ?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#36516) Kean_Sorbo válasza Kakumix (#36512) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszönöm, így már értem.

Nem rossz kör ugye?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36517) X2N


X2N
senior tag

Ha egy tankban ahol a parancsnok lövész is egyben, kifejlesztem mondjuk a halálos szem képességet és viszem tovább a következő tankra a legénységet, ahol van lövész a parancsnokon kívül akkor megmarad az a képesség parancsnoknak amit előzőleg kifejlesztettem rá?

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#36518) virkir válasza tgulyas (#36515) üzenetére


virkir
veterán

Bemásolod a World_of_Tanks\Updates\ mappába és elindítod a launchert.
Elvileg nem fogja ismét letölteni hanem csak telepíteni a frissítést.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36519) Jolet válasza X2N (#36517) üzenetére


Jolet
őstag

igen marad és inaktív lesz (szürke)
el kell dobni és újra rakni őket...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#36520) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#36516) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A replay. E 25 4270 sebzés.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36521) diegho válasza Kean_Sorbo (#36520) üzenetére


diegho
nagyúr

de ez nem a te köröd ugye?

(#36522) tgulyas válasza virkir (#36518) üzenetére


tgulyas
senior tag

kösz meg próbálom .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#36523) diegho


diegho
nagyúr

Van még valami mission karácsonyra? Ez elég könnyű volt...

(#36524) KaLeun


KaLeun
senior tag

Csapatunk vezető lemmingjei elfoglalják az ellen bázisát, megjelenik a bázis elfoglalva szöveg. Erre valahol a pálya sarkán rejtőzködő ISU fogja magát és beleugrik a vízbe, ráadásul még sikerül is megfulladnia... Darwin díj, gratulálok.

Cila

(#36525) Amfiton válasza diegho (#36523) üzenetére


Amfiton
tag

Ügyes vagy,grat!

(#36526) cscsali válasza diegho (#36523) üzenetére


cscsali
tag

Klánból az egyik kolléga, már tegnapelőtt befejezte :)

(#36527) Cseri0058 válasza diegho (#36523) üzenetére


Cseri0058
őstag

jaja könnyű lehetett...csak az volt a kérdés ki mennyit tud függeni a gép előtt... :U

(#36528) Scheff válasza diegho (#36523) üzenetére


Scheff
tag

Azt lenne jó tudni, hogy a magyarok közül vajon hányan szerezték még meg rajtad kívül ezt a prémium tankot vagy hányról tudunk, akinek sikerült már?

A másik, hogy van olyan magyar aki ezt hozza vele?

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36529) Amfiton válasza Scheff (#36528) üzenetére


Amfiton
tag

Az igen!!!

(#36530) diegho válasza Cseri0058 (#36527) üzenetére


diegho
nagyúr

1k átlagxp-vel nem nehéz összeszedni, pláne a sok duplával, mai 5x-el.

Amúgy mostanában azt érzem, hogy direkt piszkálsz. Talán azért, mert nem játszok veled platoon-ban?

Scheff azért tegyük hozzá, hogy te a legtöbb nem tier10 tankban gold ammo-n kívül nem sok lőszert használsz és nem vagy hajlandó platoon nélkül játszani.

[ Szerkesztve ]

(#36531) csapee


csapee
senior tag

Sztem jókor jött a dupla (bocs 5x) :)

Replay

Csapee

(#36532) Scheff válasza diegho (#36530) üzenetére


Scheff
tag

Ezzel mit akarsz mondani? :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36533) diegho válasza Scheff (#36532) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogy prém tankot legtöbben kredit farmolásra vesznek, nem gold ammo-t szórni. Amúgy stieger is 2k felett van is-6-al, ami azért jelent valamit, mert ő nem éppen az a kimondottan nagy sebző típus. A tank jó, de könyörög gold ammo-ért sokszor, ha van, akkor sok lesz a sebzés, ha nincs, akkor hosszú távon leesik vele az átlag.

[ Szerkesztve ]

(#36534) dorka16 válasza Scheff (#36532) üzenetére


dorka16
aktív tag

Azt, hogy gold ammo és szakasz nélkül egy béna sz....izé...... nem ilyen lenne a statod. ;] :DD

(#36535) Cseri0058 válasza diegho (#36530) üzenetére


Cseri0058
őstag

az neked baszogatás, hogy beteszek 1 képet és oda írom a neved?
ember! én kérek elnézést, de tényleg....
azok után, ahogy leszóltál hogyan bemertem tenni azt a képet mit vársz tőlem?
Tapsikoljak neked? Ha te lehetsz ilyen én mért ne lehetnék?

(#36536) Scheff válasza diegho (#36533) üzenetére


Scheff
tag

Kiindulási pontod még mindig az, hogy d0va_SPALE IS-6 statisztikáját szúrtam be? Tudod nem esik le, hogyan függök én össze D0va_SPALE játékbeli teljesítményével. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36537) diegho válasza Scheff (#36536) üzenetére


diegho
nagyúr

Ja sorry. Akkor nem neked volt elmebeteg sebzésed is6-al, hanem valaki másnak az esl csapatból. Nekem most jelenleg 3800 átlagom van is-6-al 1 kör után :))

(#36538) Scheff válasza diegho (#36537) üzenetére


Scheff
tag

Örülök, hogy ezt tisztáztuk. :)

Az a 3000 elég durva, de ahogy látom nem nagyon játszik azzal a tankkal komolyabban, mert fél évvel ezelőtt se volt sokkal kevesebb csatája vele.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36539) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Vitiris,

Feldobtam az afterbattle statot, illetve a colormessages-t. Nincs csata utái jelentés, ha a kettő közül az egyik, vagy mindkettő mod fent van, nem is villog a bal alsó sarokban lévő ikon. Csak nálam ilyen?

(#36540) diegho válasza Scheff (#36538) üzenetére


diegho
nagyúr

Abba azért biztos lehetsz, hogy abban rengeteg gold ammo van. Mondjuk visz 10ap-t 2he-t többi gold, de lehet csak gold. 3k-t egyetlen tier8-al tudtam csinálni, az a t69 volt, de full gold kellett hozzá. Mondjuk elsőre ez az IS-6 egész jónak tűnik. 4 prém lőszert lőttem el (IS-3-ra), a többi AP. Kicsit lomhább, mint számítottam, de nem vészes. Ha majd felnő benne a legénység szerintem szuper lesz.

(#36541) csapee


csapee
senior tag

Még egy jó 5x, már szégyellem lopni az Xp-t a WG-től.

Amúgy megéri erre a JagdPantherre a 10,5 agyú? Mind1 úgyis ki kell fejleszteni úgy látom egy szinttel feljebb...

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#36542) #35692544


#35692544
törölt tag

vicc ez a mai nap
egyszerűen nem enged nyerni

amúgy itt tartok

(#36543) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Bonus code:

WGNY2014

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#36544) Chris0321 válasza csapee (#36541) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a 105 mm-esel használom a JP-t amióta kifejlesztettem rajta. Nagyobbat sebez de lassabban tölt. A lőszer ár is nagyobb, ezért nem árt teljesen becélozni amit lősz. Az átütésben nincs nagy különbség a két ágyú között(88-105). Feltétlenül ki kell fejleszteni még a JP-n, hogy a Ferdin ne kelljen még arra is xp-t gyűjteni.

(#36545) aknaakna


aknaakna
tag

Eddigi legjobb köröm T54E1-el
Remélem a T57 még erre is rárak egy lapáttal :DD

Győzelem
Karelia 2013.12.27. 12:13:25
T54E1 Szerzett tapasztalat: 4 968 ( x2) Szerzett kredit: 88 846
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész

[ Szerkesztve ]

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#36546) Ebit válasza Scheff (#36528) üzenetére


Ebit
addikt

A másik, hogy van olyan magyar aki ezt hozza vele?
Ez számodra, miért annyira lényeges, az akció január 16-ig tart, bőven van még rá idő teljesíteni, sokan, a játék örömért csinálják, egyedül, nem azért, hogy a játékon kivüli mérőszámoknak örüljenek.

[ Szerkesztve ]

(#36547) mno


mno
tag

Egy jó 5X kör JT88al

Joe

(#36548) diegho válasza Ebit (#36546) üzenetére


diegho
nagyúr

Az volt a kérdés, hogy 3000-et hoz-e vele magyar, mert akkor azt gyorsan be kell hívni a pro ligás/esl csapatba.

[ Szerkesztve ]

(#36549) Scheff válasza Ebit (#36546) üzenetére


Scheff
tag

Biztosan költői kérdés, de ha mégsem, akkor a válaszom rá a kíváncsiság.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36550) Kean_Sorbo válasza diegho (#36521) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem persze. A srácnak írtam, hogy töltse már fel a replay-t, mert kíváncsi voltam hogyan lövöldözött össze százasával ennyit. Amint látom elég egyszerűen. Nagyon jó ennek a tanknak az álcája, talán csak a 268-cal tudtam volna oda felmenni lövés nélkül úgy, hogy ne vegyenek észre.
Egyébként gratulációm a kitartáshoz (IS-6).

Más.

Megvettem az AMX 46-ot. Már most érzem, hogy jobb mint a Jpanther. Pedig azt is nagyon szeretem. Nem is fogok ma mással játszani mert valahogyan mindenki gold-dal lövöldöz, biztos a WGNY2014 miatt. A Ferdinand-dal mentem öt kört mire ledupláztam, 5-ből 4 találat szinte mindig arany bevonatú. Érdekes nekem nem kellett használnom, pedig volt hogy egy T110 állt velem szemben. Rá is pirítottam négyet, ebből kettő sebzett (zavarban lehetett, mert mindig visszajött célpontnak).

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.