Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36701) Enzolord válasza PAWI (#36700) üzenetére


Enzolord
addikt

Vannak a játékban gyökér emberek, mint mindenhol az életben...
A Tier 5 med párban tier 5 td hibátlan párosítás, szóval ezzel sincs gond....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36702) Antonius1978 válasza diegho (#36699) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.Most erem el mindjart a 100%ot a 12t-vel, mit ajanlasz a legenysegnek ?
En felderito, pillanatkep, kuplung egetore gondoltam, a masik valtozat mindenkinek alca.Melyik legyen ?

(#36703) PAWI válasza Enzolord (#36701) üzenetére


PAWI
tag

És nem is volt semmi előzménye se, jó nem vagyuk jó játékos, de nem vagyok paradicsom se. Unokaöcsém igen, de hát most kezdett, még majd javul. :)

[ Szerkesztve ]

(#36704) Enzolord válasza PAWI (#36703) üzenetére


Enzolord
addikt

Amikor egy paradicsom az apu pénzén vett Löwe-vel behoz egy BT-2-t, na az gyökérség...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36705) sith7 válasza diegho (#36688) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor tényleg jó tank :K

(#36706) PAWI válasza Enzolord (#36704) üzenetére


PAWI
tag

Hja, tegnap is volt jó sok 200-300-as löwe és barátai prém tank :D

(#36707) Atlantis válasza diegho (#36693) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem néztem meg, de elég magas a lőszerköltség...gondolom fogyott az arany rendesen. Ettől függetlenül szép sebzés.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36708) stork13 válasza diegho (#36693) üzenetére


stork13
aktív tag

"Type59 vs full stock T29 és a T29 nyer, de nagyon, megnéztem volna mit csinált a marhája"

JT-vel ketten csontozták ki azt a "marhát".

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#36709) PAWI


PAWI
tag

Apropó, ti mit használnátok kv-4-re, amíg nincs meg a tűágyú? Ugye zis 6 167pen és 300 dmg, a 122-es viszont 175pen és 390dmg, cserébe lassabb és ugye sokkal drágább hozzá a lőszer.

(#36710) Enzolord válasza PAWI (#36709) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha találsz, és sebzel, bőven visszahozza...:)
Vagy használod golddal, és minden meg van oldva...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36711) csapee


csapee
senior tag

45% Wr-es top tier heavy spotolja az utolsó ellent (egy két tierrel kisebbet) és megvárja míg a többi leabálja annyira hogy egy lövéssel kilőhesse. Jó sokat kellett várnia, mert messze volt a többi de kitartó volt :W

Csapee

(#36712) PAWI válasza Enzolord (#36710) üzenetére


PAWI
tag

Oks. Akkor felrakom azt. Aztán majd meglátom. :D

(#36713) diegho válasza Antonius1978 (#36702) üzenetére


diegho
nagyúr

camo mindnek, aztán ha megvan a 100% mehet rá a sixth sense.

(#36714) bullseye válasza diegho (#36699) üzenetére


bullseye
addikt

Loaderre mit szoktál adni adrenalint (vagy mifene ami alacsony HP-nél gyorsít), vagy ammo rack erősítést?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36715) diegho válasza bullseye (#36714) üzenetére


diegho
nagyúr

safe stowage, repair, adrenaline rush sorrendben, természetesen először repair, aztán ledobni, amikor a 2. eléri azt a szintet hogy első 100 maradhat és akkor mehet rá a safe.

(#36716) AVarice


AVarice
tag

Próbálta már valaki a japán 5-ös prém tankot? Statisztika alapján jobbnak tűnik mint a T-25.

(#36717) Assimilator válasza AVarice (#36716) üzenetére


Assimilator
őstag

Statisztikával csak óvatosan, mert sokkal kevesebb csata alapján megy az átlag.

(#36718) Drenadar válasza AVarice (#36716) üzenetére


Drenadar
veterán

próbáltam... kellemes ágyú, viszont szemtől szemben minden belövi, kivéve mikor olyan kedve van a tanknak hogy mindent lepattint magáról...

(#36719) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Annyira jó ez a tereptárgyakon áthatoló lövedék fícsör. Nagyon sokan nem tudják és annyira poén, hogy áll várja, hogy talán áttöröm a kerítést én meg vígan lövök és sebződik és jön a meglepetés. :)

(#36720) Antonius1978 válasza diegho (#36713) üzenetére


Antonius1978
addikt

Rendben, koszonom a tanacsot.
Masik kerdes : mivel te jol ismered a gyenge pontokat, van ertelme lovesznek a Halalos szem (nagyobb sebzes/esely modult eltalalni) kepessegnek ? Jomultkor valaki betett egy kepet es az o tankjan az volt.
Utolag meggondoltam a dolgot, es szinte minden tankon atcsereltem erre a kepessegre. Vajon jol tettem ?
Mert ha nem... :W

(#36721) diegho válasza Antonius1978 (#36720) üzenetére


diegho
nagyúr

régen tettem az E-50M-re, következő 10 csatában folyamatosan 0dmg critical-t lőttem mindenre, ha azóta nem változott, akkor felejtős.

(#36722) odrif


odrif
MODERÁTOR

A legények következő képességét a t-43-ban nem tudom addig beállítani amíg a PK-el nem éri a 100%-ot?

20 éve a Prohardveren

(#36723) Kakumix válasza odrif (#36722) üzenetére


Kakumix
senior tag

Még nem érték el az alap 100%-ot csak a bónuszokkal (parancsnok, venti, kaja-pia) miatt látszik 100%-osnak a legénységed. 8.10-ben így mutatja, amit korábban csak akkor mutatott, ha a legény fölé vitted az egered.

Legyen szép napod!

(#36724) L-e-f-i-e válasza diegho (#36721) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Eeek, ez nem tűnik nekem erős érvelésnek ellene, elvileg semmi köze hozzá, hogy criticalt vagy damage-t lősz, valószínűleg e perk nélkül is criticalt lőttél volna, ez csak az esélyt növeli meg elvileg, és sehol nincs róla hivatalos infó, hogy hátrányba kerülnél miatta damage szempontból, sőt, elvileg ez csak pluszt ad, nagyobb esélyt a criticalra, és ha megbízunk a WG szavában, hogy nem vesz el egy perkel valamit a criticalért cserébe mondjuk, akkor ez csak szimpla véletlen lehet :)

=^-^=

(#36725) Antonius1978 válasza diegho (#36721) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, akkor lehet rosszul dontottem, jobb lett volna a pillanatkep, vagy a celmegjelolo, ami +2 masodperccel tovabb mutatja az ellent.Azzal tettel probat ? Teszem azt fel ellenseges TD-k eseteben talan szamit valamit az a +2 masodperc is, mert esetleg meg be tudnak nekik vinni meg egy lovest mielott eltunnenek...

(#36726) Chris0321 válasza odrif (#36722) üzenetére


Chris0321
addikt

Engem kicsit zavar, hogy ránézek a legénységre és látom, hogy 100%-os de nincs lehetőség kiválasztani a képességeket és akkor jut eszembe, hogy a parancsnok miatt állnak ilyen jól. Szerintem teljesen felesleges ez a változtatás.

(#36727) odrif válasza Chris0321 (#36726) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Igen elég érdekes szisztéma.
Köszönöm mindenkinek.

20 éve a Prohardveren

(#36728) Assimilator


Assimilator
őstag

Bakker. A főmenüben rákattintok a beállításokra és kilép a játék. Ez másnál is van? Eddig csak olyan volt, hogy meccsinditáskor kilép. Erre már ilyenkor is.

(#36729) diegho válasza L-e-f-i-e (#36724) üzenetére


diegho
nagyúr

Több esélyed van critical-t lőni, a 0dmg critical és a játék része.

(#36730) aknaakna válasza wigo70 (#36675) üzenetére


aknaakna
tag

Érdekes módon arra egyikőtök sem gondol, hogy lehetséges hogy ti magatok cseszitek el aznap a játékot?Nekem is volt már olyan, hogy nem koncentráltam eléggé, máshol járt a fejem, fáradt voltam vagy csak szar napom volt és hopp máris nem úgy teljesítettem, mint máskor.Persze a randomfaktor is beleadja a részét, ez vitathatatlan, de amikor meg nagyon jól megy épp, akkor a random az én oldalamon áll, tehát a mérleg ki van egyenlítve... :U

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#36731) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Bummm, Csak medek+TD-k.... ha elfogy a scout akkor masszív campelés.. :D

Am. ez a random átütés+sebzés tényleg siralmas.... obj 704 nek 286mm átütése van, goldal 329mm, goldal SE tudtam full közelről nyakon átütni az e5-öt.... Azért nyakon próbáltam, mert egy lejárűn álltam, ő meg lent volt...Tehát az alap lőszerrel is lazán bekellett volna vernem, de pattant... :D

Drenadar Forgásban szerintem dob rajta..

[ Szerkesztve ]

(#36732) Drenadar


Drenadar
veterán

WZ-120-on van értelme elkölteni a X-es motorra annyi XP-t? sokat számít az a +20LE? :F

Látótáv: ezek a HD mapok a látótávnál beleszámolják a perkeket is?
Honnan tudom, mekkora a tank látótáva? :D

[ Szerkesztve ]

(#36733) nyunyu válasza Angel1981 (#36667) üzenetére


nyunyu
félisten

Köszönöm a javaslatot, de ha átnevezem, nem hajlandó elindulni a progi.
("game resource path does not exist")

Ha azt probalod kideriteni, hogy melyik mod a ludas, akkor hozz letre egy ures res_mods\0.8.10 mappat, kulonben nem indul el a WoT.
Aztan lehet egyesevel jatszani, hogy mitol akad ki.

Sokat segit a gyokerben levo python.log.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36734) nyunyu válasza petike2014 (#36671) üzenetére


nyunyu
félisten

Egy olyanban kérném a modderek segítségét,hogy amióta a magyar color message mod van fenn és a magyar after battle stats azóta a japán tankok így jelennek meg chi_nu_short, az új map (hidden village) pedig így 403/japan, meg egy jó pár szöveg a garázsban #map/tank:prebattlesession ilyesmi feliratok vannak

Valamelyik mod letrehozott egy res_mods\0.8.10\text\lc_messages mappat, benne a 8.9 szovegeivel.

Torold le, es akkor a 8.10 sajatjait hasznalja.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36735) DVlad válasza Antonius1978 (#36695) üzenetére


DVlad
őstag

A Bada Bing bárból? :D

(#36736) mikron


mikron
tag

Elvileg dec.27-29 között nem 5x XP az első győzelem után ?????

(#36737) nyunyu válasza Drenadar (#36732) üzenetére


nyunyu
félisten

Látótáv: ezek a HD mapok a látótávnál beleszámolják a perkeket is?

XVM tank range szamolja a skilleket, ventit, optikat, periszkopot is.

[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 216): Tank Name: ('usa-T21',)
[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 236): Base View Range: (390.0,)
[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 261): BIA Found
[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 272): Commander Skill: (105,)
[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 282): Situational Awareness Bonus: (1.0297000000000001,)
[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 289): Coated Optics Found
[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 292): Other Bonus: (1.0198,)
[NOTE] (scripts\currentvehicle.py, 293): Final View Range: (406.24461428571436,)

tankrange.xc-be viszont az optika +10%-aval novelt erteket 445m-re limitalva irja bele.

De ebbol meg nincsen hibatlanul mukodo verzio 8.10-hez, artykkal fagy.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36738) odrif


odrif
MODERÁTOR

Mi a franc ez a KV220 te jó ég?
Egy az egybe agyonvert az átlőhetetlenségével.

Szerzett lehetséges sérülése: 2785 :Y

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#36739) Drenadar válasza odrif (#36738) üzenetére


Drenadar
veterán

a tornyát lődd a mantlet mellett és szanaszét szeded mindennel... ~70mm

(#36740) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Nem hiányzik innen egy medál?


“ nem kell mindig nyerni “

(#36741) Assimilator válasza Szepi1979 (#36740) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem nem. Mi hiányzik? Max. a Radley, de az Tier 4-től kapható.

(#36742) Szepi1979 válasza Assimilator (#36741) üzenetére


Szepi1979
senior tag

óóó így már érthető. Köszi. :(

ez még nem elég az ászhoz.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#36743) Assimilator válasza Szepi1979 (#36742) üzenetére


Assimilator
őstag

Onnan gondoltam, hogy én is ráfutottam már erre egy párszor. :)

(#36744) Chris0321 válasza Assimilator (#36728) üzenetére


Chris0321
addikt

Vannak fenn modok?

(#36745) wigo70 válasza aknaakna (#36730) üzenetére


wigo70
tag

ahogy morfondírozom rajta,ezek programhibák:ötször egymás után nem pattanhat,ebből 3 gold....
még 8.9-ben kocog előttem a ferdi keresztben,én 1 szikla mellett állok jagdpantherrel. a távolság 50 méter,szerintem épp nem lát.2 golyó átrepült a nagy seggén,túloldalt csapódik a földbe.se találat se semmi,a paraszt meg sem nyikkan.köv. kettő talál,segítséggel kilőve.nem laggolt, minden folyamatosan ment 50 fps-el.
rengeteg ilyen "élményem" van, gondolom Nektek is.én nagyon bízom benne,hogy nem szándékos machináció hanem csak a szerveroldal szarakodása.

(#36746) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Skacok, mi a vélemény a japó med ágról? Érdemes neki menni, vagy egy szenvedés? (chi-ni :DD )

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36747) wigo70 válasza mefistofeles (#36746) üzenetére


wigo70
tag

nekem tetszik,bár még csak a 4-es chi-he van,ütőképesnek tűnik,pontos is.nagyjából a saját tierjébe teszi a játék.

(#36748) Linkin


Linkin
senior tag

erre nem adta meg a tankászt kicsit undorító

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#36749) diegho válasza Linkin (#36748) üzenetére


diegho
nagyúr

1750-re se adta meg nekem még régen.

(#36750) munnergep


munnergep
senior tag

Ismét egy kis spot, wn6: 354 (de legalább sok pénz :) )

Aztán rátaláltam a wot egyik büszkeségére:

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.