Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35351) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Az mitől lehet, hogy csökken valaki értékelése, holott folyamatosan fejlődik és WN ill. effi szinten egyre jobbakat produkál?

(#35352) olcsii válasza jano_77 (#35348) üzenetére


olcsii
aktív tag

mese habbal:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35353) Jolet


Jolet
őstag

biztos sokan ismeritek, de én nem rég fedeztem fel ezt a remek TD-s helyet

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35354) Remus389 válasza jano_77 (#35348) üzenetére


Remus389
veterán

én egyszer egy jagdpanzer e100-zat lőttem ki t71-gyel, annyit lőttem a fenekét míg 100%-ról lement

nem volt ott senki aki segithetett volna rajta, és túl lassú volt hogy engem elkapjon, így is több perc kellett

miután kilottem, persze én voltam a "noob ", annyira jellemző, hozzáteszem fordított esetben én se tudtam volna mit csinálni

na de t1-gyel? szvsz képtelenség, vagy riplit ide!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35355) psycroptic válasza Remus389 (#35354) üzenetére


psycroptic
őstag

És nem próbált rammolni vagy tolatva valami sziklához/házhoz paszírozni?

PSNID: Tomy83PS

(#35356) sequator válasza dfsz34 (#35347) üzenetére


sequator
senior tag

Az gáz, de valami bug lehet, hiszen az IS-6 mission leírása szerint minden XP beleszámít:

The experience points added to your mission’s XP gauge WILL INCLUDE any and all additional XP modifiers. That’s right - first victory of the day and other missions’ bonuses, as well as additional experience provided by premium account status will be counted towards the goal of 100,000 XP as long as the mission conditions are met!

Remélem estére/holnapra kijavítják, ma úgysem tudok játszani. :)

Ha mást nem akkor húzom a kínai meg a brit ágat a T6osért.

sautia

Szerk: wot fórumon is megy az anyázás: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/332057-is-6-anyone/page__st__440#topmost

[ Szerkesztve ]

sequator

(#35357) jano_77 válasza Jolet (#35353) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez tényleg ismerős hely ;-)

T1: megpróbálja előkeresni a replay-t, de mivel nem mostanában volt, kétséges. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35358) iwu válasza sequator (#35356) üzenetére


iwu
addikt

igen, ilyen apróbetűs kritérium nem volt. valszeg programming bug...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35359) Remus389 válasza psycroptic (#35355) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudott mert olyan helyen volt egyrészt, másrészt ha lett is volna túl lassú ahhoz én pedig túl gyors

és ha mégis, akkor se nagyon serulok meg mert lassan jönne belém

igazából ilyen helyzetben tehetetlen bárki, lehet feltoltottem wotreplays-re, de nem vagyok benne biztos

mindegy nekem mazlim volt, és az ő társai és az én társaim sem pofaztak bele

sőt az elején még rám se bagozott, azt hitte nem is arthatok neki, de azért a feneke kb minden második lövést benyelte, igaz ilyen 5%-ot vesztett, szóval sokáig kellett lőni. :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35360) Bingisz válasza Remus389 (#35354) üzenetére


Bingisz
addikt

T1-el tegnap két 13 90-et kaptam el team battleben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35361) olcsii válasza Bingisz (#35360) üzenetére


olcsii
aktív tag

de ő ferdivel talizott!!:) mondjuk semmilyen részletet nem tudunk.
de ha low hpn volt elképzelhető. vagy nagyon kis béna volt a ferdi:P(afk szintű egyén)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35362) Bingisz válasza olcsii (#35361) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát az érdekes, mert szerintem sehol sincs olyan vékony páncélja. Amit ki lehet lőni T1-el az a 13-90, 50-100 és a borsó.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35363) olcsii válasza Bingisz (#35362) üzenetére


olcsii
aktív tag

szerintem csak ms1 ütheti át. 88mm a gold penje.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35364) diegho válasza Bingisz (#35362) üzenetére


diegho
nagyúr

A ferdi hátulján a kör régen 0mm volt.

(#35365) psycroptic válasza Remus389 (#35359) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor elég marha volt az jgpze100, hogy nyílt terepre ment, azzal a böszmével. Ha van mihez nekitolatni, akkor nem biztos, hogy kinyírod, mert olyankor már le tud forogni rólad.

PSNID: Tomy83PS

(#35366) Remus389 válasza psycroptic (#35365) üzenetére


Remus389
veterán

kéne látnod a videót, volt előtte két szikla, ott kempelt

mondjuk igaz ha megfordul és nekitolat akkor talán jobban járt volna, viszont akkor esetleg komolyabb tankok lőnek belé, ha nem sikerül teljesen eltakarni, ráadásul azokat még el is tudja találni

ez egy számára rendkívül szerencsétlen, számomra rendkívül kedvezo pozíció volt

engem pedig úgyse talál el, próbálkozott de hamar feladta, gondolta inkább kempel tovább és akkor még okoz sebzést, nekem pedig úgyis sok idő míg lesebzem

mire az megfordul kb 5-ször kiterek, gondolj már bele

a világ legjobb játékosának se lett volna ott esélye, abban a szituban, hisz olyan tohonya az a tank

persze ha segít neki egy társa egy is4 vagy hasonló, de nem segített

mondjuk talán az lett volna a legjobb, ha időben felismeri a veszélyt, ha elmenekül a saját csapata felé, és akkor engem kilohetnek, de szvsz azt hitte ez a kis szúnyog nem árthat neki

azon a sivatagos pályán volt, hú nem tudom mi a neve ahol van középen árok pocsolyaval, egyik végén hegy másik végén homokdunek, és van arab falu is 3

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35367) Bad Pritt válasza Bingisz (#35362) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T32 segge is átmegy T1 Browning aranylövedékével. Mást én se nagyon tudtam vele megsebezni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35368) dfsz34 válasza psycroptic (#35365) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezért kell lehetőség szerint a td seggébe menni lendületből, már amelyik nem forgótornyos. Akkor tolathat ahova akar. Az is működik sokszor, hogy hozzá kell dörgölődzni az oldalához és akkor nem tud könnyen elszakadni.

Városban vagy olyan helyen, ahol nem lehet teljesen megkerülni a TD-t nehéz kiszedni, esetleg a láncát le lehet lőni, de elismerésem annak, aki azt mozgás közben meg tudja tenni.

Egy gond van, hogy pl a JT simán eltol egy kisebb tankot, tehát az nem mindig működik, hogy az oldalába megyek. Ha nem lehet a hátába kerülni és/vagy teljesen megkerülni vagy a láncát lekapni, akkor jobb eltünni.

[ Szerkesztve ]

(#35369) diegho


diegho
nagyúr

E100 az oldalamon goldot lő. 2300WN-el. E100-on a gold kell a 10-es tankok ellen, nincs ezzel baj (nekem csak azzal van bajom, ha olyan tank lő goldot, ami mindent átüt nélküle és csak goldot lő...). Meglövi szemből a magyar IS-4-et és már noobozik a nála fényévekkel jobbnak. Megkérdezem tőle, hogy minek kell ugatni a jobbnak? Erre ír privátot, hogy tanuljak meg játszani, mert 4db 10-es tankkal meg 4k csatával biztos sokat tudok a játékról... hát így van. A srác kicsit lyukra futott úgy érzem.

(#35370) psycroptic válasza Remus389 (#35366) üzenetére


psycroptic
őstag

mire az megfordul kb 5-ször kiterek, gondolj már bele

Nem gondolok bele, mert azt nem vitattam, hogy utol tud érni a forgásban... :P csak annyit mondtam, ha van egy kis esze, akkor nem tudod lőni a valagát, hanem csak az oldalát, mert azt hagyja szabadon.

PSNID: Tomy83PS

(#35371) Remus389 válasza psycroptic (#35370) üzenetére


Remus389
veterán

jó csak mondtam már hogy alabecsult, és a szikla nem takarja el teljesen a seggét

ha ezt csinálta volna lehet rosszabbul jár, hisz egyfelől bekaphat egy sokkal komolyabb skulot(bár szerintem az egyik szikla volt olyan nagy ), másfelől ő sem nagyon tud lőni az ellensegre, meg ilyenkor én eltunok ő pedig nézheti a nagy semmit, akkor megfordul, én pedig újra a seggen vagyok

szerintem ő sem csinálta teljesen rosszul, így talán még tudott is lőni a csapattarsaimra (bár lehet nem nagyon bukkantak fel )

próbálkozott ezzel amit mondasz, de hasztalan

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35372) jano_77 válasza olcsii (#35361) üzenetére


jano_77
nagyúr

Drága Olcsi!

Természetesen egy lövéses volt a Ferdi és úgy lőtte ki, mert a többiek meghagyták Neki.
Egyébként ismerős vagy ha jól tudom a VTEPS-esek körében....érdeklődj ott, én is TS-ről tudom, mert csata közben mindig emlegetik, hogy Hebro Ferdi gyilkos. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35373) olcsii válasza jano_77 (#35372) üzenetére


olcsii
aktív tag

janóóóóóóóóóóóóó tudod hogy szeretlek:P
Csak szeretek veled kötözködni hogy nehogy jól érezd magad:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35374) jano_77 válasza olcsii (#35373) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyszer dobna be ellenem csatában....tuti csak Rád vadásznék ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35375) K6000 válasza dfsz34 (#35317) üzenetére


K6000
tag

Nos az RNG valóban szokott vicces dolgokat művelni. Eddig a következő RNG-s csatám volt a legdurvább:
A történet ott kezdődik ,hogy szakaszoztunk kis tier-ben mondom hozom a kis tier II gyors lepkefingot (T2 Light) a szakasz társak meg tier III tankokat, mondván ez az egyetlen tier II tank amit berak tier IV csatába, jó lesz az oda. Persze tier V csatába rakott minket, és itt indul a történet:

Elrohantam tehát felderíteni, egy gyors kör a szokásos útvonalon, az első kanyar legelején rögtön találkoztam is egy Churchill III tankkal, mondom ez rövid játék volt a részemről. Azt tudni kell a Churchill III tankról, hogy a 2 másodpercenként lő ami a lehető legroszabb dolog egy T1 Light tankban ülve, mert amire eliszkolok 2-3 lövést is le tud adni rám. Gyors bal kanyar, első lövés mellé minden elkerülő manővert bevetek, hogy elkerüljem a gyors halált, de a második lövés már találat...
Valamiért a tankom száguld tovább mit ha mi sem történt volna. Mindenki él minden modul sértetlen, hmmm. A visszaúton már látom, hogy egy csata felé vezet a biztonságba vezető út, de bízom benne, hogy a nagy csata hevében sikerül átcsúsznom a heavyk között és megúszom. Száguldom a biztos halál felé, upsz egy KV1 az bizony 1 lövéssel ki fog szedni, eltalál, de semmi sem történik, száguldok tovább...
Ekkor éreztem, hogy az erő velem van és a T2 Light valójában csak egy álca, mert valójában egy E-75 bunkerben ülök, és tier 5 csatában senki sincs aki a legcsekélyebb kárt tudná okozni az én tankomban. Ezek után kerestem a halált, további 2 találatot kaptam, és bár az igen tekintélyes 160 HP a csata végére elfogyott, de ehhez 4 páncélátütés és 1045 szerzett lehetséges sérülés kellett.

Végezetül a tankom páncélzata a legvastagabb ponton 17 mm (a tornyon 16mm) tier 4-5 tankok lőttek rám 100mm feletti páncélátütéssel. A -25% mázli faktorral együtt is marad tehát bővel átütőerő, így lehetséges az, hogy mind a 4 találat páncélátütés is egyben. Normál körülmények között a bekapott találatok bármelyike azonnal a csata végét jelentette volna. De velem volt az erő...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#35376) sith7 válasza dfsz34 (#35347) üzenetére


sith7
nagyúr

ne máááár :O :(

(#35377) Petyus87 válasza jano_77 (#35372) üzenetére


Petyus87
aktív tag

1 HP-ról nem nagy szám kiszedni egy tankot... Még T1-el se..
Én kigyújtottam vele egy WZ-132-őt (614 dmg)

(#35378) olcsii válasza jano_77 (#35374) üzenetére


olcsii
aktív tag

de akkor egyszerre nyomjuk meg a gombot!!!
ma felmegyek a tsetekre:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35379) jano_77 válasza olcsii (#35378) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem biztos, hogy leszek, mert ma lesz a céges évzáró party, nem tudom mikor érek haza ill. a párom is otthon lesz. Sajna Ő nem díjazza a WoT-ot. :(

szerk.: szombaton este (16 után) viszont úgy néz ki tudok lenni, mert megy barátnőzni. ;)

ha olyat hallasz akkor nagyon szar napom van....inkább ne legyen....2 napja meg volt már a heti BIG SUCK. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35380) olcsii válasza jano_77 (#35379) üzenetére


olcsii
aktív tag

ezt teljesen megértem!:)
inkább játsz a pároddal mint velem:P

pedig szívesen hallanék már valami szaftos káromkodást.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35381) PR0JECTNR56 válasza K6000 (#35375) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

T2 Light SerB speciál - 600mm spaced armor az egész testen, automata ricochet mindenkinek. :D

(#35382) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Tudom, hogy ilyen nem létezik de nálam továbbra is tart a szopó széria.....
Úgy 4.-5. napja 80% low tier, ha meg nem akkor még nálam is hülyébb csapattársak. Vannak szituk amiket szerintem még egy pro sem tudna megoldani. Utolsó csatám, top tier vagyok (tadámmm) KV1-el. Kemény harcok árán (3 kill) eljutok a foglalókörbe. Mi maradtunk hárman heavyk az ellennél egy medium és egy TD. Az egyikük elkezdett foglalni már előbb mint, hogy én is beálltam volna. Mögöttem egy csapattárs churchillel megáll a foglalókörtől 50 méterre és nem mozdul. Az istennek se jön foglalni. A másik "csapattárs" a városkában pihen. Egyszerűen nem csinál semmit. Az ellen befoglalt, nyert vége. Ez pl. egy olyan meccs volt amit (szerintem) jól oldottam meg, a heavy poszt kritériumait teljesítettem de hiába, a nyerhető meccs úgy ment el, hogy még esélyem sem volt ezen változtatni.
más:
Mi annak a magyarázata, hogy miközben a személyes statjaim MIND meredeken emelkednek (kivéve a win ráta) a besorolásom nem változik. Úgy hetente megnézem a noobmetert és minden változatlan, miközben az átlag sebbzés, XP és találati arányom szépen zúg felfelé......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35383) Remus389 válasza jano_77 (#35379) üzenetére


Remus389
veterán

én már kezdem kicsit unni a játékot, az a terv ha sikerül kifejlesztenem az összes német tankot, abbahagyom, vagy legalábbis minimálisra redukalom a játékot

az e50-nel és a leopard pta kell még megcsinálni (kb 200000 ill 100000 XP kell még ), azonkívül csak az új német TD ág van, ahol a nashorn -nál tartok

Oké nyomom még az amcsi autoloadereket is, meg van azért más is, de ha vegigviszem a kedvenceimet, a panzereket, akkor visszaveszek a játékból

egyszerűen nem ad már nagyon újat nekem...

már így is csak leduplazom a meglévő 8-9 tankom, semmi több, így lehet egyébként a legjobban haladni, sok tank mindig leduplazni

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35384) K6000 válasza PR0JECTNR56 (#35381) üzenetére


K6000
tag

Valahogy úgy, csak az a baj, hogy 190 csata alatt 1x fordult ez elő ezzel a tankkal. Mostanában többet vagyok ESL mérkőzésen T1 Cunningham tankkal és előfordul azért, hogy az IS-3 ellenfélnek még 1x rám kell lőnie mert az első lövést a lánctalp elnyelte :Y De olyan mén nem fordult elő, hogy több lövést túléljek bármiféle sérülés nélkül.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#35385) dfsz34 válasza K6000 (#35384) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezt sosem értettem, hogy miért kell a T1 cumi oda? Miért viszik? Biztos van valami racionális oka, de nem bírok rájönni.

(#35386) Angel1981 válasza Remus389 (#35383) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de jól rémlik, hogy Te vásároltál be 20 milláért fogyócikkekből? :D
Mert akkor tényleg sokáig fognak tartani.... ;)
Szerk.: jójó, persze, ez mindenkinek az abszolút magánügye, csak az alapján még azt gondoltam, hogy napi 8 órában akarod nyomni vagy 1 éven át! :)

dfsz34: remélem, most nem mondok nagyon nagy hülyeséget, de nem az van, hogy az ESL-en is 42 tierpont a limit? Beraknak 5 db 8-as vasat, az 40, a maradékra meg 2 db T1-es scoutnak, amiben a Cuni lehet a legjobb, mert gyors és nagyon kicsi, messziről nem olyan könnyű eltalálni még egy nagy vassal sem.

[ Szerkesztve ]

(#35387) Remus389 válasza Angel1981 (#35386) üzenetére


Remus389
veterán

na és? most is van 13 millám (kár hogy nemigazi pénzben :D )

tök mindegy attól még abba lehet hagyni

vagy csak ritkábban játszani

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35388) Chris0321


Chris0321
addikt

0.8.10 - Előre letölthető full-kliens telepítő
Ha minden igaz 23.-án jön az EU szerverre a 8.10 -es frissítés, addig nem szabad használni.

(#35389) csapee


csapee
senior tag

Miért nem mondjátok hogy ez a tank (Crusader) ilyen jó:))
3.-ik körben már tankász

Ha észre is vesznek kiröhögnek és nem foglalkoznak vele (egy T1 heavyt szó szerint vagy 4-szer gyújtottam fel hátulról mire eszmélt).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#35390) LK


LK
addikt

Sziasztok! El kell döntenem: Pershing vagy T32. (Szeretem a mozgékony tankokat.) Segítenétek? Egy mondat indoklást biggyesszetek mögé. Örök hála :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#35391) psycroptic válasza LK (#35390) üzenetére


psycroptic
őstag

A pershing az csak jól forog, de nem mondanám mozgékonynak.
Remélem tudtam segíteni...

PSNID: Tomy83PS

(#35392) Simulacrum válasza dfsz34 (#35368) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Pedig ha okos, akkor rammolással kivégez. Sima toltással nagyon kis sebességgel is levesz a JPZe100 elég sok hp-t egy T71-ről. Tapasztalat.
Ez a két lehetősége van. Vagy sziklának tolat vagy neked. Jó játékost nehéz kilőni akkor is ha teljesen egyedül van, ha van közelében szikla. Nyílt terepen persze nincs esélye, de akkor máris nem jó játékosról beszélünk, mert fogalma sincs hogy kellene használnia a T10-es tankját.

(#35393) psycroptic válasza Simulacrum (#35392) üzenetére


psycroptic
őstag

Na, valami ilyesmit akartam írni én is csak más szavakkal sikerült... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#35394) jano_77 válasza psycroptic (#35391) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mozgékonyabb szerintem mindenképp mint a T32. Viszont kevésbé páncélozott.
Mindkettő megtetszett a végére - mikor eladtam -, de kezdetben nagyon ratyi mindkettő.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35395) K6000 válasza dfsz34 (#35385) üzenetére


K6000
tag

Pedig egyszerű, taktikai okai vannak.
A pályákon általában 2-3 fő vonulási útvonal van. Ha van 2db T1 akkor az egyik az egyik fő vonulási utat nézi, a másik a másikat. A harmadikon meg megy a fő sereg. (azaz mindenki, az IS-3 (vagy 110 ez jobb) és a tárasok is!!!)
A lényeg, ha az ellenfél védekező taktikát folytat akkor a fő sereg odaér a zászlóhoz csetepaté és jó esetben győzelem.
Ha az ellenfél is támadó taktikát játszik, akkor:
a: a fő sereg egyszer csak szembe találja magát az ellenfél támadó seregével és kialakul a csetepaté, a 2db T1 meg a másik védett útvonalon elmegy foglalni.
b: a fő sereg nem találkozik az ellenfél támadóival, mert azok másik útvonalon jönnek, és tádááá valamelyik T1 látni fogja hol jönnek. A fő sereg annak függvényében, hogy éppen hol járnak: 1 a saját zászló van közelebb a gyors tárasok vissza a saját zászlóhoz resetre a nehezek meg foglalni 2. az ellenfél zászlója már közelebb van, mindenki megy foglalni.
Tehát csak spot és a taktikai előny miatt van bent a 2db T2, mert így lehet tudni hogy az ellenfél honnan támad.

Megelőzöm a következő kérdést is, hogy miért pont a T2? Van ami messzebb lát olyan is ami gyorsabb, meg olyan is ami nagyobb penetration (prémium lőszerrel még a puha tierVII tankokat is meg tudja lőni). A válasz igen egyszerű, az ellenfél is használ Tier I tankot ugyanazon taktikai okok miatt. Tier I - tier I küzdelemben 1 vs 1 sőt 2 vs 2 esetén a T2 a legjobb. Márpedig ha az egyik útvonalon szembetalálkozom az ellenfél tier 1 tankjával azt nekem kell leküzdenem nem várhatom el a csapattól, hogy odajöjjön valaki aki elintézi :D

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#35396) Chris0321 válasza LK (#35390) üzenetére


Chris0321
addikt

A T32-t elég régen használtam, főleg a torony páncélzata jó de nekem az ágyúja nem jött be mert távolra elég pontatlan. Egyébként ugyan az mint a T29-é, csak ugye ez már mehet 10-esek ellen is. Az utána következő M103-ast viszont nagyon szerettem.
A Pershinget nem régen vettem meg, még csak a lánc és a legjobb ágyú van meg hozzá, a torony hiányzik. Bár még csak ismerkedünk és nem elit, nem igazán tudok róla véleményt mondani de eddig nem csalódtam benne.

(#35397) vJokka válasza Szepi1979 (#35346) üzenetére


vJokka
aktív tag

Amikor megláttam a BDR-t, akkor mondom itt a végem :DDD, de szerencsére csak a 75-ös ágyú volt rajta.
Amúgy t7-t8ba már nagyon kell rá figyelni, mert 2 lövést kapok, azt irány a garázs. A top lövege viszont nagyon jó, kár hogy nem az az alap a Pz. Sfl. V-ön.

(#35341) csapee: komplett weakspotok jöttek szembe :DD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#35398) LK


LK
addikt

köszi a véleményeket!!!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#35399) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Háp-háp! :D (és tényleg, nem tudtam mire emlékeztet az AMX40)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#35400) Angel1981 válasza PAtr0n (#35399) üzenetére


Angel1981
veterán

:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.