Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36601) #35692544 válasza diegho (#36599) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezek elég op tankok én csak a 12t-vel nem tudok mit kezdeni az a stílus nem jön be, kipróbáltam 10ből 7x 10-es csata gold nélkül nem sokat sebeztem
M6, cromwell, type58, vk3601, kv1s, arl44 én ezekkel tolom

(#36602) sith7


sith7
nagyúr

AMX 50 120 - ra milyen felszerelést ajánlotok ?

(#36603) gaben75 válasza Angel1981 (#36593) üzenetére


gaben75
tag

Szia,

Sajnos nekem is ilyen már vagy háromszor raktam újra, talán a minimap zavar be mert előtte a többivel nem csinálta.
Ha van rá megoldás akkor engem is érdekel.

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#36604) #35692544 válasza sith7 (#36602) üzenetére


#35692544
törölt tag

lánc motor löveg ;]
célzás gyorsító, stabilizátor, venti vagy csigaszem

(#36605) bullseye válasza mefistofeles (#36600) üzenetére


bullseye
addikt

Ha jól értelmezem, akkor ma még egyetlen győztes meccsed sem volt, miközben az elmúlt hetekben végig pontosan az átlag WR-ed hoztad, sohasem többet? Ez tényleg kicsit furcsa...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36606) dfsz34 válasza mefistofeles (#36600) üzenetére


dfsz34
őstag

Nyugodj meg, nekem két napig ment ez.

kb 50 csata kellett a 15 győzelmes japán küldetéshez, 30% WR? wtf

Vannak durva bukó sorozatok ebben a játékban.

Előre félek a chi-to-tól, ha azzal is ilyen WR-t produkálok, akkor még jan16-ra sem lesz meg a 100e xp

(#36607) Vitiris válasza mefistofeles (#36600) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nyugodj meg! nem vagy egyedül :DD Itt a weekend jönnek a paradicsomok!

Lényeg hogy ne veszítsük el csüggedésünket :D

(#36608) mefistofeles válasza bullseye (#36605) üzenetére


mefistofeles
addikt

Sarkítasz....
Óriási különbség van akközött, hogy "az elmúlt hetekben végig pontosan az átlag WR-ed hoztad" és az között, hogy egy nap alatt nem tudsz egy győztes meccset produkálni, olyan statokkal, amikért a nyertes csapat sok tagja lecumizna egy lovat.......
...egyébként nem jól értelmezel. Amit írsz ahhoz hasonlót sem említettem sehol.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36609) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Oké srácok köszi, de azért léci emelje fel a kezét aki ma (feltéve, hogy reggel óta legalább 30 csatát lenyomott) hat tankot nem tudott leszorzózni......
úgy, hogy az első öt tank kb. 8 csatából megvolt.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36610) Stigma.HC válasza mefistofeles (#36609) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem ilyen még sosem volt :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36611) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Kellemes ünnepeket.

Kis helpet kérnék. Eladtam 2 tankot és vettem egy amx 12-t és amikor ráklikkelek a garázsban, csak a "garázs frissités" szöveg megy és ennyi. Csak a ctrl-alt-del , eszközkezelő, feladat leállítása segít.
Kilép, belép, újra ezt csinálja.
Mit tudnék ezzel kezdeni?
Köszönöm.

(#36612) sith7 válasza #35692544 (#36604) üzenetére


sith7
nagyúr

a löveg nem kell ... :DDD

köszi :R

(#36613) bbchris válasza mefistofeles (#36600) üzenetére


bbchris
senior tag

Nálam már ez kb 5. napja tartott aztán meguntam az egészet . Szerintem ebbe a játékba nyomatni kell a pénzt hogy jó helyre tegyen . Egy darabig minden ok volt míg néha vettem prémtankot meg napokat de az utóbbi időkben kriminális idegbaj volt már az egész játék mióta nem veszek aranyat . Kb 70 csatából 4× nyertünk a többi mind vesztés volt de az a négy csata is éppenhogy nyerés volt .

(#36614) t.imi válasza mefistofeles (#36608) üzenetére


t.imi
addikt

Tegnap és ma képtelen voltam leduplázni a t-34-85-t 35! partiból. Su100-t 23-ból. Többi gépezet ment 1-4-re.
Vannak érdekességek. Kedves wg :)

(#36615) szalai56 válasza mefistofeles (#36609) üzenetére


szalai56
senior tag

Ne mérgelődj, én ugyan így járók. Épp most léptem ki miután 7.-k csatában egymás után 29 és 38% között van a nyerési esélyem, és természetesen mind vesztes :W .

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#36616) #43783936 válasza szalai56 (#36615) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az esély nem számít.
Tegnap t6-os csata 78% eséllyel Abbey pályán és egy 1900 effis játékos kv-1s-sel.
Beírja a lelkem: Pro játékos vagyok, segítsetek.
13 lelkes segítője akadt a víz felőli szélen.
Erre csak akkor jöttem rá, amikor a másik oldalt egyedül találtam magam.
A csata nem tartott 5 percig a végeredmény 15:2 lett.
Persze nem a mi javunkra. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#36617) #35692544 válasza bbchris (#36613) üzenetére


#35692544
törölt tag

semmi köze hozzá nekem volt hogy vettem prémet és akkor kezdett el szopatni

(#36618) t.imi válasza t.imi (#36611) üzenetére


t.imi
addikt

Annyi még, hogy az amx-t legénység nélkül ettem. Bár, nem sok köze lehet hozzá szerintem.

(#36619) szalai56 válasza #35692544 (#36617) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem most van 3 nap prémem és mégis sz..pat. :Y

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#36620) Angel1981 válasza Bingisz (#36595) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi, valahol ott lesz a megoldás, próbálgatom!
Nem lesz könnyű kideríteni, mert több mod kombinációja okozza! :R

(#36621) bbchris válasza #35692544 (#36617) üzenetére


bbchris
senior tag

Már írtam róla hogy szerver oldalon szerintem manipulálják a game-t hol a láthatósággal , pontatlan lesz a lövés meg mintha levennék a lövés erejét . Hiába célzok ellő a holdba , rajtam az álca meg 100+80%-os a képzés , megvan a csigaszem és mégsem látom meg az ellent hanem ő vesz észre és a semmiből lő . Erre ugye megkapom a választ hogyha lövök akkor észrevesznek . Jó de ha az ellen lő akkor én miért nem veszem észre ? Én bokor mögött állok , egy lövést leadok és kész már látnak is és lőnek mint atom persze rögtön szétszednek és mikor már felrobbantam akkor jelennek meg kb 30 méterre , mondom pfhhh vicces .
Volt hogy M4-el simán besebeztem egy Tigrist meg KV1-et stb utána meg csak azt vettem észre hogy nem tudom eltalálni az ellent ha meg sikerült akkor meg jobb esetben -64 damage volt és csak azt vettem észre hogy hiába lőnek a többiek sorra lepattanókat kaptak és kb 2 perc alatt kiírtottak minket , amikor győzelem volt akkor semmi ilyen probléma nem volt akkor ment minden mint a karikacsapás .
Az érdekes most jön , mikor egy ismerős accountjába léptem azzal érdekes módon nem volt ilyen gond . Az én accountommal sem volt egész karácsonyig semmi gond vegyes csaták voltak , jó persze nem vagyok egy tankász de azért le tudtam szedni pár ellent és stabil 10-20k között voltam de jött a karácsony és mintha elvágták volna a játékot . Látom van akiknek semmi gond így fogalmam sincs mi alapján dönt a szerver hogy hova kerülsz és mi lesz a végeredmény .

(#36622) stork13 válasza gaben75 (#36603) üzenetére


stork13
aktív tag

Res_mods/0.8.10/sripts/client/mods/minimap_helper.pyc fájlt kell kitörölni.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#36623) diegho válasza bbchris (#36621) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezeket az elméleteket miért mindig csak a kevésbé jó játékosok vetik fel? Ezen nem gondolkodtál még el?

(#36624) marked one94 válasza diegho (#36623) üzenetére


marked one94
őstag

Csak mosolyogj rajta egyet és kész ;)

You'll Never Walk Alone

(#36625) scyllarus válasza t.imi (#36614) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt a kettőt simán leszorzóztam tegnap és ma is. A SU-100-zal sokat mentem, 61%-os volt a WR-em :) Viszont a Tiger II-őt ma 6. vagy 7.-re sikerült... Ez ilyen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#36626) bbchris válasza diegho (#36623) üzenetére


bbchris
senior tag

Az addig rendben van hogy nem vagyok tankász de az a durva példa hogy más accountjával meg minden jól megy ? És ugyanúgy én játszottam vele ugyanazon a gépen és ugyanaz a kliens .
Beléptem az én accountommal és olyan aki jobban ért a game-hez az sem tudott vele játszani csak annyit csinált hogy kilesett a T150-el az épület mögül és szitává lőtték . És nemcsak a kevésbé jó játékosok írják hanem akik jobban tudnak csak elég a google-vel keresni rá és találsz írásokat .

[ Szerkesztve ]

(#36627) myckey válasza marked one94 (#36624) üzenetére


myckey
veterán

bőcs salamon...akarom mondani zsóti mondá vala
:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36628) nyunyu válasza stork13 (#36622) üzenetére


nyunyu
félisten

Res_mods/0.8.10/sripts/client/mods/minimap_helper.pyc fájlt kell kitörölni.

Ez melyik mod resze?

Altalam hasznaltak kozott nincs ilyen.

(Lassan erik hozza a frissites, de egyelore meg nincs vegleges XVM Tank Range, ami hibatlanul mukodne 8.10 alatt)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36629) balintka


balintka
addikt

Nekem egy nagy fehér 4-es jelent meg játék közben. Meg lehet szüntetni vhogy, h ne jöjjön elő máskor. Az XVM miatt van?

(#36630) #43783936 válasza bbchris (#36621) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ilyen esetek előfordulnak, én már beletörődtem.
Amikor viszont egy tuti helyet megszórok, és egyszer csak megjelenik a kilövés, vagy esetleg egy kapáslövésből eldurrantok egy olyan tankot, amit általában megsebezni sincs esélyem, az ellensúlyozza ezeket az anomáliákat.
A szopóágról meg az a véleményem, hogy van amikor úgy érzem, hogy szinte csak bukó csatáim vannak, és a statot megnézve lepődöm meg, hogy 50% fölötti az aznapi wr-em.
A negatív dolgok valahogy feltűnőbbek. :)

(#36631) DVlad


DVlad
őstag

Azért ennél komolyabb cégek is megbuktak már játékbefolyásolás miatt. Az egyik a fulltilt volt a superuserekkel ugye. Tehát ki nem zárható, egy itthoni karosszékbõl senki sem lehet bizonyos. A "csaláselméletek" egyidõsek az online játékokkal, ahol pénzmozgás is van.
Ezzel persze nem állítom, hogy a wot csinál valamit, de az ellenkezõjét sem állítom, mert nem tudhatjuk.
Az tény, hogy pl. az online pókerben olyan lapütközéseket generálnak (cooler), amelyek az életben extra ritkák, így növelve a forgalmat (potot).

(#36632) #35692544 válasza bbchris (#36621) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezt sosem tagadtam de ennek semmi köze a prémium fiókhoz
ez a random faktor és néha elég hosszú sorozatokban csak a negatív oldalát kapjuk

(#36633) Kean_Sorbo válasza Stigma.HC (#36610) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hát pedig jobb ha elhiszed. Én egy nagyon nyugodt természetű ember vagyok, de ma már nagyon kihozott ez a szar a sodromból. Éppen az előbb mentem a Jagdpanzerral. E 75-öt magasról lövöm, jól rálátni. Négyet lőttem rá, amiből 4 talált (a manus négyszer beszélt hozzám), ebből a végén hármat írt ki. Az első átütés(?), a második pattant(!), a harmadik már gold átüt(?), a negyedik meg hab a tortán. Ebből sikerült 0 sebeznem. Aztán megdöbbenve láttam végén, hogy 0 a páncélátütésem (kérdem ez hogyan?). Az E 75 írja hogy balfasz vagyok, én meg rá hogy szerencsés mert máskor átgázolok rajta 1 lövésből. Tehát ha az MM nem is, de a találati algoritmus bizony nagyon is megtud gyalázni, és ez a kiszámíthatatlanság a legnagyobb hibája ennek a "játéknak". Ezért van az a sok keserű szájízű ember. Talán ha kutyaszart ennék is jobb képet vágnék mint a mostani meccs után. Szégyen ez a "véletlen" generátor. 25% minek? Talán 5, a való életben meg 0. Ha én egy ágyúból rápirítok ötször valamire, ha átüti akkor ötször fogja átütni. Aki foglalkozik lőszerekkel az tudja, hogy a puskaport grammra ki kell számolni, a torkolati sebesség általában ugyanannyi. A nagy történelemhűségben nem. Itt bizony 66% :Y lehet két töltet között! Persze így a programozott csalást le lehet ennyivel rendezni. Akkor írja ki bassza meg, hogy mennyi éppen a szopószázalék, és ha nem tetszik akkor nem megyek ki lőni, mert minek hisz felesleges. Ami meg érdekes, hogy a két töltőm századmásodpercre mindig ugyanúgy betudja tölteni a löveget. Miért? Jürgennek soha nem viszket a segge, vagy fáj a körme?

Szarom le holnap megyek horgászni. Főzök egy jó csülökpörköltet, magyaros fűszeres tárcsán sütött krumplival. Megkóstoljuk a nemrég főzött házi pálinkákat, oszt jó napot. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36634) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Olyan jókat röhögök, amikor században elverünk valakit és egyből azzal jönnek, hogy "gold noob, gold noob :O "
ÉS AKKOR MI VAN? :DDD ;] Valaki puskát tart az ilyenek fejéhez, hogy nem használhatnak prémium lőszert? Annyira szánalom :C

[ Szerkesztve ]

(#36635) stork13 válasza nyunyu (#36628) üzenetére


stork13
aktív tag

Locastan minimap.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#36636) bbchris válasza #35692544 (#36632) üzenetére


bbchris
senior tag

Hát sajnos igen , mert nem az 1 nap a probléma hanem azon buktam ki hogy már 5 napja ez van hogy sorra vesztes csatákba kerülök bele . Mindegy én nem hergelek senkit sem , akinek bejön az nyomja ezerrel .

(#36637) bullseye válasza #43783936 (#36630) üzenetére


bullseye
addikt

Pontosan
Ráadásul a pozitív sorozat azért van mert annnnyire jó vagyok; a negatív meg azért, mert csal a szemét WG. :)
Amúgy a szórás miatt is feltűnőbb, ha valaki egymás után 5x bukik, mint hogy előtte 2 győztes/1 vesztes szériája volt többször is. Ha mondjuk valaki megy egymás után 50 bukót, miközben 50%+ a WR-je több ezer csatára, az fura. De még ez sem lehetetlen, csak nagyon valószínűtlen.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36638) nyunyu


nyunyu
félisten

[siras]
Mai paradicsomliga szanalmas.

Stock tankjaimmal (AT-8, ARL 44, Churchill VII) nem tudok mit kezdeni, mert folyamatosan +2 tierbe pakol, ahol a stock agyu meg sem karcolja a szembejovoket. (freeXP meg kellett a japan agra...)
Gyakorlatilag lassan vanszorgo celpont vagyok barminek, ami szembejon.
Probalj meg igy osszevakarni 15-20k XPt az elso epkezlab csuzliig, ami atuti az eggyel nagyobb tankokat.

Nem tudom, multkor ki ajanlotta itt a Churchill VII-et, hogy jobb, mint a Churchill I, amit annyira ruhelltem.
Gun depression, elevation ugyanugy nincs, top agyuja meg 135 helyett 140-et sebez, 145 helyett 148 pennel, sebessege sem jobb.
Rossz vicc ez a tank, hiba volt megvenni.

ARL 44-ben legalabb latom a potencialt, de jellegzetesen francia az agyuja, amit a TDiken sem szerettem.

Lightokkal (59-16, T21) meg nagyon a csapatra vagyok utalva.
Hiaba nem nyirnak ki az elso ket percben, meg villantok 6 tankot, ha egyszer a T8-10-eink arra sem veszik a faradsagot, hogy legalabb a kornyekre lojenek.
Igy stabilan 200-300 XP-ket otszoroztem, berletem van alulrol a masodik-harmadik helyre, ami termeszetesen nem szamit bele az IS-6 eventbe. :(

Bezzeg ha TDvel megyek, akkor meg semmi spot nincs.

OPnak gondolt tankjaimmal sem megy, trollgunos Sherman Jumbot nana hogy Sand River assaultra, Malinovkara osztja be folyamatosan, ahol felpalyarol leszednek a sniperek.
1500-2000 sebzeses koroket bukjuk, haromszor szembol KV1-S hasaba, oldalaba nullas kort meg otszorozte...
Ennyire nerfeltek volna a HEATot, hogy mar a KV1-S hasat sem viszi at teljesen beszukult celkereszttel? :Y

Hellcattal Prokhorovka: harom 1600 WN6 koruli Chi-to vegig mogottem kempel a palya jobb szelen.
5 percig semmi celpontom sem volt, amire loni tudtam volna, vegul elindultam elore.
Vegeredmeny? Tobb sebzest osztottam ki, mint ok harman egyuttveve.
Ja, meg tobbet spotoltam, mint ok nekem... ;]
[/siras]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36639) Assimilator válasza Cingáriusz (#36634) üzenetére


Assimilator
őstag

Mondjuk amikor 3 db T7-es med T9 heavy létedre szétszed szemből, tornyon keresztül, az nem olyan vicces. :DDD
De gondolom itt nem erről volt szó?! :D

(#36640) Cingáriusz válasza Assimilator (#36639) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem hát. Tier 8-as század volt. :)
Egyébként a példádnál maradva, szerintem teljesen indokolt és érthető ha egy tier7-es tank prémiumot használ a 9-esek ellen, külünben esélye sincs szerencsétlennek.

[ Szerkesztve ]

(#36641) wall2


wall2
tag

Az biztos nem a stat számít sehol :D be lehetne mutatni nagyon sok lila-kék mókust akik csak rinyálni tudnak.Az előző csatában "murovanka" arty kilőtt egy epic játékost.Erre elkezd rinyálni, hogy fel kell jelenteni a gyereket :D arty-epic 4:0 :D

(#36642) #43783936 válasza wall2 (#36641) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én az ilyen rinyagépeknek írom be: "Feljelentem apád, mert nem használt óvszert!" :DDD

(#36643) vhw


vhw
addikt

Srácok komolyan... arról a cégről feltételiztek, hogy képes ilyen ügyes manipulálásra, ~3 éve "észrevétlenül"? Akik hatalmas anyagi forrásaik ellenére képtelenek;
- modern motort pakolni a játék alá
- összhangba hozni az ünnepi akciók híreit, azzal amit valóban akarnak, és amit a gyakorlatban is megkapsz
- szembetűnő, köztudott kiegyenlítetlen tankokat, pályákat rendberakni, sőt újabb ilyeneket gyarapítják a meglévők sorát
- akik holmi stalin feliratokat nem tudnak nagyvonalúan kezelni, hogy a nyomorult "fejőstehenek" kedvébe járjanak (akik miatt állítólag még titkos csaló programot is képesek a háttérben futtatni?)

Az elmúlt évek alatt láthattunk már számos kiszivárogtatott dolgot, hónapokkal előre tankokat, térképeket, játékmechanikai változtatásokat. Bundázott regionális bajnokságokról olvashattunk nevekkel, nick-ekkel... stb.
Miért pont az egyik legmeghatározóbb, legalantasabb dologról nem jön ki semmi elsöprő erejű leleplezés?
Nincs egyetlen tisztességes ember a WG-nél aki kitálal? Vagy olyan akit alaposan leanyáztak Minskből/kirúgták a munkája minősége miatt? (szolgáltak rá elégen elég alkalmat azt hiszem).

3 év alatt 1-2 alkalommal meg kellett volna újúlnia még ennek a kis aljas válogató programnak, finomodnia, hacsak azt nézzük mennyivel nőtt a játéksok száma, mennyivel nőtt a játékosok tapaszlatai közötti különbség. Ilyen "frissülések" alkalmával szükségszerű, hogy valamit elbaltázzanak, emlékezzünk melyik cégről van szó.

De mégis, ebben a tekintetben baki nélkül megy a WG-nek minden, azoknak akiknél nem telik el hónap, hogy valami marhasággal ne kavarjanak szarvihart valamelyik regió játékosai körében.

Végére egy kis fejtörő;
Mindenki ugyanazon manipulátor folyamat keretei között játszik, mindenki csatáit befolyásolja, mindig, mindenkor, bármilyen tankkal. Tapasztalatok alapján az se nagyon számít, ha van az illetőnek aktív prem fiókja vagy nincs, ha tele van a garázs prem tankokkal, ha nincs (gondoljunk véristvanékra; 4-5 t8 prem tank a garázsban, max t4-5 normál tank kifejlesztve, win rate ~40%).
Ugye az se igazán számít, hogy jó vagy, vagy sem, mert még a lilák is buknak csatát. (pedighát a paradicsomok tengerében épp velük kellene a titokzatos mm-nek okosan gazdálkodnia, ezzel bebiztosítva a kedvezményezett csapat győzelmét... mégse mindig így történik... piros csapatok olykor nyernek, lila platoonok buknak...

Ez a tapasztalat?

Mert ez semmi mást nem jelent, csak azt, hogy a rendszer mindenkit ott szívat ahol tud, ha fizet ha nem, ha tud játszani, ha nem. Kvázi ugyanazt kapja mindenki.
Mondhatni... kiegyenlítődnek a dolgok...

Most kell ehhez csalni bármilyen programnak?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36644) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Bocsánat a két töltő Grünwald és Dennhart. Nehogy megsértődjenek.

Újabb anomália.
Az előbbi szösszenet előtt, azért mentem a JPz-vel mert 46000 sebzésem volt, gondoltam felpörgetem az eseményeket. Ugye az kör 0 sebzéssel végződött. Most visszaléptem a játékba, és a napi küldetésem teljesítve. +1 nap prémium. Könyörgöm, HOGYAN? Ki lőtt nekem addig össze kb. 4 ezret, amíg én itt sírtam. Talán megsajnált a WG a négy fekete lyuk miatt? Vicc. Kezd ez összeomlani mint a kártyavár.
Ezek az oroszok vagy mik, kutya egy népség. Amikor még cigarettát csempésztünk Ukrajnából, már ott láttuk milyen veszedelmesek. Teljesen mindegy hol élnek, vagy minek nevezik őket.

Megiszok egy stampedlit, oszt megyek tovább lőni. ;]

vhw: Minek ide algoritmus. Becsap egy olyan meccsre, hogy a véletlen nektek -10, az ellenfélnek meg +10. Ámen. Ez két sorban leprogramozható.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36645) TESCO-Zsömle válasza nyunyu (#36638) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mentem úgy 40 csatát délelőtt, napi stat: 33%WR, 589 WN6.

Mentem még 20-at most este, hogy meglegyen a prémium:

55% WR, 1056 WN6...

Szerinted? Leszorzózni alig tudtam a tankjaimat. Nashorn-nal bedobott utolsónak még 2db T6-os tankkal, miközben 800!!!!db T6-os tank várakozott csatára...

És akkor ne legyen az ember WTF?

Saját csapattársam OneShot-olja a Hellcat-emet a bázison, aztán jót röhög...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36646) diegho válasza Kean_Sorbo (#36644) üzenetére


diegho
nagyúr

Tehát manipulál a WG.

Ha manipulál, akkor hogyan lehet, hogy hosszú távon ugyanaz a játékos különböző accountokon ugyanazt az eredményt tudja elérni? Nekem 4 accom van jelenleg és 50-en belül van a WN eltérés és 1%-on belül a win rate eltérés. Rám miért nem hat a manipuláció?

(#36647) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem lehet a hulye bokrokat valahogy atlatszobba tenni?

Kezdem unni, hogy kitakarjak a mogottuk levo terepakadalyokat, vagy pont nem latom, hol van res a sziklan a bokor mogott, ahol at lehet loni.

Mivel sokat kemperkedem, igy azert valamennyi maradjon a bokorbol, hogy tudjam, hova kell felallni ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36648) vhw válasza Kean_Sorbo (#36644) üzenetére


vhw
addikt

És a taktikával mi helyzet? A tanktípusok, a térkép adottságai, a játékosok tapasztalatai, a platoonok hatása (jó és a rossz játékosokból álló), a tankok fejlettségi állapota, a felszerelések típusai, fogyóeszközök (hány csata úszik el/fordul meg azon, hogy a top tanknak van-e automata tűzoltója, vagy a játékosnak jó reflexei nyomni egy gombot, vagy hagyja az illető leégni a tankját?). A netkapcsolat és hardveres befolyásoló tényezők (fps, lag problémák).

Ezeket mind egy csapásra tudja befolyásolni a kívánt irányba +/- 10%? Komolyan? Ilyen egyszerű az élet?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36649) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#36644) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Folytatva az eszmefuttatást, így ha leállok szenvedni egy másik Jpz-vel, akkor míg neki én lepattanok, ő belém aprít egy ezrest.

Ez +-10 százaléknál 22%, tehát neki 22 százalékkal nagyobb esélye van engem sebezni. Így nekem van 269, neki pedig 329 pen-je. Azt mivel lehet megmagyarázni, hogy az utolsó lövésnél általában ott marad azaz 1-10 HP, ha nem egy programozott algoritmussal.

Parancsolj:

Van 263 HP egy tankon, ami X. A te előre kiszámolt sebzésed meg y.
Akkor a sebzésed:
if x<=y then {
dmg=x-int(rng()*15)-1
}

Egy sor. Nem több.

Én nem mondtam, hogy felhasználókra programozza WG. Összeesküvés elméleteket nem gyártok. Csak ez a véletlen faktor túl tág. Elég csak az átütés, sebzés, célzás szórását pont negatív irányba elkapni, és eszméletlen bosszantó dolgok tudnak kikerekedni belőle.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36650) diegho válasza Kean_Sorbo (#36649) üzenetére


diegho
nagyúr

Ugyanannyiszor marad ott, mint amennyiszer átlag felettiről repül el. Nem értem mit bonyolítjátok ezt a faék egyszerű játékot. Ahelyett, hogy itt nyihogtok tényleg tanuljátok már meg az alapokat. Miért nem hiszitek el nekem, hogy sokkal jobb úgy játszani, ha mindennel tisztában vagytok?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.