Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35751) csapee


csapee
senior tag

A Chaffe-t bunteti az mm? Ma mar masodjara lattan T10-ben ugy, hogy nem volt platoonban. Ha jol emlekszem T5-os scout ami T9-ig menne alapbol.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#35752) Eagle16 válasza csapee (#35751) üzenetére


Eagle16
addikt

Top tier felderítő, úgyhogy bőven megy Tier 10-be is.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#35753) dfsz34 válasza csapee (#35751) üzenetére


dfsz34
őstag

Az nem büntetés, hanem lehetőség.

Chaffe-val nekem 2e prémes xp-re csak első osztályt adott, azaz nagyon durva köröket mennek vele az emberek. Meg is untam a harmadik vagy negyedik ilyen 2e közeli xp-s kör után, aztán eladtam a csába. Majd egyszer, ha már jobban meg a könnyű tankokkal, akkor visszaveszem és megcsinálom az ászt rajta, de nagyon nehéz.

Simán jó 10-es csatába is, már felderítő szinten értve.

(#35754) Scheff válasza dorka16 (#35732) üzenetére


Scheff
tag

Ugye mostanában már mindenki kezd átállni a WN8-ra, de az az igazság, hogy a WN8 alapján 3000 fölött kezdődik az, ami Performance, Effi vagy WN7 rating szerint 2000 körül kezdődött, illetve 4000 fölött kezdődik az, ami a Performance, Effi vagy WN7 rating alapján szerint 2500 körül kezdődött.

Gondolom a WN8-nak is ugyanaz a vonzereje, ami a WN7-nél volt; magasabb számot mutat mindenkinél, mint előtte, és éppen ezért mindenki nagyon boldog. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#35755) Kakumix


Kakumix
senior tag

Már megint nem működik a szerver, nem enged be! Ezekre költök egy csomó pénzt és időt és egy normális szervert nem tudnak csinálni, ami működik, nem lagol, jól számolja az akciókat, még véletlenül sem vált át a prémiumlőszer kreditről aranyra és az új fejlesztések közt nincs olyan, ami ennek az észlelését szinte lehetetlenné tenné azzal, hogy elrejti a lőszerre költött pénzt a csata végén?! Múlt a Churchill VII-en először 21 aranyamtól szabadítottak meg, ekkor visszaállítottam kreditre, majd újabb 35-től, azóta nem vettem észre. Ha lehetségesnek is tartom, hogy első alkalommal elfelejtettem átállítani, mikor észrevettem akkor biztos kreditre váltottam, de ez nem zavarta őket, hogy megint aranyat vonjanak le! Mástól is hallottam már ezt, de akkor csak bólogattam és mosolyogtam rajtuk, hogy biztos nem user error történt. :W

ui.: azért kiírhatták volna a honlapra, hogy verzióváltás lesz ma. :) Valahogy úgy érzem, hogy ez alap lenne, de biztos bennem van a hiba, túlságosan nyugatra születtem, pedig ezt nem szoktam így érezni csak a wargaming, meg néhány putyinos és gazpromos hírrel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#35756) v!ct0y válasza Kakumix (#35755) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mert jön a pecs. Mondjuk nem is értem mit kell szarakodni fél napot rajta.

(#35757) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Kellemes boldog és noobmentes karácsonyt mindenkinek!

Én szerintem hanyaglom az ünnepek alatt játékot most szombatok és vasárnapok jönnek=noobinvázió!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35758) Orlin


Orlin
addikt

Hello!
Már most érezni :D
Lesz valami szorzó vagy akció az ünnepek alatt?Nézegettem az egyik magyar WOT olddalt,de ott csak a patch-ről írnak...
Meddig nem fog menni a játék?Azért tényleg ki lehetett volna tenni az oldalra...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#35759) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali. Lehet tudni mikor engedi frisíteni?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#35760) Kakumix válasza v!ct0y (#35756) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tudom. Eredetileg csak egy sírás összefoglalót és megelőzőt szerettem volna írni, hogy én lehessek az első, aki beírja hogy nem megy a szerver és az okát is :), de sikerült felhúznom magam közben és komolyabb lett, mint szerettem volna, így nem jött át a szándékom.

ui.: ha majd megy a szerver ne felejtsétek el, hogy a grafikai beállítások teljesen felül lesznek írva és ezért előfordulhat (valószínű), hogy sokkal rosszabb lesz az FPS!

ui2.: a prémium lőszer aranyra történő véletlen váltása pedig 8.10-es teszten elismert bug volt (?), bár a korábbi verziókban is hallottam, a héten meg tapasztaltam is. Továbbá szándékosan rejtik el az 8.10-ben a csata utáni lőszer újratöltés árát, szóval ha van ötlet, hogy lehetne elkerülni a prémiumlőszer aranyért történő vásárlását, nyitott vagyok.
Eddig két ötletem van:
1. elköltöm az aranyat másra és nem veszek többet
2. az automatikus újratöltést kikapcsolva kockáztatom, hogy 2-3 lőszerrel megyek csatába

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#35761) psycroptic válasza Orlin (#35758) üzenetére


psycroptic
őstag

Ki van az írva a honlapjukra. A megfelelő hírben meglátod. Linkelném, de melóhelyen nem engedi.

PSNID: Tomy83PS

(#35762) Szepi1979 válasza nemeth989 (#35739) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az elsőt megnéztem. Két momentum:
- Azonnal meghalnak mindketten sebzés nélkül, erre - jók voltunk? - jók voltunk!
Második csata - hú ott egy IS, tölts gyorsan repeszrombolót! A haverjának volt annyi esze hogy nem hallgatott tá.

“ nem kell mindig nyerni “

(#35763) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nálam frissül. 743MB

(#35764) scyllarus válasza Kakumix (#35760) üzenetére


scyllarus
veterán

1. Ki volt írva, a honlapon is, és a launcher is írta.
2. A tesztszerveres tapasztalataim alapján JOBB lesz az FPS. Nekem ugyanannyi volt, mint az élesen, miközben egy csomó plusz effekt be volt kapcsolva (szebb is lett sokkal), ha kikapcsoltam volna, még nyerek is valamennyit.
Elindítottam, nekem már frissül.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35765) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Szintén zenész. Már frissítettem a klienst. Játszani gondolom majd dél körül lehet vele....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35766) KaLeun válasza Kean_Sorbo (#35725) üzenetére


KaLeun
senior tag

Remélhetőleg AP-t lövöldöz vele... Tegnap hirtelen megjelenik előttem egy trollos SU-152, na mondom nekem annyi... Aztán lő és ding. Gratulálok.

Azért szép kis ünnepi állatfajtákat látni. IS-7 szakasz Severogorskon a térkép sarkában campel, Mountain Pass: SU-122-44 szakasz szintén, ugyanaz a térkép: WZ-120 és T-54 valahogy felmentek az egyik "gleccserre " és ott rejtőznek. Ezek lehet, hogy összetévesztették a WoT-ot valami off-road szimulátorral? :U

Kifejlesztettem a Foch 155-öt, de minden második csatában egy nagy nullát hozok vele, mert valaki mindig rám akaszkodik vagy blokkol. A barma vígan pufogtat mellőlem, spottolják, az arty egyből odalő és én kapom az áldást. Vagy jönnek utánam, mint a pincsi kutyák... Átmegyek a másik oldalra, de jönnek utánam. Közben egy O704 elmarad, mert a nagy igyekezetében beleesik a vízbe... :C De ez még a jobbik eset, mert a legjobb amikor csoportosan blokkolnak.

Cila

(#35767) Zeratul válasza nyunyu (#35723) üzenetére


Zeratul
addikt

Tegnap volt egy akkora lagom, hogy becélzom a ferdit az ISUval, tüzelek, majd amikor becsapódik a lövedék nem a sebzés értékét mutatja hanem a ferdi teleportált arrább 2 tankhosszal.

(#35768) Taktoj


Taktoj
aktív tag

eladott prém tank utolsó játékban levő dátumát valahonnan kitudnám deríteni?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#35769) psycroptic válasza Taktoj (#35768) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha vissza akarod kérni a tankot és azért kérdezed, akkor úgy emlékszem elég ha csak besaccolod a dátumot. Talán. Egyébként nézd meg a wot-dossierrel hátha írja, mert az elég részletes infóval szolgál.

PSNID: Tomy83PS

(#35770) #43783936 válasza Kakumix (#35760) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vásárolj előre nagyobb tétel lőszert. akkor a depóból fogja utántölteni a tankot.

(#35771) dfsz34 válasza Taktoj (#35768) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha van automatikus replay mentésed, akkor ott a könyvtárban megnézed.

Más, van már mod pack a 8.10-hez vagy korai a kérdés? Lusta vagyok guglizni, mert annyi szemetet feldob ilyenkor. Valami kipróbáltra gondolok (teszt szerón).

(#35772) mefistofeles válasza dfsz34 (#35771) üzenetére


mefistofeles
addikt

Én nem próbáltam de hangár, hangmod és XVM már van......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35773) Taktoj válasza psycroptic (#35769) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Köszi szépen , benne van valóban. a 8.9 modokat én már bepakolgattam, már csak a szervert kellene elérni valahogy. :((

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#35774) scyllarus válasza dfsz34 (#35771) üzenetére


scyllarus
veterán

A jimbo is jó állítólag, nekem más nem nagyon kell, max egy statpack.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35775) mefistofeles válasza scyllarus (#35774) üzenetére


mefistofeles
addikt

Én meg nagyon remélem, hogy Vitiris mester hamar átplántálja 8.10-re a blue dream célzót mert imádom!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35776) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Sziasztok!
Az Modok 99% menni fog! Simán átmásolással is!
A statisztika mod most készült el! Fel is raktam a https://www.mediafire.com/#lzh2yrw01ls1y cimre! Itt lesz majd a többi is szép sorban!
Meg van a szines csata üzenetek is colormassage néven.

A golddetector pack is hamarosan fent van!
Elvileg mire indultok mindenetek meglesz :)

(#35777) Jolet


Jolet
őstag

már bent vagyok :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35778) mefistofeles válasza Vitiris (#35776) üzenetére


mefistofeles
addikt

Tudom, hogy többször átgyúrtad de az eredeti blue dream meglesz? Vagy szerinted használható 8.10 alatt? Mióta elkészült, csak azt használom! :C

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35779) Vitiris válasza mefistofeles (#35778) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szerintem használható simán

Még odáig nem jutottam! Egyedül a deggies-be kelett belenyulnom a célkeresztekből

(#35780) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Nos sikerült játszanom egyet 8.10 en. (sajnos el kell mennem .... :(( )
Amit láttam, a grafika tényleg szebb "simább" lett és az én kövület gépemen sem volt az fps 50! alatt!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35781) Flayer válasza Vitiris (#35779) üzenetére


Flayer
senior tag

Majd pontos adatokat kérnék rólad,mert tuti életnagyságú mellszobrot állítok a szobába munkásságodért!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35782) odrif


odrif
MODERÁTOR

Akkor mire végez a frissítéssel a KV1S nerf?

20 éve a Prohardveren

(#35783) scyllarus válasza odrif (#35782) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, azt áttették "valamikor jövőre, de nem az év elején"-re. Sajnos...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35784) odrif válasza scyllarus (#35783) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Deszerencséjükvan ;]

20 éve a Prohardveren

(#35785) dfsz34


dfsz34
őstag

Megkaptam a japán tier 1 tankot egy plusz garázshellyel (előre feltöltöttem minden helyet, hogy ne maradjon üres).

A második japán legényem viszont 110%-on áll kapásból :) Valami über okos gyerek lehet.

[ Szerkesztve ]

(#35786) Assimilator


Assimilator
őstag

Ha már KV-1S nerf, Hellcat nem lesz valamikor nerfelve?

(#35787) GeneraL_XTX válasza odrif (#35784) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem olyan jó már az a tank szerintem, hogy olyan sürgősen nerfelni keljen.

(#35788) TESCO-Zsömle válasza Assimilator (#35786) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hellcat-et miét kéne?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35789) Assimilator


Assimilator
őstag

Mert egy kis rohadt dög. :) Emlékszem annak idején mikor megvolt, sorban hoztam a Top Gunokat. Azóta pedig olyan gyakori lett, mint a KV-1S, csatánként és oldalanként 2-3 mindig van. Gyorsan tölt, jól sebez, jó átütés, gyors is stb.

(#35790) PAtr0n válasza TESCO-Zsömle (#35788) üzenetére


PAtr0n
addikt

Vagy a sebességét, vagy a reload time-ot, vagy az alfát, de valamit kellene, mert azzal még a hülye is tud farmolni. Amelyik nem, az már tényleg nagyon Vérpista. Mondjuk ha már itt tartunk az újabb német TD-knek a nagy részét is lehetne nerfben részesíteni :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#35791) Assimilator


Assimilator
őstag

A német TD-k a WG alapstratégia részét képezik. Majd pár hónap múlva úgy is nerfelni fogják.

(#35792) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Fuu de szeretem ezt, hogy mikor felkelek már fel is lőtték a 8.10-et :P

A tankok szerintem sokkal jobban néznek ki mint eddig, rájuk fért már egy kis csinosítás, még ha nem is sok akkor is.

Kérdés: Miért vannak bizonyos posztokon 110%-os legénységi tagjaim? Bug? :U

(#35793) dfsz34 válasza Assimilator (#35786) üzenetére


dfsz34
őstag

A hellcat-al tudni kell játszani, hogy hatékony legyen.

A KV1s-el meg a legnagyobb noob is tud trollkodni, főleg a 390 átlagos ágyúval, ami kiszedi a legtöbb (talán az összes, de most erre nincs időm, hogy leellenőrizzem) tier4 tankot és 2 lövéssel a legtöbb tier 5-t is.

Messze nem egy op kategória a kettő tank.

Megyek a japán egyes tankkal, 30-ból 28 ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#35794) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Előző verben volt pár mód nálam telepítve. Ha meglőttek írta, hogy mi a szitu: sebzés, ellen töltési ideje, ellen tank tipusa, talált/lepattant. Az mód volt?

(#35795) Flayer válasza GeneraL_XTX (#35792) üzenetére


Flayer
senior tag

Én szerintem a tankok kinézete eddig is elment szódával viszont a spot rendszeren, a pusztán eltünő majd pár méterre ismét megjelenő titkos álcázási tankokat kéne javítani...stb!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#35796) Švejk


Švejk
őstag

8.10-re van már valami működő célzó mod? Ezzel az alap célzással olyan kényelmetlen :D

(#35797) Atlantis válasza Švejk (#35796) üzenetére


Atlantis
veterán

8.9-es Jimbo működik vele, az biztos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35798) sith7 válasza Vitiris (#35776) üzenetére


sith7
nagyúr

hogy kell innen letölteni ? :F

(#35799) scyllarus válasza Švejk (#35796) üzenetére


scyllarus
veterán

Jimbo van rá.
http://wotinfo.hu/index.php/add-ons

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35800) Assimilator válasza KISDUCK (#35794) üzenetére


Assimilator
őstag

Igen, mod volt. wotinfo.hu-n már elérhető a 8.10-es verziója.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.