Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36301) DVlad válasza dfsz34 (#36292) üzenetére


DVlad
őstag

Nagyon hasonlóan látjuk a dolgokat. Aki tufa az tufa. Semmit nem számít a statja.
Én td-s vagyok és ha beáll valaki egy tipikus sniper helyre nem oda való vassal, megszoktam kérdezni tőle, hogy komolyan gondolja e. Általában el is indulnak rögtön, de van olyan is, aki marad és lő egyet-kettőt, természetesen mellé vagy 0 sebzéssel és utána húz el. :D Nekem eszembe nem jutna kitolni, kilőni valakit azért, mert buta, rutintalan, gyáva, kezdő, csökönyös, fogalom nélküli vagy egyéb. Ez egyszerűen a primitívség olyan foka, amit nem lehet tolerálni.
Én 7000 csata alatt 3x voltam kék. 2x beugrottak a lővonalba és egyből megsemmisültek, egyszer pedig 2 kis gyökérkefe kezdett lövöldözni, lökdösni csak úgy, sportból, de én akkor is a jgpz e-100-ban ültem.

(#36302) dorka16 válasza #43783936 (#36300) üzenetére


dorka16
aktív tag

AT15 kiforgatva és ma talán meg lesz az ára is. Úgy, hogy nekem még messze a T10.

(#36303) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Van még itt valaki akinek az "új" El Halluf-i halálhágó nem tetszik? Eddig is előnyben voltak, akik alulról támadtak, no de most... Főleg, ha arty-k is vannak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36304) #43783936 válasza dorka16 (#36302) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor készülj fel a szenvedésre. A Tori elég gyengusz a nagypuska nélkül.

(#36305) dorka16 válasza #43783936 (#36304) üzenetére


dorka16
aktív tag

Annak miért nem tudtak olyan páncélt adni mint a T95-nek? :F Ja tudom. A történelmi hűség. :D

[ Szerkesztve ]

(#36306) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Az szerintem egyértelmű, hogy akármekkoraistencsászár valaki, nagy tahóság kilökni a másikat egy pozicióból. De akkor mit mondjak azokról a ......(most nem jut eszembe megfelelő jelző) akik minden ok nélkül lőnek a másikba?
Pár napja kezdődik egy csata, elfoglalom a poziciómat (TD) és jön is az ellen szépen. Az egyik miatt kissé el kellett hagynom a fedezékem előrefelé, erre valaki hátulról leláncol. Gondoltam oké véletlen. Erre vagy 5x újra leláncol míg én kint virítok a fedezék előtt. Nem akarta elfoglalni a helyem, nem írt semmit a chatre csak lőt. Életembe nem voltam még olyan pipa mint akkor. Mikor abbahagyta, mögé mentem és kilőttem! Soha előtte és természetesen azóta sem tettem ilyent de egy ekkora szarzsákkal nem tudom mit lehet mást csinálni!
abban a pillanatban igencsak egyet értettem dorka16 fórumtársal

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36307) #43783936 válasza dorka16 (#36305) üzenetére


#43783936
törölt tag

Viszont a Tori szinte száguld a t95-höz képest. :)
A következő a listámon az isu, remélem jobb lesz mint az elődje, az sajna nem jött be.
Esetleg valami trükk hozzá nincs a tarsolyodban?

[ Szerkesztve ]

(#36308) dorka16 válasza mefistofeles (#36306) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ok nélkül még nem lőttem ki senkit. Számot vetettem mi éri meg jobban. Hagyni a dolgot és agyvérzést kapni vagy kéjes mosollyal az arcomon bekékülni? Az idegrendszerem simán megéri a kék nicket. :D
Amikor elhajuffon lelöknek a legmeredekebb részen, te leláncolódsz majd 3mp múlva kilő az ellen....élőbe tuti agyonverném azt a csapattársamat aki ezt tette velem. :((

(#36309) mefistofeles válasza dorka16 (#36308) üzenetére


mefistofeles
addikt

Persze igazad van de egy lelökésre még rá lehet fogni, hogy véletelen. de ha 5-6x pontosan leláncol?
Egyébként igen jól esett nekem is ráadásul biztos értékelete a rendszer, hogy egy tahót lőttem ki és be sem kékültem!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#36310) dorka16 válasza mefistofeles (#36309) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tudom mi a véletlen. :U Amikor beáll mögéd a Tiger II és 6-8mp keresztül tol, hogy odaállhasson a helyedre az nem az.

(#36311) virkir válasza Scheff (#36290) üzenetére


virkir
veterán

Tehát a felemlített unikum a gyökér. Mert a kiindulás arról szólt, hogy ő lőtte szét a neki "útban" lévő csapattársat.
Ebben maximálisan egyet értünk.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36312) Simulacrum válasza TESCO-Zsömle (#36303) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Továbbra is az a véleményem, hogy ezt a pályát ki kellene venni a játékból. Így se lett sokkal élvezhetőbb, mint volt.

(#36313) dorka16 válasza #43783936 (#36307) üzenetére


dorka16
aktív tag

Az ISU a kedvenc tankjaim között van. 550 csatát toltam le vele és most is használom. Ellenben a megvétele után 20 csatával eladtam mert majdnem csődbe vitt.
Free XP a BL10-es ágyúra különben meghülyülsz tőle. A gyári trollgun katasztrófa, a D25S meg nem visz át semmit. Egyébként sima sniper TD-nek használom mert bár a BL10 nem a legpontosabb ágyú de a páncélja nem pattint és az 1010 Hp-s életerővel sem húzod sokáig a frontvonalban. Csiga, álcaháló, töltésgyorsító. 1800 az átlagsebzésem vele pedig béna vagyok.

r1E3S3E7T Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#36314) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Ma végre felraktam néhány modot, közttük ezt a célkeresztet: [link]. Tetszik meg minden, kivéve, hogy nem megy a zoom görgetés, csak a shift ki-be kapcsolással, fix nagyítással.
Így viszont nem bírok rendesen játszani :B
Biztos van valami mód görgős zoom visszaállításához, szóval ha valaki tudja megoldást, azt megköszönném :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#36315) dfsz34 válasza dorka16 (#36308) üzenetére


dfsz34
őstag

A TK csúcsa nekem az volt, amikor tier5 csatában egy háromfős szakasz behozott egy T18-t. A másik szakasz, két sárga kv1 kemény gyerek már a 30 másodperc alatt nekik ment verbálisan és szép szavakkal ütötték egymást majd azonnal kilőtték a T18- és egymásnak estek. A csapatból többen csatlakoztak és mindegyik oldalra jutott támogató, úgyhogy egész szép ütközet alakul ki. Mint a hegylakóban, csak egy maradhat, egy bekékült kv1 maradt csak életben a csatázó 9 tankból, de ő sem sokáig, mert megérkezett az ellenfél. Én sem úsztam meg bekapott lövés nélkül, mert nem iszkoltam elég gyorsan, úgyhogy valamelyik a nagy őrületben belém lőtt egyet. Mindig öröm az ilyen csata.

Főleg alsóbb tierben szokott lenni komolyabb TK ütközet. A sok nagy egós de kis effes moron amikor egymásnak esik. Nagyobb tier-ben általában megértik, ha egy t1 cumit azonnal kilőnek, nem lesz belőle, legalábbis én még nagyobb tierben nem láttam ilyen tk csatát.

(#36316) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

:DDD

magyarsrac

(#36317) dorka16 válasza [HUN]Dani (#36316) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ettől még lehet, hogy igaza van. :DDD

(#36318) Stigma.HC válasza [HUN]Dani (#36316) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Eddig lehet csukott szemmel játszott a srác? ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36319) #43783936 válasza dorka16 (#36313) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor sokáig csak nézegetni fogom mert a KV-4 elvitte az összes szabad xp-m.

(#36320) TESCO-Zsömle válasza Simulacrum (#36312) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem értek veled egyet. Egyik kedvenc pályám heavy-vel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36321) vhw válasza Simulacrum (#36312) üzenetére


vhw
addikt

Komolyan nem értem ki bajotok azzal a pályával... Kezdetektől fogva a játékban van, gyakorlatilag minden tanktipus megtalálhatja a helyet (:scout, med, sniper, close-fighter, arty... amit csak el lehet képzelni)
Ehhez képest van számos olyan pálya, ahol mondjuk egy light vagy arty, netán puha td nem nagyon rúg labdába, de azok rendben vannak; a heavyknek meg a böhöm td-nek fekszik, akkor az jó lesz mindenkinek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36322) Simulacrum válasza TESCO-Zsömle (#36320) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Avass be, hogy miért! Mész körbe gondolom, de izgalmas...

vhw: Ahogy írtam föntebb TESCO-nak, nehéztankkal egy út van. Körbe, az is dögunalom. Meddel vajon mit csinálsz? Most már talán megéri lemenni, de régen egyenlő volt a halálos ítélettel. Lighttal le lehetett menni, de föl már nem nagyon értél, minden attól függött, a csapattársaid hogyan lőttek. A legnagyobb kemper pálya az egész játékban. Egyértelműen az a nyerő, ha vár mindenki fönt és ha lát valakit lövi. Ennyi az a pálya.

[ Szerkesztve ]

(#36323) Bingisz válasza Simulacrum (#36322) üzenetére


Bingisz
addikt

Ott tudsz menni valahova egy heavy tankkal is, nem úgy mint a szutyok Redshiren, vagy Erlenbergen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36324) jimmy74


jimmy74
őstag

Igy van.nekem ez az idióta északnyugat kempelős szar idegesit .kivéve ha TD-vel vagyok
Hát a komarint se kellene igy eröltetni....

WoT:jimmbo

(#36325) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ti nem laggoltok véletlenszerűen? A netem elvileg stabil. Mértem pinget Írországra, Angliára és valami kis falura Oroszországban és jó értékek jöttek ki, de néha játékba 500-900-ra felkúszik az ms és a leggyakoribb laghullámok 200-300 közöttiek. Nektek nincs?

(#36326) TESCO-Zsömle válasza KISDUCK (#36325) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De van.

Gyanítom a szolgáltatóknál lehet a bibi.

Simulacrum: Minden pályára megvan a recept, hogy Heavy-k ide, Med-ek oda, TD-k amoda. Ebből kiindulva a 100-adik csata után mi izgalmas bármelyik pályában? Állandóan ugyanaz a leosztás, kivéve, ha az egyik csapat full siemka és mindenki megy ahova gondolja, de annak úgy is mészárlás a vége.

Biztos én vagyok rosszul összerakva, de én szeretek saját súlycsoporttal harcolni. Persze nagy élmény 400m-ről kiszedni ruszki löveggel a száguldozó spottereket, de egy jó kis heavy-heavy bunyó kimondottan üdítő.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36327) vhw válasza Simulacrum (#36322) üzenetére


vhw
addikt

Eddig is kényelmesen le lehetett menni bármilyen gyorsabb meddel/lighttal. Csak arra kellett figyelni, hogy mi jöhet le az ellenségtől, nehogy többen legyenek. Az egyik oldalról a sarokba, a másikról középre lehetett bemenni a hegy alá. Mindkettő viszonylag védett, kicsi tankkal középen is lehetett úgy helyezkedni, hogy ne lőjjenek be. A fedezetre/támogatásra mindkét oldalról van lehetőség.

Heavyvel nem feltétlen kell mindig az északi sarokba menni, gyorsabb fajtával kivárás/felderítés után meg lehet rohanni a déli részt is.

A td-k lehetőségeit nem kell sorolni...

Egyértelműen az a nyerő ha ügyesen felderít valamelyik csapat, és szét lövik/artyzzák az ellenséget még a dombon, nem arra várnak, hogy történjen már valami az északi sarokban.

Egyszerűen összehasonlíthatatlanul több a lehetőség, mint egy Erlenbergen, ahol mindkét csapat csak arra vár, hogy a másik hibázzon nagyobbat.

De Arcticon mennyi lehetőséged van heavyként? Dönthetsz, hogy északi vagy déli sarokban campelsz.
Highway? A déli kezdőről hatalmas kilátásai vannak egy heavynek. De északi oldalról is csak a város jön számításba.
Live oaks? közös megegyezés alapján elmehetsz a városba pofozkodni, remélve, hogy a medek nem pusztulnak el túl hamar a hídnál.
Fisherman's? Újfent város... máskülönben gyors rush a másik oldalon... gyakran bejön...
Westfiled? Öles léptekkel a falu felé, ha netán történetesen van gun depression, akkor északra a dombokhoz... sokán már itt meghalnak, hogy 500 métert tettek meg a nehéztankjukkal a kezdőtől...

Nem is értem miért pont El hallufon gond, hogy heavyvel csak egy helyre mehetsz...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36328) odrif


odrif
MODERÁTOR

Na ez már tetszik :DDD

20 éve a Prohardveren

(#36329) Kean_Sorbo válasza KISDUCK (#36325) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Valami a szerverekkel lehet, feltűnően sok a "telibe lőtt" tank minden esemény nélkül. Bár állítólag javították ezt a ghost lövés hibát.
A másik. Nekem ez a kerítésen, házon stb. átlövés nem működik. Pedig csak nagy TD áll a garázsban. ISU BL-10. Kerítés mögött egy tigrincs 1, kétszer lőttem telibe de csak a határoló elemig jutott a lövedék. Még a körvonala is látszott neki. Arról volt szó, hogy -25 pen aztán megy tovább. Ha ezekkel a 200+ ágyúkkal nem megy, akkor mivel?

Most farmolok az ISU-val, no elég jól megy. A mai átlagsebzésem 2400 vele, baromi jól hozza a pénzt. Nem ritka a nettó 25-35 e, de a 10 mindig megvan. Ami meg a legjobb, hogy 20 meccs alatt kidolgozza a +1 prémium napot.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36330) bbchris válasza mefistofeles (#36306) üzenetére


bbchris
senior tag

A másik bosszantó dolog hogy te pont célzol majd pont lősz és akkor lök meg a másik , nem tol le csak meglök egy kicsit hogy megbillensz és ellősz a Holdba ekkor :W és ugye egy csatában többször megcsinálják ezt veled akkor már kiborító az is .

(#36331) dorka16 válasza Kean_Sorbo (#36329) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én is. Leduplázom a tankjaimat aztán felváltva ISU-Obj.704. :D

(#36332) TESCO-Zsömle válasza Kean_Sorbo (#36329) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Milyen lőszert használsz?

Csak mert a robbanó lövedékekkel (HE és HEAT) nem működik a falátlövés, azok ugyanis az első akadálynál felrobbannak és végük.

IS8-cal én kipróbáltam, és hosszában kiszedtem 8 kerítéselemet, aztán egy ház 4 szegmensét.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36333) dorka16 válasza TESCO-Zsömle (#36332) üzenetére


dorka16
aktív tag

BL10-el igen ritkán kényszerül az embert robbanó lövedék használatára.

(#36334) Kean_Sorbo válasza TESCO-Zsömle (#36332) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csak AP, már a gold-ot kitáraztam. Az teljesen felesleges. 15 AP, és 5 HE van tárazva a kukucskáló keményfejűek ellen.

Remélem ezt a kérdést csak viccnek szántad. :D

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36335) odrif


odrif
MODERÁTOR

Na eljött az idő hogy most már nem szabad játszani. Elindult a karácsony!
Még ennyi hülyével nem találkoztam.
Sok sikert mindenkinek.

Illetve vagy nagyon korán reggel, vagy nagyon későn este. :(

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#36336) Simulacrum válasza vhw (#36327) üzenetére


Simulacrum
senior tag

TESCO-nak is írom természetesen.

El Hallufon északról, ha középen mész le meddel, akkor ha van normális játékos a másik oldalon, akkor F8-ból könnyedén szed szét. Manapság már mindenki ismeri ezt a helyet az északi oldalról és ott mindig várják az átrohanókat. Északról ha lezúgsz, akkor teljesen egyértelműen F3-ból szednek ki könnyedén, az a hely pedig még a leggyengébb játékosokból álló csapatban is mindig foglalt.
Amúgy persze igen, ennyi ez a pálya. Melyik csapat áll több medből vagy lightból és mennyire jól használják ezt ki. Nálam akkor is ez az a pálya, amit biztosan kiszednék, ha lehetne.

Artic se kedvencem, elismerem, de ott legalább tényleg két lehetőséged van. Vagy észak vagy dél, mindkettő járható nehéztankkal.
Highway-t már többször kitárgyaltuk, hogy hihetetlen, hogy nem veszi észre a WG, hogy mennyire kiegyenlítetlen pálya. Déli oldalról tényleg 0 esély van. Sose megyek a városba délről nehézzel, nincs értelme meghalni.
Live oaksot szeretem. Szerintem simán járható nehézzel a híd felöli rész is. Sőt ott is lehetőséged van dönteni, hogy a sín melyik oldalán mész.
Fisherman's-en mindig középre megyek bármilyen tankkal is vagyok. Na jó, TD-vel azért ritkán, de még azzal is szoktam középre menni. Ott egyértelműen jókat lehet lövöldözni.
Westfiledet is szeretem. Ott a város teljes hossza játszható. Érdekes a fölső hegyes támadás is, de jó a város közepén, alján is a játék. Ott kimondottan sok jó hely van szerintem nehéztankkal is.

Most így, hogy leírtam mindre a válaszom továbbra is úgy érzem El Halluf a legjobban behatárolt pálya nehéztankkal, ha az ember akar is valamit tenni és nemcsak kempelni végig.

(#36337) Kean_Sorbo válasza Simulacrum (#36336) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én az El Hallufon bármelyik TD-vel amint a helyzet úgy adja, azonnal átmegyek a túloldalra. A gyorsakkal meg középre is beállok. Ha már ott vagy, csak a kamikaze stílusú egyedek próbálnak meg a közeledbe jönni. Olyanok akik nem félek egy 800-1000 közötti lövéstől, és a társak támogató kempereitől. Kevés ilyen van. Egyedül a JPz kínos, abba nem nagyon szoktam belevágni, csak a végjátékban ha nagyon muszáj. Azzal viszont megvan az a pár hely ahonnan támogatható a csapat, és elég hatékony tud lenni.

Ha kihúzom a 155-öst, azzal meg rendesen lehet majd darálni. Próbáltam teszten, szigorúan csak AP-val. Elég hatékony voltam vele, ezért is indultam neki, bár a hátam közepére sem kívántam az alsó 7 tiert.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36338) KisApám


KisApám
addikt

Nekem a régi 8.9 max beállításokkal, FULL HD-n akadásmentesen ment.
Ha az FPS leesett 30 alá, az csoda volt.
Most a 8.10 néha iszonyúan csúnyán beszaggat max beállításokon. Nem csoda, ha 20 alá beesik...
Mines-nál fent a dombon középen találkozott kb. 7 tank, én oldalról mentem feléjük, ment a lövöldözés.
A nagy lövöldözéstől pár másodpercig szinte diafilmezett a gépem ahogy oldalról közeledtem (4.3 GHz, Core i5).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36339) Szepi1979 válasza TESCO-Zsömle (#36256) üzenetére


Szepi1979
senior tag

És tényleg:

Érdekes hogy a szárnysegéd többet dob rajta mint a +1 kill...

“ nem kell mindig nyerni “

(#36340) #43783936


#43783936
törölt tag

E-25 tulajoktól kérdezném:
Nem tűnt fel nekik, hogy amióta kijött a 8.10 azóta néha egy kissebb bukkanó is leveri a láncot? :F

Mai kísérletezés eredményeképpen rájöttem, hogy a hellcatot és a cipősdobozt simán ki lehet nyírni egy lendületes ütközéssel. :DD
Bár az is igaz, hogy a hellcat elég rendesen leamortizálta, de a dobozkától alig 100 hp-m ugrott le.

(#36341) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Kérdésem Vitirishez szólna, de bárki segítségét szívesen veszem. A damagepanel nagy fehér szám hibájával küzdök. Átírtam benne a 25 számot 10-re, eltűnt fentről a bevitt sebzés számláló de a nagy fehér számok még mindig megjelennek. Ezek szerint rosszat írtam át. A " big text last shot" bekezdést sehol nem találom. Hol lehet a hiba? ( tudom bennem, de ezen kívül...)

“ nem kell mindig nyerni “

(#36342) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Szerk lejárt.

Hellcat álca és csigaszem mellé harmadiknak mit ajánlotok?

“ nem kell mindig nyerni “

(#36343) Stigma.HC válasza odrif (#36335) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tegnap így zártam a napot, mai sem sokkal rosszabb eddig :) Sőt, igen sok együttműködést látni a csapat tagjai közt (beálltak elém felfogni a lövést meg hasonló anomáliák :DDD )

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36344) odrif válasza Stigma.HC (#36343) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ügyes.
26 millió kredithez mit kell csinálni? :Y

20 éve a Prohardveren

(#36345) Chris0321


Chris0321
addikt

Tier 10-es csata volt, 43% esélyt jósolt nekünk az xvm. A II-es bázisról indultunk, mivel párszor már megszívattak úgy, hogy a G1 környékén lévő sziklához befutott egy gyorsabb tank és spottolt minket(én is csináltam már) gondoltam most elejét veszem ennek és én rohantam el D1-be. Szerencsém volt és csak egyszer lőttek rám egy obj 268 de nem talált. Ezek után már csak spottolnom kellett és nem megállni egy helyben mert az ellenfél artyja megpróbált kilőni. A végén csak azért lőttek ki mert elb*sztam, mellélőttem egy álló T32-nek pedig elsőre eltaláltam. Sajnos nem volt elég hp-m, hogy túléljem a lövését.

Szepi1979:Töltésgyorsítót.

[ Szerkesztve ]

(#36346) myckey válasza odrif (#36344) üzenetére


myckey
veterán

sűrűn látogatni Serbet ;)

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36347) Stigma.HC válasza odrif (#36344) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

4 darab 10-es tankra kezdtem összegyűjteni az xp-t a 9-es tankokkal nulláról felváltva, ezért sokáig szinte csak javításra és lőszerre kellett költenem (fogyócikkekből bevásároltam anno pár ezret) Így dőlt a pénz rendesen. Már csak 1 vásárlásra van hátra. Arany lőszert ritkán használtam így a kilences tankokkal is simán lehetett prémium mellett keresni a pénzt (főleg amennyi akció volt)

(#36346) myckey: tehetsz egy szívességet :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36348) Vitiris válasza Szepi1979 (#36341) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szepi! Ezt az xvm csinálja, némely xvm csomagban ilyen hiba van!

A damagepanel már nem csinálja!

(#36349) Zeratul válasza KisApám (#36338) üzenetére


Zeratul
addikt

Sajna ebbe a szerver oldal is nagyon bejátszik, ugyanis a minden egyes lövéskor meg kell fordulnia az adatnak. Kis tierben a géppuskás fosok tudják játszhatatlanná tenni mert lőnek folyamatosan és leesik miattuk a fsp olyan 1-2 körülire, szvsz ez sokan ki is használják.

(#36350) KisApám válasza Zeratul (#36349) üzenetére


KisApám
addikt

Ez igaz lehet. Tier I-et amerikai vonalon kezdtem el a T29 felé.
A dombon ott fent a 7 tankból kb. 4 géppuskás volt, be is szaggatott rendesen...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.