Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35501) Tiszteletes válasza Drenadar (#35500) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Nekem már a legújabb is régi. :) Én csak a legutolsó felvonásnak voltam részese. Lévén csak idén ismerkedtem meg a játékkal. De a legtöbb játékost akivel szívesen játszom együtt (többségükkel azóta is) itt ismertem meg. Nikolájt, Joe71-et, Sierraboyt, etc....

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#35502) dfsz34 válasza Bingisz (#35492) üzenetére


dfsz34
őstag

Jah, én sem értem ezt a rinyálást.

Senkit nem kényszerít a fejéhez tartott pisztollyal a WG, hogy játsszon a WoT-al. Sőt, ingyen is lehet vele játszani ugyanúgy és ugyanazokkal a tankokkal.

Tehát még arra sem kényszerít senkit a WG, hogy feltétlenül fizessen a játékért. Az egy más kérdés, hogy az előnyök miatt sokan mégis beleinvesztálnak pénzmagot illetve sokan -én is- néha veszek aranyat, mert tudom, hogy brutál sok munka van emögött a játék mögött és nekem szórakozást nyújtanak.

A Nat Geo szerintem jól megfogta ennek a konstrukciónak a lényegét. Ha sok játékos játszik, akkor hiába alacsony a fizetési hajlandóság, akkor is sokan fizetnek. Úgy néz ki, hogy működik a modell.

A játék meg fejlődik, új tankok, új játékmód, pályák stb. Aki panaszkodik a grafika miatt, az mehet csába, játsszon a crysis-al, vigye végig minden héten, mert mennyivel jobb a grafikája.

Vicces egyébként, kíváncsi lennék arra, hogy akik itt rínak, azok invesztáltak-e a játékba vagy ingyen nyomják.

(#35503) Scheff


Scheff
tag

Azt hiszem ide linkeltek korábban valami programot, ami segít a WoT futtatásában, mert segítségével az első magot teljesen kihasználhatja a játék. Ráadásul még utána is érdeklődtek, hogy miben különbözik ez a Total Comamander-es megoldástól, de sajnos már nem tudom visszakeresni " total commander"&"commander" kulcsszavakkal, mert keresési eredménynél mindig Partikdgsfhkfshfdhdf Field Commander-es ügyeit és szellemes (VTEPTIS krumpli, kifinomult humorérzék, kac-kac) adja ki.

Valakinek beugrott, hogy melyik ez a WoT futtatását elősegítő program?

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#35504) Antonius1978 válasza Scheff (#35503) üzenetére


Antonius1978
addikt

CPU Control.

(#35505) Scheff válasza Antonius1978 (#35504) üzenetére


Scheff
tag

Ez gyors volt, szavamra! Köszönöm a választ.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#35506) Antonius1978 válasza Scheff (#35505) üzenetére


Antonius1978
addikt

Legalabbis en ugy emlekszem, hogy ezt ajanlottak, en ezt hasznalom.Lehet van mas is, ami hasonszoru.

(#35507) LZs?!


LZs?!
aktív tag

@All

Két kérdésem lenne, és hátha akad, aki tud segíteni:

E50 & E50M

Érdemes a "ramming"-re rágyúrni velük; Spall Liner és Collision skill?

A helyzet úgy adja, szoktam élni vele (még a JP2-nél is), de sokkal inkább ad hoc jelleggel és csak ha úgy tűnik, hogy nincs egyéb opcióm.

WN6-7-8

Van szovjet legénységem, de miután már egyáltalán nem viszem az orosz vonalat, így négyet bepakoltam a SU-85B-be, és időnként mókázgatok vele.

Aslain XVM-jében van egy stat kalkulátor, és az ha csak átlagos köröket is futok vele (1k-1.5k dmg), az összegzésben azokat általában 2000 és 2200 WN-re között értékeli, és a Noobmeter-en is ez látszik.

A WN nem minimum tier alapján súlyoz?

Köszi.

Nevermind...

(#35508) diegho


diegho
nagyúr

12k csatás 500WN-es tiger1 fullos és HE-vel lő rám VK3601H-ban... ha az 500WN-es ilyen, akkor egy 200-as az mi? Ráadásul ez a klánja FC-e! Megnéznék egy CW-t velük, lehet már sebeztek ezret összesen.

(#35509) Chris0321 válasza diegho (#35508) üzenetére


Chris0321
addikt

Legalább nem a 105 mm-es löveggel + nagy torony bohóckodott.

(#35510) #43783936 válasza diegho (#35508) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ne idegeskedj!
Kellenek mozgó célok is a játékba, ő profin megfelel ennek a kitűzésnek. :)
Lehet hogy valaki már előttem megcsinálta az AFKlánt. :DD

(#35511) Iron Funeral válasza LZs?! (#35507) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A skill nem rossz ötlet (mondjuk az 5 .előtt biztos nem fejleszteném rá), de a spall linernél vannak sokkal hasznosabb dolgok E-50/M-re.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35512) vJokka válasza Chris0321 (#35509) üzenetére


vJokka
aktív tag

Az a kombó a P2-n tuti [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#35513) Chris0321 válasza vJokka (#35512) üzenetére


Chris0321
addikt

Néha sajnálom, hogy pl. az E-100-on, JT-n nincs valami ilyesmi löveg amit felrakhatnának mert biztos lennének olyanok akik feltennék.

(#35514) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Tudtok adni max zoom-ról linket?

(#35515) Chris0321 válasza SoulReaver (#35514) üzenetére


Chris0321
addikt

Hétfőn frissítés, lehet utána nem fog működni amit most felraksz.

(#35516) Remus389


Remus389
veterán

a Nashorn ereje

utolsóból első

[link]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35517) SoulReaver válasza Chris0321 (#35515) üzenetére


SoulReaver
veterán

tényleg :/

(#35518) Chris0321 válasza SoulReaver (#35517) üzenetére


Chris0321
addikt

Én már le is szedtem a teljes 8.10-es telepítőt. Igaz, hogy 6 giga de legalább nem hétfőn kell várnom, hogy lejöjjön.

(#35519) KISDUCK válasza nihill (#35476) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ha az ügyeskedés csökkenti a proci terhelést, akkor már lehet belőle előnyöm. Csak tudnám, hogy mit kéne ügyeskednem.

(#35520) Diarmand válasza Bingisz (#35474) üzenetére


Diarmand
senior tag

Félreértelmezed amit írok. Igen, azt hangoztattam, hogy nem csinálnak érdemi fejlesztéseket. Csakhogy. Nem kell ide az "akkor is" duma, világosan látszik, hogy maguktól semmi érdekeltségük nem lenne a játék fejlesztésére. Csináltak egy játékot ami nagyon kellett már az embereknek (hiánypótló) és ráhúztak egy működőképes fizetési modellt. Most pedig mondj egy olyan nagy céget nekem, ami kötelességének érzi a fejlesztések szükségességét úgy, hogy az aktuális rendszerében is dől hozzájuk a pénz. Nem sok ilyen van.
Mind-mind évekkel ezelőtti ígérgetések voltak Bingisz. Már réges-rég beletehették volna a játékba az általad is felsorolt a dolgokat, de nem, csak miután megijedtek egy másik cég játékától. Egyszerűen nem értem, hogy nem lehet észrevenni a modellt amit csinálnak. Pedig már írtam. Olvasd vissza. Vajon miért akkor lendül meg a játék fejlesztése amikor veszélyben érzik magukat? Ott a két példa, az MWO és most a WT. Lehet ebbe belemagyarázni fordított fejlesztést, csak hülyeség, mert nem az.
A WoWp meg nemcsak a hprendszer miatt szarabb. Sci-fi gépek, egyetlen fajta játékmód (dogfight) vs AC/HB/FRB/Missions és olyan alapeffektek hiányoznak belőle (repülős játékról beszélünk), mint a felhő...
Ami a Warshipset illeti, annak a fejlesztése meg a kb a WoT-tal egy időben kezdődött csak akkor még Navy Legendnek hívták. Ezt megvette a WG és azóta nagy a csönd körülötte. Ha nem volt rá kapacitásuk, akkor miért kellett bejelenteni akkor, mikor a Gaijin bejelentette a saját játékukat? Ja igen, foggal-körömmel... rivaldafény...

A fejreálló tankok meg, hát igen, szeretettel várjuk őket. Öröm lesz E100-zal felnyomni valami nyomit a falra :D

dfsz34: A lehető legprimitívebb dolog ez a reakció amit csinálsz. Csak címszavakban: senki sem kényszerít, pisztoly, rinyálás, fizetés. Ennyire telik? Imádom, mikor megnézek egy filmet és ha negatív véleménnyel vagyok róla akkor jönnek a "minek nézted meg" szintű magasröptű hozzászólások.
Írom megint, de jusson el a tudatodig. Játszok a WoT-tal - bár már nem annyira gyakran -, de engem nem tud elvakítani az a "hihetetlen mennyiségű és minőségű" fejlesztés amit terveznek. Én az elejétől nézem a dolgokat. Az új tankok/pályák modellt meg fejlődésnek hívni kicsit erős :D

Tény, hogy most egy kicsit megembereli magát a WG, de kíváncsi vagyok, hogy milyen minőségi dolgokat hoznak még be.

Tehát megint mindenkinek. Én járok ide sírni, hogy jaj szar az MM, jaj kilőttek, jaj lepattantam, ahogy oly sokan teszik. Én csupán összefoglaltam azt ami eddig történt avagy nem történt. A fanboyok meg kíméljenek meg az elvakult ha-nem-tetszik-ne-játssz című megcáfolhatatlan érveikkel. Köszi :)

(#35521) smisa


smisa
őstag

imádom az iylen embereket lenyúlja a kódot majd eladja: [link]

(#35522) LZs?! válasza Iron Funeral (#35511) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@r1E3S3E7T

Köszi.

A negyedik skill set jön lassan (a 3. ~90%-on).

A jelenlegi leosztás:

Commander: 6th Sence, Recon + Repair 90%

Gunner: Snapshot, Designated Target + R. 89%

Driver: Clutch Breaking, Smotth Drive + R. 87%

Radio Operator: Situational Awereness, Call for Vengeance + R. 89%

Loader: Adrenaline Rush, Safe Stowage + R. 88%

A felszerelés: Vert. Stab., M.C. Rammer + E.B. Washers (erősített felfüggesztés, mivel még nincs meg a fejkesztett lánctalp).

A negyedik skill-re egyedül csak Commander-nél és a Gunner-nél van ötletem, skill reset bevonásával.

A harmadik item slot-tal vagy látótávnövelésre megyek, vagy spall liner lenne.

Nevermind...

(#35523) jimmy74 válasza Chris0321 (#35518) üzenetére


jimmy74
őstag

dobj egy linket! :)

WoT:jimmbo

(#35524) #95904256


#95904256
törölt tag

A tier4-es francia arty is csak mellékszereplője a csatáknak. A német St.Pz.II fényévekkel jobb.

(#35525) Chris0321 válasza jimmy74 (#35523) üzenetére


Chris0321
addikt

(#35526) jano_77 válasza olcsii (#35352) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az összes hitetlenkedőnek a REPLAY a T1 Cunci vs Ferdinand csatáról!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35527) Chris0321


Chris0321
addikt

Az álcafestésnek van haszna olyan tankon mint a T34 vagy a Panther/M10 és a D.Max? Ez a 3 prémium tanom van és ezeket használom huzamosabban. Kreditért vehető álcára gondoltam, nem állandóra ezért havonta ki kellene adnom rá a kreditet. Nem sok festett tankot szoktam látni, az esetek többségében a piroskák tankján látom.

(#35528) echterion válasza Chris0321 (#35527) üzenetére


echterion
nagyúr

Én csak azért festem le az ilyen tankjaimat, mert jól néznek ki, szerintem sok előny nem származik belőle egy heavy-n. A Dmax-on meg a Panther-en van értelme.

**********

(#35529) Chris0321 válasza echterion (#35528) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Nekem nem igazán tetszenek, de gondoltam ha hasznos kipróbálom. 25.-étől lesz akciós majd akkor veszek egy havit most eléggé le vagyok égve.

[ Szerkesztve ]

(#35530) Chris0321 válasza Chris0321 (#35529) üzenetére


Chris0321
addikt

(#35531) jimmy74 válasza Chris0321 (#35525) üzenetére


jimmy74
őstag

:R

WoT:jimmbo

(#35532) Jolet válasza Chris0321 (#35525) üzenetére


Jolet
őstag

ehhez le kell törölni a régit teljesen?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35533) echterion válasza Chris0321 (#35529) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi lesz 25-től akciós? Úgy tudom, csak a 3 és a 7 napos prém van akciózva, meg később a 180 meg a 360 napos.

**********

(#35534) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Biztos volt már de azért megkérdezem.....
Ti KV1 után mit választanátok? KV-2, KV-1S, T150 :F
Én eddig a T150 felé kacsintgatok..... Bár lomha jószág nagyon. A KV-1S kicsit mozgékonyabb.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35535) Drenadar válasza mefistofeles (#35534) üzenetére


Drenadar
veterán

igen sokszor volt már róla szó...

és mindig az volt a megoldás, hogy mindkettőt... de ha csak az egyik fér bele, mindenképpen a kv-1s, mert azon az ágon érdemesebb kifejleszteni a csúzlikat, mert a másik ág is azokat használja, kivéve a kv4.

(#35536) odrif válasza mefistofeles (#35534) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nehéz kérdés.
Én nagyon szeretem a KV1S, de most valamit változtatnak rajta a sok sírás miatt.
A T-150 nekem nem jön annyira be, de egy ismerősöm meg isteníti.

20 éve a Prohardveren

(#35537) echterion válasza mefistofeles (#35534) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem a 150 nem jött be, talán két csata meg kis tesztszerós próba után eladtam, a kv1s meg a mai napig megvan.

**********

(#35538) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Köszi a gyors választ srácok! :R
Akkor valszeg KV-1S lesz belőle......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35539) Chris0321 válasza echterion (#35533) üzenetére


Chris0321
addikt

(#35540) Drenadar válasza Chris0321 (#35539) üzenetére


Drenadar
veterán

+giftshopban E25 akciós ma ha jól láttam.

(#35541) sith7


sith7
nagyúr

Szerintetek az 5x - ös csatákat bele fogja számolni az Is6 eventbe ? :U

(#35542) Enzolord


Enzolord
addikt

Nem akarok picsogni, de ezt a mindig dupla xp-t igazán megtarthatnák a fiúk január közepéig..

olyan élvezettel játszom így,hogy csak na.. Még a paradicsomok sem zavarnak annyira..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35543) KisApám


KisApám
addikt

Amerikai vagy angol vonalon melyik prémium tankot lenne érdemes megvennem az AKCIÓ ideje alatt??? :F

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35544) Drenadar válasza KisApám (#35543) üzenetére


Drenadar
veterán

TOG2 :D

Viccet félretéve, mivel csak egy normális 8-as prémium tank van az általad megnevezett nemzeteknél, ezért azt az egyet mondom: T34

(#35545) Chris0321 válasza KisApám (#35543) üzenetére


Chris0321
addikt

Mire van keret? Mire akarod használni? Milyen játékstílus jön be neked?

(#35546) KisApám válasza Chris0321 (#35545) üzenetére


KisApám
addikt

Szeretem, ha tud mozogni egy tank, és nem csak éppen hogy döcögni.
TD vagy közepes harckocsi.
Keret max 4-5000 arany körüli.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35547) Chris0321 válasza KisApám (#35546) üzenetére


Chris0321
addikt

Ahogy nézegettem ezeken az ágakon pont az nincs.

(#35548) Drenadar válasza KisApám (#35546) üzenetére


Drenadar
veterán

E25 :D

(#35549) Chris0321 válasza Drenadar (#35548) üzenetére


Chris0321
addikt

Amcsi vagy angol kellene neki.

(#35550) Drenadar válasza Chris0321 (#35549) üzenetére


Drenadar
veterán

hát, de kiderült, hogy kompromisszumot kell kötnie :)

jaj remélem lesz valami használható angol 8-as prémiumtank lehetőleg nem egy TD...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.