Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35451) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na én ezzel zárom a mai napot... replay 112 kapott egy szép lőszerrekeszt... :D ott szúrtam el, hogy nem húztam el a csíkot az első spotolásomkor...

[ Szerkesztve ]

(#35452) Bingisz válasza PAtr0n (#35448) üzenetére


Bingisz
addikt

Te valamiről nagyon lemaradhattál, ha 0 fejlődésről beszélsz.

Új tankok, új mapok, az ESL-hez hasonlító team battle mód, és persze bugfixek, az artyk nagymértékű rebalanceja. Három nap múlva jön az új patch, amiben megjelennek a grafikai fejlesztés első lépései, jön egy alapvető változás, az épületek átlövésével kapcsolatban.

De várj egy kicsit. Gyorsan megnéztem a WT 1.37-es patch noteját:

-új repcsik
-új pályák
-grafikai fejlesztés
-bugfix
-rebalance
-meg ha jól tudom akkor most vették át a WoT-hoz hasonló fejlődési rendszert

Ni ez pont ugyan az, mint amit leírtam a WoT-al kapcsolatban. Akkor szerinted a WT se mutat semmi fejlődést? Mert az elég ciki lenne nem?

A WG meg elég nagy céggé nőtte ki már magát (nemrég vettek pl. egy bankot), szóval szerintem lassan lehet a többi nagy névvel együtt említeni.

Legvégül egy személyes vélemény:

A WoWp-ben szerintem a HP rendszer a siker hiányának az oka. A WoT-ban viszont pont ez teszi játszatóvá az egészet az átlag játékosok számára. Én ezért kételkedek a WT szárazföldi részének a sikerében.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35453) PAtr0n válasza Bingisz (#35452) üzenetére


PAtr0n
addikt

Abban igazad lehet, hogy a WT szárazföldi sikere nagyon ingatag lábakon áll. Pont azért mert no spotrendszer, no HP rendszer. Valakinek pont ez fekszik, hogy tud sunyulni/spotolni, és szeret HP-kkal számolni. Ezért a WoT mindig is taktikusabb marad. A WT GF azoknak kedvez majd, akik szeretik pörgősebbé tenni a játékot, és nem arra várni, hogy az enemy tank egyszer csak megjelenjen a semmiből (tegyük hozzá, azért ez jóval életszerűbb). Szóval a játékosok megoszlanak majd, valakinek a WoT, valakinek a WT jön majd be idővel jobban.
De ne haragudj, de az semmit sem jelent, hogy a WG bankot vett magának. Na és? Majd WoT részvényeket fog ontani? Vagy WoT hitelt fog adni? Ki a lószart érdekel, ha maga a játék nem változik érdemben évről-évre. Nem is értem miért véded annyira őket, ennyi év távlatából lószart mutattak fel fejlődés terén.
A WoW legalább fejlődött sokat, mind grafikailag, mind játékmenetileg, mind változatosság terén. Az oké, hogy kb. a Lich King óta visszaesett az érezhető fejlődés, de akkor is igyekeztek.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#35454) Bingisz válasza PAtr0n (#35453) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én beülök egy 13-90-be, vagy egy tier 10 medbe és a haverokkal olyan pörgős játékot csinálunk, hogy az ellen még ki se ment a bázisról, amikor mi már végeztünk velük. Csak ugye skill kell hozzá.

Azt hogy a WG bankot tudott venni, gyakorlatilag egy az egyben a WoT sikerének köszönhetik.

"ennyi év távlatából lószart mutattak fel fejlődés terén."

Tudod egyáltalán hogy mióta elérhető ez a játék bárki számára?

Mi az hogy lósz@rt mutattak fel ennyi év alatt?
3 év alatt kidolgozták a szerintem legjobban működő free to play modellt.

Amúgy meg rengeteget fejlődött a WoT grafikailag és játékmechanikailag is, csak nekem úgy tűnik, hogy neked fogalmad sincs arról, hogy honnan is indult ez az egész.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35455) Carasc0 válasza gzbotii (#35408) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Az igen! Klassz NET elérés... :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#35456) PAtr0n válasza Bingisz (#35454) üzenetére


PAtr0n
addikt

A veled való társalgást befejeztem. Nem azért, mert nem tudok mit írni a szánalmas írásaidra, hanem mert nem érdemes egy olyannal szájkaratét folytatni aki nem tud objektíven hozzáállni egy adott témához.
"Amúgy meg rengeteget fejlődött a WoT grafikailag és játékmechanikailag is" 3 év alatt, tényleg, rengeteget. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#35457) Bingisz válasza PAtr0n (#35456) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért nem állok hozzá objektívan?
Mert nem szidom a WG-t mint az átlag fórumhuszár?

Ha szeretnéd akkor tudok mondani rosszat is a WoT-ról:

-kell egy TD rebalance (jönni fog)
-csúnya húzás volt berakni a WT E100-at

Azért mert én nem gondolom azt, hogy a WoT-nak 2-3 év múlva vége, attól még állhatok hozzá objektívan a dolgokhoz...

Szerk.: Tessék egyszer már linkeltem, de neked még egyszer berakom: Graphics Evolution. Ennyit fejlődött a WoT grafikája. És most jön majd a következő ugrás.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35458) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Ti milyen oldalt használtok a játékotok statisztikájának figyelésére? Olyanra gondolok, mint a Noobmeter de úgy vettem észre a 7v7-es játékokat nem számolja bele :(

(#35459) Bingisz válasza zserrbo (#35458) üzenetére


Bingisz
addikt

A 7v7 eredményeket egy oldal se tudja mutatni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35460) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Erre a speckó effektre van már orvosság? :D

Chris0321 Az egy dolog, de javítva még nem lett, úgy tudom...

[ Szerkesztve ]

(#35461) Chris0321 válasza SoulReaver (#35460) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha elmondanánk utána meg kellene, hogy öljünk! Ha mégis kíváncsi vagy rá akkor írd be a fórum keresőjébe mert már 1000* ki lett tárgyalva.

(#35462) Jolet válasza SoulReaver (#35460) üzenetére


Jolet
őstag

keress valami kevésbé rasszista xvm-et :-) én sosem látok ilyet

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35463) vhw válasza SoulReaver (#35460) üzenetére


vhw
addikt

Hagyd békén a kínaiakat :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35464) SoulReaver válasza vhw (#35463) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor ezentúl csak tűztámogatást kérek rájuk... :D

Jolet Elvileg nem az xvm csinálja ezt... valami találat jelző, ami nem szereti ha kínai tankokat lő az ember..

[ Szerkesztve ]

(#35465) Drenadar válasza SoulReaver (#35464) üzenetére


Drenadar
veterán

pontosabban a damagepanel csinálja... amit tartalmaz a fajgyűlölő xvm-ed.

(#35466) Chris0321 válasza SoulReaver (#35460) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy emlékszem van rá valami megoldás.

(#35467) Diarmand válasza Bingisz (#35452) üzenetére


Diarmand
senior tag

Kérlek alássan, ne csak az elmúlt időszak WoT "fejlesztéseit" lebegtesd mindenki előtt, hanem menjünk vissza a legelejére. Mióta is van kint a játék? 3-4 éve?
Már a zárt béta idején jöttek az ígéretek, hogy lesz historical mód, fizika stb... ezek mikorra is valósultak meg? Historical mód azóta sincs és a (newtonitól elég messze álló) fizika bevezetését sem siették el a fiúk. Helyettük miket kaptunk? Új tankok és új pályák, új tankok és új pályák, új nemzetek, új tankok és új pályák. Mindezt nem hónapokon, éveken keresztül. Serbék pedig fürödtek a rivaldafényben (ami rivális nélkül valljuk be, tényleg kurva nehéz) és nyáladzva hangoztatták a WoT sikerességét. Tegyük a szívünkre a kezünk mondjuk ki hogy az a siker, amire ők gondolnak, kicsit távol van attól a sikertől, ami miatt a WoT valóban az.
De aztán...
Hohó! Feltűnőben egy rivális! A félelmetes Mechwarrior online! Ekkor Serbék beszartak és gyorsan bedobtak egy ún. "fejlesztést" a játékba, a két új - és mellesleg sokak által letiltott - játékmódot, a támadást és hangzatos nevű csata-ütközetet. Persze hamar kiderült, hogy az MWO sem tesz semmi érdemi fejlesztést a játékukba (csak új pályák és új mechek), így a rivális mégsem lesz rivális és visszatértek a jól bevált recepthez. Új tankok és új pályák...

Eztán egy ismeretlen csapat bejelenti a World of Planest, amire Serbék rákontráznak a World of Battleships (a film miatt nevezték át Warshipsre) és a World of Warplanes bejelentésével.

Kijött a War Thunder és egész egyszerűen feleslegessé vált a WoWp fejlesztése, olyan elmaradott a WT-hez képest. Vajh miért volt az az akció, hogy menj repülőzz a ratyi WG termékkel, de majd kapsz érte prémiumfiókot a WoT-hoz? Másképp nem tudták volna becsalni az embereket játszani, ez a nagy helyzet.
Azzal dobálózni, hogy a WoT mekkora fejlődésen ment át az elmúlt hónapokban és fog átmenni (ROFL), az mit gondolsz minek köszönhető? Olvasd el újra a fentieket? Ha NINCS konkurencia olyannyira beleszarnak a fejlesztésbe ami már-már büntetendő is lehetne. War Thunder gameplay-videó, emlékszünk még amikor kijött? Mindenki oda meg vissza volt a fejreálló Stugtól és dicsak, hát nem bejelenti Serb, hogy ilyen náluk is lesz? (az indok nevetségesen szánalmas volt, miszerint azért, mert ez gyakori volt a harcmezőkön...). Sőt, lesznek lerepülő tornyok is! Melyik videóban is láttam én ezt...?

Foggal-körömmel ragaszkodik a Wargaming a rivaldafényben való szereplésért és ezért hajlandó beinteni is más cégeknek, hálistennek a Gaijinnak van annyi tartása, hogy nem reagál Serbék fasságaira. War Thunderre is a WG miatt kellett átnevezni a játékot és pereskedés helyett a Gaijin meglépte. Sőt, Serb büszkén hangoztatta, hogy a WoT grafikája jobb lesz mint a nagy ellenlábasnak, mert a War Thunder csak directx9-et használ, az ő jövő nyáron érkező motorjuk viszont dx11-et fog. Pár napja jött ki a dx11-es peccs WT-hez.
Ott rúg-harap a WG ahol tud. És ez egy undorító aljadék hozzáállás a dolgokhoz.

Tehát Bingisz. Ha nem lenne konkurencia, fejlődne bárhová is a World of Tanks?

Szerk: Ó igen, a linkelt videóval külön élvezet lehet dobálózni, 2011-12-ben már illő is volt felhúzni a grafikát egy 2008-9-es szintre. Ezt nem lehet fejlődésnek hívni. Ráadásul motort is rosszul választottak.

[ Szerkesztve ]

(#35468) bullseye válasza PAtr0n (#35456) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem a személyeskedéssel annyira objektíven támasztottad alá a véleményedet, hogy innen mindenki már törli is a WoT-ot, és meg át WG-be. Remélem a legutóbbi patch patchelése óta ismét játszható lett, mert Jingles eléggé rám ijesztett...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#35469) Jolet válasza Diarmand (#35467) üzenetére


Jolet
őstag

én meg úgy látom, hogy valaki kitalálta a tutit és egyszercsak jön valaki aki fel akar kapaszkodni a hátán, hogy ő legyen a helikopter :-)
én lennék a legboldogabb, ha minden csalódott wot-os átfáradna a másik játékhoz és hagyna minket nyugodtan megrohadni a posványban :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35470) Remus389 válasza Diarmand (#35467) üzenetére


Remus389
veterán

mire kijön a tankos WT, addigra a wot is lesz olyan fejlett (lehet néhány hónapos csúszás, persze a WT béta állapotú lesz )

úgyhogy nem nagyon fognak atpartolni oda, főleg ha itt már rengeteg tank ki van fejlesztve

aztán lassan elsorvad a WT érdeklődés hiányában, arra jó lesz hogy a wot -nak adjon egy lökést, többre nem

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35471) Angel1981 válasza PAtr0n (#35456) üzenetére


Angel1981
veterán

NO OFFENSE, de szerintem Bingisz nagyon jól érvelt, és Te vagy kicsit eltévedve.
Van persze némi igazság a Te mondandódban is, de szerintem kicsit felületes vagy a témát illetően.
De nem kívánok újabb vitát, csak leírtam a véleményem.

PEACE!

[ Szerkesztve ]

(#35472) Drenadar válasza Remus389 (#35470) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem a wotnak még sokáig nem lesz annyire meggyőző grafikája mint a WT-nek...
De a grafika még nem minden, néztem pár gameplayt és valahogy engem nem győzött meg.

jah és erről a béta állapotról szálljunk már le kérem!

A WoT is csak béta állapot! 0.8.9-nél tartunk most... majd ha elérjük az egyes verziót onnantól nem béta...

Persze a Gmail meg kb 9 évig volt Beta jelzésű :D

(#35473) Diarmand válasza Jolet (#35469) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hát ez elég hülye meglátás már bocs. Mondjuk nem tudom miért van Hollywood, hisz jó filmek már évtizedekkel ezelőtt is voltak, minek azokat újra megcsinálni? Vagy a kocsik, olyan jó kis benzinzabálók voltak már az ötvenes években is, minek újakat csinálni? Nem mellesleg Te sem egy 286-os gépen játszol nem igaz? :)

Játszok én még a WoT-tal nehogy azt hidd. Csupán nem szeretem, mikor xyz azzal védekezik, hogy már pedig igenis nagy fejlődés érhető tetten a játékon. Az eltelt idő és az okok nem elhanyagolható dolgok ;)

Remusz: Csak a grafikáért nem fognak játékot váltani a playerek. Inkább a WoT-ba beleölt idő a tényező, amiért megmaradnak a játékosok ennél. Az elhamarkodott kijelentéseket meg hagyjuk meg másnak oké? :)

(#35474) Bingisz válasza Diarmand (#35467) üzenetére


Bingisz
addikt

Ki mondta, hogy nem kell konkurencia?
Mert én nem, az biztos.

Ezzel szemben te az írásod felében azt hangoztatod, hogy a WG nem csinál semmit, a másik felében meg azt, hogy igen (még ha a konkurencia megjelenése miatt kellet, de akkor is.)

A grafika+fizika+historical mód, mind jövőre jönnek (viszont az EU ág nem biztos). Az, hogy a fejlesztéseket pont ellenkező sorrendben csinálják mint a Gaijin (Először az főleg ingame tartalom, utána jöhet a grafika+a játékmódok) szerintem nem rossz irány, sőt gyakorlatilag bizonyított, hogy jól működik.

A WoWp-ről és a WoWs már jóval hamarabb szóba került a WG-nél, csak akkor még nem volt rá elég kapacitásuk.
Amúgy a WoWp szerintem se jó annyira, mint a WT, a HP rendszer miatt, de ezt már írtam korábban.

A fejreálló tankok amúgy viccesek lesznek mind a két játékban szerintem, mert a paradicsomok már elégszer bebizonyították, hogy nem tudnak vezetni. Amúgy az a felborulás egész vicces volt abban a WT videóban, inkább nevezném fizikai bugnak, mint featurenak.

SerB hol mondogatta büszkén, hogy szebb lesz a grafika mint a WT-ben? Link esetleg?

Motort rosszul választottak az tény, de a videón pont az látható, hogy a srácok ha lassan is de teszik a dolgukat, aminek látható eredménye is van.

Ott rúg-harap a WG ahol tud.

Minden nagy kiadó ezt csinálja, szánalmas egy dolog, de ez van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35475) Jolet válasza Diarmand (#35473) üzenetére


Jolet
őstag

mondok egy példát, hogy lásd a szemléletbeli különbségünket:

a múltkor sikerült egy mafia2 kódhoz jutni, ingyen is volt, időm is volt, hát letöltöttem, kipróbáltam
az a játék egy rakás fos, tehát letöröltem és nem játszom vele
nem megyek a fórumába szidni, nem hivatkozom a konkurenciára
egyszerűen elfelejtem és kész

van egy mondás mifelénk: nem szarunk oda ahonnan eszünk

értsd ahogy akarod...

részemről lezártam a témát

ja én sem tudom miért van Hollywood, mert régen voltak jó filmek most meg a másodosztályú filmeket akarják eladni a nagy sztárok neveivel
az elmúlt év termése konkrétan egy rakás foch volt

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#35476) nihill válasza KISDUCK (#35450) üzenetére


nihill
őstag

Ha az első mag fullon megy a prociban, akkor semmilyen grafikai ügyeskedés nem fog segíteni.
Én most váltottam 3 magos AMD 415-ről 2 magos Intel G3420-ra, és dupla FPSem lett úgy, hogy a videókártyához hozzá se nyúltam.

(#35477) csapee


csapee
senior tag

Ezt a tankászt Diegho-nak ajánlom:)
Piszok jó hely amit a Komarin-os videóban mutatott.

Még több off:
Nem biztos hogy a konkurencia egy játéknál olyan jó. Jó példa erre a Cod meg a Battlefield. Kezdetben mindkettő jó volt (arcade- realisztikus), most meg a sok egysejtű miatt úgy összegyúrták a kettőt mindkét oldalon hogy játszhatatlan lett (Mindkét oldalon jelentős bevétel/ presztízs kiesés).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#35478) #95904256


#95904256
törölt tag

Állítólag raktak pár cápát Lakeville-i tóba.

(#35479) nyunyu válasza Remus389 (#35424) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt mintha mar lattam volna magyarul, talan a Discovery adta le jopar eve.
(2008 ota nincs TVm :DDD)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35480) nyunyu válasza nihill (#35476) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha az első mag fullon megy a prociban, akkor semmilyen grafikai ügyeskedés nem fog segíteni.

Ezzel mondjuk kezdhetnenek valamit, mert patchrol patchre egyre fogy az fps.

Kivancsi vagyok, a 8.10-ben bevezetendo uj megvilagitas modell+effektek mennyi procit fognak pluszban zabalni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35481) Drenadar válasza nyunyu (#35480) üzenetére


Drenadar
veterán

még pár patch és diavetítős wot lesz :D

(#35482) Iron Funeral válasza nyunyu (#35480) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem nem sokat esett az FPS a teszt szerveren (persze a graf tele volt bugokkal, 4 dimenziós lánctalpnyom meg stb :DDD ). De hogy őszinte legyek, nem is változott sok minden a grafon. Kicsit másként nézett ki a játék, de nem mondanám, hogy hatalmas fejlesztés történt.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35483) PAtr0n válasza Bingisz (#35457) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne haragudj, én sem szídom úgy ahogyan azt te látod, de messze elmaradnak attól, mint amire annyira verik a mellüket... Sajnálom ha bennem a WG ellenségét látod, de leszögezem, szeretem a játékukat, de nem értek egyet a politikájukkal, ellentétben veled...

bullseye:
Úgy érzem nem személyeskedtem, egyszerűen elzárkózom a további vitától, mert Bingisz személyében egy notórius WG védő személyére leltem, akivel kár bárminemű vitát folytatnom a WG jövőjét illetően, mert nem tud objektíven hozzáállni a dolgokhoz... Az hogy ő hogy játszik a haverokkal, a magánügye. Ettől más játéka nem lesz jobb.

Angel1981:
Sajnálom ha így látod, de mindenkinek meg van a maga véleménye, így a tiédet is tiszteletben tartom. Ha felületes vagyok hát legyen. Én így gondolom, és emellett kitartok. Csak olvasd el bullseye-nak írt mondandómat. Talán leesik a mondandóm végre...

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#35484) olcsii


olcsii
aktív tag

Akinek lesz kedve délután tier 9 be fogok játszani, csatlakozhat:)nem harapok:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35485) Zeratul válasza PAtr0n (#35440) üzenetére


Zeratul
addikt

Ne haragudj de alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. A WoT szerver oldalon számolja fizikát, a kamot. lövedék röppályát, pent és sebzést. A kliens oldalon gyakorlatilag csak a grafikai megjelenítés marad, hiába írják át több magra a motort a FPS érdemben lehet hogy meg fog nőni de nem sokra fogunk vele menni mert az input lag meg fog maradni és egyre több lesz a teleportáló tank és a ghost shell ami a kliens és a szerver szinkronizációs problémából ered.

(#35486) olcsii


olcsii
aktív tag

"Rekordot" is tart, is 1945 március elején Beckmann hadnagy Nashoenja a sPzJagAbt 88 állományából kilőtt és megsemmisített egy szovjet IS-2 harckocsit 4600 méter távolságból (!!) Marzdorf (Pomeránia) közelében .

ez elég kemény szerintem:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35487) Drenadar válasza olcsii (#35486) üzenetére


Drenadar
veterán

áh ez kizárt, hiszen a max lőtáv 707m :D

(#35488) olcsii válasza Drenadar (#35487) üzenetére


olcsii
aktív tag

soha ne mond hogy lehetetlen:P hisz mint tudjuk az nem létezik.
cheat csodákra képes:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35489) echterion válasza olcsii (#35488) üzenetére


echterion
nagyúr

Hogy goldnúbozhattak a másik oldalon. ;]

**********

(#35490) Drenadar válasza olcsii (#35484) üzenetére


Drenadar
veterán

Nikoli, ha a Centurion 7/1-re gondoltál, én szívesen csatlakozom :D

(#35491) olcsii válasza Drenadar (#35490) üzenetére


olcsii
aktív tag

majd legyél ts en:) medvééknél:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35492) Bingisz válasza PAtr0n (#35483) üzenetére


Bingisz
addikt

Amúgy mondjátok már meg nekem, hogy hol veri a mellét a WG?

Mert folyton ezt hangoztatjátok, miközben én nem igazán látok ilyeneket. Maximum SerB trollkodásait a hivatalos fórumon, de az egy elég szűk réteget érint csak.

Az meg elég vicces, hogy te tartassz engem elfogultnak, amikor kettőnk közül én hoztam fel érveket az álláspontom mellett.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35493) Geza26


Geza26
senior tag

Csak kapkodom a fejem, nem értem ezt! Nem azért játszunk, hogy jól érezzük magunkat? Ha nem érzem jól magam valamivel azt abbahagyom! Pláne ha ingyenes ...

Géza

(#35494) Drenadar válasza Geza26 (#35493) üzenetére


Drenadar
veterán

MIért, ha valamiért fizettél és egyáltalán nem érzed jól magad benne, akkor azt nem hagyod abba? :D

Valószínűleg a sikerélmény hiánya teszi ezt...

(#35495) Tiszteletes válasza Drenadar (#35481) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Na jah.. Ahogy mondod. Nem sok kell már neki, hogy körökre osztott stratégia legyen belőle. :D

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#35496) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ilyen is ritkán van :C

20 éve a Prohardveren

(#35497) olcsii válasza Tiszteletes (#35495) üzenetére


olcsii
aktív tag

danya basszus gyere már fel a tsünkre, sosem tudunk játszani mindig hívlak de sose gyüsz:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35498) Tiszteletes válasza Geza26 (#35493) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

No igen. Ezzel már futottunk egy pár kört. Ha fizet érte az ember a többlet xp és a kredit lehet, hogy nem csak szerintem csekély ellentételezés. Végre összekaphatnák már magukat és win6,7,8 alapján finomhangolhatnák az MM-et. pl. ne jósoljon 45-55% különbségtől eltérő esélyt az xvm. Igen, ha ettől minden csata előtt plusz 5 másodperccel többet kéne várnom, hát lelkem rajta. De szerintem ezt az opciót ki-be kapcsolhatóvá is tehetnék, a késő éjszakai kisebb játékosszám miatt. Ez nyilván akkora fejlesztési munka, ami soha nem térülne meg.... pff.

Nyilván óriási kapacitásokat emésztene fel, a játékosokról már amúgy is tárolt statisztikákért elmennie a scriptnek az adatbázis szerverre. Gondolom ez ilyen cigány script (tisztelet a nem érintett szorgalmas kisebbségnek) és hiába írták meg a wg fejlesztői egyszerűen az istenért nem akar dolgozni.

Egyébkét így van. Akinek ingyenes és nem tettszik választást kéne adni. Fizetsz és mentesülsz a zöldség kategóriájú játékosok tömegeivel veló játék alól (ha akarsz), vagy abbahagyod a játékot és akna-keresőzöl.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#35499) Tiszteletes válasza olcsii (#35497) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

:-)

Tudom. Aranyos vagy. De annyira népszerű vagyok még ezzel a láma skillemmel is, hogy 1000 felé akarnak tépni. Vagy csak imádják, ahogy játék közben káromkodom a TS-en. :) Kollégák, Régi HPTS tagok, Hun Eagles-esek, meg most már a HOT-ból is, és még ott vannak az egyedem-begyetem által rám rótt kötelezettségek is. Éljen a vizsga időszak!

Ma nagy bevásárlás és takarítás után ha még lesz erőm ígérem megkereslek. Úgyis T9-ben kéne masszíroznom az új IS8-amat.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#35500) Drenadar válasza Tiszteletes (#35499) üzenetére


Drenadar
veterán

Melyik régi HPTS? :D elég sok része volt már annak a klánnak :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.