Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35301) szallasi007 válasza Angel1981 (#35298) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszönöm most már értem akkor átfaragom őket este

(#35302) Angel1981 válasza szallasi007 (#35301) üzenetére


Angel1981
veterán

Szívesen!

Szepi1979: hát igen, kicsit át kell alakítani az eddigi taktikákat, érdekes lesz!

[ Szerkesztve ]

(#35303) Bingisz válasza Angel1981 (#35298) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha lesz időm a magyar 3v3 után, akkor felmegyek a tesztre és megnézem, mert én teljesen arra emlékszem, hogy Storm azt mondta, hogy a lerombolható épületek átlövése később jön.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35304) Angel1981 válasza Bingisz (#35303) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok, igazad van, ki kell próbálni!
Én ezt a tesztet nem töltöttem le.

(#35305) pws


pws
aktív tag

"Sokan továbbra is csak egy lövöldözős játéknak tekintik ezt a játékot, ami elé leülve nem kell más gonddal foglalkozni."

Jól hangzik, kár, hogy nem igaz. Nem a technikai megvalósítás a különbség az arcade vs szimulátor játék között. Hanem, hogy mit kíván a játékostól. Hajdanán volt rep szimulátor őrület is, az online korszak előtt.
Volt lövöldözős verzió, volt full hardcore szimulátor stb. A lövöldözős kvázi úgy működött, mint a játéktermi verzió. Bedobtad a 20 pénzt, és élvezted a szép grafikát. Nem kellet foglalkozni a gépek paramétereivel /igazán csak a festésben különböztek/, ballisztikával, helyezkedéssel, taktikával. Amibe belelőttél, az le is esett. Szval BÁRKI a ki beesett az utcáról, azonnal tudott vele játszani. Ez a lényege, nem kell hozzá történelmi ismeret, technikai háttért stb. CSak lövöldözöl és pont.
A sok sírás-rívás WOT körül azért van, mert egy kicsit arcade, meg kicsit nem arcade. Ha 'tömeg' játék, akkor működnie kéne a 'bedobom a 20ast' elvnek. Könnyen elképzelhető, hogy a több 100e játékos nagy része nem akar mélyebben elmerülni sem a technikai részletekben, sem a játék fizikájának sajátosságaiban.
'Eccerü' játékos barátunk mondjuk tolja IS harckocsival, erről még töri órán is hallott. Tele van tesztoszteronnal, szval lövöldözni akar, gyilkolászni, kiélni az agressziót. Erre jön az MM ami berakja középre, M103, E75 stb közé. 'Eccerü' barátunk vagy megáll az elején és várja, hogy jöjjenek a vadlibák. Vagy tövig nyomja a gázt, hiszen az IS az brutális tank volt. És jön a meglepetés. Nem jönnek a vadlibák, mert a mocskok jól ismerik a pályát és helyezkednek, taktikáznak. Akit meg meglát, nem tudja megsebezni, mivel 'eccerü' barátunk nem hallott a weak spotokról. Még sorolhatnám, hogy 'eccerü' 20 forintos barátunkat milyen meglepetések, csalódások érik. Nem, Őt nem érdekli a tankok paraméterei, ballisztikai, páncél dőlésszöge stb.

Persze ez csak egy játék, ennyire is kell komolyan venni. A kritikákat az szüli, hogy próbál mindenki igényének megfelelni. Milyen eredménnyel?
A fránya statisztika megint. Vegyünk mondjuk 100 gyereket és mérjük fel foci, vagy sakk vagy bármiben a képességeiket. Lesz 50-60 akire azt mondják, hogy ez nem az erőssége, más területen érvényesüljön. Alapszabályokat meg lehet nekik tanítani, de nincs 'labdaérzékük'. Lesz 20-30 aki egész ügyes, akár focizgathat is tornaórán. És lesz 10-5 aki egész jó, akár a sulikeretbe is beleférhetnek.
Tegyük fel, hogy a WOT a középső 20-30-nak fekszik igazán, jelenlegi formájában. Akkor egész logikus, hogy a maradék alsó, felső 'osztály' nem lesz elégedett.

[ Szerkesztve ]

(#35306) Chris0321


Chris0321
addikt

Leállították a teszt szervert? Nem engedett belépni, valamit írt angolul a szerverről vagy internet problémáról.

(#35307) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Aki még nem látta volna az mindenképpen nézze meg! Elég izgalmas kör volt! :)

Replay

(#35308) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na ezzel is megvan a tank ász!

(#35309) Angel1981


Angel1981
veterán

Mit is mondhatnék, szép munka mind a kettő! :R

(#35310) Bad Pritt válasza Cseri0058 (#35308) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most nem azért mondom, nem téged fikázlak le, de AMX 12t-vel egy egész FV215b-t kellett kétszer felgyújtanom ahhoz, hogy meglegyen az ász (csak az volt 2200 dmg), neked meg 59-16-ra 2000 dmg 6-7esekbe és máris 1100 xp és ász? Más a szorzója a két tanknak, de ennyire? :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35311) nyunyu válasza #65537792 (#35299) üzenetére


nyunyu
félisten

Miért nem tudom torrentel leszedni a WOT-ot?

2 napja meg mukodott.

Eredetileg IE11-gyel alltam neki letolteni a full klienst, jobb klikk, save as, d:
Erre amilyen hulye, nekiallt tolteni a c:\temp-be, aztan ahogy betelt a c:, ugy csinalt, mintha letoltotte volna az egeszet, aztan hasznalhatatlan lett a ~5GB-s zip fajl.

Eshettem neki utorrenttel, az legalabb egybol oda tolti, ahol a download mappaja van...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35312) dfsz34 válasza Cseri0058 (#35308) üzenetére


dfsz34
őstag

Melyik ágyút használod rajta?

Ezzel könnyebb viszonylag az ászt mexerzni, bezzeg a chaffe 2e prémes xp-re még mindig csak első osztályt ad és nem tudom még mindig eladni.

Egyébként én azon lepődtem meg, hogy a T71-re milyen könnyű volt ászt szerezni, pedig amilyen népszerű azt vártam volna, hogy egy maus-t kell kilőjek full hp-ról, ha ászt akarok de 1746 prémes xp elég volt.

[ Szerkesztve ]

(#35313) V.Dave


V.Dave
senior tag

működik nálatok a teszt szerver?

Xiaomi mi 8 6/128

(#35314) Drenadar válasza Bad Pritt (#35310) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem ott keresendő a válasz hogy az amx 12t-t többen szeretik, sokan mentek velük igazán jó köröket :)

(#35315) Chris0321 válasza V.Dave (#35313) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam sem működött pár órával ezelőtt.

(#35316) Remus389


Remus389
veterán

na ez nem volt rossz:[link]

:)

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35317) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt a mocskos RNG-ét. M103-al vagyok és először arannyal nem sebeztem a T34-t hátulról ! Utána szemből szintén arannyal (mert az maradt bent és elfelejtettem átváltani) "did not penetrate" üzenetet kaptam az ellenfél M12 artyjáról. Nem lánc volt, nem pattant, hanem egyszerűen nem ütőtte át az artyt az arany lőszer.Csapattársak is azt mondták, hogy ez lehetetlen és amikor mondtam neki, hogy persze ez arany lőszer volt, akkor azt mondták, hogy ilyen nincs. Utána persze az arty kilőtt.

Ez mégis hogy a büdös francba lehetséges? Egy artyról? Nem T95 volt szemből, hanem egy papír arty és arannyal lőttem.

Nekem ez az egyik legnagyobb gondom ezzel az RNG eltérítéssel, hogy még csak véletlenül sem tűnik véletlennek, hanem valamelyik irányba húz mocskosul.

Az egész csata alatt ez volt. T25/2, közvetlen közelről, szintén nem sebzett, t34 oldalról normál lőszer, nem sebez. Ezek után váltottam aranyra, de még ott is csak minden második sebzett és rengeteg volt a mellé szálló lövés.

Egy szerencsém volt, hogy az ellenfél annyira hülye volt, hogy nem tudta, hol kell lőni az m103-t. Hárman ! lőttek egyszerre 100-150m-ről, amx 50 100, t34 és t25/2 és 6k potenciális sebzés mellett csak egyszer találtak el. Saját artynk meg egy hasznavehetetlen hulladék, semmit nem segített.

A fájdalomtapasz, hogy lehoztuk végül a meccset, de ennyire pofátlanul ritkán látni rng eltérítést.

(#35318) Cseri0058 válasza Bad Pritt (#35310) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem én adom az ászt. valószínű azért mert ezzel kevesebb ember játszik így alacsonyabban xp-ért meglehet szerezni az ászt.

(#35312) dfsz34

még csak az alap van kifejlesztve, de valószínű ez marad végig rajta mivel ennek a legnagyobb az átütése.

(#35309) Angel1981

Köszi! :)

Más:
Hát ez a jagdtiger is egy kib*szott op tank. Ha megtanul vele játszani az ember szinte legyőzhetetlen! :D :C

(#35319) #35692544 válasza dfsz34 (#35317) üzenetére


#35692544
törölt tag

Na végre valaki rátapintotta játék legnagyobb hibájára mert a randomfaktor az és nem az mm desorolás

(#35320) sith7 válasza dfsz34 (#35317) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem lánc volt, nem pattant, hanem egyszerűen nem ütőtte át az artyt az arany lőszer

Munkatársam T30 - cal egy AMX 13 75 - ről pattant le, oldalról, kb. 80 méterről ... hát ő is eltátotta a száját.

(#35321) Petyus87 válasza Cseri0058 (#35318) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Valahogy így kell T1-el 614 sebzést leosztani egy tier 8-as WZ-132-nek :P
A videó minősége és milyensége, olyan amilyen, a lényeg látszik, aki nem akarja az elejét kivárni az 3:50 körül találja a momentumot. Ilyen egy évben van egyszer, úgyhogy azért töltöttem fel :))

(#35322) KisApám


KisApám
addikt

Aki most egy kis komolyzenét akar hallgatni WoT-tal körítve, annak MOST ajánlom ezt az oldalt:

Embryonic Journey
(nagyon agresszívan játszik most, más néven, E25-el (Vaeringr)).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35323) Stigma.HC válasza sith7 (#35320) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Az lófütty :N

Mikor a kis T1 cunningham-el voltam és a T69 gold ammoja pattant az oldalamról alig 50-60 méterről :D 7/42
Következő már átvitt, de vicces volt :DDD
Szerintem még linkeltem is az off topicban

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#35324) sith7 válasza Cseri0058 (#35307) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon szép kör volt, grat !

Az ellenfél IS7 - ese agyon szeretett volna lapítani ? :D

Stigma.HC
Na, az se gyenge :DD

[ Szerkesztve ]

(#35325) Drenadar válasza Petyus87 (#35321) üzenetére


Drenadar
veterán

te még mindig ablakban futtatva játszol? miért nem teljes képernyőn? ezt sose fogom megérteni... de legalább a videóról levághattad volna a windows tálcát...

(#35326) Petyus87 válasza Drenadar (#35325) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Na beléd meg mi ütött? D szindrómád van? :(

(#35327) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mai két kiemelkedő csatám.
1... :)

2.
replay

(#35328) nihill válasza KisApám (#35322) üzenetére


nihill
őstag

most ment egy 5200 dmg-s kört vele :Y

(#35329) KisApám válasza nihill (#35328) üzenetére


KisApám
addikt

"Kicsit" gyakorlott játékos. És eléggé agresszív... az az E-25 ördögfióka nem rossz. ;]
Én a család miatt örülök, ha átlagban 15-20 (!!!) meccset tudok játszani, Naponta... :O
Sajna meg is látszik az Effin... bemelegedni sem lehet rendesen ennyi meccstől.

Most neki az 5000-es után "csak" egy 4000-esre futotta. :P

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35330) Simulacrum válasza dfsz34 (#35312) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én most IS-4-el vacakolok. 1160-ra már megadná, most mentem vele egy 1120-as kört. Hihetetlen nehéz vele a mostani T10-ek között. Lassú és persze minden belövi, nem élvezet vele a játék sajnos.

(#35331) bullseye válasza KisApám (#35322) üzenetére


bullseye
addikt

Volt olyan, hogy nem volt überagresszív? :)

Mondjuk azt nem értem miért van egy fél tucat külön fiókja.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#35332) bullseye válasza bullseye (#35331) üzenetére


bullseye
addikt

Az nem emberi, amit most művelt éppen Northwesten. (szegény Black prince... folyton trackelte oldalról, úgy, hogy a tornya takarásban volt). És olyan kapáslövései vannak, hogy vagy SerB tekerte fel neki személyesen az RNG-t, vagy egy humán aimbot a srác.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#35333) Antonius1978 válasza Sixkiller6 (#35281) üzenetére


Antonius1978
addikt

En jelentkezem par kor erejeig.En mar tulleptem az 1000et, de a nyeresi aranyom vele csak 47%.
A nevem a jatekban is ez.

(#35334) joergie


joergie
őstag

Victory!
Battle: Northwest 2013. 12. 19. 21:20:36
Vehicle: Bishop
Experience received: 1 908
Credits received: 57 288
Battle Achievements: Confederate, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

wiiii, 3k dmg tier7ben :D első 2-3 körben nem jött le mit kéne vele csinálni, 500m-es lőtávval. de aztán leesett. valahol középen kell keresni egy jó pozíciót . és még a legénység sincs 100as.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#35335) munnergep


munnergep
senior tag

Ma ráértem egy kicsit, úgyhogy 60 meccsből sikerült is 19% wr-t produkálni.
Viszont kurvajó meccsek voltak, tele ilyennel, nem rekord, meg über sebézés, meg stb, a kép sajna nem adja vissza, hogy élvezetesek. Átvágni az ellent a palánkon, stb.
Néha, nagyon jól lehet pörögni és élvezni ezt az 1 bites random generátort.

basszus nem is ezt a képet akartam, hanem egy 7.5k sebzésest, szintén buktát. Na majd feltolom a replayt.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#35336) Simulacrum válasza munnergep (#35335) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A T-54 nekem is örök szerelem.

Meg tudnád adni azt a modot, ami a tankképek tierje alá kirakja, hogy milyen szintet teljesítettél a tankkal? (1-es, 2-es, 3-as, ász)

[ Szerkesztve ]

(#35337) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Most játszottam egy random csatát, 14-14 tier8 heavy mindkét oldalt + 1-1 valamilyen arty. Volt ám csiki-csuki, ez így td-k nélkül nagyon izgalmas volt. Sajnos buktuk de így is fejedelmi volt, senki nem kempelt csak ment, került, támadott.

“ nem kell mindig nyerni “

(#35338) munnergep válasza Simulacrum (#35336) üzenetére


munnergep
senior tag

Fogalmam sincs melyik az a mod :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#35339) TESCO-Zsömle válasza Simulacrum (#35336) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem megvan. Aslain féle XVM modpackjában benne van, csak ki kell választani.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35340) vJokka


vJokka
aktív tag

Ahogy mostanában megy a játék, nem számítottam rá, hogy sikerül lehozni:

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#35341) csapee válasza vJokka (#35340) üzenetére


csapee
senior tag

Még jó hogy nem kell vele weakspotot keresgélni ;]

Csapee

(#35342) skopy


skopy
tag

Mindenkinek Boldog Karácsonyt

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#35343) olcsii válasza skopy (#35342) üzenetére


olcsii
aktív tag

én hülye már kerestem a like gombot:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#35344) sith7


sith7
nagyúr

Nos, akkor a mostani hétvégén dupla XP minden csata .... milyen jó lesz ez az IS6 eventnek ... aha, persze

Dupla XP - t megkapod, de csak a nyertes csata dupla XP - je számítódik bele a 100k - ba :U

Most mentem a Type 58 - cal, egy 1178 xp vesztes csatát, és csak 589 - et adott hozzá ...
Előtte M6, 1088 xp, vesztes kör, csak az 544 - et adta hozzá

Pedig azt hittem most hétvégén meg tudom kicsit tolni :O

(#35345) Angel1981 válasza KisApám (#35322) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor ezért nem találtam már egy ideje EJ néven!
Az E-25 nekem is megvan, irány tanulni! ;)

(#35346) Szepi1979 válasza vJokka (#35340) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az ellen nem volt a helyzet magaslatán, te meg szépen támadó szellemben játszottál, pedig ez a pálya nem annyira td barát. Jó ez a Nashorn.

“ nem kell mindig nyerni “

(#35347) dfsz34 válasza sith7 (#35344) üzenetére


dfsz34
őstag

Rossz hírem van, a győztes csatákat sem számítja bele, a legelső duplázót kivéve.

Én is azt hittem, hogy felgyorsul az xp gyűjtögetés, de ami dob rajta majd egy kicsit az x5 akció lesz.

(#35348) jano_77 válasza szbalogh (#35272) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyik haverom egy ilyen 7 vs 7 csatában T1 Cunci-vl ölt meg egy Ferdit. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35349) [HUN]Dani válasza dfsz34 (#35347) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Jó lesz az x5 az tuti, csak sajnos az olyan köröket szoktam elbaltázni. :D

magyarsrac

(#35350) dfsz34 válasza [HUN]Dani (#35349) üzenetére


dfsz34
őstag

Na igen, az előfordul nálam is, hogy az x5 csatában kilőnek hamar. Előtte meg megyek egy durva kört csak hát vereség :)

Kifogytam a garázshelyekből és azt hittem, hogy ma megcsinálom a 100k xp-t a szovjet ágon a duplákkal és akkor fel tudom szabadítani a helyet, de sajna nem így gondolta a wg, mert csak szimplán számítanak a csaták, az első győzelmet kivéve. Ez most gond lesz, a német meg az angol küldetéssel még alig haladtam és nem tudok venni német vasat.

Úgy látszik mégis költenem kell a játékra egy kis pénzmagot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.