Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36251) dorka16


dorka16
aktív tag

Én vagyok balszerencsés vagy a T26E4-et tényleg nem lehet a tornyán sebezni? 2 csata, 3 lövésem 50m-ről egyenesen a torony közepébe, átüt és csak critical hit semmi hp sebzés. :F

(#36252) myckey válasza dorka16 (#36251) üzenetére


myckey
veterán

tetején lézerágyú
lövöd,sebződik
ő meg csak pislog ha hulldownban vereti

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36253) Drenadar válasza dorka16 (#36251) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi de te mit értesz azalatt hogy a torony közepébe? és nem sebzed?
meg nem szól a történeted arról hogy oké, de mivel lövöd? halálcsillaggal? :D

több ezer csata alatt rá kellett volna jönnöd, hogy a tornyokat egy bizonyos tier felett már arra építették, hogy bírja az ütéseket, főleg az amcsi tornyok, pl t32... annak is a közepét szoktad lőni?

bocsi nem bántani akarlak, lehet csak rosszul fejezted ki magad? :F

(#36254) dorka16 válasza Drenadar (#36253) üzenetére


dorka16
aktív tag

Obj.704 BL10. 286-os átütés. Mondjuk 50m-ről ágyú mellett szépen meglövöm critical hit, oldalt áll nekem szépen tornyon lövöm critical hit. Másik csatában szembe áll velem meglövöm critical hit. 3 lövés 46 hp sebzés. :F
Szóval nem arról van szó, hogy lepattan a lövés csak nem okoz dmg-t. A T26E4 szaros 100mm-es tornya miért fog 286 pen lövést szemből?
Hihető, hogy van róla replay!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#36255) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Mennyi kell a t49 ászhoz? Erre nem lett meg pedig számítottam rá:


Először szörnyen utáltam, mindent kifejlesztettem csak a legnagyobb löveget nem, az alappal verettem. Amióta megvan a top löveg nagyon kezes kis jószág lett. Kár hogy semmit nem bír ki. Úgy néz ki 3 nap alatt meglesz a hellcat free felhasználás nélkül. Remélem tetszeni fog mert ellenfélként elsődleges célpontom.

Szerk: Jah most nézem kis tiereket sebeztem, meg spot se volt...

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#36256) TESCO-Zsömle válasza Szepi1979 (#36255) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha egyel többet vagy kevesebbet ölsz, akkor meglett volna. (Top Gun/Szárnysegéd)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36257) Szepi1979 válasza TESCO-Zsömle (#36256) üzenetére


Szepi1979
senior tag

:DD aaaz igen! A kevesebb néha több? :)

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#36258) dorka16


dorka16
aktív tag

Hopp az egyiket megtaláltam. 11:30-nál kezdődik a tréfa. [link] Két toronylövés egy testlövés és csak az ütközés okozott neki hp veszteséget.
Utána volt egy vesztes csatám ott tökéletesen oldalt állt nekem és úgy lőttem a torony közepébe. Critical hit 0 dmg. Elő kellett bújnom és oldalba lőnöm, hogy kipurcanjon. Szintén obj.704 BL10.

[ Szerkesztve ]

(#36259) Iron Funeral válasza dorka16 (#36258) üzenetére


Iron Funeral
őstag

SP lövegpajzsa, ahol meglőtted 300-500mm vastag effektív. Lőj kupolát rajta, vagy közvetlen a torony alatt a teknőt is lőheted (~180pen. elég az utóbbihoz).

Az ágyú melletti rész pl 114+102+88mm vastag de persze beleszámít a szög is, hogy honnan lövöd.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36260) nyunyu válasza Szepi1979 (#36255) üzenetére


nyunyu
félisten

Mennyi kell a t49 ászhoz?

Eggyel tobb fragra megadta volna.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36261) Kean_Sorbo válasza dorka16 (#36258) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ahogyan r1E3S3E7T is írja oda 304 pen kell, az UFG-nél pedig 279 (onnan le is pattantál).

Azért arra kíváncsi lennék, ha JPz gold-dal telibe vágnám mi lenne a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36262) nyunyu válasza joergie (#36249) üzenetére


nyunyu
félisten

Vitiris 8.10-es cuccai

Golddetector pakkban van damagepanel+scrollozos chat is.

a spotrange-en belül eső tankok hp-jának követése a nevük mellett

Ezt passzolom, viszont az tudom, hogy ez osszeveszik az XVMmel.
Vagy XVM fele mindenfele stat info a playerekrol, vagy ez.

Meg ha jol emlekszem, az XVM minimapja sem mukodik rendesen, ha fel van teve ez a mod.

illetve a leadott dmg-ek adatai felül balközépen.

Mini XVM? Rendes XVM?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36263) #43783936


#43783936
törölt tag

Vajon neki van élete is a woton kívül? :F

(#36264) #43783936


#43783936
törölt tag

Jó időben, jó helyen, a nem megfelelő csapattal. :))

[ Szerkesztve ]

(#36265) Midway


Midway
senior tag

Hogy lehet eladni ezt a xar otsu tankot?

(#36266) #43783936 válasza Midway (#36265) üzenetére


#43783936
törölt tag

Úgy mint a többi más tankot.
Jobklikk és elad kiválaszt.

Bent áll már az angol potyacsoda is a garázsban. :)

(#36267) Midway válasza #43783936 (#36266) üzenetére


Midway
senior tag

Tényleg.

Remek ez a vic(c) tank. :D

(#36268) Scheff válasza scyllarus (#36170) üzenetére


Scheff
tag

2600 effi értékkel 10-20 játékos rendelkezik a szerveren. Ha nem hátráltatod, akkor lehozza neked a csatát, de gondolom ahelyett, hogy hagynád neki, te inkább mögé mész, kitolod, majd beírod hogy fuck you. Te erkölcs bajnoka. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36269) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Bármelyik alacsonytierű japán megéri a megvételét?

(#36270) dfsz34 válasza Simulacrum (#36269) üzenetére


dfsz34
őstag

A tier 4-es a top ágyúval jó és azzal hamar össze lehet szedni az ikszpét.

(#36271) virkir válasza Scheff (#36268) üzenetére


virkir
veterán

A fent leírt esetben anyukáját hozza le a hegyről ne a csatát az olyan köcsög statpadder.
Mert nem attól unikum egy játékos, hogy maga alá rendelve próbál érvényesülni hanem tud értelmesen kommunikálni, összedolgozni a csapattal esetleg normális hangnemben irányítani amire van esély, hogy meg is fogadja a csapat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36272) virkir válasza virkir (#36271) üzenetére


virkir
veterán

khm... kissé reggel van a vér meg még mindig pocak táján dolgozik
helyesen:
Mert nem attól unikum egy játékos, hogy maga alá rendelve próbál érvényesülni hanem attól, hogy tud értelmesen kommunikálni,...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36273) dfsz34 válasza virkir (#36272) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ilyen unikum játékos szinte biztosan nem fog előre menni harcolni, főleg ha egyedül jött és nem szakaszban.

Tudja, hol vannak a leshelyek és onnan csipeget. A csata vége felé, amikor ritkult a mezőny akkor meg levadássza az ellenfeleket.

Még a legnagyobb unikum játékost is szétszedik közelharcban, ha 3-4 noob támadja egyszerre, ami simán előfordulhat, mert a csata elején hordákban nyomulnak. Ha beléjük fut valaki, akkor nem sok esélye van. Kiugrani és lőni? Miközben 3-4 ágyú csöve mered rá? Illetve mindig van öngyilkos hajlamú a noobok között és rányomul az emberre és a jön a többi is. Csak nagy szerencsével élhető túl, még a legjobbak számára is.

Egy unikumtól ne várd, hogy oda menjen közelharcolni a csata elején, nagyon ritkán csinálják csak.

[ Szerkesztve ]

(#36274) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Tegnap sikerült játszanom az új pályán,a hidden villige-en. Gyönyörű meg minden, de kicsit kiborított, hogy sz@rrá akadt a gépemen,(beesett néha 20fps alá is a cucc)pedig azért egy R9 270-en nem kéne.

Mondjuk az is igaz,hogy a vga kb 40-50%-on muzsikált mert procilimitem volt végig....elég érdekes,nem értem miért :U

(#36275) Iratus bug válasza dfsz34 (#36273) üzenetére


Iratus bug
tag

Nagyon jól definiáltad, én is úgy látom, hogy camper seggfejek. Ha kitolnak akkor ne várja, hogy nem kapja vissza... ha utána lövöldözni kezd akkor megy a replay a supportra.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#36276) Remus389 válasza Simulacrum (#36269) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudom, én nem kezdek bele, viszont megtartom ezt a tier 1-es tankot, legalább addig míg lesz ez a x5 akció, hadd fejlődjön az a két japo, ki tudja még jól jöhet

az orosz arty ágat is tegnap fejeztem be, 352 csata kellett az obival, de mindig csak leduplaztam, hosszú odusszeia volt

de azt is megtartom a x5 akció erejéig, hadd fejlodjenek a ruszkik még, lehet jól jön

prémium +x5 akció +egy jól sikerült csata rengeteg xp-t hoz, nekem pantherrel egyszer 12000-et

szóval szerintem most nem érdemes eladni tankot(ha lépünk vele tovább persze ), be kell ikszelni a legénység fejlődését hadd fejlodjenek

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#36277) Scheff válasza virkir (#36272) üzenetére


Scheff
tag

Egy-két millió játékosra jut 1 olyan, akinek 2600 effi értéke van. Ha veled van, akkor örülhetsz, mert a csapat esélyét a győzelemre pozitív irányba befolyásolja, ezért ha egy mód van rá, akkor ne hátráltasd. Az, hogy kitolod a fedezék mögül szerintem erősen hátráltatja még a 2600 effis játékost is.

Amit pedig leírtál, az maximum a te szubjektív véleményed az unikum játékosokról. Nézd meg ezt a visszajátszást, konstaláld a tényt, miszerint ez egy kb. 2000 effi játékos műve. Ha ez megvan, akkor hidd el nekem, hogy egy 2600 effi játékos és egy 2000 effi játékos között pont akkora különbség van, mint egy 1100 effi játékos és egy 1800 effi játékos között. Mogyesz75 (1000 effi) és a 2600 effi játékos között pedig nevetségesen nagy a szakadék. Olyannyira, hogy cipi75 legjobb eredményeit a 2600 effis átlagosan, minden csatájában hozza. :))

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36278) odrif


odrif
MODERÁTOR

Besz@rok hogy B-C 25t-vel rohangál a kölök, persze semmit sem tesz hozzá: [link]

20 éve a Prohardveren

(#36279) Bingisz válasza Iron Funeral (#36259) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez a kép már az új tank inspectorból van?

Ha igen, akkor mesélnél róla kicsit? (Főleg, hogy miket tud)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36280) emre válasza Scheff (#36277) üzenetére


emre
veterán

egyszer neked is összejöhet ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36281) #43783936 válasza Scheff (#36277) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pontosítanék, még jóval ezer alatti effim van.

Elismerem hogy noob vagyok, de az viszont őt jellemzi, hogy annyit nem volt képes beírni hogy húzzak el arról a helyről. :W

Belefutottam már olyanba, hogy a játékos beírta, hogy ha hallgatunk rá, akkor 1-2 tank veszteséggel lehozzuk Sand rivert védelemben.
Igaza lett. Két tankot vesztettünk leszámítva azt a három nyomit, aki megrohamozta az ellent.
Jobbra beálltott 2 td-t és két medet szigarúan csak védekezni, a csapat többi részével pedig a bal oldalról visszatámadott amikor megtört az ellen rohama a védelmen..
6-7 perc alatt lezavartuk az egészet.

Az ilyeneket tisztelem, mert a csapattal is foglalkoznak. :R
Mellesleg aki értelmes, az tud tőlük menet közben tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#36282) Scheff válasza emre (#36280) üzenetére


Scheff
tag

Néha összejön.

A végére kifogytam az AP lőszerből, ezért el kellett lőnöm pár APCR lőszert is. A végjáték egyébként érdekes. Nem az RNG része, hanem a KV-1S megmozdulása. Azt bizonyítja, hogy a játékosok fejlődnek és gondolkoznak. (Előbb-utóbb.)

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36283) #95904256 válasza Szepi1979 (#36255) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nekem a T49-re 1189 (1773) XP-re adta meg.

Ez a Light VIC rosszabb, mint a T7 Car. Egy az egyben a T7 a jobb páncélzat miatt simán lenyomja. Még szerencse, hogy most mindenki VICcel... :)) Egyébként funny cucc. T18-at csak hátulról...

(#36284) AT1S


AT1S
tag

Sziasztok,

Valaki megtudná mondani, hogy mi annak a modnak a neve (vagy melyiknek a része), ami eltünteti zoomnál a célkereszt körüli fekete sávot (jelenleg a J1Mb0 féle van)? - illetve érdekelne még az amelyik a damage panel mellett kiírja a bekapott sebzéseket és, és a lőszer típusát!
A 8.9-ben egybe packba szedtem le mindent és abban benne volt, de sajnos a nevüket nem tudom.
Köszi!

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#36285) Ebit válasza Scheff (#36277) üzenetére


Ebit
addikt

legjobb eredményeit a 2600 effis átlagosan, minden csatájában hozza.
jól hangzik, de ezeket az értékeket, jellemzően, nem egyedül érték el, mások, is irták ,nagyon sokszor előfordul, hogy" unicum" játékos potyázik.

(#36286) virkir válasza Scheff (#36277) üzenetére


virkir
veterán

Sejtettem ki van a friss reg alatt.
No akkor sorba.
Az ominózus esetben ugye T71vsTD a felállás. Azt ugye te sem akarod megmagyarázni, hogy a T71-el játszó unikumnak feltétlenül TD pozícióból kell és tudja lehozni a kört?
Hamegmár egy TD elfoglalt egy neki legjobban megfelelő helyet senki ne akarja "erőből" irányítani. Esetleg meg lehet próbálni normálisan megszólítva, "tanácsot" adva jobb helyzetbe irányítani. Ha sikerül az jó mindenkinek ha nem akkor így járt a kedves unikum, oldja meg ahogy tudja de az nem megoldás, hogy szétlövi a csapattársat. Ettől nem unikum hanem egy büdös gyökér, ha hozza a kört ha nem.
Néztem tőled jópár visszajátszást és az esetek igen nagy részében te is a leírtak szerint játszol sőt magamnál tapasztalom, hogy sokkal eredményesebb a napom amikor először hagyom kibontakozni a paradicsom/padlizsán team-et és csak alkalmazkodva játszok. Ez van. Ezen nincs mit szépíteni mert random nem igazán lehet számítani csapatmunkára.
A 2k meg 2,6k között szvsz csak annyi a különbség ki mennyit megy szakaszba illetve milyen tankokkal, esetleg bőszen váltja a gold-ot xp-re.
Nézd csak meg a garázsodat. Van-e benne shit kategória 200+ körrel? Ugye, hogy nincs csak az opé-kat gyűjtöd te is meg ami fekszik a stílusodnak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36287) Bingisz válasza AT1S (#36284) üzenetére


Bingisz
addikt

Scope shadow removerre keress rá.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36288) diegho válasza virkir (#36272) üzenetére


diegho
nagyúr

Kérdezd meg stieger-t mit csinált tegnap az 1500wn-es magyar csapattársunk. Kommunikáljon vele a drága jó anyukája értelmesen. Beáll mögém, blokkol, vissza akarok menni és kilő. Ezerötszázwnel!!!!

(#36289) Chris0321 válasza diegho (#36288) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a bunkóság nem wn függő. Nekem csak 1100 a wn6-om mégis igyekszem senkit nem blokkolni, nem lövök bele senkibe szándékosan csak legvégső esetben. Eddig több mint 17.000 csatát mentem, van bőven tapasztalatom a játékosállományról.

(#36290) Scheff válasza virkir (#36286) üzenetére


Scheff
tag

Csak egyet mondok: amíg valaki kitolja a csapattársát az ellenség elé, annak nincs joga szidni a másik felet, hogy egy gyökér. Itt pedig ez történik. Nincs ezen mit szépíteni. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#36291) sith7 válasza Chris0321 (#36289) üzenetére


sith7
nagyúr

E75 csiki - csukizik egy szikla mellett, mellé állok, amikor visszagurul lövök, én gurulok vissza, ő lő, ez 2x ment, aztán 3. -ra nem tudtam hátramenni, a drága beállt mögém, mivel szemből is feltűnt egy E75, de szerencsémre csak láncolni tudott, miután kilőttük őket, írta, hogy kövessem ... mivel karácsony van, nem írom le, mit mondtam neki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36292) dfsz34 válasza virkir (#36286) üzenetére


dfsz34
őstag

Most nem játszom egy ideje a T71-el az akció miatt, de azzal naponta többször is előfordult, hogy kinyomtak a bokorból. Utána a válaszcsapásom attól függ, hogy éppen milyen kedvem van. Vagy aljas módon mellé megyek és megvárom, hogy ellenség legyen látótávban és eleresztem a sorozatot, ami által a bokor eltűnik és őt spotolják én meg lelépek, aztán lesz vele ami lesz. Volt már, hogy beleeresztem párat de van, hogy egyszerűen csak elmegyek.

Spotolni gyakorlatilag felesleges, mert még tier10-ben is annyi a moron, hogy nem bírják a mozgó ellenfelet meglőni és én meg feleslegesen kockáztatok. Ha látom, hogy van pár ügyes csapattárs és jól is helyezkednek, akkor esetleg, mert tőlük számítok spot dmg-re.

A T71-el is inkább sunyi sniper scout keveréket érdemes játszani, szvsz, de ezek szerint a jobb játékosok is hasonlóan gondolják, ahogy leírtad.

Stattól függetlenül paraszt dolog kinyomni a bokorból bárkit is. Ha úgy érzem, hogy nagyon béna az illető, akkor chat-ben megpróbálom, de ha nem adja a helyet, akkor megyek máshova.

Egyébként írják a sunyi lapító TD-ket, pedig ha megnézi az ember, akkor bárki lapíthat egy bokor mögött. Top nehéz tank, medek (ezek nagyon gyakran), könnyű tankok. Egyszerűen nem igaz, hogy csak és kizárólag a TD-k lapítanak egy bokor mögött. Ráadásul sok TD-t nem is lehet a klasszikus mesterlövész szerepben használni, a rossz ágyú kitéríthetőség vagy pontatlan ágyú miatt vagy egyszerűen nincs értelme, mert más szerepben sokkal jobban helyt áll (hellcat, t49 tipikusan).

(#36293) dorka16 válasza dfsz34 (#36292) üzenetére


dorka16
aktív tag

Hú tényleg ma még nem biztattam senkit TK-ra. Szóval tegnap malinovka ütközetben 7-8 ember felment a dombra én ISU152-vel elmentem balra 3 másik társammal (2 light tank meg egy med). Elértünk a partra én beálltam a sövénybe és buzdítottam a többieket, hogy menjenek spottolni. A két könnyű tank ment is vidáman.
Jött is szembe velük egy med. akit kilőttem egy lövéssel. Megjelenik 2 hevy meg egy könnyű tank. Rálövök az egyik hevyre de pont a lövés pillanatában valaki meglök és mellé megy. Célzok újra, megint szétugrik a célzókör. Kizoommolok látom, hogy a med tank lökdös hátulról. Kitoltatok a sövényből ő meg jön utánam. 1 lövés majd még egy és többet nem jött utánam. Csipesz76 nevezetű úriember volt: [link]

(#36294) #43783936


#43783936
törölt tag

Tízezer csata és száznegyvenvalahány vas kifejlesztése után megvettem az első 10-es vasam.
Az angol TD-t. Fíínom... :))
Na ezzel próbáljon meg kitolni valaki..
Olyat kap tőlem hogy összereportolja magát. ;]

(#36295) dorka16


dorka16
aktív tag

Milyen küldetésért kaptam Light Mk. VIC-et? :F

Mogyesz75: Meg van a 183mm-es? Irigyellek. :O

[ Szerkesztve ]

(#36296) [HUN]Dani válasza dorka16 (#36295) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

[link]

magyarsrac

(#36297) myckey válasza dorka16 (#36295) üzenetére


myckey
veterán

Karácsonyért ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36298) munnergep


munnergep
senior tag

2 hónap után végre mint ha én játszanék ismét.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#36299) dorka16 válasza [HUN]Dani (#36296) üzenetére


dorka16
aktív tag

Köszi. Eladva.

(#36300) #43783936 válasza dorka16 (#36295) üzenetére


#43783936
törölt tag

A gatyám is ráment, még így akciósan is. :)
Már csak 9 millát kell összefarmolnom, mert még négy nyolcas és hetes vasat kellene megvennem akciósan, az apróneműről nem is beszélve.

A brit prémtank a karácsonyi ajándék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.