Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#35701) Simulacrum válasza Drenadar (#35698) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Fenn voltunk a himmelsdorfi hegyen, ott veszélyes átmenni, nem lehet tudni ki nincs felspotolva és ki lehet mögöttem.
Amúgy ettől függetlenül ez egy kulcs taktika, ami rengeteg esetben működik és célravezető. Én a biztos miatt mindig írom a chetben, hogy egyszerre indulás és lenyomjuk őket, mert magad elindulni teljes öngyilkosság. Arra kell figyelni, hogy biztos legyen, hogy nincs bújó TD valahol hátul.

(#35702) KisApám válasza Drenadar (#35698) üzenetére


KisApám
addikt

Mostanság nekem is, mint jó párszor 1-2 Tierrel kisebb tanknak kellett előremásznia, kiszaladnia csalinak, mert általában 3 tank lőtt 1-et közelről fedezékből, és nem azt csinálták, amit Te írtál.
Szóval kiszaladtam, rám lőtt 1-2 alkalommal (AMX 50 100 találta el az orosz IS-emet), majd kilőttem én... a többiek utána persze már szaladtak kifelé a fedezékből... :(((
És sajna nem ritka az ilyen.
Bár fordított eset is előfordult, felőlem ez igencsak szerencsés, mert lehet őket sorban csipkedni :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35703) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok !

Most fedeztem fel az Updates mappát ami már 8,5 giga ez törölhető amúgy ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#35704) mika117 válasza mika117 (#35403) üzenetére


mika117
csendes tag

vélemény?

erről

[ Szerkesztve ]

R.I.P. Paul Walker :'(

(#35705) Drenadar válasza jozefgucci1 (#35703) üzenetére


Drenadar
veterán

törölhető nyugodtan

(#35706) fradi81 válasza nyunyu (#35675) üzenetére


fradi81
veterán

használtam a keresőt az elmúlt hónapokban meg nem játszottam :) Valszeg az egyik célkereszt mod-ban van a wothungary-n.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#35707) sith7 válasza mika117 (#35704) üzenetére


sith7
nagyúr

gj

(#35708) Departed válasza #43783936 (#35690) üzenetére


Departed
őstag

Én a Wolverine-t tartottam meg a kettő közül, jobb szeretem ha azért bír is a TDm egy pár pofont :)
Aki meg szereti a light-okat - én nem - annak mehet a T49, ami egy light tier-jéhez képest brutális löveggel. :K

(#35709) #43783936 válasza Departed (#35708) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem azért volt praktikus, mert mindkét td vonalat hajtom.
Így hamarabb megvannak az ágyúk. :)

(#35710) Rico33 válasza Drenadar (#35698) üzenetére


Rico33
aktív tag

Tök fura, hogy ilyenbe kell belekötni, azokután hogy az első mondatod kis betűvel kezded, a másodikat naggyal. :D

Kedves sith7: ezért kár volt koptatnod a billentyűt.

[ Szerkesztve ]

(#35711) #43783936


#43783936
törölt tag

Robog a noobhenger! :DD

Erlenberg védelem T5-6 os tankok.
Beírja az egyik csapattárs hogy wxm szerint 27% az esélyünk. :Y
Taktika: Egyenesen előre padlógázzal erdőn és mezőn!
A csata első percének végén már a vár mögött mészároljuk az esélyes ellent.
3 perccel a csata kezdete után az utolsó hősies támadót is sikerült csővégre kapni a hajtóvadászatot tartó csapatnak.
Jellemző. hogy még az arty is rohamozott. ;]

(#35712) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ha kv1-ből is-be rakom a legénységet van rá valami bünti?

(#35713) #43783936 válasza KISDUCK (#35712) üzenetére


#43783936
törölt tag

A szokásos átképzős játékot kell eljátszani...

(#35714) sith7 válasza Rico33 (#35710) üzenetére


sith7
nagyúr

Kedves Rico33, 645,547,254 - szer ki lett már tárgyalva, hogy vannak jó napok, vannak rossz napok, de erről a WG nem tehet, hanem a játékban szereplő 29 ember teszi hozzá a többit, a te teljesítményedhez.

(#35715) Rico33 válasza sith7 (#35714) üzenetére


Rico33
aktív tag

Való igaz, nem hangsúlyoztam ki az időirtervallumot, amíg felgyülemlett bennem a történet és ide bukott ki; kb 2 hét eseményei, a mai nap tetőzte.És persze a WG nem tehet a laggoló szerverről, a szar MM-ről és a többi aljasságáról.Javasolnám hogy olvasd át mégegyszer amit írtam..vagy ne, konkrétan nem is érdekel.

(#35716) csapee


csapee
senior tag

Az eddigi legtöbb benyelt sebzésem:

Csapee

(#35717) KISDUCK válasza #43783936 (#35713) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az oké, de még nem ültetgettem át legénységet, tehát van a kv1-be 100%os legénység plusz az 1. képesség 97% tehát ha átrakom őket mi történik?

(#35718) diegho


diegho
nagyúr

Valaki tud olyan videókat, amiken 500WN alatti játékosok játszanak? Megnézném őket, mert fel nem tudom fogni... már az 1k-t sem, na de 500... és minden csatában van belőlük legalább 10!!!

(#35719) mtade válasza KISDUCK (#35717) üzenetére


mtade
aktív tag

Ha a 20000 kredites átképzést választod / fő, az alapképesség 90 százalék lesz, a skill marad.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#35720) #43783936 válasza diegho (#35718) üzenetére


#43783936
törölt tag

600-as napi effi alatti nem érdekel? :D
Azzal tudok szolgálni, csak a mai napról nyolcvannal.
Egy katasztrófa amit művelek, de muszály kihasználni ezt a dupla xp-s akciót. :W

(#35721) dfsz34 válasza Simulacrum (#35696) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért érdekelne, hogy a parancsnoki belépőn kívül mi az ahol biztonsággal meg lehet lőni egy beforgatott E75-t? Az alját lőve kb minden 3-4. lövés ha talál, a többi lepattan. Felette még nehezebb meglőni. Csak nagyon kicsi gyenge pontjai vannak. Esetleg a lövegét meg lehet próbálni kiütni, ha lehet többször is, mert akkor már nem tudja kijavítani és nehezebben fog eltalálni.

A parancsnoki belépő meg elég kis pont és csak nyugodt, békés becélzás mellett lehet eltalálni biztonsággal (ha az RNG nincs nagyon ellenemre) vagy nagyon kis távolságról esetleg még. Illetve szemben állva vele balra a cső felett van még egy gyenge pontja, de azt én soha nem tudtam meglőni.

Ha pattogok az E75-ről, akkor én nem kísérletezek tovább, arany vagy HE és pofán lövöm. Megy miatta a visítás a chatben nálam is, de pontosan az ilyen helyzetekre találták ki az arany lőszert. Ha meg tudom kerülni, vagy rosszul forgat be, akkor nem pazarlom az aranyat természetesen.

Kíváncsi lennék te mit csináltál volna a Conqueror helyében? Lövöd a parancsnoki belépőt miközben az E75 meg adja a 490-es puszikat? Hát sok sikert hozzá, már 100m-ről is inkább lepattan, mint betalál...

Terjed a gold detektor, mert egyre többen visitoznak a chat-ben, hogy jajj a noobok őket arannyal lövik, holott el kéne fogadni, mint szerves része a játéknak. Része a stratégiának.

(#35722) .mf válasza .mf (#35691) üzenetére


.mf
veterán

3-4 órája lett egy account a kóddal beregisztrálva. Azóta nem érkezett meg a megerősítő email, az emailt és nevet már befoglalta, de még mindig nem aktív az account. Ez normális? Én még anno a bétában regeltem, már nem emlékszem, de nekem gyanús.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#35723) nyunyu


nyunyu
félisten

Ehh, megint stroboszkopot jatszik a lagmeter :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35724) csapee válasza diegho (#35718) üzenetére


csapee
senior tag

Ez a legalacsonyabb amit láttam (utolsó kettő, de azért a winrate ott van ;] ) eddig, minuszost el se tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#35725) Kean_Sorbo válasza Bad Pritt (#35688) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Azért ez sem kispályás. Álcafestés kötelező, a rövid cső meg azért kell hogy később vegyék észre. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#35726) Stigma.HC válasza csapee (#35724) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

0k játékosok, nem is számít arra az ember, hogy egyből 2000 körüli eff értékkel fognak rendelkezni.
A gondok ott vannak amikor egy 15k játékos értéke is alig haladja meg a nullát.

335!!!!

Elég friss példa, kb 5 perces.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#35727) Zolee_70 válasza diegho (#35718) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Diegho azért odaszúr mindig...nem érti az 500 WN-es játékosokat, de az is noob akinek 1000 van.
Hiába no, 2000 wn alatt nincs élet, a felett meg Diegho az Isten. Dicsőség az Úrnak!

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#35728) aknaakna válasza Stigma.HC (#35726) üzenetére


aknaakna
tag

Az ilyen BIZTOS bot.Nem tudom elképzelni hogy ha csak megy előre és megöleti magát akkor is ilyen alacsony statot kapjon...

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#35729) TESCO-Zsömle válasza aknaakna (#35728) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A mai nap olyan körök jöttek, hogy megerőltetve magamat is alig 700-as WN lett a vége, pedig jobb napokon simán 1500 fölött vagyok.

Aztán kibannoltak 24 órára, és azóta pihi van. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35730) [HUN]Dani válasza Zolee_70 (#35727) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

1000+ wn értéket aztán tényleg nehéz produkálni, főleg ennyi paradicsom között.

Neked megint nincs igazad.

magyarsrac

(#35731) diegho válasza Zolee_70 (#35727) üzenetére


diegho
nagyúr

Neked a 2000 elképzelhetetlen, nekem az 1000. Mondjuk elárulhatnád, hogy miért akarod elérni, hogy semmit ne írjak ide és leszarjam a fejeteket?! Nagyon érdekelne, mert ha megfelelő magyarázatot adsz rá jövőre egy betűt nem írok ide és boldog lehetsz a saját kis nyomorodban, bár biztos fogsz találni valaki mást, akinek majd bizonygathatod, hogy a 70-es szám a nevedben, nem feltétlenül a születési idődre utal.

(#35732) dorka16 válasza Zolee_70 (#35727) üzenetére


dorka16
aktív tag

Akkor én jó vagyok mert a last 1000 battle 2156-os WN8-at mutat. :)
Kár, hogy már nem érdekel. :(

(#35733) v!ct0y válasza dorka16 (#35732) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kezdj új accot akkor még jobb leszel.:)

(#35734) csapee válasza diegho (#35731) üzenetére


csapee
senior tag

Mindig jót szórakozok ahogy helyre teszed a dolgokat:)) Amúgy minek piszkáljátok ha igaza van, 500 effet a bokorban passzív scoutolással össze lehet hozni:(
Amúgy jó ez a kis méregzsák:

Csapee

(#35735) dorka16 válasza v!ct0y (#35733) üzenetére


dorka16
aktív tag

Be vagy rúgva? :DDD Már csak 105 000XP kell az obj.268-hoz. :)

(#35736) diegho válasza csapee (#35734) üzenetére


diegho
nagyúr

500WN kb azzal egyenlő, hogy nyomod a W-t és mész előre, lövöd amit látsz HE-vel, meg sem állsz, csak mész. Ez az 500WN, de lehet több is.

(#35737) Drenadar válasza diegho (#35736) üzenetére


Drenadar
veterán

vagy ha valaki nagyon gyorsan telibetrafál... bár akkor az még 500 sincs... nekem a garázs stat mod mondott már minuszos értéket is egy nagyon szar kör után, mikor konkrétan nem tudtam mit csinálni (csapatárs beletolt a folyóba)

(#35738) Simulacrum válasza dfsz34 (#35721) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mivel én nem használok aranyat két lehetőségem lett volna a Conqueror esetében. Az egyik, amit írsz, megpróbálom ugye akkor lőni a kupolát, mikor ő is lő, mert akkor nem himbáltatja mondjuk a tankját, vagy előbb lánc és utána kupola. Én azért gyorsabban töltök.
A másik, sokkal valószínűbb eset, hátrálva teljesen más célpont után nézek. Esetleg megvárom a társaim segítségét egy lerohanáshoz. Nem szégyen a futás. Semmi értelme olyan ellen kiállni, aki úgyis szétszed, főleg ha látom, hogy tud is bánni a tankjával.

(#35739) nemeth989 válasza diegho (#35736) üzenetére


nemeth989
senior tag

Itt van pár videó, tessék [link] és [link]. Körülbelül az amit leírtál, meg mellette anyázás.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#35740) csapee válasza diegho (#35736) üzenetére


csapee
senior tag

Itt egy tesco gazdaságos kör lőszer nem is kellett volna:)
Csak spot (5600) meg karikázás a domb oldalán egyszerű mint a faék:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#35741) diegho válasza nemeth989 (#35739) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezek 10 évesek kb, de egy felnőtt el nem képzelem, hogy ennyire buta lehet.

(#35742) nemeth989 válasza diegho (#35741) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ez igaz, de ilyenekkel van teli a játék, lefogadom a pirosak 80%-a ilyen, de az idősebbek között is van hasonló. Régen találkoztam ilyennel, még a zártban, kisebb különbséggel, hogy auto célzást használt, és legalább Ap-val lőtt.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#35743) Drenadar


Drenadar
veterán

előbb voltam egy körben, el haluf, A2-ben egy stock wz120 feltartott 3db t34-et. nem mertek kimenni elé 3-an, holott a wz 200-akat sebzett, inkább csikicsukiztak vele, persze a wz csak spottolt az artynak...

(#35744) diegho válasza nemeth989 (#35742) üzenetére


diegho
nagyúr

Az az érdekes, hogy a videóban a kisgyerek tudta, hogy hol van a lőszerrekesz pl, de mégis fogalma nem volt hová kellene mennie, mit kellene csinálnia, hogyan kellene célozni, hová kellene célozni stb. Magyarán még ő is utánanézett pár dolognak, de képtelen célozni, valószínűleg, mert 200 a pulzusa, amint meglövik, vagy meglát egy ellenfelet.

(#35745) Stigma.HC válasza diegho (#35741) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

[link]

Harmadik x-et kezdi majd most taposni. Láss csodát.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#35746) KisApám


KisApám
addikt

Ezt ezzel a tankkal, no meg az én irányításommal sosem gondoltam volna, hogy elérem...
És az a röhej, hogy az Eff-em romlott tőle... sosem fogom ma elérni az 1000-et SEM, valamiért a WoT ellenségének tekint... átlag XVM 40%-os csaták... próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35747) diegho válasza Stigma.HC (#35745) üzenetére


diegho
nagyúr

10k csatát letolt így. Mit élvez benne? Oké, hogy szereti a tankokat, meg minden, de gyakorlatilag semmit nem csinál, ennyiből feltehetne egy offline tankos játékot, amiben szépen ellenne magában. Ez kb olyan, mintha egy vak, vagy kéz nélküli ember elkezdene kosárlabdázni. Nem értem miért csinálják. Kikapcsolódás lenne az, hogy 10 percig állnak a bokorban, majd lőnek egyet és meghalnak? Netán az, hogy előrerohannak spotolnak 3 tankot és 1 percen belül elhullanak? Hihetetlen. Én 8 évig counter-strike-oztam, de ott ilyenek nem voltak. Ott azért még a leggyengébbek is azért valamit fel tudtak mutatni.

(#35748) KisApám válasza diegho (#35747) üzenetére


KisApám
addikt

No azt tényleg én is bírom, amikor az "okos" scout azt hiszi, hogy az a jó, amikor az elején beszalad az ellen közé, és felderít... de sokat érünk vele...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35749) ztibor válasza csapee (#35700) üzenetére


ztibor
senior tag

Nem új a KV-220-as, elvileg az orosz szerveren már régebb óta van, az eu szerverre kb. 1,5 hónapja lehetett a prémium shopban hozzájutni.

Én megvettem az orosz nehéztank ágra legénységet képezni. Nekem bejön, bár a sok páncél miatt kicsit lassú, de nehéz átlőni, átlagban 2-3k lehetséges sebzést szokott kibírni ami T5-ben nem olyan rossz szerintem.

Diegho, szerencse hogy nem te mondod meg hogy egy ember mit élvezzen és mit nem.

[ Szerkesztve ]

(#35750) sith7 válasza KisApám (#35746) üzenetére


sith7
nagyúr

A BIA semmit nem ér, amíg nincs 100% - on, .... cseréld le valamire, majd ha a 2. skill elérte azt a szintet, amikor "dobás" után is még 100% az első skill, akkor dobd el, és tedd fel elsőnek a BIA - t.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.