Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) #65675776


#65675776
törölt tag

''Szeretnék egy olyan topicot nyitni, ahol a fociról könnyedén lehetne beszélgetni klubhovatartozástól függetlenül! :)
Tippelgetnénk, és latolgatnánk az esélyeket, persze ha érdekel valakit!
Olyasmit szeretnék, mint a bizonyos sportcsatornán - a nap témája műsor.''

Heskey E.

És ez már a harmadik rész! Csak könnyedén, egy baráti társaságban!

Előzmények:
A fociról könnyedén, egy baráti társaságban - Archívum
A fociról könnyedén, egy baráti társaságban - Archívum II.

[ Módosította: vond ]

(#2) 7600 GS


7600 GS
addikt

Koszonjuk az uj topicot!

(#3) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Gratula srácok a tegnapi szép eredményért.... :C

Remélem Pátkai nem kerül többet a csapat közelébe, sajnos én piros lapot éreztem felőle, de szerencsére nem lett... Nagyon akart, de ennek az akarásnak nyögés lett a vége és majdnem megszívtuk...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4) baluka26


baluka26
veterán

Tegnap aztán mindenki kapott a pofájára :D
Németek, portugálok, spanyolok, törökök. Mennyi mix mehetett el :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Gratulálok a srácoknak,nem hittem volna -főleg az első 20 perc után- hogy egy "sima" 3:1 ide. :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6) Csabee. válasza baluka26 (#4) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az biztos! Németeken meglepődtem nagyon!

Üdv: Csabee.

(#7) bfrenk


bfrenk
csendes tag

Svédek hogy feljöttek 4-0-ról tegnap. :D
Magyarok meg bízk benne, hogy kijutnak a VB-re.

Why so Serious?

(#8) Integra válasza baluka26 (#4) üzenetére


Integra
titán

most olvasom a német oldalakat (n-tv, spox, spiegel, bild)... szétszedik a csapatot, 60 perc álomfoci után 30 perc rémálom.. na itt tényleg van komoly kritika és megoldás keresés, ez nem a magyarfoci:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) Sickboy25 válasza Integra (#8) üzenetére


Sickboy25
addikt

És mi a megoldás keresés??? :U

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10) Csabee. válasza Sickboy25 (#9) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Fizetésmegvonás kell és akkor játszanak majd normálisan.. :)

Üdv: Csabee.

(#11) Sickboy25 válasza Csabee. (#10) üzenetére


Sickboy25
addikt

:N :N

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12) BossBoss válasza Integra (#8) üzenetére


BossBoss
őstag

Hát elég nagy blama a németeknek... :) Buktam is a meccsen egy csinosabb összeget. :(((

(#13) Csabee. válasza BossBoss (#12) üzenetére


Csabee.
nagyúr

No mennyi az annyi?

Üdv: Csabee.

(#14) Sickboy25 válasza Csabee. (#13) üzenetére


Sickboy25
addikt

Tudjátok miért győztünk tegnap:

Mert kapitányunk EGERvári :DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#15) Integra válasza Sickboy25 (#14) üzenetére


Integra
titán

ez már tegnap este is gyenge volt :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Boxer001


Boxer001
veterán

Tegnapi bundák:
német-svéd
spanyol-francia
:D

(#17) Csabee. válasza Boxer001 (#16) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD Lehet!!

Sickboy25: ez jóó!

Üdv: Csabee.

(#18) Integra


Integra
titán

a reál 10 millát ajánl piszczek-ért.
a city 37 milláért vinné de rossi-t..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) pohár válasza Boxer001 (#16) üzenetére


pohár
félisten

a spanyolok szimplán balfaszok voltak, ahogy azt szokták :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20) Ł-IceRocK-Ł válasza Integra (#18) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Be se fejeződtek az átigazolások, már kezdik előről :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#21) Boxer001 válasza pohár (#19) üzenetére


Boxer001
veterán

:N :D

(#22) Sickboy25 válasza Integra (#15) üzenetére


Sickboy25
addikt

ez nem rossz...

De még mindig várom a megoldáskeresésre a válaszodat, mert nagyon érdekelne...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#23) Integra válasza Sickboy25 (#22) üzenetére


Integra
titán

hát.. szerintem először son-t vigye el tőlünk 10 milláért a liverpool, aztán veszünk még egy vdv-badelj kvalitású játékost, aki szintén igazi csatár és nem állandóan a szélről akar megindulni :)

nehéz, csak a cikkeket tudnám linkelni, rengeteg van.
de abban mind egyezik, hogy a rövidzárlat ibrahimovics fejesénél történt, ahol úgy gondolták hogy na jó, 1 belefér. aztán a másodiknál már nagy volt a baj, de nem tudták megállítani és egyszerűen teljesen elvesztették az irányítást és szétesett a csapat. de nem egy ember, hanem mindenki. és a játékosok is és löw is egymástól függetlenül ezt mondta. kikell pucolni fejben ezt a dolgot, 4:0-nál leült a csapat. először az egyik futott egy lépéssel kevesebbet, aztán a másik. és már meg is volt a baj.
koos csak ennyit mondott: das war heute nur peinlich. abszolút igaza van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) venember83 válasza Integra (#24) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyszerű, hogy egy magyar győzelemnek se lehet már örülni. Találnak a kedves bloggerek olyan témát, amin húzhatja a száját a nagyérdemű. Bekaphassák.

(#26) Ł-IceRocK-Ł válasza venember83 (#25) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ahelyett hogy örülnének végre valaminek, erre ez van. Csodálatos. Persze ha kikaptunk volna akkor menne a sárdobálás mégjobban. Szánalmas.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#27) Ps Vita válasza baluka26 (#4) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ne is mondd :O :D

(#28) 7600 GS válasza Integra (#24) üzenetére


7600 GS
addikt

Elmehet a francba a cikk szerője, üzenem neki. :)

(#29) Ł-IceRocK-Ł válasza 7600 GS (#28) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

alapítsunk egy anti klubbot :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30) Sickboy25 válasza Ł-IceRocK-Ł (#29) üzenetére


Sickboy25
addikt

+1 szánalmas lehet emberünk... :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31) Integra válasza venember83 (#25) üzenetére


Integra
titán

nekem sem fordult meg a fejemben meccs alatt velük foglalkozni, hajat téptem a lúzerségen, meg örültem a győzelemnek..
viszont ezek az angolok is.. nem láttam a meccset, de ez az 1:1...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) Boxer001 válasza Integra (#31) üzenetére


Boxer001
veterán

Pfff...nem bírtak a lengyel flottával. ;]

(#33) venember83 válasza Integra (#31) üzenetére


venember83
nagyúr

Figyelj, ha egy szinten lenne a magyar válogatott egy spanyol, portugál, német, angol vagy akár horvát csapattal, azt mondom, oké, érthető, hogy ezzel foglalkozik, hisz a törökök egyértelműen verhető csapat, és kötelező a három pont, lehet mást is figyelni a meccsen, mint magát a meccset. De a magyar válogatott rég vert meg valamire való (nem miniállam válogatottja) csapatot, úgyhogy menjen a francba az ilyen blogger. Legalább most örüljön, amikor van minek!

(#34) 7600 GS válasza venember83 (#33) üzenetére


7600 GS
addikt

Egy az egyben adom, amit mondasz, de azért Svédország megverése szerintem megsüvegelendő, ott azért nem mi voltunk az esélyesek. Az 5-3-as hollandok elleni meccsre is szívesen gondolok vissza bármikor.

(#35) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Kezdődik a pletykaszezon:
Spanyol lapértesülések szerint a Bayern München szeretné leigazolni a Real Madrid játékosát, Mesut Özilt.
Na most kérdezem ,minek?A kezdőbe nem férne be,padra nem jönne el...meg amúgy is jó helyen van ott

(#36) Richard!


Richard!
addikt

csak hogy ne kelljen annyit keresgélni az új topikot :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#37) fatal` válasza Richard! (#36) üzenetére


fatal`
félisten

Kedvencek?

(#38) Richard! válasza fatal` (#37) üzenetére


Richard!
addikt

Már késő :)

Meg amúgy is egy off-ot csak elvisel a topik :U
Több úgysem lesz a részemről ;)

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#39) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ha Higuain ilyet is tud, akkor ezt miért kell neki titkolni akkor, amikor a Real Madridban játszik?

Néha van amikor olyan szitukat old meg, amit nem várnél el, néha meg ajtó-ablak ziccereket hagy ki.

[ Szerkesztve ]

(#40) venember83 válasza 7600 GS (#39) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilván képzettebb védőkkel áll szemben általában, akik jobban követik és korlátozzák.

(#41) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#39) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tavaly volt egy időszaka amikor sorra lőtte a szebbnél szebb mesterhármasokat. Ezt az évet rosszul kezdte(azért szeretne pár csatár ilyen rosszul kezdeni), de én nem írnám le.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42) szab.tam


szab.tam
nagyúr

akkor újra itt is az újban:

tegnapi magyar meccs ismétlése(i) lesz(nek) valahol?
nem találom.

mert a német - svéd fogadási szopacsot már n+1-edszer látom.
elég fura egy meccs volt így utólag, a végeredményt nézve.

valszeg merkel asszony rátette x-re az egész német bankok részről szponzorált görög, (vagy akármelyik, tök 8), államadóssági részt az egyik tesco tippmix fiókjában, azért örült a végén annyira. vagy nem tudta, hol van, vagy ki rúgott gólt. de egy biztos: nagyon örült a svéd gólnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#43) KisTücsök válasza venember83 (#33) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem a pályán mutatott játék meg a közvetítés minősége nem igazán függ össze. Vagy nem lehet egyszerre dicsérni a válogatottat (ha rászolgálnak) meg ócsárolni a közvetítést (ha rászolgál)? A cikk megemlíti és megdicséri a tegnapi játékunkat, de nem erre lett kihegyezve, hanem a közvetítés (baszki, mondja már ezt valaki más szóval) minőségére, ami tényleg hagy némi kívánnivalót maga után. De ez általános, nem csak erre a meccsre igaz. Nincs ezzel a cikkel semmi baj. Engem is marhára idegesített, hogy 5 percenként mutogatták Orbán bácsiékat. A visszajátszások időzítéséről meg ne is beszéljünk. Minden visszajátszásnál szabályosan izgulok, hogy ne történjen közbe semmi a pályán.

(#44) fatal` válasza KisTücsök (#43) üzenetére


fatal`
félisten

Engem is zavart kicsit, de azért annyira nem foglalkoztam vele.

A spanyol bajnokikon sokkal jobban idegesít a "rendező kollega", akinek mindig akkor jut eszébe kirakni alulra a gólszerzőket meg az eredményt, amikor épp arra van a labda (és a labdát vezető), ne hogy véletlenül bármit is látni lehessen.

[ Szerkesztve ]

(#45) szab.tam


szab.tam
nagyúr

most pedig nézem a sp-fr ismétlést. olyan szép kis füttyögés hallatszott be a fr himnusz alatt.
ez is szankcionálva lesz, (riszpekt kommandó és társai), vagy ez a fifa-nál ez annyira nem érdekes... :U

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#46) kukinyo


kukinyo
addikt

Ez volt már?

(#47) Sickboy25 válasza kukinyo (#46) üzenetére


Sickboy25
addikt

már vagy 3x ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48) Integra válasza Sickboy25 (#47) üzenetére


Integra
titán

nem baj, ez jó, úgyis uborkaszezon van :D

na de nézzük a napi foci történéseket:)
david silva legalább 2 hétre kiesik
hétvégén tottenham-chelsea derbi - villas boas ex és jelenlegi csapata :)
ballackot lekapcsolták spanyoloknál 211kmh-val :DDD
götze sem tud játszani a schalke ellen - keményen foghíjjas lesz a dortmund a derbin..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49) littlelion21


littlelion21
addikt

Sokak örömére: [link] ;]

(#50) Integra válasza littlelion21 (#49) üzenetére


Integra
titán

remélem papucsban csattogott oda is ki a suttyója.. :DDD
"Manapság a legtöbbet citált érdekesség vele kapcsolatban, hogy ő az egyetlen labdarúgó a földkerekségen, aki hat különböző csapat színeiben szerzett gólt a Bajnokok Ligájában. Nem semmi." - valóban nem semmi, én ezt úgy is letudom fordítani, hogy igazából soha nem tűrték meg sokáig egy helyen, illetve ő sem találta sosem a helyét, de leginkább sosem nyert komoly trófeát. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.