Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34501) Drenadar válasza diegho (#34500) üzenetére


Drenadar
veterán

és veled is előfordul hogy sorozatban teljesen mindegy kire lősz rá, mindig marad pár hp-je, hogy ne a tied legyen a frag? :( engem ez bosszant leginkább... (ha túljutottam azon, hogy noob vagyok és le kellene törölni a játékot természetesen :))

(#34502) joergie válasza #43783936 (#34498) üzenetére


joergie
őstag

a szórakozás ebben az olvasatban a józan ész, és a tapasztalat teljes elhagyását jelenti. ha valaki így akar szórakozni, akkor rúgjon be minden este.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34503) emre válasza #43783936 (#34498) üzenetére


emre
veterán

Ez nem teljesítési kényszer, hanem igényes vagyok arra hogy amit csinálok azt jól végezzem ha ez játék akkor is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34504) iwu


iwu
addikt

nah, ma legoldnooboztak engem is...
foglalnunk kellett volna, de a világ végéről belelőttek a capelőnkbe...t28prot és egy st1 az ellennél, én t34-el voltam...kb 5v2-ben voltunk.
gold be, prot ki, 10 mp, mindenki megindul az st-1re, 2mp!-vel a vége előtt belőttem a tornyát a golddal, és kinyírtam...még volt ideje leanyázni a chatben:D:D:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#34505) wanted5 válasza PR0JECTNR56 (#34453) üzenetére


wanted5
őstag

lol vártam már egy ilyen képet, végre híres lettem :DD

[ Szerkesztve ]

(#34506) Iratus bug


Iratus bug
tag

T9 és T10 csatákban szinte mindenki gold lőszert használ, mert az idő nagyon fontos. Goldal csak rátolod az automata célzót, kiugrasz lősz és vissza, biztosan sebezni fogsz. A normál lőszerrel meg a plusz célozgatást bele kell számolni, ami több esélyt add arra, hogy meglőjenek. Egyetlen probléma van a gold lőszerrel, hogy prémiummal ha csak azzal lősz akkor is pluszos a köröd, míg prémium nélkül a sima lőszerrel is sanszos a minusz győzelem esetén is. Ez által durván felborúlnak az erőviszonyok...

(#34496) dfsz34 - Az én tapasztalataim alapján t8-tól fölfelé több az idióta, mint t1-től t7-ig.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#34507) diegho válasza Iratus bug (#34506) üzenetére


diegho
nagyúr

T9 és T10 csatákban szinte mindenki gold lőszert használ, mert az idő nagyon fontos. Goldal csak rátolod az automata célzót, kiugrasz lősz és vissza, biztosan sebezni fogsz.

Ennek egyik része sem igaz.

(#34508) Iratus bug válasza diegho (#34507) üzenetére


Iratus bug
tag

Pedig közelharcnál nagyon is bevállt, és átlag 15 ezret hoztak a csaták amikor csak goldot használtam. Vesztes csatánál is pluszban maradtam... Mostanában az egy-egy nap prémiumokkal lehetett tesztelni. Sokan ezt csinálják és ott is van nekik a nagy sebzés.
Az eredményed alapján rólad elhiszem, hogy 1 máspdperc alatt kiugrasz a fedezéből, célzol, lősz, sebzel, és vissza.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#34509) diegho válasza Iratus bug (#34508) üzenetére


diegho
nagyúr

Láttál már replayt tőlem? Szerintem nézd át őket, mert abszolút semmi szükség nincs gold ammo-ra magas szinten sem. Persze vannak helyzetek, amikor előnyt ad, ezért viszek magammal minden tankon, de ezt a kinézek lövök vissza 1 másodperc alatt nem tudom micsoda...

(#34510) munnergep


munnergep
senior tag

Eladtam az összes td-m, az összes húzó tankom (kivéve e25, t95 «- kell a 03) mert annyira meguntam, hogy mindenki td-vel nyomul és ismét arty dömping van.
Megvettem egy pár light-ot és medet. Statjaim romokban :) 12 ezer csata után most érzem azt, hogy végre tanulok ismét, meg hogy a legtöbb f@szkalap tier 10-el nyomatja. De végre van új játékélményem!!

Ja, ezt nem ide akartam, hanem az OFF-ba.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#34511) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Jól elbújt :DDD

Amúgy az ellenfélnél az obj 140 szinte csak végig golddal lövöldözött. Még az artyt is azzal szedte ki.
Engem lőtt sima lőszerrel, viszont a halál után akiket néztem azokat mind azzal lőtte. Vagyis indokolatlanul sokat használta :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34512) Jo33by


Jo33by
tag

Lenyomtam ma este vagy 30 csatát. Ebben minden második csatában 3-3 arty volt csapatonként. Visszahozták őket. Ráadásul ahogy nézem igen eredményesek. Gyakorlatilag állandóan a falhoz dörzsölödve kell közlekedni hogy ne találjanak el. Játékélménynek nem nevezném ezt az érzést, a folyamatos fenyegetettség, vajon mikor találnak el. Szönyű így játszani. A Wg hihetetlen pénzéhségének vagyunk tanúi. Mert kell a lé az arty játékosok által is. Már a múltkor sem akartam meghosszabbítani prémes tagságomat de most nagyon bánom hogy hosszabbitottam. Egy éve abbahagytam ezt a játékot, fél évig be sem léptem a játékba annyira megharagudtam rá, a sok random hüjeség miatt.

[ Szerkesztve ]

(#34513) PR0JECTNR56 válasza Jo33by (#34512) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Csak a IX-X-ről tudok nyilatkozni, ott nagyon erősek az arty-k, persze lehet, hogy csak folyamatosan rossz csatákba kerültem, de ahol arty volt, ott meg volt a 2-3 kill fejenként, elég szép damage-el. Miután kb. a 14. csata ment Sand River-en, 2-2 arty-val és a vége felé kinyírták a Jagdtiger-em rá is kérdeztem az arty-nál, hogy mi tartott ennyi ideig, azt gondoltam már az elején végez velem (elég sokszor be lettem spotolva), erre azt írta sok dolga volt kb. 5600dmg-et csinált. :D

(#34514) #43783936 válasza #43783936 (#34498) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akinek nem inge, az ne vegye magára amit írtam. :)

A nap aranyköpése : Ferdi go spot! :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#34515) csapee


csapee
senior tag

En szoktam neha az E4-el csak goldammos koroket tolni. Pedig abba aztan eppen nem kellene, meg soha senki nem mondta hogy goldammo noob. Ellenben ha nincs kulon kuldetesert jaro jutalom meg premiumal is minuszos.

Csapee

(#34516) Kean_Sorbo válasza #43783936 (#34514) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mondta ezt egy AMX. :D

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#34517) Angel1981 válasza diegho (#34497) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem! :)
Bölcs dolog ez az önzetlen tanítás! :R
(Viszont akkor azt írd, hogy "gold ammo makes you worse pleayer" - tudom, most többre nem volt idő. ;) ).

#34499 Bingisz: írd erre azt, hogy a "játszani", "ik"-es ige, úgyhogy játszom. Ettől valszeg eldurran az agya! ;]

[ Szerkesztve ]

(#34518) #43783936 válasza Kean_Sorbo (#34516) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy hármas Maus szakasz volt.
Mivel én voltam az egyetlen nyolcas a csapatban, ezért megszavaztak scoutnak már a csata indulásakor.
Miután rámfordult néhány lövegcső elindultam.
Nekem egy perc volt a csata, a csapatnak öt perc. :D

(#34519) Szepi1979 válasza diegho (#34493) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha egy xvm szerinti kék vagy lila játékossal futok össze 1:1 - ben én is könnyebben töltöm be a goldot.

“ nem kell mindig nyerni “

(#34520) Angel1981 válasza #43783936 (#34518) üzenetére


Angel1981
veterán

*facepalm

Lehet, maradnod kellett volna, hadd lőjenek, akkor még kártérítést is kapsz! :D

(#34521) Bingisz válasza Angel1981 (#34517) üzenetére


Bingisz
addikt

;]

Amúgy kint vannak a 8.10 test 2 változásainak a listája:

- Fixed some issues with performance drops when using certain hardware settings, which appeared in the first 8.10 test version
- Fixed some graphical artifacts, which were noted on PC’s with certain hardware configurations: black squares, glowing objects, deformed models of broken trees, shining leaves on trees
- All new maps were removed from the ‘Team Battle’ game mode
- Rebalanced STB-1 tank: dispersion on turret traverse increased by +17%, aiming time increased by 0.2s

- The color of Japanese tanks was changed to green
- Restored all colors of Chinese premium tanks
- For ‘Team Battle’ game mode a 5% XP income increased rate was added.
- Changed the formula for personal rating calculation (details in final 8.10 release notes)
- Fixed the close function of some windows upon pressing the ‘Esc’ key
- Fixed the overlap of discount icons appearing over the names of several tanks in the ‘Research’ tab
- Fixed incorrect sorting of players by XP in the after battle statistics window upon receiving reward for ‘Honorable Resistance’
- Fixed the display of the main skill in the crew panel and in the informational pop-up of tankers
- Fixed the display of track destruction animation at the moment the tank model passes from the damaged to destroyed state,
- Added notification about automatic graphic setting changes during the first launch of the client
- Fixed problems with fog reflections in the water
- Fixed density effects on some maps
- Fixed some visual models issues for following tanks: Rhm.-Borsig Waffentrager, Pz.Sfl. V, IS-6, StuG III, Object 416, AMX 50 B, M4 Sherman, T1 Heavy Tank.
- Fixed the sound of the Object 430′s gun fire
- Fixed the size of Ferdinand TD
- We’ve updated the display of received mastery badges in the after battle window when multiple conditions are fulfilled
- Changed water settings on some maps
- Improved ambient effects for most maps
- Fixed the icons for the following tanks: SU-14-1, Т54Е1, Waffentrager auf E 100, FV207, Waffentrager auf Pz. IV, Birch Gun.
- Fixed the drowning timer for the T92
- Fixed small mistakes connected to lighting and collision models of some buildings on the new ‘Hidden Village’ map
- Fixed the display of some special notifications
- For the ‘Type 5 Ke-Ho’ the battle level range was decreased (SS: to 4-6)
- Fixed the doubling of clan names in the full team list display mode
- Fixed rare cases of client freezing when ‘Updating Crew’ notification appears
- Fixed the camera placement at the start of the battle
- Returned the option to repair the turret turning mechanism for the Waffentrager auf Pz. IV. TD
- Fixed text on the ‘Bloom’ effect option
- Fixed errors in the sound for spotted enemy notifications
- Updated loading screens for the majority of maps
- Fixed the display of values in statistics tab upon first opening the menu
- Fixed the selection of players by clicking on their nickname in the team list
- Fixed display of nicknames and vehicle names in grey for the color-blind mode
- Added second emblem slot for the both turrets of the Panther II
- Added second emblem slot for the second turret of E-50
- Fixed placement of emblems and inscriptions on AMX 50 B
- Fixed the ‘darkening’ of the map while using ‘Low’ shadow settings

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34522) #43783936 válasza Angel1981 (#34520) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mielőbb túl akartam esni az egészen.
Ez volt a leggyorsabb megoldás.

(#34523) szbalogh válasza diegho (#34507) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezzel és a tegnapi videóddal kapcsolatban jegyzem meg, hogy szerintem néha feleslegesen váltottál sniper módba. Közelharcban csak akkor szoktam, ha nem tudok az ellenfél mögé menni aki szemben áll és valami kemény fajta.

Nick: HE_Storm

(#34524) szbalogh válasza Bingisz (#34521) üzenetére


szbalogh
őstag

Még ki se jött máris nerfelték az STB-1-et? :W

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#34525) iwu válasza #43783936 (#34518) üzenetére


iwu
addikt

tegnapelőtt volt egy köröm obj704 stockkal. murovanka varázserő előtti domb...no spot, 2 perce áll mindenki kemp üzemmódban:) csörög a telóm, jöttek hoozzám. beírom hogy aim to forrest, és tempomattal elküldtem az objectet. mikor visszaértem, 6K spot damage:D:D:D

jah, tegnap furcsa volt az mm...első 5 meccs full betli, utána 40 meccsből 1,8K/2k wn/effi...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#34526) [HUN]Dani válasza szbalogh (#34523) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Miért lett volna felesleges a sniper mód? Sokkal biztosabb, hogy eltalálod a célpontot. Hiába van 20 méterre, úgy is simán mellé mehet.

(#34524) szbalogh: - Rebalanced STB-1 tank: dispersion on turret traverse increased by +17%, aiming time increased by 0.2s Ez miért nerf? :U

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#34527) dfsz34 válasza PR0JECTNR56 (#34513) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért a nerf óta lehet játszani is valamennyit még 3 arty mellett is és a számuk egyelőre elmarad a korábbihoz képest. Ha visszagondolsz a 4-5 arty csatákra még a nerf előtt, akkor az tényleg borzalom volt. Gyakorlatilag csak a gyors tankok mozogtak és a nehéz tankok meg lapultak, hiszen esélyük nem volt túlélni nyílt terepen.

Ezzel együtt a 3 nagy arty már valóban túl sok és nem élvezetesek azok a csaták. Szerencsére ez még nem annyira gyakori, hogy sok arty legyen. Pont azt néztem, hogy vannak epic medálok 4-5 arty megöléséért egy csatában és azt mostanában esélytelen megszerezni.

Annyi van, hogy mozgás közben tényleg nehezebben lőnek meg, mint régebben és ritka az egylövéses halál, de általában sebeznek kisebbet-nagyobbat és a láncot lekapják, ami nagyon kellemetlen. A sok siemka ugye ha célpontot lát, akkor azonnal leáll (ha egyáltalán mozgott addig) és mozdulatlanul lő. Spot után sem mozognak legalább kicsit, hogy ne telibe találja őket az arty és persze fedezéket sem keresnek. Sok ilyen játékos van és köztük az artyk a nagy agyújukkal aratnak rendesen.

Szóval igaz, nem lehet ugyanazt játszani 3 artyval, mint 0-1 esetében és egyáltalán nem jobb a játékmenet velük, de mit lehet tenni?

Eleve én soha nem értettem az agyberendezkedését annak, aki artyval játszik ebben a játékban, de legyen az ő gondjuk ez.

(#34528) csapee válasza dfsz34 (#34527) üzenetére


csapee
senior tag

Szoktam artyzni es nem olyan rossz az;]
Az a szegyen mikor ket-ket arty van egy oldalon es nekem meg a masik artynak van a legtobb xp/sebzese meg 9 kill egyutt. Szo szerint az Fv304 spotolt nekem mert a tobbi csak legeleszni jar be csataba.

Csapee

(#34529) iwu válasza csapee (#34528) üzenetére


iwu
addikt

valamelyik nap volt egy csata, 3 top arty szakaszban, meg volt egy lila spotter tank...hát rendesen meggyalázták az ellent :P :P :P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#34530) Iron Funeral válasza [HUN]Dani (#34526) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mert jobban szétcsúszik a célkereszt, plusz még lassabban is céloz.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34531) diegho válasza szbalogh (#34523) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem felesleges az hidd el. Ha tudod (én tudom), hogy milliméter pontosan hol kezdődik egy tankon a fuel tank, váltó, ammorack, akkor bizony számít. Amikor az IS-7-eket lőttem mindig fuel tank, motor és ammorack-re céloztam, megnézheted mennyi critical-t lőttem rájuk. Az csak pech, hogy nem adta be egyiket sem, de a critical ott van, sérült, csak nem gyulladt és nem robbant sajnos. A sniper nézet ezért fontos, hogy pont oda célozzak, ahová kell.

(#34532) [HUN]Dani válasza Iron Funeral (#34530) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Igazad van, félre olvastam.

magyarsrac

(#34533) Drenadar válasza diegho (#34531) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi a hülye kérdésért, de szerinted is könnyebben robban be az ammo rack, ha van HE lőszer benne? valahol olvastam hogy minél kevesebb ilyen legyen nálunk és több az esélyünk így... ez igaz vagy kamu?

(#34534) Veatta válasza Drenadar (#34533) üzenetére


Veatta
aktív tag

"Az ammorack sérülése nem függ a lőszer típusától, az üres nem robban be". Valami ilyen rémlik a töltő képernyő előtti "jó tanácsokból".

(#34535) diegho válasza Drenadar (#34533) üzenetére


diegho
nagyúr

hülyeség

(#34536) Drenadar válasza diegho (#34535) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi mindenkitől :D

(#34537) Chris0321 válasza Jo33by (#34512) üzenetére


Chris0321
addikt

Mit hoztak vissza? Ha megnézed a csata előtt milyen típusú tankból mennyi várakozik elosztásra alig van pár arty. Azt speciel én sem értem, hogy miért rak össze 3-at is csatánként de szerintem ez semmi ahhoz képest, hogy régen mi volt.

(#34538) 04ahgy válasza Jo33by (#34512) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lehet, hogy nem ártana megint fél évre abbahagynod, mert a korábbi kommentelőkkel összhangban én sem tapasztaltam ilyet.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#34539) nihill


nihill
őstag

Ha már arty téma, nemrég az ellenfélnek volt egy nagyon ügyes húzása. E25-el spotoltam Erlenberg E9-en a ház környéként, mindig mozogva ha észrevettek, persze 1-1 sunyi lövésre mindig volt időm, kiszedni meg nem tudtak. Erre egyszer csak a pirosak 3 artyja egyszerre csapódva végig lőtte azokat a bokrokat ahol bujkáltam (felspotolva nem voltam épp, vakon lőttek). Ki is szedtek, nagyon szépen csinálták.

(#34540) mefistofeles

A szakértőket kérdezném.
Mi értelme van csata-ütközet módban pl. Himmelsdorfon annak, hogy általában mindkét különitmény komoly erőket mozgósít a hegy elfoglalására. Miért? Rengetegszer jártam úgy, hogy a mieink zöme (persze a heavyk főleg) mind felcaplattak és ott aztán nagy diadalt arattak..... miközben az ellen szépen elfoglalta (leküzdve azt a pár hülyét aki oda ment tőlünk) a bázist és a mieinknek már idejük sem volt oda érni, lazán megnyerték a csatát. :F
10 perce is így jártam....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34541) Jolet válasza mefistofeles (#34540) üzenetére


Jolet
őstag

szerintem mert, ha a hegyen és alatta áttör az ellen, akkor lazán körbe vesznek és ledarálnak hiába állsz be a körbe

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#34542) nihill válasza mefistofeles (#34540) üzenetére


nihill
őstag

Himmelsdorfon azért kell felmenni a hegyre, mert az ellenfél is felmegy.

(#34543) diegho válasza Jolet (#34541) üzenetére


diegho
nagyúr

szerintem meg azért, mert buták. Ha nem mész a hegyre, hanem odarohansz a caphez, a 3 legkisebb tank beáll, a többiek fedezik őket és sima win. Arról nem is beszélve, hogy pl egy E-100 ha elindul a hegyre oda se ér a caphez.

(#34544) Chris0321 válasza mefistofeles (#34540) üzenetére


Chris0321
addikt

Vagy túl sokan mennek hegyre és az ellenség befoglal, vagy túl kevesen bekerítik és kiszedik a foglalókat. Ezt a problémát 3 kattintással megoldottam. Kikapcsoltam az új játékmódokat. Sajnos a játékosok nagy részének túl komoly problémát jelent eldönteni, hogy mikor mit kell tenni pl. mikor nekünk kellett volna támadnunk az ellenséget egy hülye beírta, hogy just def erre mindenki megállt védekezni. Hiába írta szépen, hogy most nem ez a verzió van arra a hülyére hallgattak és szépen el is vesztettük a csatát. Jó egyszer volt olyan is, hogy ugyanez a pálya, szintén támadni kellett egy csapattárs beírt, hogy def jeleztem neki, hogy most speciel nem. Megnézte rájött, hogy igazam van és bocsánatot kért. Beírtam, hogy semmi gond és mentünk támadni.
A lényeg, nem szabad túl sokat elvárni a csapattáraktól én is ezért csökkentettem az esetleges csalódások számát.

diegho: Normál csatában ne legyenek olyan komoly elvárásaid, hogy a csapatod megvédi a foglaló tankokat.

[ Szerkesztve ]

(#34545) iwu válasza diegho (#34543) üzenetére


iwu
addikt

ezzel csak az a para, hogy újabban nem egy olyan csatám volt, hogy 2-3 kill mindkét oldalon, és szinte sebzés nélkül véget ér egy csata...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#34546) Jolet válasza diegho (#34543) üzenetére


Jolet
őstag

ahogy már írták is mások lehet butaság, lehet bármi, de randomban sajnos ez a módszer működik csak

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#34547) diegho válasza Jolet (#34546) üzenetére


diegho
nagyúr

Randomban, ha van legalább 4-5 homo sapiens oldalanként, akkor biztos, hogy a cap körnél van a nagy csata, nem a hegyen.

(#34548) Jolet válasza diegho (#34547) üzenetére


Jolet
őstag

én ha a megfelelő tankkal vagyok akkor szinte mindig a hegy alá megyek és megpróbálok mögéjük kerülni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#34549) diegho


diegho
nagyúr

2 lőszer kellett volna még a radley-hez...

replay

(#34550) Angel1981 válasza diegho (#34549) üzenetére


Angel1981
veterán

Sebaj, így is brutál! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.