Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34101) v!ct0y válasza bullseye (#34081) üzenetére


v!ct0y
veterán

1500 felett vagyok mégis sír a szám. De lehet kezdek egy újat. Lesz 2000 és akkor nem sírok.

(#34102) Iratus bug válasza #43783936 (#34100) üzenetére


Iratus bug
tag

Képzeld zavar az ellenkező véglet is és ugyan úgy a manipulációt erősíti. Amikor 10 méterrel a tank fölé célzok és a maximum sebzést dobja, vagy amikor tank mögé lövök és sebződik az ellenfelem.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#34103) #43783936 válasza Iratus bug (#34102) üzenetére


#43783936
törölt tag

A manipulációban csak annyira hiszek, hogy kell néhány megaszuper profi játékos, akik a többieknek példaképek lehetnek.

Az olyanok "kitenyésztéséhez" pedig nem árt, ha némileg kedvezőbb besorolást kap mind a csapat, mind pedig a találati arány tekintetében.

Csak annyi kell, hogy egy valóban jó statú emberkének egy kicsit még segítsenek rajta.
Lehet hogy még ő se veszi észre, vagy csak a szerencsének tudja be.

(#34104) Enzolord válasza Stigma.HC (#34077) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem beszélve a gyönyörű klánlogóról...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34105) Angel1981 válasza diegho (#34067) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi szépen az állásfoglalást! :R
Igen, az E-50M nekem is egy olyan heavy-med hibridnek tűnt mind méret, mind páncélzat, mind mozgékonyság tekintetében.

#34082 sith7: ez jó! Mindkettő! :C

[ Szerkesztve ]

(#34106) mefistofeles

Tudatos manipulálás szinte biztos nincs de, hogy az MM finoman fogalmazva gyenge az tény!
Nyilván egy diegho szintű játékost nem érint olyan súlyosan, egy extrém felállás sem, hisz számára nem létfontosságú ez, akár maga is eldönt egy meccset és így is- úgy is lehozza a százezer kreditet és a 2-3 ezer XP-t. A közpes vagy gyengébb játékosoknak viszont (és mindenképpen ők vannak nyomasztó többségben) igenis szükséges egy jó csapat a megfelelő eredmények eléréséhez. (itt a jó csapatot úgy értem, hogy nincs tudásbeli hátrányban az ellenféllel) Ezért van az, hogy a gyengébb vagy közepes játékosok sírnak a menők meg nem.....
Nem szoktam screenshotokat késziteni de mostanában is voltak olyan meccseim ahol szinte felborult a pálya. Azért valljuk be az ha a mi csapatunkban 5 narancs a legerősebb míg az ellenfélnél ugyanennyi zöld van akkor elég nehéz kiegyensúlyozott csapatelosztáról beszélni!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34107) Angel1981


Angel1981
veterán

Arról tudna valaki valamilyen listát linkelni, hogy kronológiailag mikor hogyan következtek egymás után a patchek? PL:
0.7.2 ---> dátum
0.7.3 ---> dátum stb.

(#34108) Pete55555 válasza mefistofeles (#34106) üzenetére


Pete55555
addikt

Az még nem is zavarna, hogy az MM a másik oldalra kékeket rak, a mi pirosaink helyébe.

Ne laggoljon a játék, ne legyen az, hogy én már rég a fedezékben vagyok, de az ISU, aki épp fordult rám, célzás nélkül kapásból kilő fordulás közben (ezekszerint még nem voltam fedezékben, csak úgy láttam 60ms pinggel.... az ISU-nak mennyi van ? 0 ?)
Ne tűnjön el a lövedékem, ne essen le a földre, és ne akadjon már el egy 10mm-es vaskerítésben...
A 25%-os hibahatárt meg vigyék le 5-10%-ra.

Tudom, bilibe lóg a kezem....

...Szeretem leracsniztatni...

(#34109) sith7 válasza Angel1981 (#34105) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#34110) joergie válasza Pete55555 (#34108) üzenetére


joergie
őstag

Nekem most az a legnagyobb bajom, hogy nem lehet fákat kilőni :DDD Tudom hülyeségnek tűnik, de amikor tudom, hogy egy fa lombja kitakar egy spottolandó tankot, szívesen kilőném a fát(HE-val), és lenne spot. pl komarinon annyira nem ajánlott odacammogni egy fához kidönteni, egy spotért. a 25%os szórásról jutott eszembe...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34111) PR0JECTNR56 válasza Pete55555 (#34108) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A fantom lövedékekkel nekem is tele van már a hócipőm, mert az hogy teljesen tiszta IS-3 célpont, ragyogóan mutatja az oldalát, a szög is jó, a távolság csak 273m, Jagdpanther II-vel tüzelek és nézem ahogy a lövedék keresztül szállva a célpont oldalán, folytatja útját és mögötte csapódik be a földbe, Jürgenék meg csak hallgatnak a járművemben. :(((
Apropó Jagdpanther II. Nem tudom ezzel mi van mostanság, de rengeteg a mellélövés és az eltalálja, de nyilván pattint neki kb. akármi amin egy gramm páncélzat is van. Elég bosszantó és elég költséges is.

(#34112) Bingisz válasza joergie (#34110) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem lehet dönteni HE-vel fát. Legalábbis ha az artyval lehet dönteni, akkor lehet sima tank HE lövedékével is. Csak gondolom nagyobb kalibernél működik.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34113) Drenadar válasza Bingisz (#34112) üzenetére


Drenadar
veterán

de egy pár patch óta a fa is ad álca bónuszt nem? kidöntve is...

(#34114) mefistofeles válasza PR0JECTNR56 (#34111) üzenetére

Fogalmam sincs, hogy van ez de tegnapelőtt este leültem játszani és egész egyszerűen NEM TUDTAM SEBEZNI! De nem csak sebezni, lepattanó lövedékem sem volt. Három meccset játszottam három tankal és olyan volt a szitu mint ha vaktölténnyel durrogtatnék. Tiszta helyzetben oldalával áll előttem az ellen, lövök és semmi...... ez lejátszódott a három csata alatt kb. húszszor. Lövés, durranás aztán annyi. Se egy pattanás, se egy sebzés, egyszerűen SEMMI! Nem vagyok valami jó játékos, de azért 70% feletti a találati arányom, szóval az kizárható, hogy egyfolytában egy földkupacot vagy a felhőket lőttem. Három meccs után kiléptem de máig sem tudom mi volt ez.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34115) Pete55555 válasza PR0JECTNR56 (#34111) üzenetére


Pete55555
addikt

Nekem is előfordult vele ilyen széria... ez van.
JT-n ez mégrosszabb, mert lassú dög, és nem tudsz az arcába menni a tagnak, hogy onnan tutira kettészakítsd. Várom már a nagy löveget, mert ez így nem az igazi.
Bár volt már nem egy 3000+os köröm is vele.

...Szeretem leracsniztatni...

(#34116) csapee


csapee
senior tag

Diegho ur, legyen szives felrakni egy olyan replay-t amiben valalhatlanul rosszul jatszol/helyezkedsz es bitangul elkalapalnak. Hatha ontesz egy kis lelket a pesszimista enunkbe:))
Koszonom

Csapee

(#34117) Pete55555 válasza csapee (#34116) üzenetére


Pete55555
addikt

:DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#34118) #43783936 válasza mefistofeles (#34106) üzenetére


#43783936
törölt tag

A manipulálást én is max. 50 kiválasztottra értem.

Túlzottan megbonyolítaná a dolgokat, ha azzal is kalkulálnia kellene a rendszernek, hogy éppen kit tegyen szopóágra. :)

(#34119) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Mi előnye származna a wg-nek a manipulálásból, a szopóágra tevésből? Ez egy beta verziójú játék sok hibával. Nagyobb sikere lett mint gondolták és nem tudják utolérni magukat, szerintem ennyi. A javítások háromhavonta jönnek, egyszer csak elkészül a játék.

“ nem kell mindig nyerni “

(#34120) Kakumix válasza Bingisz (#34112) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kis kaliberrel többet kell belelőni, mert annak is HP-ja van. CW gyakorlón lődözgettem a fákat, de az AMX 50 100-zal két tárat (12+) is ki kellett lőnöm, mire kidőlt. Ez nagyobb távolságból volt, szóval nem feltétlenül talált mindegyik a fa tövébe.
De egyszer sikerült valamelyik másik tankommal egy lövéssel kidöntenem, de az sem volt nagy kaliber (ISU, Foch nincs).

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#34121) dfsz34


dfsz34
őstag

Erre vajon miért nem kaptam ászt? A fene vinné el.
Ahogy tanácsolták mások, megnéztem a wotreplay-t és volt, akinek 1130-tól már megadta, úgyhogy közel lehetett. Hogy rohadna meg a camper fraglopó csapattársam, aki ráadásul még belém is jött, szerintem direkt.

Győzelem!
Map: Sand River
Date: 2013.12.10. 12:28:40
Jármű M36 Jackson
Szerzett tapasztalat 3 336 (x2 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 55 897 (kárpótlás a baráti tűz által okozott sérülésekért: 30)
Csatában elért Achievement: Top Gun, Szárnysegéd, Pusztító
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Felszerelés hozzáadva: Nagyméretű szerszám készlet (x10)

A napi wn7 számolást meg továbbra sem értem. Ezzel a csatával együtt mentem 6-t ma, tier8-9 meg a jackson most, 5 győzelem. Eddig 1342 volt a napi wn7, ezzel az utolsó csatával felugrott 2072-re, pedig ennyit nem javíthatott volna szerintem.

Bonyolult a képlet, de szerintem a killek nagyon sokat számítanak, másra nem tudok gondolni.

(#34122) scyllarus válasza PR0JECTNR56 (#34111) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt ÁLLÍTÓLAG javítják a 8.10-ben:
"Fixed rare issue, when rounds could fly through a tank without damaging it"
Legalább elismerték, hogy van ilyen, régebben körömszakadtáig tagadták..

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#34123) emre válasza csapee (#34116) üzenetére


emre
veterán

Nekem van egy 8.8-as ahol t8-as csatában hellcattal nem volt képes top sebzést csinálni mert én is ott voltam indiennel. Sőt ki is lőtték kb. a csata felénél. Szerintem azóta is álmatlan éjszakái vannak miatta.

Egyébként épp a napokban nézegettem az átlag xp-it, és az eszem f@szom megállt olyan értékeket játszik ez az ember. Nekem a legjobb sem éri el az 1000-et, nála meg az az átlagos.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34124) bullseye válasza emre (#34123) üzenetére


bullseye
addikt

Ha egy bálvány ledől... :DD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#34125) TESCO-Zsömle válasza emre (#34123) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet nem is ember...

Egy MI, amit azok ellen tesz be az MM, akik szopóágra kerülnek. ;] :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34126) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok,

Egy kis segítség kellene! Adott egy fullos Tigris II. Rajta van a top stuki, de nem vagyok megelégedve a teljesítményével! Az átütése papíron több mint a Tigris legnagyobb lövege, de a tűzgyorsasága maitt a bevihető sérülés értéke kissebb! Gyakorlatilag 8.8 másodperc alatt tölt be a top löveg (225-ös átütés) míg az alap 5.3 körül tölt. Vagyis majdnem két lövést vihetek be azzal, de annak az átütése csak 204.
Megéri szerintetek visszaváltani az alap lövegre?
Tegnap négy lövésből háromszor pattantam egy IS-ről a top löveggel ami ilyen töltési idő mellett igencsak hervasztóan tud hatni. Az alap löveggel legalább hét lövést le tudtam volna rá adni és nem hiszem, hogy a hét lövésből csak 300-at sebeztem volna mint a legnagyobb löveg négy lövéséből! Arról nem is beszélve, hogy egy skuló ára is csak a negyedébe kerül az alap löveghez!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34127) diegho válasza csapee (#34116) üzenetére


diegho
nagyúr

Olyan van sok, amin megállok telefonálni és kilőnek, az nem jó?

(#34128) Chris0321 válasza Joe-T (#34126) üzenetére


Chris0321
addikt

Én alig vártam, hogy meglegyen rá a top löveg és nem is használtam utána mást. Ha nagyobb ellenfelekkel kerülsz össze akkor jól jön az a +20 mm átütés a top lövegnél. Arról nem is beszélve, hogy senki nem garantálja, hogy ha a 105 mm-essel pattansz akkor a 88 mm-essel át fogod ütni főleg mivel annak kisebb a penje. Attól, hogy az a top löveg még nézni kell hova lősz vele és a +-25% így is hozhat érdekes dolgokat.

(#34129) scyllarus válasza Joe-T (#34126) üzenetére


scyllarus
veterán

Én még csak az alap csőnél járok, nemsokára meglesz a fejlesztett torony (azon kevés tank egyikének tartom, ahol nem a nagy gun kifejlesztése a prioritás). Azt kell hogy mondjam, teljesen játszható ezzel is. Már nézegettem, de a középső ágyút szerintem fel sem fogom rakni, a topot ki fogom próbálni. Igazság szerint, az a plusz 22 átlagpen nem tűnik soknak, persze van, hogy élet-halál múlik rajta. Az a helyzet, hogy a mostani 25% random mellett én is jobban preferálom a nagy ROF-kis alfa jellemzőjű ágyúkat. Jobban korrigálható a játék hülyesége. (Na meg persze a sajátom is :D )
Persze, ha jó játékos jön szembe, és meglátja mi mered ki a tankodból, akkor lehet, hogy egyből rádmászik, bevállal 1-2 lövést, és bízik a saját nagy alfájában.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#34130) Joe-T válasza scyllarus (#34129) üzenetére


Joe-T
tag

A középső löveget én is kihagytam, mert pontatlanabb, lassabban tölt és egy picit kisebb az átütése, ja és ha jól emlékszem a löszer is drágább hozzá! Nem sok értelmét látom annak a lövegnek! De a legnagyobbal kapcsolatban is fenntartásaim vannak!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34131) KaLeun válasza Joe-T (#34126) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem nem éri meg visszaváltani, mert a legnagyobb löveggel is egy sebészi műszer a Tiger II. Az löveg még a t10 nehezeket is tudja sebezni, RoF meg kompenzálható a sokkal jobb páncéllal csak az alját kell nagyon védeni.

Cila

(#34132) Joe-T válasza KaLeun (#34131) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem a Tigris I a sebészi műszer, sajnos a Tigris II-őt már nem érzem annak! A nagy lövegnek pedig kiábrándít a pontossága hiába papíron bazi pontos! És a tegnapi IS sztori amikor 4 lövésből 3 pattant róla, na az egy kicsit elbizonytalanított! A Tigris I-en a top löveggel ott lőttem meg az IS-t ahol akartam, mindig szakított! Még szemből a lövegpajzs sem volt akadály! A Tigris II-nél már nem merek a lövegpajzsra sem lőni, mert sokat kell várni az újra töltésre, ha pattanok!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34133) scyllarus válasza KaLeun (#34131) üzenetére


scyllarus
veterán

Engem is sokkal jobban vonz a nagy löveg pontossága, mint a nagyobb dmg. Csak a hosszabb célzásidőre kell majd figyelnem. T10-ben úgysem a lándzsa hegyét kell játszani, és akkor van idő elbújni a töltés idejére.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#34134) Joe-T válasza scyllarus (#34133) üzenetére


Joe-T
tag

Az alap lövegnél nem pontosabb a top! Ha jól tudom ugyanaz a pontossága mindkettőnek!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34135) Chris0321 válasza Joe-T (#34132) üzenetére


Chris0321
addikt

A játékban a legnagyobb átütésű ágyúval is pattanhatsz a legpapírabb páncélzatról ehhez jobb ha hozzászoksz erről nem az ágyú tehet. Lehet a következő csatában végig +25%-ot fog adni a random generátor és átütsz mindent amire csak rálősz, ettől még a top ágyú a jobb. A prém JT-n is a 88 mm-es ágyú van és tier korlátot kapott miatta csak 9-esekkel találkozhat maximum. A KT viszont simán mehet 10-.esek ellen is.
Ugyan annyi a pontosságuk(0,34) a célzási idő a 88-snak 2,9 a 105-ösnek 2,3.

[ Szerkesztve ]

(#34136) Joe-T válasza Chris0321 (#34135) üzenetére


Joe-T
tag

A 10-esekkel szemben a hajamra kenhetem sajnos a KT-t!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34137) scyllarus válasza Joe-T (#34134) üzenetére


scyllarus
veterán

Rosszul emlékeztem. Úgy rémlett, pontosabb is. Biztos a pontatlanabb középső miatt. Mindegy, nagyobb pen miatt mindenképp ki fogom próbálni, aztán majd kiderül, hogy válik be.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#34138) Joe-T válasza scyllarus (#34137) üzenetére


Joe-T
tag

A töltési időre készülj fel, hogy az megugrik illetve sajnos nincs nagy visszatartó ereje a lövegnek, mert szerintem akkorát nem tud sebezni! Ha megkapná az IS-3 BL9-ének a sebzési értékét, na akkor elgondolkodnának, hogy érdemes-e begurulni eléd, de sajnos ami a top attól nem rettegnek!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34139) Chris0321 válasza Joe-T (#34136) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért melyik 8-as tankkal mersz nyugodtan nekimenni egy 10-es tanknak? Nem az a dolgod egy 10-es csatában, hogy az élen menj és kilőj mindenkit.
KT elemzés, én is ezeket írtam volna.

(#34140) Angel1981 válasza Chris0321 (#34139) üzenetére


Angel1981
veterán

Illetve, melyik tank az, ami nyugodtan szembe szállhat egy ugyanolyan osztályú, 2 tierrel magasabb társával?
Semelyik! :)
(Az extrém helyzeteket, mint pl. Hellcattel flankelni T28-at most ne számoljuk.)

(#34141) Joe-T válasza Chris0321 (#34139) üzenetére


Joe-T
tag

Bocsánat, ne érts félre, 10-esnek neki sem mennék egy nyolcassal sem! Ez arra vonatkozott, hogy 10-esekkel is összesorsol a gép!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34142) KaLeun válasza Joe-T (#34132) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem meg baromi jó az a löveg, ráadásul szinte mindig enyém az első lövés és öröm nézni amikor távolról többször is eltalálod még a kicsi weakspotot is, áztán gyorsan visszatolat az ellen. Gyakorlatban ez annyit jelent, hogy amikor a többiek (IS-3, T34, stb.) távolról csak lepattanókat lőnek te simán betalálsz. Azért nem mindegy amikor egy hirtelen felbukkanó ISU-n biztosan tudod lőni a lövegpajzs melletti részét, vagy lepattanót lősz a pajzsra.

Az olyan hely mint Prokhorovkán főnyeremény vele, főleg ha nincs arty vagy valami paradicsom ül benne akkor csak felkukkantok a sínek mellett és tudom lőni a dombon és a túloldalt a bokros részen levőket is. Annyira pontos az a löveg, hogy szinte mindig egyedül szedem le a suicide scoutokat, pedig autoaimmel lövök rájuk. De annak is megvan a trükkje, amikor fordulóban van akkor kell lőni.

Én pont a legkisebb löveggel szenvedtem és nagyon össze is vágtam vele a KT statom. Bánom már, mert volt free xp-m a legnagyobb lövegre is.

Cila

(#34143) dfsz34


dfsz34
őstag

A jacksonnal nem sikerült, de a vk megadta magát. 7 kill és 3,4 k dmg egy afk vagy félős m4 és két nyomorék arty társaságában egyedül kellett lehoznom a csata végét 4 ellenséggel szemben. A saját két arty talán 100 hp-t ha sebzett a végén, mert mozgott az ellenfél és akkor a piroskák már nem tudnak betalálni.

Győzelem!
Map: Westfield
Date: 2013.12.10. 14:48:20
Jármű VK 30.01 (D)
Szerzett tapasztalat 4 064 (x2 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 62 284
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász".

Egyszer jó lenne megértem a wn7 működését, mert nagyon durván hullámzik napon belül is a napi wn7. Igaz voltak ma gyalázatos csatáim, de ez a hullámvasutat nem értem igazán. volt 2000 felett, volt 1400 alatt és most meg alig javult egy ilyen csata után.

(#34144) Bad Pritt válasza Angel1981 (#34140) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem egyedül a Matilda volt az, amivel távolról volt, hogy ki tudtam szedni pl Hellcatet meg T34 85öt.
A másik a T29, az tuti le tudna zúzni IS8at, E50et, ilyesmiket.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34145) hfrici válasza PR0JECTNR56 (#34111) üzenetére


hfrici
aktív tag

Jagdpanther II-vel csata. A kis méregzsákkal ketten lehoztunk a meccset :)



(#34146) Joe-T válasza KaLeun (#34142) üzenetére


Joe-T
tag

Én meg a középső löveg helyett használtam az alap löveget és elég jól adta! És nem zabálta a zsozseszt!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34147) csapee válasza diegho (#34127) üzenetére


csapee
senior tag

Csalas nem er, csinalj egyet inverz szinekkel vagy hatrakotott kezzel mind1 de vegig mozogva;]

Csapee

(#34148) Chris0321 válasza Joe-T (#34141) üzenetére


Chris0321
addikt

Bármelyik 8-ast összesorsolhatja velük. Nem szemtől szemben kell velük harcolni, pl. egyszer majdnem kilőttem full hp-ról egy Maust KT-vel mert oldalba támadtam míg az a vele szemben lévő Löwenkel harcolt. Ha nem pattant volna 2-3 lövésem meg is lett volna. Ha más lehetőség nincs, akkor pedig ott a gold ammo. A térképeken általában vannak olyan részek ahova a 10-es tankok mennek ezeket a részeket célszerű elkerülni.

(#34149) Angel1981 válasza Bad Pritt (#34144) üzenetére


Angel1981
veterán

A Matilda nagyon erős T4-es, de akár a Hellcatet, akár a T34-85-öt max akkor fog tudni kiszedni, ha az illető nem veled foglalkozik, vagy 600 a WN-je. Nagyon szeretem az öreglányt, de már T5-ben is óvatosan kell vele játszani, mert ott az a 370 HP nem sok.

A T29 meg max ha hull down-ban van, egyébként felejtős a dolog - ez hasonlóan különleges eset, mint amit én felhoztam (Hellcat flank).

Igen, én is nyírtam már ki ST-I-t AT 7-el, amikor ő 30% HP-n volt, én fullon és golddal lőttem! :))

(#34150) Joe-T válasza Chris0321 (#34148) üzenetére


Joe-T
tag

Goldot sosem szoktam vinni magammal! Valahogy nem tartom korrekt dolognak! Sokan vannak akik csak full azzal lövöldöznek, nem is értem, hogy mi az öröm nekik a játékban!
Szemtől-szembe még a 9-eseknek sem megyek neki a KT-vel! De igazándiból egyik nyolcassal sem merem bevállalni egyik 9-est sem! Azok már nagyot ütnek és a KT max 340-es sebzése hurkagyurka az ottani 500 körüli sebzésekhez.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.